2012 Doğum Fiyatları ?

Başkalarının tavsiyesiyle o kadar çok hastane değiştirdim ki son haftalara kadar içim rahat değildi, oysa şimdi saolsun doktorumdan çok memnunum. Fatma Nur hanım çok ilgili. Öğle molasında ve ücret ödemeden nst sonuçlarını göstermeye gitmeme rağmen benimle ilgilendi, muayene etti. Eski doktorumun aksine olumlu ve destekleyici konuştu. İlaçlarım konusunda aydınlattı, meğer ne gereksizcesine ilaç kullandırmış eski doktorum. Şimdiki hastanede ilgili güleryüzlü çalışanları gördükçe tekrar tekrar doğurasım geliyo. :p Şaka bi yana çok çok memnunum. :nazar: Zaten internette de eski çalıştığı yerlerden öyle güzel mesajlar yazmışlar ki, gözü kapalı güvenirim Fatma Nur hanıma. :KK49:

dogum yaptınızmı benım evımede o hastane yakın düşünüyorum ama etrafımda gıden yok memnun kaldınızmı bıraz bılgı verebılırmısınız

ben gaziantep te özel hatem hastanasinde epidüral normal doğum yaptım 400 tl ödedik

3 doktor ve 3 hastane değiştirdim.
avcılar hospital yanlış hatırlamıyosam 750 normal 1000 sezeryan
avcılar medicana 650 normal 850 sezeryan
beylikdüzü medilife 450 normal 750 sezeryan

tanıdığım güngören ilgi hastanesinde doğum yaptı normal doğum 350 tl

bende bugün doktoruma sordum normal doğum ssk lıya 400 tl sezaryen 750 tl ısteğe bağlı sezaryen 1200 tl ımış artı oda ucretı 200 tl
gazıosmanpaşa avrupa şafak hastanesi

ben de 500 evler şafak'a gidiyorum acaba orda da fiyatlar aynı mıdır? inş. aynıdır

kızlar ssklı sezeryan doğum yapınca onu karşılamıyor mu yani ssk? epidurali peki?

izmie karataşta 1000tl çınarlıda 2000tl ...normal ve sezaryen fiyatları aynı oldugunu söledidoktor,bana çok geldi ,sizce?

X