2009 Nisan Anneleri

bu arada kerem i en yakın zaamanda doktora götürücem kesin ayak tabanlarında problem var çok düşüyor sakarlığın ötesinde...

ve ayak içinde olan boşluklara basıyo yani içe içe basıyor canım sıkkın

sultan canım bak gecendede dedım sana sen onu bı altıparmağı orda saypa var ust katı kemık hastanesı adını unuttum ıyıymı selenıde göturdum ben oraya bı gotur ıstersen cok guzel ılgılenıyolar

sultan canım bak gecendede dedım sana sen onu bı altıparmağı orda saypa var ust katı kemık hastanesı adını unuttum ıyıymı selenıde göturdum ben oraya bı gotur ıstersen cok guzel ılgılenıyolar

tamam canım sağolasın daha öncede söylemiştin ama benim suçum bu zamana kadar götürmediğim.

merahabalar
sultancım inş. önemli bişiy değildir... bir anca git de için rahat etsin sonucu yaz merak ederm...

Son düzenleme:
yarın için randevu aldım
bir de ne sorcam size kereme haftalardır sebze yemeği yedirmiyorum yediremiyorum çok üzülüyorum siz napıyosunuz

bız yaz sebzelerını pek sevmedık kıs sebzelerını daha kolay yedı taze fasulye sevdı bı bamya yedı patlıcanı sevmıyo valla yemekte babasını ornek alıyo selen aksam babası ne yerse onu yıyo öğlen sorun nbızde aksam yıyo masallah ınanırmıınız gecen uykuluk derler kuzuda bulunur esım onu ıstedı yaptım ben selen yemez dedım ama bır tabak yedı ben sok babasının yedığı herseyı yıyen bı kızım var kokorec bıle :)hiç benı ornek almıyo

benim kızım asla sulu yemek yemiyo sultan .sadece zorla mercimek çorbası içer .ben de onun içine ne sebze varsa koyarım .onuda sıkılmasın diye haftada 1 yapıyorum.mücver yapıyorum arada .birde kışın ıspanak böreği tvuklu bezeelyeli milföy yedirbiliyorum arada.daha domatesin nohutun kurufasulyenin yeşil mercimek karnıbahar patlıcan taze fasulye yani kısacası hiçbir yemeğin tadını bilmez.ama çok şükür sağlıklı .
bu arada dönün artık kk ya ben sizi okumayı özledim nerdeyse hergün bakıyorum acaba yazan var mı diye.face de kullanmadığım için

doktora gittik çok şükür birşey çıkmadı içim rahatladı benimde

sanırım sebze yedirmek için en iyisi çorbaya karıştırmak

Sultan Kremşantinin birşeyi yokmuş çok sevindim.Senin de için rahatlamıştır.Demir de çok fazla düşüyordu bende o zamanlar bu çocuğun ayaklarında bir sorun var diye evham yapıp durdum ama neyseki şimdi daha iyi daha az düşüyor.Gerçi onların hareketlerini biz yapsak bizde düşeriz hiç önüne bakarak bir iş yaptığı yokki sürekli aksiyon.

Sultan Kremşantinin birşeyi yokmuş çok sevindim.Senin de için rahatlamıştır.Demir de çok fazla düşüyordu bende o zamanlar bu çocuğun ayaklarında bir sorun var diye evham yapıp durdum ama neyseki şimdi daha iyi daha az düşüyor.Gerçi onların hareketlerini biz yapsak bizde düşeriz hiç önüne bakarak bir iş yaptığı yokki sürekli aksiyon.

saol dilek içim rahatladı ya bu 2.götürüşüm başka bir hastaneye daha götürmüştüm orda tatmin olmamıştım doktorun muayenesinden
keremin 15-16 aylıkken yürümesi sürekli düşmesi beni şüphelendirdi neyseki problem yok çok şükür
dediğin gibi uçarak yürüyolar

merhabalar
bende burayı takip etmeyi özlüyorum. ama face e telefondan da rahat girip yazdıkları için arkadaşlar orayı daha yoğun kullanıyorlar.
esen sen nerdeydin ben kaçırmışım o arayıı?
benim bi arkadaşın oğlu var 3 yaşına yakın yaşı ama koşamıyor zıplayamıyor. büyük ihtimalle düz tabanlık var. doktora götürecekti. sadece hızlı yürümeyi beceriyordu. ondan içiniz rahat olsun hem düzelmeyecek bişi değil. daha ufak yaşları güzel bi tedavi ile hemencicik iyileşirler

bide ben artık ufak kızımın da hareketlerini arada hissediyorum. ben de varım artık diyor :)
bu güzel duyguyu unutmuşum :))

oh selinCim kızımız başlamış tekmeye en keyifli dönem bence :-))
koşturmacaya hazırol cnm

doktora gittik çok şükür birşey çıkmadı içim rahatladı benimde

sanırım sebze yedirmek için en iyisi çorbaya karıştırmak

için rahatlamış sevındım bişey cıkmamasına

ya sultan kk topigi iptal terkedılmış senın deyişinle şen şakrak ben ne faceye ne buraya bakamıyorum günler yetmıyor resmen pc yi 2 -3 günde bi acıyorum

buraya giren yok ama gene de yazayım....
tam olarak emin değilim ama belirsiz de olsa 2. çizgiyi gördüm ben:)( zamanlama biraz kötü ama napalım Rabbin hediyesi.....

Süper.2.çocuğa karar veren anneleri tebrik ediyorum.çok istiyorum ama bakabileceğime inanmıyorum.o yüzdnde kızım tek kalmaya mahkum galiba.hayırlısı olsun emel.
Bu arada selin senin bebişin cinsiyeti kız mı?

X