2.5 senelik Evlilik ve olamayan Cinsellik..

İyi günler arkadaşlar. burayı çok sık takip ederim.ama bir gün artık benimde dayanamayıp buraya yazacağım aklıma gelmezdi. biraz uzun olabilir sabırla okuyup kırıcı olmadan eleştirirseniz sevinirim..
Derdim 2.5 senedir evli olmamıza rağmen hala cinsel birlikteliğimizin olamaması.okuyan arkadaşlarım hemen vajinusmussun sen diye düşünebilirler.. ama maalesef eşimde iktidarsızlık var. Allah'ım bu nasıl büyük bir imtihandır.yaşamayan anlayamaz. Ağlamadığım neredeyse bir günüm bile yok.

1-her normal nişanlı çift gibi evlenmeden ben eşime hani evlendiğimiz gece illa bazı şeyler olmak zorunda değil gibisinden şeyler demiştim.ama hani ogün olmayacak diye değil.sadece olmaya bilir de demek için. neyse biz evlendik balayında odaya girdik. eşim otel görevlisinden birşeyler istemek için odadan çıktı 10 dakika sonra geldi. ben bu sürede tvden müzik açıp yatakta oturup eşimi bekledim.odaya geldiğinde bana eee niye gelinliğini çıkarmadın.sıkılmadın mı daha.ben önce şaka yapıyor sandım.ama samimi olduğunu sonra anladım.neyse ben bunun üzerine banyoya gidip gelinliği çıkarıp odaya geldiğimde benim odun kocam maç yorumunu açmış onu dinliyordu. Affınıza sığınarak yazıyorum ama gecelik giymiştim. eşim bana bakıp gülerek biraz açık değilmi canım bu dedi. ben yine öyle kalakaldım.ikinci kere çok kırılmıştım. neyse biz yatağa girdik eşim bir iki öptükten sonra bugün de bayağı yorulduk. hem sende ilk gece olmasını istemiyordun.güzel bir dinlenelim dedi. iyi geceler dedik. uyudu eşim.tabi benim gözüme uyku girmiyor.sessiz sessiz ağlıyordum.eşim sesimi duymuş ki kalktı bana niye ağlıyorsun dedi.tabi ben konuşmuyorum bu süreçte.bir süre sonra lavaboya gitti eşim. tam yatağa geliyordu ki bir den kendini yere atıp bacaklarım tutmuyor dedi. tabi o zaman ki kızgınlık ve kırgınlığımla inanmadım eşime.sen bilirsin yatağa da gelmek istemiyorsan dedim. 5 günlük balayı tatilimiz zehir oldu eşim hiç yaklaşmadı.deneme yoluna bile gitmedi..benim kız kardeşim olmadığı için annemle kardeş gibiyiz balayında iken annem aradı nasılsınız diye bende ağlayarak dayanamayıp anneme anlattım.çok yanlış yaptım biliyorum söylememem gerekirdi. annem kayın validemi arayarak detay vermeden galiba sıkıntıları var. bir ara istersen.kayınvalidem eşimi aramış eşim bir sıkıntı yok herşey yolunda demiş. konu kapandı tabii.

2- tatilimiz bitti çalıştığımız ile geldik evimiz sıfır binaydı. doğalgaz boruları sızdırdığı için 2 ay doğalgazsız yaşadık. bu süreçte eşim yine hiç bir girişimde bulunmuyordu. ben bir gün artık sinir krizi geçirip biz neyi niçinbekiyoruz dedim. bana doğalgaz olmadığı için erteledeğini söyledi. dahada çok delirdim. sonuçta biz banyo için ketılden su ısıtıp yıkanıyorduk. yine aynısı yapabiliriz dediğimde yine farklı bahaneler öne sürüp durdu.ben en azından dokunma öpme olabilir sen onu da yapmıyorsun diyordum hep bir açıklaması vardı .bu süreçte ben zaten hep ağlıyordum. çare beklemek diye. neyse doğalgaz bağlandı evliliğimizin 2. ayında.

3- 2 aylık evli iken eşimin benim bilmediğim ikinci bir face olduğunu gördüm. daha önceki faceınde benim sildiğim gerçekten işi gücü ahlaksızlık olan bir erkek arkadaşını silmiştim. o arkadaşını gizli face hesabına eklemiş.tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. şimdi düşünüyorum da eşimin ekmeğine yağ sürmüşüm. o süreçte bir süre konuşmadık. cinselliğin vermiş olduğu gerginlikle de dahada gerildik.o süre bir psikolağa gittik. ben ağlamaktan birşey anlatamıyorum zaten. eşim o kadar güzel kendini anlatıyor ağzım açık dinliyorum. sanki tüm sıkıntı bendeymiş gibi. biz kendi düğünümüzü kendimiz yaptık iğneden ipliye. haliyle kredi çektik. ama ikimizde iyi sayılan bir maaş alıyoruz. doktora borcumuz var onu kafaya takıyorum demiş ve ayrıca biz birlikteliği denerken ister istemez bağırma gibi sesler çıkarıyorum. eşimde doktora canı yanıyor diye çekiliyorum demiş. bir süre gittik daha gittik doktora sonra bıraktık. psikolağa göre önce normal sorunları halledip öyle cinsellik yaşanmalıymış. ama ben buna inanmıyorum. bizim bu kadar dolup kavga etmemizin sebebi cinselliği yaşayamamak. ben bunu eşimede söyledim. yok dedi doktora uyalım sonuçta doktor o dedi. neyse böyle bir kaç ay daha geçti. eşime her cinselliği açtığımda seninde aklın fikrin onda. başka bir şey düşünmez misin sen. ben seni böyle tanımazdım lafları üzerine uzun süre konusunu açmadım. böylelikle evliliğimizin 1 senesi geride kaldı.ilk bir senede eşimle 3 kere denedik iktidarsızlık sorunu yaşayınca araya aylar giriyordu birbirimize dokunmamız.

4- evliliğimizin 2 senesine girdik biz hala mutsuzduk. işin garip yanı gündüz çok iyi anlaşıp gezip tozup, akşam olunca ikimizde sus pus tv izlerdik. sonra ikinci bir psikolağa gitmeye karar verdik. erkek olsun dedi eşim. tamam dedim. yeterki iyi olalım ben en mahrem şeyleride erkek doktora anlatmaya razı geldim. psikolog hormon testi istedi yaptı eşim çok az düşük çıktı. etkilemez bu seni dedi.ama yinede bizde düzelen hiç bir şey yok. eşim cinsel haplar aldı yine sonuç aynı. eşime artık bir gün çok samimi olduğumu belirtip farklı bir bayana gidip dene dedim. ama bana belli etmeden tabi.belki sıkıntı ikimizin uyumunda.yok ben başka kadına dokunamam. ama banada dokunmuyorsun işin komik tarafı:KK43: artık bendede ciddi boyutta cinsel isteksizlik oluştu.biz böyleyken bunu nasıl aşacağız bilmiyorum. bir kaç gün önce eşim bana belkide senden dolayı olmuyordur dedi.belkide vajinusmussundur dedi. belkide öyleyimdir. ama biz daha onu anlayacak duruma bile gelemiyoruz ki. eşime artık bu ağustosa kadar zaman verdim bazı şeyler düzeldi düzelmedi herkes kendi yoluna baksın.size 3 yıl önceki halimle şimdiki halimi fotosunu göstersem bariz fark var. saçlarım beyaz doldu. eşim bile diyor saçların niye bu kadar beyazladı diye.

5- eşimle ikimizde memuruz. stresli bir iş ama çok yorucu bir iş değil. artık bıktım eşimin bugün çok yoruldum demelerinden .ama beni bu zamana kadar tek bekleten şey eşimi çok sevmem. ve diğer konularda bana karşı anlayışlı ve yardımsever olması. Allahım hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin. bende istiyorum bir çocuğumuz olsun çünkü yaşım geçiyor artık. eşim 32 ben 30 oldum. artık evli olup 2-3 ocuğu olmayanlara acaba onlarda mı bu sıkıntıyı yaşıyorki düşünmeye başlar. tabi herkesin derdi farki oluyo. Rabbim bu ramazan gününde kimin ne derdi varsa derman olsun inşallah....Eşime 1 ağustos a kadar zaman vermiştim. hala değişen durum yok. zamanımız az kaldı.3 yılda olmayan 15 gündemi olacak diyorum. çokk polyanacı hemen kızıyor bana sen olumsuz düşünüyorsun diye .yaşadıklarımız olumsuz düşündürüyor maalesef.benim bu evlilikte en büyük hatam kavgalarımız esnasında eşime çok kırıcı laflar etmem. kendimi tutamıyorum o an. sonrasında da ben bunları niye söyledim diye ağlıyorum.Yani hep ağlıyorum..

6- hemen ayrıl niye bekliyorsun maaşın da varmış diyebilirsiniz. ama evlilik kolay kurulmuyor. öyle kolayda yıkılmamalı diye düşünenlerdenim. ihanet ve dayak olmadığı sürece. Ama böylesi bir imtihan aklıma gelmezdi.dua edin bize lütfen.sadece dertleşmek istedim. hakkınızı helal edin
Ya ben boyle bir durumu okumustum😟
Yanlis anlamazsin ins.
Adam gaymis ama millet suphelenmesin diye evlenmis.
Evlendikten sonra da ayni sizin cinsel sikintilar varmis. Adamin sonra 2. Hayati oldugu ortaya cikiyor. Ve oyle herkes ogreniyorki adam gay.
Sizinki boyle birsey degildir insallah. Allah yardimciniz olsun

Ya ben boyle bir durumu okumustum😟
Yanlis anlamazsin ins.
Adam gaymis ama millet suphelenmesin diye evlenmis.
Evlendikten sonra da ayni sizin cinsel sikintilar varmis. Adamin sonra 2. Hayati oldugu ortaya cikiyor. Ve oyle herkes ogreniyorki adam gay.
Sizinki boyle birsey degildir insallah. Allah yardimciniz olsun
Konu eski bir konuymus ya la🤦🏻‍♀️

iyi akşamlar arkadaşlar derdime ortak oldunuz için hepiniz sağolun. uzun bir süre giremedim. artık konuyu kısmende olsa eşimin ailesine açtık ve boşanma kararı aldığımızı.eşimle şuan aynı evde değiliz eşyalarını aldı apart daireye taşındı.hakkımızda hayırlısı herşeyin kayınvalidem daha farklı tepki verir diye bekliyordum.buraya gelecek galiba. ne yapmayalı nasıl davranmayalım bilmiyorum. eşimde ayrı kalmamızın evliliğe iyi geleceğini düşünüyor. hala anlamıyor ayrı kalmamızın sebebi ayrılma yoluna girdiğimiz için. mahkeme şuan adli tatildeymiş. pazartesi yinede dilekçe vermeye gideceğiz. ama biliyorum hepiniz içinizden kızıyorsunuz ama eşime ne kadar kızgın olsamda böyle severken nasıl ayrılacağım bilmiyorum.offfffkii offffff.

yazmış bence boşandılar

gelsede açıklasa keşke çok merak ettim

Konu hortlamış denk gelip okudum aklıma bu siteye ilk üye olduğum zamanlar geldi.
Bende ilk evlendigm zamanlar çaresizce buraya konular açardım.
Şimdi tabi boşandım hikayemi bilen biler.
Belki birileri okur da umut olur.
Çaresiz değilsiniz ihtiyaçlarımız önemli çok önemli ihtiyaçlarımızin karşılanmadığı yok sayildigi yerde durmak bizi bitirp tüketir.
Mutlaka bir çare var elinizden geleni yapın bu durumda olanlara söylüyorum çaba gösterin ama olmuyorsa da uzatmanın alemi yok hanımlar hayatı bir kez deneyimliyoruz.

Sizinki evlilik değil ki,ev arkadaşlığı. Bi ev arkadaşı bulsaydın böyle beklentilerin olmayacağı için mutsuzda olmazdın. Eşin düzelmez kendini belli etmiş. Yazık,üzüldüm senin için..

Eklentiler

• Screenshot_20220323-233428_Opera.jpg
    Screenshot_20220323-233428_Opera.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 305
Sonhna kadar tam size hak veriyordumki son cumlelerle dondüm. Baska kadina git demisiniz ve aldatma olmazsa boşanmayı yanlis buluyorsunuz. Gercekten garip.

Eşiniz bence gay . Zorlamayin bosanın

Sonhna kadar tam size hak veriyordumki son cumlelerle dondüm. Baska kadina git demisiniz ve aldatma olmazsa boşanmayı yanlis buluyorsunuz. Gercekten garip.

Eşiniz bence gay . Zorlamayin bosanın
Yani başka kadına gitmesini göze alıp boşanmayı göze alamamak garip
Adam banada gay gibi geldi

Ay cok merak ettim ya son durumu neymiş
Cok üzüldüm ya 🥺🥺

Konu sahibine ozelden yazmistim ben de ayni durumu yasadigim icin bu problemi yasayan herkese ulasip soruyorum sureci. Hobby hala ayni kisi ile evli cocugu olmus onlafi buyutme derdine dusmus ama surec hala ayni diye ifade etmişti malesef.

Konu sahibine ozelden yazmistim ben de ayni durumu yasadigim icin bu problemi yasayan herkese ulasip soruyorum sureci. Hobby hala ayni kisi ile evli cocugu olmus onlafi buyutme derdine dusmus ama surec hala ayni diye ifade etmişti malesef.
Bu üyenin son durumunu cok merak ediyordum dediginiz gibiyse üzüldüm.
Boşandi cocuklari var yazmişlardi umarim eşi düzelmiştir belkide sorunu cözebildiler sonunda.

X