2 saat için gittiğim hastaneden 3 günde çıktım...

Ay canım ya çok üzüldüm ama şuan ikinizinde iyi olmasına sevindim çok dikkat et kendine ve bebişe..... Allah'ım bütün hamişleri ve bebişleri korusun.....

Kızlar hepinize teker teker teşekkür ederim.. Allah hepimizi böyle tatsız olaylardan korusun.Bende akdeniz anemisi taşıyıcılığı varmış. O yüzden kan hapı yada şurubu içmemem gerekiyormuş. Bizde bunu bilmediğimiz için içtik. İçince kan değerlerim düşmüş. Bir yandanda bebek kan alıyormuş. Ben kansız düşmüşüm.İliklerde çok fazla kan üretemiyormuş.Doğumdan önce bir kere daha kan almalıyım. Ama çok korkuyorum. Bu sefer kendi doktorum senin başında olacağım ben vereceğim dedi. Ama vücüdumun biraz kendini toplaması gerekiyor. 1 ay sonra gene alacağım.. Allah yardımcımız olsun.Herşey iyi giderken bir anda herşey olabiliyor. Allah'tan Bebeğim sağlıklı ve dirençli..:nazar:

bıdışınında seninde iyi olmana çok sevindim... allah daha beterinden saklasın inşallah..
hiçç korkmaa allahın izniyle hi bişey olmaz... allah şifa versin inşallah...

Bıdışım iyi olmanıza gerçekten çok sevindim. Epey korkuttun bizi... Neyseki sorunun ne olduğu bulundu. en azından artık ona göre davranır doktorun. Bol bol kan yapıcı gıdalar tüket. Özellikle keçiboynuzu pekmezi, üzüm pekmezi ve kara dut pekmezi çok iyiymiş. en azından küçük de olsa bir takviye olurlar sana.. çok iyi bak kendine ve bebişine..

X