2. Düzey Ultrasonda Aberan subklavian arter (ARSA) tehşisi konulan varmı?

Merhabalar ben de 22 haftalık hamileyim detaylı ultrasonda arsa teşhisi konuldu ancak başka bir bulgu yok. Nifty testi daha önce yaptırmıştım temizdi. Arsa teşhisinden sonra ikinci bir doktora daha gittim detaylı ultrason İçin o da arsa dan başka bir sıkıntı olmadığını nifty testinin de iyi çıktığı İçin bi sorun olacağını düşünmediğini söyledi ama ben de tedirginim sanıyorum biraz.

Ben nift testi yaptırdım düşük risk geldi şimdi 36 haftalık olduk herşey yolunda gözüküyor Allahım inşallah sağlıklı bir şekilde alırız evlatlarımızı

Ben nift testi yaptırdım düşük risk geldi şimdi 36 haftalık olduk herşey yolunda gözüküyor Allahım inşallah sağlıklı bir şekilde alırız evlatlarımızı
Amin🙏🏻 Bende nıft testi yaptırdım kromozomlarda anormali saptanmadı inşallah sağlıkla doğarlar🙏🏻

Mrb bizde aynı teşhis ile karsi karşıyayız..
Sonuç nedir lütfen yazar mısınız?
Belki benim gibi güzel şeyler duymaya ihtiyaci olan annelere umut olursunuz..🙏

Mrb bizde aynı teşhis ile karsi karşıyayız..
Sonuç nedir lütfen yazar mısınız?
Belki benim gibi güzel şeyler duymaya ihtiyaci olan annelere umut olursunuz..🙏

Ben Sağlıklı bir doğum yaptım; çocuk kardiyolojisine de götürdük herhangi bi sorun yok şükür. Aynı durumu yaşayanlar için yazmak istedim:)

Benim kizima da uc gun once Arsa teshisi ve kalpte parlaklik var dedi doktor. Ben fetal dnayi yaptirmistim ama amniyosentez yaptirmali miyim kafam cok karisik. Siz ne yaptiniz?
merhaba . bebeğiniz doğmuş olmalı. bana da su an aynı teşhis kondu. nedir durumu şu an bebeğinizin inşallah sağlıkla doğmuştur.

Aynı durumu yaşamıştım, sadece arsa vardı bebeğimde, doğuma kadar stressle bekledim, bir hocanın videosu beni rahatlatmıştı memorialdan. doğduktan sonra çocuk kardiyolojisinede götürdüm, hiç bir sorun çıkmadı, çok şükür amniyosentez ve diğer testleri yaptırmamıştım.

X