2,5 AYLIK BEBEĞİM GECE UYUMUYOR

Gul3536

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
133
70
31
Merhaba herkese, 2,5 AYLIK oğlum var. Bugüne kadar geceleri çok fazla uyku sorunu yaşamadık gazımız vardı ıkınırdı sürekli ama yine de uyurdu. Son 1 haftadır geceleri sürekli emmek istiyor ve deli gibi ağlıyor asla uyumuyor. Kolik bu aydan sonra ortaya çıkıyor olsa kesin kolik diyeceğim ama o zaten değil. Doymadığını düşünerek emdikten sonra bir de sağdığım sütümü biberonla veriyorum ama yok hala aranıyor emmek istiyor ve ağlıyor. Gündüzleri böyle bir sorunumuz yok her şey gece olunca başlıyor. Bi fikri olan var mı

Tam olarak haftasını hesap edemedim ama atak haftasında olabilir. Emerek uyuyor olmasının da etkisi var doymuyor değil aslında uyandığında tekrar uyuyabilmek için emmek istiyor. Emerek uyutmak başlarda kolay geliyor ama gitgide zorlaşıyor benim de 4 buçuk aylık kızım emerek uyuyor ve 2 haftadır emerken uykuya dalmakt çok zorlanıyor sabahlara kadar oturuyoruz :KK43:

Bebeginiz dis cikariyor olabilir. Çünkü aynisini bende yasadim 2.5 ayllikken anlamsiz sekilde uyumadi agladi emmeyi red etti vs vs bi baktim 3.aya girdiginde disi cikti😔😔😔😔

Tam olarak haftasını hesap edemedim ama atak haftasında olabilir. Emerek uyuyor olmasının da etkisi var doymuyor değil aslında uyandığında tekrar uyuyabilmek için emmek istiyor. Emerek uyutmak başlarda kolay geliyor ama gitgide zorlaşıyor benim de 4 buçuk aylık kızım emerek uyuyor ve 2 haftadır emerken uykuya dalmakt çok zorlanıyor sabahlara kadar oturuyoruz

Tam olarak haftasını hesap edemedim ama atak haftasında olabilir. Emerek uyuyor olmasının da etkisi var doymuyor değil aslında uyandığında tekrar uyuyabilmek için emmek istiyor. Emerek uyutmak başlarda kolay geliyor ama gitgide zorlaşıyor benim de 4 buçuk aylık kızım emerek uyuyor ve 2 haftadır emerken uykuya dalmakt çok zorlanıyor sabahlara kadar oturuyoruz :KK43:
Emerek de uyumuyor aslında emerken de Bi yerden sonra ağlamaya başlıyor 🥺 atak hesaplama programlarına göre atak haftasında değil ama yine de olabilir mi acaba

Uyuduğunuz odanın nem, ısı dengesi nasıl ve bebeğin burnunu açıyor musunuz? Gece siz uyurken ortamı ısıtmak için bir şey kullanıyorsanız havayı kurutuyor ve burnu tıkanıyor olabilir.

X