2010 Kasım Bebekleri Geliyor

slm kızlarr,

benimde oğlum 25kasmda dünyaya geldi.Normal dogum tarıhımız 27 aralık olcaktı ama oğluşumuz beklemedei.EMİR ARDAmız normal doğumla 46 cm 2600 gr olark dünyayageldi...Hepinizin bebişleri saglıklı hayırlı evlatlar olur ınsalahhh.Allah yavrularımızı korusun...

:KK16:ben en sona kaldım sanırım:) oğlum Rüzgar 3 Aralık günü epidural normal dogumla 51 cm ve 4240 gr doğdu. 40+1 de:))

bijocum tekrar yazıyorum kendimi listede göremediğim içünnn:))) benide eklersen listeye sevinirim...meleğim38+6 haftalık yolculuktan sonra 8 kasım 2010 da saat 21:45 de normal doğumla yanımıza geldi:))) 3000gr kilo51 cmcanım...isminide melek melodi koyduk...

Allah hepimizin bebeklerini nazarlardan korusun bizlere bağışlasın...

bijocum bizide listeye eklermisin canım..
12 kasım 2010 tarihinde 38+5 te
:nazar: 3.450 kg 49 cm , epidural sezaryan ile oğluşum ege dünyamıza girdi...

merhaba,
ben de 40+0 da epidural normal doğum yaptım,
oğlum DORUK, 51 cm 3490 gr, 24 kasım doğum tarihi:nazar:

sizleri ekledim daha da ekleyemiyorum malesef tablolardaki sorun yüzünden :KK43: düzelince herkesi eklicem..

ben de 27 kasımda akşam 17.50de, 12 saatlik sancı çektikten sonra saatlerce suni sancı çektikten ve 10 cm açılmam varken 3 saat çatalda üstüme çıkmayan kalmamışken epidural sezeryanla oğluşuma kavuştum. zor oldu ama hayırlısı.
49 cm ve 3300 gr dık doğduğumuzda :)

ben de 27 kasımda akşam 17.50de, 12 saatlik sancı çektikten sonra saatlerce suni sancı çektikten ve 10 cm açılmam varken 3 saat çatalda üstüme çıkmayan kalmamışken epidural sezeryanla oğluşuma kavuştum. zor oldu ama hayırlısı.
49 cm ve 3300 gr dık doğduğumuzda :)

ayy canım benim gibi olmuşun bende normal doğumdan sezeryana geçtim son dk da
benimkinde dr bebeğin kafası görünüyor artık dedi ama olmadı apar topar sezeryana götürdüler
bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunlarda çektiklerimiz unutuluyor

ayy canım benim gibi olmuşun bende normal doğumdan sezeryana geçtim son dk da
benimkinde dr bebeğin kafası görünüyor artık dedi ama olmadı apar topar sezeryana götürdüler
bebişlerimiz sağlıklı sıhhatli olsunlarda çektiklerimiz unutuluyor

bnmkinin kafası çıkmak üzereydi ama doktor çektikçe geri kaçtı oğluşum saolsun :KK43: en son ağlaya ağlaya sezeryana geçtik hayırlısı böyleymiş.. ilk zaman çok ağlamıştım ama ciden unutuluyor şimdi düşünüyorum doğum sancısı nasıldı die onu bile hatırlamıyorum.. hamdolsun sağlıklı ya oğlum o bi nimet gerisi teferrruat..

bnmkinin kafası çıkmak üzereydi ama doktor çektikçe geri kaçtı oğluşum saolsun :KK43: en son ağlaya ağlaya sezeryana geçtik hayırlısı böyleymiş.. ilk zaman çok ağlamıştım ama ciden unutuluyor şimdi düşünüyorum doğum sancısı nasıldı die onu bile hatırlamıyorum.. hamdolsun sağlıklı ya oğlum o bi nimet gerisi teferrruat..

evet canım aynen öle şimdide 40 ım çıktı
ama dr a gidemiyorum bende fobi oldu sanki gitmeye tırsıyorum bide alttan bakarsa
tamamdır nasıl gidilecekse dr a bilmiyorumki

X