2010 Ocak Bebeklerinin doğum sonrası boy ve kilo gelişim çizelgesi

biz de 1. ay kontrolümüzü yaptırdık
Ada'nın kilosu 4540 gr. boyuda 55 cm. olmuş eklerseniz seviniriza.s.

biberoncuğum bizi de eklermisin listeye?...ad:Buğlem Asya doğum tarihi:6 ocak doğum kilosu:3300
doğum boyu:50 cm 1.ay ölçümlerimiz şöyle:kilo.4700 boy:54cm

arkadaslar eger bebeğinizin gelişimini grafik seklinde gormek istiyorsaniz

Euro Growth adresinden
healt proffesionals bolumundeki download seceneğini tıklayip programi inidrebilirsiniz.bilgilerinizi girip (kilo boy kafa ceresi kol uzunlugu degerlerini) gelişimini takip edebilirsiniz

Parents bolumunde programı indirmeden de takip edebiliyorsunuz

slm kızlar bizide eklermisiniz.

yiğit efe 04.01.2010 dogum kilosu 3.075 ; boy50cm

1.ay kontrolü kilosu 4,100 boyu 56cm

Biz de 1. ay kontrolümüzü yaptırdık. Kilomuz 4250 gr boyumuz 55cm olmuş,eklerseniz sevinirizopuyorumnanaktan

biberon teyze 1.ay kontrolümüzü yaptırdık kilomuz 4250gr boyumuz 53 cm olmuş.eklermisin bizi de.

şemsenur berilimin 1. ay sonunda kilo ve boyu:
4840gr 57 cm
eklerseniz seviniriz...

merhaba bıberon teyze ben geldim ömer...
kılıom 4040gr
bıraz zayıfım üzdüm annemi ama...
bıdahaki ay daha çok buyuyecegım
boyumu ölçmedi doktor amca....

merhaba bıberon teyze ben geldim ömer...
kılıom 4040gr
bıraz zayıfım üzdüm annemi ama...
bıdahaki ay daha çok buyuyecegım
boyumu ölçmedi doktor amca....

Merhaba Ömerciğim, gayet sağlıklısın, maşallahın var, anneciğine de ki; üzülme anneciğim, geçen aydan beri kilo artışım gayet iyiymiş...

Doktor amca boyunu ölçmemiş ama eminim o da bayağı uzamıştır, anneciğinin içi rahat olsun...kaydirigubbakcemile5

Bu arada bütün bebişlere tekrar tekrar maşallah...Gerçi tablomuzda nazar boncukları var ama ben ara ara tekrar koyayım, nazar değmesin kuzucuklarınıza.. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

merhabalar bizi de tabloya eklersenız çok sevırız. ismimiz yağız kaan, dogum gunu 11 ocak, dogum kılosu 3400 ve bırıncı ay sonunda 4000 olmuşuz.

bızde annemızı cook üzdk 600 gr az dedı dr.umuz mama takvyesı ıcın 10 gun daha deneyecegz ve öle karar vercegz. allahım hepimiizin sütlerıne bereket versın :)

biz de 2. ay kontrolümüzü olduk
boyumuz 56 cm
kilomuz 4350
arkadaşlarımızı geriden takip ediyoruz malesef

merhabalar bizi de tabloya eklersenız çok sevırız. ismimiz yağız kaan, dogum gunu 11 ocak, dogum kılosu 3400 ve bırıncı ay sonunda 4000 olmuşuz.

bızde annemızı cook üzdk 600 gr az dedı dr.umuz mama takvyesı ıcın 10 gun daha deneyecegz ve öle karar vercegz. allahım hepimiizin sütlerıne bereket versın :)

Umarım mamaya hiç gerek kalmaz, ama üzme kendini lütfen, stres sütün bollaşmasını daha çok engeller..Hepinizin kuzucuklarının maşallahı var, Allah hepinizin sütüne bereket versin, yediğiniz her şey bol bol süt olsun bebişlerinize. Ama mama vermek durumunda kalırsanız da üzülmeyin sakın, yeter ki bebişlerimiz sağlıklı olsun...:nazar:

biz de 2. ay kontrolümüzü olduk
boyumuz 56 cm
kilomuz 4350
arkadaşlarımızı geriden takip ediyoruz malesef

Canım, geçen aya göre gayet iyi kilo almış, hem çok da güzel boy atmış. Bence herşeyi gayet güzel annesi, önümüzdeki ay daha da gelişecek maşallah. Bir de bu kilo ve boy aslında ay ay birbirini tutmuyor, mesela benim oğlum bazen bir ayda 6 cm uzadı, bazen de 2 cm..Kilo da aynı şekilde, o yüzden kafanıza hiçbir şey takılmasın sevgili anneler, bebişleriniz gayet güzel gelişiyorlar, sadece büyüme hızları her ay aynı olmuyor, bazen hızlı, bazen yavaş oluyor..

merhabalar Minik oğlum Egem hızla büyüyor
1. ayın sonunda 58 cm 4800 gr
bizde biraz tombiş gidiyoz ama sağlılıyız çok şükür.:nazar:

X