18 aylık gece 5-6 defa uyanma

ronua

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2023
136
112
30
Hanımlar merhaba bebeğim bir buçuk yaşına girdi ama hala geceleri sürekli uyanıp süt istiyor. Emzirerek uyutuyorum. Gün içinde de sürekli süt istiyor. Yemek yemiyor. Sütten kesersem düzelir mi iştahı ve uykusu. Tecrübeli anneler lütfen yardım edin çünkü artık çok kötüyüm

Benim de bebeğim 16 aylık bu ara geceleri çok kalkıyor. Emmek istiyor .su vermeyi denedim gene meme istiyor.2-3 saatte bir. Yemek Yemesinde sıkıntım yok .kilosuda üst sınırda. Fakat gece sürekli uyanıp meme istemesinden uyku uyuyamıyorum. Zaten zor uyuyan biriyim. Bende bekleyeyim.

Benim de bebeğim 16 aylık bu ara geceleri çok kalkıyor. Emmek istiyor .su vermeyi denedim gene meme istiyor.2-3 saatte bir. Yemek Yemesinde sıkıntım yok .kilosuda üst sınırda. Fakat gece sürekli uyanıp meme istemesinden uyku uyuyamıyorum. Zaten zor uyuyan biriyim. Bende bekleyeyim.
Oğlum 2 buçuk yaşında geceleri sürekli 10 keze yakin agliuo ya beşik salliuorum ya ayağımda yada kucagimda sakinlestiriyorum maalesef hiçbir düzelme olmadı ne yaptıysam doğduğundan beridir boyle

Merhaba kizlar benimde kızım 18 aylık ve inanılmaz derecede çok kalkıyordu geceleri yani öyle zaman oldu ki (dış atağı zamanları özellikle) yarım saatte bir kalktı ve ağlayarak kalkar emiyordu hatta sadece benim kızım boyle diye düşünüyordum çünkü biara beraber uyuduk her uyandığında emzirerek uyuttum acaba aliskanlikmi oldu dedim ondan başka hiçbir şey aklima gelmedi yorumlarınızı görünce yanlız değilmişim 🙂 ben bir hafta oldu sütten keseli geceleri sabaha karşı uyanıyor ağlayarak ozaman alıp sakinlestirip devam sütü şeklinde biberonla veriyorum birde su iciriyorum uyksuu kacmazsa uykuya dalıyor kaçarsa ozaman oynuyoruz biraz sonra uyuyor 🥰 bizde durum bu he kimseye diyemem kesin diye çünkü iki yaşa kadar önemli emzirme ama ben kestim 💐

X