2 aylık bebeğime yetemiyorum 😖

Karin guruldamasi acliktan değil gazdan da olabilir veya sindirirken oyle sesler çıkıyor emin ol tok olsa bile karnı guruldar. Yememesinin bir sebebi olabilir mi doktora götürdünüz mu bunun için?
Merhaba yorumunuz için teşekkür ederim. Ama maalesef ben kaygılarımda haklıymışım gerçekten de annenin içine doğuyormuş. Bebeğim cmv enfeksiyonu kapmış doğumdan sonra bu arada da bilemedikleri için enfeksiyon 2 milyona çıkmış ve karaciğere yerleşmiş bu yüzden de bebeğim aç olsada içemiyormuş mama. 9 kasımda hastaneye acil yatış yaptırdılar hala hastanedeyiz damardan 2 kez antibiyotik veriyolar. Şükür kilo da aldı yatış yaptığımızda 5040 olan kilosu şimdi 5300 oldu

Merhaba yorumunuz için teşekkür ederim. Ama maalesef ben kaygılarımda haklıymışım gerçekten de annenin içine doğuyormuş. Bebeğim cmv enfeksiyonu kapmış doğumdan sonra bu arada da bilemedikleri için enfeksiyon 2 milyona çıkmış ve karaciğere yerleşmiş bu yüzden de bebeğim aç olsada içemiyormuş mama. 9 kasımda hastaneye acil yatış yaptırdılar hala hastanedeyiz damardan 2 kez antibiyotik veriyolar şükür kilo da aldı. Yattığında 5040 kiloyken şimdi 5300 oldu
Yaaaa çok geçmiş olsun. Çabucak atlatır umarım 🤲🏻

Sonunda çözümü bulduk cmv enfeksiyonu kapmış çocuk ama bu enfeksiyon sinsi bir enfeksiyon olduğundan belirti vermezmiş tek belirtisi iştahsızlık oldu bizde 9 kasımdan beri hastanede yatıyoruz bebeğimle tedavi görüyor damardan antibiyotik veriyolar 2 kez 15 ml ve hala ne zaman çıkacağımız belli değil
Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifa versin. Ferahlıkla kolaylıkla, sağlıkla çabucak ve mutlulukla evinize dönün inşaallah

Teşekkür ederim cevabınız için ama ben şüphelerimde haklıymışım gerçekten de annenin içine doğuyor.. çocuğum cmv enfeksiyonu kapmış doğumdan sonra ve tedavi edilmediği için gittikçe artıp en sonunda iştahını kesmiş karaciğerine yerleşmiş çünkü enfeksiyon doktorlar sinsi bir enfeksiyon olduğu için tanısında gecikmişler
Allah en kısa sürede şifa versin çok geçmiş olsun

Merhaba teşekkür ederim yorumunuz için meğerse bebeğim cmv enfeksiyonu kapmış doğumdan sonra bu arada da bulunamadığı için yükselmiş ve karaciğere yerleşmiş bu yüzden de iştahı kesilmiş şimdi hastanede yatıyoruz 1 ay oldu antibiyotik tedavisi veriyorlar damardan
Çok çok geçmiş olsun. Demek ki ciddi biseymis.kendi takmayın üzülmeyin demeisism ama Demek ki kafaya takip takip etmek lazımmış. Ama hissetmissimiz gitmisiniz. Çok geçmiş olsun tez zamanda şifa bulması dileği ile..

Benim de bebeğim 2700 doğdu uzamış sarılık oldu 25 gün göğsümü hiç tutmadı. Makineyle sağıp veriyorum yarı mama yarı süt ile ve şimdi 4500 kilo inanın sizi çok iyi anlıyorum Sizin yerinizde kim olsa üzülür ama Malesef bebeğe geçiyo stresimiz tamamen ve bu halleri daha çok artıyo. Anne karnında korkan huzursuz büyüyen ve doğumda stresle dünyaya gelen bebeklerde rastlanabiliyo veya nazar dan ben ağzı dualı bir yaşlı hocaya götürdüm paralı değil hani dua okudu sakinleşti , üzerindeki huysuzluğu attı Ve sonra hacemat yaptırdım ( kan çıkmadı hani önemli olan o kupa ve minik şekilde çizmesi hiç acı hissetmiyor uyanıkken yaptırdık hiç tepki bile vermedi hani) bol bol okudu yaparken çok faydasını gördüm bebeğimde. Sizde ayetel kürsi felak nas okursunuz anne duası peygamber duasıyla aynıdır.
Ve bir yakınım dan duydum. Bebeği hiç bir mama içmemiş sadece cici bebe kabul etmiş onla büyümüş . Hani sağlıklı değil ama acaba aç kalmasından iyi olur mu az biraz günlük içse. Siz daha iyi bilirsiniz yine de
Merhabalar bende aynı durumdayım şu an bebeğiniz nasıl acaba bende kafayı yememek için zor tutuyorum kendimi

Mecburi sezeryan doğurdum yakın komşum bile buncacığa mı sezaryen oldun dedi yüzüme karşı benle bir doğuran alt komşumun oğlu maşallah anne sütü alıyor sadece 7 aylık gibi illa ki bebek görme vs toplanıyoruz millet karşılaştırıyor artık insan içine çıkasım da gelmiyo moralimin içinden geçiyolar
Siz bence bi destek alın rehberliğe gidin rabbime ne kadar şükretseniz az sağlıklı sıhhatli bebeginize kavusmussunuz bi destek alın

X