2.30 bir hafta sonra çift çizgi hamile miyim

ulughanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
64
26
26
20 sinde idrar testim negatif çıktı 22sinde kan testim 2.30 çıktı bugün 29 regl olmadım olmam lazımdı ucuz bir test aldım çift çizgi çıktı test ucuz diye de güvenemedim sizce hamile miyimdir değişik bir test acaba idrarı fazla mı damlattım ay bilemedim yani çok acemiyim bu konuda

Eklentiler

• IMG_1095.png
    IMG_1095.png
    73,2 KB · Görüntüleme: 131
  • 75150C77-B7DE-41CA-B9BF-CA0A9F7FA7B9.jpeg
    75150C77-B7DE-41CA-B9BF-CA0A9F7FA7B9.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 129
Bu teste göre fazlasıyla pozitif sonucun 😁 tebrik ederim🥰 yarın bir daha kan ver canım erken vermişsin öncekileri demekki

20 sinde idrar testim negatif çıktı 22sinde kan testim 2.30 çıktı bugün 29 regl olmadım olmam lazımdı ucuz bir test aldım çift çizgi çıktı test ucuz diye de güvenemedim sizce hamile miyimdir değişik bir test acaba idrarı fazla mı damlattım ay bilemedim yani çok acemiyim bu konuda
Bende bu adi testlerden öğrendim hamileliğimi insanın inanası gelmiyor ama çok net hamilesin 20 sinden sonra olmuş bebiş demek ki hayırlı olsun 🌸

Çok tatlısınız çok teşekkür ederim inanılmaz heyecanlıyım yarın kan testi vereceğim inşallah sonuçlarımı sizinle de paylaşırım

Bende bu adi testlerden öğrendim hamileliğimi insanın inanası gelmiyor ama çok net hamilesin 20 sinden sonra olmuş bebiş demek ki hayırlı olsun 🌸
Şu an hamile misiniz inşallah sağlıcakla afiyetle kucağınıza alırsınız bebişinizi teşekkür ederim sonuç için çok heyecanlıyım bir de kimyasal gebelik çok yaygın biraz da ondan korkuyorum onu nasıl anlayabilirim sizce çok mu evhamlıyım

Şu an hamile misiniz inşallah sağlıcakla afiyetle kucağınıza alırsınız bebişinizi teşekkür ederim sonuç için çok heyecanlıyım bir de kimyasal gebelik çok yaygın biraz da ondan korkuyorum onu nasıl anlayabilirim sizce çok mu evhamlıyım
Evet hamileyim doğuma gün sayıyorum ☺️ Kan verdikten 2 gün sonra aynı yerde doktor kan isteyecek yine yükselişine bakacak beta değerinin sen içini ferah tut pozitif düşün stres bu tip durumlarda yorucu oluyor inşallah en yakın zamanda da keseyi kalp atışını görürsün 😌

Evet hamileyim doğuma gün sayıyorum ☺️ Kan verdikten 2 gün sonra aynı yerde doktor kan isteyecek yine yükselişine bakacak beta değerinin sen içini ferah tut pozitif düşün stres bu tip durumlarda yorucu oluyor inşallah en yakın zamanda da keseyi kalp atışını görürsün

Dayanamayıp acile gittim sonuç böyle çıktı geçen hafta 2,30 idi çok şaşırdım bu kadar çıkmasına
Eki Görüntüle 3421521
Merhaba 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı sizin de yükselmiş adetime 1 hafta kala vermiştim bende yarın adet bekliyorum adet günü mü verdiniz kanı

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı

Belli ki erken vermişsin o yüzden çıkmamış

Merhaba kızlar 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı
Ola bilir

Merhaba 14 Nisan da adet oldum 7 Mayıs’ta kan verdim 2.48 çıktı adetim yarın gösteriyor uygulamada belirtileri de bir haftadır kasık ağrım göğüste damarlanma bol sivilcelenme bel ağrısı ve perşembe günü başlayan nezle gibi bir halsizlik sizce değerim yükselmiş midir yarın tekrar kan vereceğim yükselme ihtimali var mı sizin de yükselmiş adetime 1 hafta kala vermiştim bende yarın adet bekliyorum adet günü mü verdiniz kanı
İnşallah yükselir benim hiç umudum yoktu çok şaşırdım adetim bir iki gün geçti verdim bir gün geçince de idrar yaptım siz idrar testi yaptınız mı acaba 💕 inşallah hamişsinizdir

X