2011 Eylül Anneleri

Vermidon, arayi kapatir merak etme. Doktorun saglikli dedikten sonra
hic sikinti yapma.
Ben de 23mayista girecegim ayrintiliya.
Benim baslarda 6 gun geriydi, iki kontrol boyunca da oyleydi ama sonra gununu
tutturdu.

Ayse :))) benimki de bugun hic durmadi, ne yedim ki acaba?!

korkma canım önemli bişey değil benimkide 1 hafta geriden geliyoo geç döllenmeden dolayı öle oluyomuş drun başka bişi demediyse endişeye gerek yok :KK70:
inşallah dediğiniz gibidir arkadaşlar,ne biliyim endişelendim birden...

Merhaba arkadaşlar bende 19+4 günlük ikiz bebek anne adayiyim. Yarin ayrintili ultrasona giricem. Sizler yaptirdiniz mi? İnşallah iyi sonuçlarla döneriz. Hepinize güzel hamilelikler dilerim.:nazar:
kocaman bir maşaallah diyelim,yarın güzel haberlerini bekliyoruz...
herkes ayrıntılıdan bahsediyor ben daha 3 lü taramaya gidicem :))
çarşamba günü inş.bakalım
ya diğer topiği niye kapatmışlar anlamadım ama bunu yapacaklarına kim sebep olduysa forumdan tüm msjlarını ve üyeliğini iptal etselermiş
gerçekten yanlış bir sistem var ortada:KK20:

eminecim ben bugün elimle hissettim vuruşlarını çok net bir şekilde :))
her anı güzel bu yaramazın yaa :emir_bebek:
ben ikili ve üçlü taramaları yaptırmadım mesela,zaten kesin sonuç vermiyo bu testler ,boşuna stres kaynağı....
diğer topikte tartışma oldu ,arkadaşlar ceza aldılar,özledim kızları,güzel paylaşımlar oluyodu ordada,gelirlermi acaba burayada...
benim bildiğim ayrıntılı ultrason 22 haftaalrda yapılıyormuş bütün iç dış organlarına bakılıyormuş eee ben bunu nerde yaptıracamki
canım devlet hastaneleri yapıyo,özelde biraz fiyatlı oluyo,şimdiden randevunu al bence...

Tartismak yasak mi?
AllahAllah, sasirdim!

Azur Rabbim gonlune gore versin insaellah.
Ne guze gireceksin bebisleri.
Benim daha cok var.

Ben 65kg ile basladim.58e dustum. Suan 59um. Kusmalar cok olmasa da (cok sukur)
devam ediyor.

devlet hastanesindede pek ilgilenmiyorlarki özel olunca inşlalh 22 haftada giderim iyi bir doktora ve güzel ultrasona hayırlısıyla:KK61::KK61:

günaydin:KK16: bende eylül annesi olucam insallah,allahim sag salim dogurmak nasip etsin tüm anne adaylarina

aminnn ...oğluşunun kardeşi kız mı erkek mi :KK1::KK1:

:) valla canım 12.ci haftada doktorum erkek dedi ama bir ay sonra net bişey söyleyebilirim demiştii cuma günü gittim cinsiyetini saklıyo bizim bebiş göremedik ama benimde içime erkek doğuyo allahım önce sağlık versin cinsiyet hiç önemli değil benim içiin :) bi oğlum daha olcak inşallahh

:) valla canım 12.ci haftada doktorum erkek dedi ama bir ay sonra net bişey söyleyebilirim demiştii cuma günü gittim cinsiyetini saklıyo bizim bebiş göremedik ama benimde içime erkek doğuyo allahım önce sağlık versin cinsiyet hiç önemli değil benim içiin :) bi oğlum daha olcak inşallahh

:KK1::KK1: öncelikle hayırlısı olsun.... banada hamile kaldığımdan beri herkes bebek için erkek yorumunu yaptı...doktorum da 11 haftada erkeğe benziyor ama kesin değil dedi daha sonra biz tabiiii erkek diye ismini buldukkk annem erkek bebek yelekleri örmeye başladı fakaatt 14. haftada kızımız olucağını öğrendik ben ve eşim şoka girdik kendimizi fazla şartlamışız erkek diyee ama çok mutlu oldummmm kız olduğunu duyuncaa :KK64::KK64::KK62::KK62::KK62:

sende erkek diye düşün ama kendini fazla şartlamaa :KK1::KK1:
Allah sağlık sıhhat versin... sen 17. haftadamısınn??

:KK1::KK1: öncelikle hayırlısı olsun.... banada hamile kaldığımdan beri herkes bebek için erkek yorumunu yaptı...doktorum da 11 haftada erkeğe benziyor ama kesin değil dedi daha sonra biz tabiiii erkek diye ismini buldukkk annem erkek bebek yelekleri örmeye başladı fakaatt 14. haftada kızımız olucağını öğrendik ben ve eşim şoka girdik kendimizi fazla şartlamışız erkek diyee ama çok mutlu oldummmm kız olduğunu duyuncaa :KK64::KK64::KK62::KK62::KK62:

sende erkek diye düşün ama kendini fazla şartlamaa :KK1::KK1:
Allah sağlık sıhhat versin... sen 17. haftadamısınn??

saol canım :) şimdi bende muallaktayım o yüzden herkese direkt olarak erkek diyemiyorum kesinleşmesini bekliyorum benimde bi arkadaşım doktorum hep kız dedii herşeyleri pembe alındıı doğum yaptı ve erkek doğduu herkesb çok şaşırdı hastane çıkışları bile pembeydii ismi hazırdı o yüzden şartlamıyorum kendimii herşeye hazırlıklıyım :))))))) amin inaşşalh hepimizin bebişlerine sağlık versin benim 18 haftam bitti

saol canım :) şimdi bende muallaktayım o yüzden herkese direkt olarak erkek diyemiyorum kesinleşmesini bekliyorum benimde bi arkadaşım doktorum hep kız dedii herşeyleri pembe alındıı doğum yaptı ve erkek doğduu herkesb çok şaşırdı hastane çıkışları bile pembeydii ismi hazırdı o yüzden şartlamıyorum kendimii herşeye hazırlıklıyım :))))))) amin inaşşalh hepimizin bebişlerine sağlık versin benim 18 haftam bitti

eğer doktorun iyi tecrübeli bir doktorsa erkek olsaydı son gittiğin de görürdü gibime geliyo derler ya kızlar saklar kendilerini diye :KK34: ama yine de Allah gönlüne göre versinnnn :KK1:

Son düzenleme:
elifcim hoş geldin cinsiyet konusunda erkekler kendini daha çok bellil edermiş kızlar geç oğlumuda 4 aylıkken öğrenmiştim ama bu sefer 15 haftada arkası dönüktü hafif döndü doktor kıza benziyor dedi bacak arası boş dedi ama emin değilim dedi ama ben kız annesi moduna girdim inşllahta öyl eolur hayırlısı neyse o olur hakımızda pembeler yapmaya başladım bile çünkü oğlumun çeyiiz hepsi mavi mavi getirmiş anneanesi:KK6::KK6::KK6:

elifcim hoş geldin cinsiyet konusunda erkekler kendini daha çok bellil edermiş kızlar geç oğlumuda 4 aylıkken öğrenmiştim ama bu sefer 15 haftada arkası dönüktü hafif döndü doktor kıza benziyor dedi bacak arası boş dedi ama emin değilim dedi ama ben kız annesi moduna girdim inşllahta öyl eolur hayırlısı neyse o olur hakımızda pembeler yapmaya başladım bile çünkü oğlumun çeyiiz hepsi mavi mavi getirmiş anneanesi:KK6::KK6::KK6:

inşalah anası gibi güzel ve tatlı bi kızın olur inşallahhh yarabbimm...

eğer doktorun iyi tecrübeli bir doktorsa erkek olsaydı son gittiğin de görürdü gibime geliyo derler ya kızlar saklar kendilerini diye :KK34: ama yine de Allah gönlüne göre versinnnn :KK1:

doktorum çok iyii tecrübelii bacaklarını hiç açmadı poposunu dönmüş ne yaptıysa olmadı göremedi :9 tabi kızda olabilir şimdilik erkek görünüyo oğlum erkek kardeş istiyo oyun oynamak için allah onun gönlüne göre versin

ben kızım olsaydı sude naz koyardım ismine.naz ismini çok seviyorum.kayınpederim lara ismini istiyodu eşimde hatice yada elif...ama allah nasip etmedi.inşallah darısı senin başına...:emir_bebek:

inşallah canım allah gönlüne göre versin hayırlısıı ama oğlum ne istiyosa o olsun

X