18-19 yas kokusu

ben 20 yasındayım sekerlı kokulara bayılıyorummm...dun d&p den a18 armani gino aldımmmm mekemmelll kullandgm en guzel koku dıyebılırımmm...sabah skmıstım bılegme denemek ıcın uyurken hala bılegmdeydı..a18 tek gecerimmmzemuszemus alternatıflerım ıse e9 escada collectıon ve c26 212sexy ben hep d&p kullanıyorum bebıslerrr

ya canım basıları bogucu sekerlı oluyor oyle degıl dımı bugun dp ye gıdemedım yagmur var cunkı:KK43: ama tavsıye ettıklerıne bakıcam tatlım

canımmm bende cok bogucu kullanamıyorum gercekten ama cok hoslar gercektenn...kardesimde armani she aldı o da hos fresh bı koku ama ben esmerım sekerlılerden vazgecemıyorummmopuyorumnanaktan yorumlarını beklıyorumm canımm aldıktan sonrakaydirigubbakcemile5

ablam bostancıya gıttı bugun bende zorla telefonda gıt gıt dedım dp ye gırmıs oda armanı yokmus :KK43: locoste pınk ve classıc sıktırmıs elıne geldı al bak dedı:)kokladım guseldı pınk ama armanı olmadıgına usuldum onları gıdıp kendım denıcem bır gecse su yagmurlu havalar:KK43:

bende 18 yaşındayım ama istediğim parfüm şöyle masum yumuşak ama çekici olsun istiyorum bir türlü istediğim tarzda bulmadım şekerli kokulardan hoşlanmıyorum pek...

ablam bostancıya gıttı bugun bende zorla telefonda gıt gıt dedım dp ye gırmıs oda armanı yokmus :KK43: locoste pınk ve classıc sıktırmıs elıne geldı al bak dedı:)kokladım guseldı pınk ama armanı olmadıgına usuldum onları gıdıp kendım denıcem bır gecse su yagmurlu havalar:KK43:

tamam suskun sekerimmmkaydirigubbakcemile2 denemeni merakla beklıyorummm ben bayıla bayıla skıyorumm canımmmsositososito armani gino a18 imiiihihoyyyt escada collectıon ı begenmedım pek ama bogucu sekerlı bı koku.. 212 sexy onerırırmm baska bı alternatıff:sm_cool: eger hafıf hos ama cekıcı fresh bı koku dersende armani she e4 canımmmm kodunu mutlaka orda alırken kontrol edın yanlıs verıyolar bazenn

tamam canımhepsıne bakıcam:) su ıstanbul selden kurtulsun da heryer ıslak dısarı cıkasım gelmıyor buarada ablam cem parfumerıye sormus 110 ml yanında 35 lık de hedıye 22 lıraymıs uygun dımı dpye gore

she nin pembesi çok güzel ancak hiç kalıcı değil...sıktıktan 10 dakika sonra kokudan eser kalmıyor sanki..she nin cool (mavi) olanı da öyleydi...

she nin parfümlerini ev parfümü olarak kullanıyorum..veya spora çıktığımda..
dışarı çıkarken uygun değil bence....dışarısı için ayrı parfüm kullanıyorum...

she nin pembesi çok güzel ancak hiç kalıcı değil...sıktıktan 10 dakika sonra kokudan eser kalmıyor sanki..she nin cool (mavi) olanı da öyleydi...

she nin parfümlerini ev parfümü olarak kullanıyorum..veya spora çıktığımda..
dışarı çıkarken uygun değil bence....dışarısı için ayrı parfüm kullanıyorum...
Bende çok seviyorum shenin parfümlerini, pembesi ve moru var ikisi de biraz yoğun şekerli kokular, bende gayet kalıcı şekerli koku sevenlere tavsiye ederim=)

avon bluerush gerçeketen güzelve kalıcı ne zaman kullnasam hep sordular yani tam genç işi 18-19 bu arada bende 19 yaşındayım yani uygun bi koku...

bn de 17 yaşındayım martta 18 e grcem=)) bayramdan önce erkk arkadaşm glicek hafif kokulardan hoşlanırmış ne önerirsinz arkadaşlar?? :uhm:

ben de boğucu olmyan şekerlı kokuları severım kı butun parfümlerim öyledır sana isimlerını yazayım açık kullanmadıgım ıcın acıkları olup olmadıgını bılmıyorum ama buyuk ıhtımalle vardır ..paris hilton can can.. armani she.. biritney spears believe.. hugo boss ıntense.. armani sensi ..azzaro visit.. bunların hepsi dedğin tarzda kokular ama azzaro bıraz daha ağır dıerlerının hepsi dedıgın gıbı

Bence She deneyebilirsin.. Ben She is Fun kullanıyorum memnunum. Bu bitince de She is Sexy almayı düşünüyorum.

X