2012 Doğum Fiyatları ?

izmir özel egepol hastahanesi yeni gelen zandan sonra
normal yada sezeryan farketmiyor 1000tl
muayene ücreti 37tl

orda mı yapacaksın doğumu?gecen hafta bı arkadaşımız doğum yaptı orda.sakın gelmeyın buraya demiş eşime.o erken doğum yaptı biz sırf küvez var dıye burda yaptık doğumu demiş.

avrupada nüfus artışını desteklemek için yapıyolar sanırım bunu:26:

hmmm evet olabilir
ozaman bizdeki devlet büyükleri de çoğalın çoğalın derken
destek yerine (son gelen zamlarla da köstek olduğu aşikar) köstek oluyor bizlere???
anlaşılması zor tabiyki :26:

hmmm evet olabilir
ozaman bizdeki devlet büyükleri de çoğalın çoğalın derken
destek yerine (son gelen zamlarla da köstek olduğu aşikar) köstek oluyor bizlere???
anlaşılması zor tabiyki :26:

olsun kuzum ya Allah büyük, veriyorsa rızkıyla verir
zamanın şartları istediği kadar köstek olsun

başkent üniversitesi hastanesinde asistanların girdiği bir doğum 1600 tl imiş,
olası bir sezeryanda 3300+bebek masrafları+1 gecelik oda ücreti.. coşturuyolarmış fiyatı

üstelik asistanın yaptığı bir sezaryen ameliyatı için bu para:KK47:

sakarya altınova hastanesi normal 750 (devlet memuru çalışan) sez. bilmiyorum... ama dr. o gün nöbetçi olmaz da sırf benim için gelecek olursa ekstra ödeme yapılcak.

bu haziran anneleri olmasa kim verecek bu topiklere cevabı..

benim hastanem medistate kavacık hastanesi istanbulda

ssk lı olarak normal doğum 1800
sezeryan isteğe bağlı 2100 epidural istenirse artı 500 tl
suir oda istedim günlük 300 tl 2 gün kalınacak 600 yani 3000 e çıkılır herhalde.allah dert keder vermeden kurtarsın bizi hastanelerden

[

başkent üniversitesi hastanesinde asistanların girdiği bir doğum 1600 tl imiş,
olası bir sezeryanda 3300+bebek masrafları+1 gecelik oda ücreti.. coşturuyolarmış fiyatı

üstelik asistanın yaptığı bir sezaryen ameliyatı için bu para:KK47:[/QUOTE]

nasıll yaniii bu fiyatlarr ankara baskent hastanesinin fiyatları mı?? üstde bi arkadas adanada baskent hastanesinde 500 tl yazmişş bu fiyatlarr neden bu kadar farklı??bende ankara baskentde düsünüyordum:KK43:((

[FONT=Comic Sans MS]kızlar sincan lokman hekim hastanesi nasıl bir hastane bilgisi olan varmı,tanıdığı orada doğum yapmış olan falan..[/FONT]

orda mı yapacaksın doğumu?gecen hafta bı arkadaşımız doğum yaptı orda.sakın gelmeyın buraya demiş eşime.o erken doğum yaptı biz sırf küvez var dıye burda yaptık doğumu demiş.

şimdilik orda yapmayı düşünüyorum
bütün arkadaşlarım orda yaptı memnunlar hatta bu hafta perşembe günü de bi arkadaşım sezeryan olucak onunda görüşlerini alıcam
onlar neden memnun kalmadılar ki... sen nerde yapıcaksın?

offff ne kadar pahalı doğum paraları...
şehirden şehire ne kadar fark ediyor...
bende adanadayım...adanada uygun fiyatlar...

ben izmir özel hayat hastanesinde normal doğum yaptım ssk'lıyım ücret 315 tl ödedik tek kişilik odada 1 gün kalıyorsun ertesi gün çıkıyosun refakatçi olarak bir kişi kalıyo yanında bu arada muayene ücreti ssk'lı 12 tl ama her test içinde ayrı para ödeniyo örn:kan testi 14 tl filan

İstanbul - Ümraniye Sur Hastanesinde doğum yapıcam. Hem evime yürüyerek 5 dk hem de doktorumuz çok çok iyi. Sigortalı normal doğum ücreti de 350 tl. Tek kişilik oda, 1 refakatçi, 1 gece kalma ve bebeğim doğumdan sonraki her türlü işlemi dahil. Üstelik mesai saatleri dışında doktoru çağırınca extra ücret talep etmiyorlar. İnanılmaz güler yüzlü ve ilgililer. Fatma Nur Beştaş doktorum, herkese tavsiye ederim. Keşke en başından ona gitseydim.

Bu arada muayene ücreti 22 tl, nst 20, sigortalı fiyatları böyle. Sezaryan da 500dü sanırım.

Kayseri Acibadem Hastanesi: Normal ya da sezeryan fark etmiyor standart paket 1750 tl
birde bunun gold ve platinium paketleri var ekstralar arttikca fiyat artiyor 3000 ve 4000 tl

bende bağcılar yeni ufuk hastanesinde doğum yaptım kist aldırdım sezeryanla 750ye çıktım hastaneden

özel halıç hospıtal de dogum yaptım normal dogum ıcın 200 tl odedık..ekstra hıcbısey odemedık..bebısın testlerı vss hersey dahıl.

ben özel muayenehaneye gidiyordum dogumum ozel incirli ethica hastanesinde oldu, doktoruma 1500 tl verdik, hastaneyede suit odaya 985 tl verdik normal dogum oldu 1 gun kaldim toplamda 2500 tlye ciktik.

ben özel muayenehaneye gidiyordum dogumum ozel incirli ethica hastanesinde oldu, doktoruma 1500 tl verdik, hastaneyede suit odaya 985 tl verdik normal dogum oldu 1 gun kaldim toplamda 2500 tlye ciktik.

cnm bende oğlumun çocuk dr orda metin biçer aynı zamanda bebek yoğun bakım dr senin çocuk dr kim belki karşılaşırız bigün :KK70:

merhaba bende ethica ile acıbadem arasında kaldım özel sağlık sigortam var ve limitim doğum için 3000 TL ethicada yaparsam doğumu hiç para vermeden çıkacağım ama acıbademde yaparsam henüz fiyatlar netleşmedi ama 2500-3000 civarı cebimden vermem gerekecek. Memnun kaldınmı ,ethicada doğumu tavsiye edermisin?

X