> 2010 Sonbahar Gelinlerinin Paylaşım Alanı <

ıyyım cnm
kımse yok nan evde kalan bız mıyız neyız
poff bugunde aksam oldu ömürden bı yaprak gttı ama askıma kavusmama az kaldı
sen nasılsın

bende iyiyim cnm hazırlıklrla uğraşıyoruz bizde bugün davetiyelerin siparişini verdik çarşamba günü ikinci provaya gidicem nişanlık için az kaldı nişana
ufff bu hafta gececiyimyaaa:umursamaz::bbo:

enstemın mesleğınden ama o iş makınesı operatoru:roflol: kepçecı yanı
olsun cnm buda gecer hayrlısı olsun
ayy heycan yaptım delikafadulden

yaa herkes şu tarih bu tarih diyo.. ben 2010 da evlencem de daha tarih marih yok. kayınvalidem anneme sıcaklara kalmayalım mayıs gibi yapalım demiş ama onun demesiyle olmuyor ki.. çok üzülüyorum böhüüü :gitme:

lady h geldın cnm ne guzel tarıh o öle :asigim: gelınlığı nerden alcan

joey olsun onu demış ya gerısı gelır benım onu dıyen bılem olmadı:nazar:

ben de "çok erken zaten, yaza, sonbahara çok var" diye kendimi teselli ediyorum. zaten doğru düzgün çeyizim de yok anca toparlanıyorum :hulya:

bizim nişanlı aradaşlarımızdan biri mayısta evlenecek. evi düzdüler bile...

ben de "çok erken zaten, yaza, sonbahara çok var" diye kendimi teselli ediyorum. zaten doğru düzgün çeyizim de yok anca toparlanıyorum :hulya:

bizim nişanlı aradaşlarımızdan biri mayısta evlenecek. evi düzdüler bile...

heersey olur
eksıkte olsa mutlu olmanız yeter boşver
sonbahara cok var yaza da ck var bence
ayy ben hep bekar kalsam dıom bazen:kedi:zaman cok hızlı akıy
ayları artık tasktler geldıkce takıp edıyom

heersey olur
eksıkte olsa mutlu olmanız yeter boşver
sonbahara cok var yaza da ck var bence
ayy ben hep bekar kalsam dıom bazen:kedi:zaman cok hızlı akıy
ayları artık tasktler geldıkce takıp edıyom

ben bir an önce olsun istiyorum ne bileyim çok heveslendim naniknanik herkes en güzeli nişanlılık dönemi diyor ama...

doğru zaman çok hızlı geçiyor. bir bakıcaz yaz gelmiş :hulya:

ben bir an önce olsun istiyorum ne bileyim çok heveslendim naniknanik herkes en güzeli nişanlılık dönemi diyor ama...

doğru zaman çok hızlı geçiyor. bir bakıcaz yaz gelmiş :hulya:

kac aydır nışanlısın
yok anam nışanlılık guzelde uzatmamak lazım
ben daha 4 aylıkcık
bızımde mayıs gıbı olur ınş bı bakmışsın ocakta evlenıyom akannehirbenımkı cok acelecıde aılem vermıyo
1.ayımızda nısanlandık :asigim:
mılet ay sayar ben takst
yaslandım ha öde öde öde:nazar:

kac aydır nışanlısın
yok anam nışanlılık guzelde uzatmamak lazım
ben daha 4 aylıkcık
bızımde mayıs gıbı olur ınş bı bakmışsın ocakta evlenıyom akannehirbenımkı cok acelecıde aılem vermıyo
1.ayımızda nısanlandık :asigim:
mılet ay sayar ben takst
yaslandım ha öde öde öde:nazar:

kaydirigubbakcemile3 allah herkesin gönlüne göre versin amiiinnnn...

biz 3,5 yıllık sevgiliydik, nisan ayında istediler beni. mayıs gibi nişan düşünüyorduk ama babaannesi çok rahatsızdı habire hastane doktor ameliyat falan erteleyelim biraz dediler. Ağustosta babaanne öldü ekimde nişanlandık. biz de daha 1 aylığız Şeniz ama uzatmamak lazım bence de mecburiyet yoksa, suyu çıkıyor aileler arası tartışma çıkabiliyor. herkes evlensin de evini bilsin dimi ama naniknanik

ya ben yemek takımı ve çatal-bıçağı taksitle aldım. onun haricinde her ay birşey alayım ama taksit ödemeyeyim diyorum. çünkü ruhum sıkılıyo bitmek bilmiyor taksitler akannehir

Böcükümm hoşgeldin yavrummm..

Yaa ben daha sizin heyecanlarınıza yetişemiyorumkii :)))

Hafta sonu geliyorlaaarrr..
Ve biz temzilik yapıyoruz hazırlık yapıyoruz ayy bayılıciim :))

Tarihi konulmayan arkadaşlar üzülmeyin yaa, konur, ozamanda geçer hiç merak etmeyin :))

Ben geçen sene kasımda 2009 sonbaharında evlenecek arkadaşlarımla birlikte geçirdim zaman.
Onlarda geçmiyor dediler, ooff daha çok var dediler ama şimdi hepsi evli :)

Bizimde geçer zamanımız merak etmeyin :)))

Böcüüm daha açık ol anlayamıyorum :KK70:
Yani 2010 da evleniyormusun bakam?

Eveeet şimdi gelelim nedenlere :))
İlk düğün nerde olacak? İkinci düğün nerde olacak nasipse?

İlk düğünden sonra gene ayrı mı olacaksınız?

ilk düğün izmir ikinci düğün istanbul evet ayrı yasıyacağız ama ilk düğünden sonra ben bizim evimizde nişanlım ailesin evinde okadar bekledik 15 gün daha bekleriz:)

tabiki katılabilirsin cnm hg aramıza

Hoşbuldum canimmmm

:kedi: Begendin mi tarihimizi şekercim, ee madem bu kadar bekledik, olunca orjinal bi tarih olsun dedik canımm, gelinliğim belki bi yakınımın gelinliğini giyebilirim, çok güzel hoş bişey kararsızım hala kuşumm, olmazda reyhan ablaya giderim tekrarkaydirigubbakcemile5

kızlar bizde yaza olsun cok istiyoruz, hayırlısı,

bizimde nikah + düğün diye ikiye ayrılacak ama bilemiyorum cok karmaşık olacak istanbulda nikah olsun akşamında bolu da kına ertesi gün (pazar) bolu yemekli bir düğün acaba yollarda hebamı oluruz ?

kızlar bizde yaza olsun cok istiyoruz, hayırlısı,

bizimde nikah + düğün diye ikiye ayrılacak ama bilemiyorum cok karmaşık olacak istanbulda nikah olsun akşamında bolu da kına ertesi gün (pazar) bolu yemekli bir düğün acaba yollarda hebamı oluruz ?

istanbuldaki nikahın ardından hemen bolu ya gidip kına gecesi yapmak çok yorucu olur bence. araya birkaç gün koyarsanız sizin için daha rahat olur. yorgunluktan birşey anlamazsınız yoksa.

selam kızlar benimde kısmetse 10.10.2010 opuyorumnanaktan
düğün bursa da olucak kısmetse, bursaya gelin oluyorum

istanbuldaki nikahın ardından hemen bolu ya gidip kına gecesi yapmak çok yorucu olur bence. araya birkaç gün koyarsanız sizin için daha rahat olur. yorgunluktan birşey anlamazsınız yoksa.

birkaç gündeğil de1 hafta olabilir ozaman da cok garip olmazmı yaa nikahım olacak yeniden baba enine dönücem !!! bilmiyorum henüz ailelere ecıklamadık böyle olsun mu diye hoş pek karışıacaklarını sanmıyorum nasıl istersniz dicekler

kızlar yaa yokmu iki yerde nikah + düğün yapanlar anlatında bizde tiyo alalım

X