2 saat için gittiğim hastaneden 3 günde çıktım...

çok geçmiş olsun bir an önce toparlanırsın inşallah.hastanede yaşadığın olumsuzluklarıda unutmaya çalış herşey çok güzel geçer ve sağlıkla bebeğine kavuşursun inşallah.

BIDIDŞIM BENDE SENİ MERAK EDİYORDUM.
BU KIZ GİRERDİ BİRŞEYMİ OLDU DİYE.
GEÇMİŞ OLSUN CANIM.
KAN DEĞERLERiNiN EN KISA ZAMANDA NORMAL DEĞERLERE ÇIKMASI DiLEĞİYLEa.s.

hay allah sok oldum
cok cok gecmisler olsun canim
sukur ki hic birinize bi sey olmamis allahim bi daha yasatmasin
allah yardimcin olsun korkma canim allahin izniyle hersey guzel olcak dua et unutma dua cok onemli her zaman

Kızlar Pazartesi günü hastaneye gittim. Kan tahlili falan oldum. Beni apar topar hastaneye yatırdılar. Kanım 7.7 ye düşmüş. 2 ünite kan vereceklerdi, bende 2 saat içinde hastaneden çıkacaktım.. ilk kanı aldım birşey olmadı. ikinci kanda nefesim gitti her tarafım kıp kırmızı oldu, kabardım, ayağa kalkamadım önümü göremedim, hemen hemşireler doktorlar başıma geldi.. 2 tane iğne , bir serum taktılar. Biri bir yandan tansiyonumu ateşimi ölçüyor, Biri sırtımı dinliyordu. Herkes bir yere koşturuyor. NST makinasını getirip bebeğin kalp atışlarını falan dinliyorlar. Her şeyi farkediyorum, Bir şeyler oluyor ama tepki veremiyorum. Orada bayılsaymışım bebek ve ben ölecekmişim.2 saat için gittiğim hastaneden 3 günde çıktım... Yan odada doğuranlar, düşük yapanlar, bağıranlar, piskolojimde bozuldu. Doğumdan şimdiye kadar korkmuyordum ama artık korkuyorum.. Allah hepimize yardımcı olsun.. o an çok korktum kızlar ya bebeğime bir şey olsaydı.. Eşimde çok korkmuş. Tabi o daha çok benim için korkmuş.. Kollarımı delik deşik ettiler 2 tane damar yolu açtılar. Sabah akşam kan aldılar. Sapa sağlam gittiğim hastaneden hasta çıktım.. Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın. :1no2:

bıdışım çok geçmiş olsun canımm başlığı okuyunca çok üzüldüm :1shok:neyseki ucuz atlatmışsınız kahretsin ki oluyo hep böle şeyler kendine dikkat canıma.s.allah bidaha yaşatmasın böle şeyler...

Bıdışım çok geçmiş olsun canım. ben de diyordum bu kız nerelerde diye... neyseki atlatmışsınız... çoook dikkat et kendine ve bebişine.

bıdışım neler yaşamışsın öyle. allaha şükür iyisin arkadaşım. bir daha böyle kötü bir tecrübe yaşamamanı dilerim.kendine ve bebişine dikkat et öpüyoırum seni

ah canım benim yaaa cok gecmis olsunnn
anlamadın mı sne kansız kaldıgını
hay allah ya cok dikkat et kendine
aman diyeyimmmm ya

canım çok geçmiş olsun başlığı görünce ters bi durum olduğunu anladım ama bu kadarını beklemedim açıkçası.. Allah korumuş canım senide bebişinide..bi daha olmaz inşallah..

bildişim canım yeenı gördüm canım çok geçmiş olsun allay bırdaha sızede bızlerede öyle şeyler yaşatmasınn...dikkat et canımm...

canım benim geçmiş olsun kendine dikkat et canım benim çok üzüldüm.. neyse şu an iyisin ve bebeğin de iyi en güzel yanı bu. kendine çok dikkat etmelisin

gecmıs olsun canım yenı gordum....bendede kansızlık var hem kan hapı hemde kan surubu kullanıyorum.....Allah sıfa versın...

X