20 ve 24 haftalar arası tetanoz aşısı

yarın şeker tahlilimi yaptırayımda dönüştede aşımı yaptırmaya gidicem.bugün yiğenimin eşine sordum.acıbademde yaptı o doğumunu.doktorun istemişmiydi dedim.yooo ben aşı falan olmadım dedi.valla bi halt anlamadım bu işten

yarın şeker tahlilimi yaptırayımda dönüştede aşımı yaptırmaya gidicem.bugün yiğenimin eşine sordum.acıbademde yaptı o doğumunu.doktorun istemişmiydi dedim.yooo ben aşı falan olmadım dedi.valla bi halt anlamadım bu işten

yaa doktorlar bazen dogum yaptırdıkları yere ve aletlere cok guvendikleri için gerek duymuyorlar asıya
ama hiçbişeyin garantisi yok genede yaptırmak lazım
bende seker yuklemesi yaptırıcam yarın inş. hayırlı haberlerle geliriz

ohooo, millet ikinciyi yaptirip bitirdi ben daha birinci yaptiricam. pazartesi gidip yaptirayim bari.hihoyyyt

hele sukur bugun ilk dozumu yaptirdim.:lepi:

simdilik agri sizi yok ama bakalim sonrasi nolucak?

kıslar benim kolum iki gün azcııık sızladı okadr.4eylülde ikinci var.ama yapılırken acudu benimkii

kıslar benim kolum iki gün azcııık sızladı okadr.4eylülde ikinci var.ama yapılırken acudu benimkii

benim yapilirken ve dun hic acimadi. bugun azcik acidi o kadar. hadi gecmis olsun. benide 7 eylul cagirdilar tekrar.opuyorumnanaktan

bugun ikinci dozumu yaptirdim. kolumu oynatamiyorim nerdeyse. ilkinde bu kadar agrimamisti.:sinifsinif:

X