2 yıldır hamile kalamıyorum

güzel kardeşim hepsi geçecek ,sadece sabır,kısmet işi bunlar ,sen hep daha beterini düşün, ya sana çocupun asla olmaz deselerdi,bak sağlık sorunun yokmuş maşallah, sen bunları yazarken aklıma ne geldi biliyormusun, eşimle ailesinin memleketine gitmiştik, gezmedeydik ,yanımız kalabalıktı ve doktor aradı, dediki .. hanım testiniz çıktı ,durum böyle böyle ,asla doğal yolla hamile kalamazsınız ,dünyam başıma yıkıldı başka odaya geçip saatlerce ağladım , günlerce atlatamadım,şimdi elhamdülillah 3 evladım var. ALLAHA bırak ve sakın isyan etme ,hepsi geçecek inşallah
İnanamıyorum size yaşattıkları acıya.. Nasıl böyle bir şey bu kadar emin bir şekilde söylenebilir 😯 çok haklısınız. İnsan asla isyana düşmesin

Biraz daha deneyin elbette ki en güzeli doğal yollardan ama olmayınca olmuyorsa sırayla aşılama ve tüp bebek denenmeli elbet. Başka doktora danışırsınız Tüp bebekten korkmayın kendim de tüp bebek hamilesiyim, öyle ya da böyle geçti gitti sonuna geldim. Maddi açıdan çok çok haklısınız ihtiyaç kredisi çekmek zorunda kalınıyor genelde.
Ben açıkçası maddi boyutununda ne kadar olduğunu bilmiyorum. İlaçlar çok pahalı diye duydum sadece. Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Yaa siz gebe misiniiz 😊 böyle yollardan geçip gebe kalanları görünce yüzüm gülüyor. Çektiklerinizi az çok tahmin edebiliyorum. O süreç doğumunuzun şifası olsun. İnşallah çokkk kolay bir doğum süreci ve hayırlı evlat sahibi olursunuz 🤲
Çok sağolun ne güzel dilekler... Ağustos'ta doğum inşallah, amin size de en kısa sürede hayırlı ve sağlıklı gebelikler diliyorum 🙏🏼. Forumda hamile kalamıyorum diye üzülenleri görünce hiç kıyamıyorum, ah diyorum içimden, bilseniz bi gün hepsi geçiyor. Ben de bi ümit çok dolaştım bu forumda 🌸 Herkesin sırası gelince kucağı doldu ve dolmaya devam ediyor inanın

Çok sağolun ne güzel dilekler... Ağustos'ta doğum inşallah, amin size de en kısa sürede hayırlı ve sağlıklı gebelikler diliyorum 🙏🏼. Forumda hamile kalamıyorum diye üzülenleri görünce hiç kıyamıyorum, ah diyorum içimden, bilseniz bi gün hepsi geçiyor. Ben de bi ümit çok dolaştım bu forumda 🌸 Herkesin sırası gelince kucağı doldu ve dolmaya devam ediyor inanın
Desteğiniz için çok teşekkür ederim 🤲💞

Ben açıkçası maddi boyutununda ne kadar olduğunu bilmiyorum. İlaçlar çok pahalı diye duydum sadece. Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Gerçekten çok pahalı. Aşılama ilaçlarla birlikte 20-25 bin tl bir seferlik. Tüp bebekse 50 bini geçiyor ilaçlarla bir seferlik..

BENİMDE 1 bucuk sene oldu rahim filmi kaldı sadece olmuyor çok zor insan çok takıyor isteyince

1.5 senedir rahim filmi istenmedi mi sizden :KK43:
istendi ama korkuyorum cesaret edemiyorum daha zaten net doktora gideli 5 ay felan oldu cocuk isteyelide ortalama 1 sene 2 ay oluyor haftaya çekilcem eğer vazgeçmezsem kötü bişey çıkar diyede korkuyorum anksiyete ve panik atak var

istendi ama korkuyorum cesaret edemiyorum daha zaten net doktora gideli 5 ay felan oldu cocuk isteyelide ortalama 1 sene 2 ay oluyor haftaya çekilcem eğer vazgeçmezsem kötü bişey çıkar diyede korkuyorum anksiyete ve panik atak var
Hayır sakın böyle düşünmeyin yani ne çıkabilir ki. Her gün panik olmaktansa bir gün çektirip kurtulun. Hem tüp tıkalıysa bile çaresi var ve kolay. Yani boşa strestense rahatlarsınız

Hayır sakın böyle düşünmeyin yani ne çıkabilir ki. Her gün panik olmaktansa bir gün çektirip kurtulun. Hem tüp tıkalıysa bile çaresi var ve kolay. Yani boşa strestense rahatlarsınız
evet artık olumlu düşünmeye çalışıyorum eğer tüplerde temizse sebepsiz infertelite dedi doktorum üzülüyorum sebepsiz oluncada tedavisi yok deneme yanılmayla tüm tedavileri deniyorsun galiba ama tabi genede şükür ki sperm testi iyi benim yumurtalıklarım güzel buda sevindirici şu hsg çekilip kurtulmak istiyorum yoksa şuan bile onun stresi var üzerimde sen anestezilimi çekilmiştin

evet artık olumlu düşünmeye çalışıyorum eğer tüplerde temizse sebepsiz infertelite dedi doktorum üzülüyorum sebepsiz oluncada tedavisi yok deneme yanılmayla tüm tedavileri deniyorsun galiba ama tabi genede şükür ki sperm testi iyi benim yumurtalıklarım güzel buda sevindirici şu hsg çekilip kurtulmak istiyorum yoksa şuan bile onun stresi var üzerimde sen anestezilimi çekilmiştin
en kötü tüp bebek var %80-90 tutuyor. Ben anestezisiz çekildim ama size tavsiye etmiyorum. Bence kesinlikle anestezili bakın

Ben anestesiz çektirmiştim evet ağrılı geçti ama asla abartıldığı kadar değil regl sancısı kadar, on dklık bi işlem zaten bence hiç korkmayın. Sebepsiz olmaması bana da zor geliyor ne denesek elimizde kalacak gibi bi sorun olsa çözülecek belki ama işte bilmiyoruz. Nasip kısmet artık. Aşılama da tüp bebekte çok pahalıymış Rabbim yardımcımız olsun

en kötü tüp bebek var %80-90 tutuyor. Ben anestezisiz çekildim ama size tavsiye etmiyorum. Bence kesinlikle anestezili bakın
benim vainusmus geçmişimde var mecbur anestezili çekileceğim zaten doktorum anestezisiz çekmiyormuş

Ben anestesiz çektirmiştim evet ağrılı geçti ama asla abartıldığı kadar değil regl sancısı kadar, on dklık bi işlem zaten bence hiç korkmayın. Sebepsiz olmaması bana da zor geliyor ne denesek elimizde kalacak gibi bi sorun olsa çözülecek belki ama işte bilmiyoruz. Nasip kısmet artık. Aşılama da tüp bebekte çok pahalıymış Rabbim yardımcımız olsun
evet sebepsiz olmaması beni de korkutuyor valla ama her şey çok pahalı rahim filmi 5500 tl en ufak bi muayaneye gidiyorum bir sürü para istanbul da devlet hastanelerinde randevu var ama ilgilenmiyolarlar mecbur özele gidiyorum bunlar bile bu kadar pahalıysa aşılma tüp bebek bilmiyorum çok zor

İnşallah gerek kalmadan doğal yolla hamile kalıp kucağımıza alırız Rabbim isteyen herkese kolaylıkla nasip etsin 🙏

İlişkiden sonra poponun altına yastık koyup ayaklarını havaya kaldırıp yarım saat kadar beklemelisin spermlerin yumurtaya kolay ulaşması için, birde bende bir video vardı yabancı bir kadın uzman kolay hamile kalma pozisyonunu anlatıyordu bir kadın üzerinde en etkili diye

İlişkiden sonra poponun altına yastık koyup ayaklarını havaya kaldırıp yarım saat kadar beklemelisin spermlerin yumurtaya kolay ulaşması için, birde bende bir video vardı yabancı bir kadın uzman kolay hamile kalma pozisyonunu anlatıyordu bir kadın üzerinde en etkili diye
Ben sadece sırt üstü yatıyorum 10-15 dk bu ay senin dediğin şekilde denerim kadının adını hatırlıyor musun bende bakayım

X