2012 Ekim Anneleri

40 haftadan sonra 2 hafta daha beklenebıldıgını hepımız bılıyoruz.
bende ayrıca ultrasonda 1 hafta vgerıde cıkıyordu..hem de o beklendı..
ama yıne sancı gelmedı
pazt alacagız bakalım serumu:):KK51:

bu topikle vedalaşmanın zamanı geldiii. ey ekim anneleri topiği acı tatlı çok şeyi paylaştık burdaa. şükürler olsun yavrularımızı kucaklarımıza aldık. hamilelik dünyanın en güzel en farklı duygusuymuş. bebeğimin karnımdaki günlerini şimdiden özlüyorumm. en kısa zamanda 2. bebişi düşünüyorummm :)) amaaaaaa hamilelikten daha güzel olab şey yavrumu kucağıma almakkkkkkkkk :)) kısacası sevgili topikkk seni çok sevdik. artık ekim anneleri bebişlerini beraber büyütüyordayız :) HOŞÇAKALLLL

Kizlarr ya azraa dan haber var mi? iki gundur aklima takildi:KK43: En son bir akrabasinin yaninda kaliyordu ve bebisi hastanedeydi:KK43: Bilgisi olan varsa yazsin lutfenn

slm güzel anneler.......
bende sonunda rabbimin izniyle bebegime kavustum... asliinda bebegimi erken aldilar 10 hafta hastanede yattiktan sonra 32 haftalikken aldilar... sonra 6 hafta oglum klinikte kaldi... ama cok sükür 1ay dir evde... sikintili dönemdi ama cok sükür gecti...
okudugum kadariyla hepiniz bebeklerinizi kucaklariniza aldiniz...
rabbim hepisini hayirli evlat kilsin insallah... saglicakla büyütmeyi nasip etsin...

Arkadaşlar merhaba,

7 aylık bir bebek annesi olarak bu heyecanları günleri çok yakından biliyorum.
Allah hepinize bebeklerinizi sagsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.:KK9:

Siteden uzak kaldığım su birkaç ayda minik bebeklerimizin doğumlarında ya da doğum günlerinde gelen misafirlerimize hediye etmek için küçük sevimli rengarenk kokulu sabunlar yaptık.
Odalarını süslemek için de kullanabilirsiniz.
Dün limangoda satışa cıktı.
İlgilenenler için link aşağıda.

http://kids.limango.com.tr/shop/index.php?cID=16961&c=67111&s=0&allproduct=0

merhabalar benim merakla sizlere sormak istedipm bir sorum var benim bebiş 45 günlük oldu ne duruyo ne susuyor sürekli ağlıyo gazdan benim gibi huzursuz günler geçiren varmı acaba merak ediyorum, sizin bebekler nasıl:KK43:

merhabalar benim merakla sizlere sormak istedipm bir sorum var benim bebiş 45 günlük oldu ne duruyo ne susuyor sürekli ağlıyo gazdan benim gibi huzursuz günler geçiren varmı acaba merak ediyorum, sizin bebekler nasıl:KK43:

bende aynı durumdayım ne uyuyor ne duruyor sürekli gaz sancısı var. gece uykularımız bile 1 saati geçmiyor sürekli huzursuz. 36 günlük olduk geçer diyorlar ama hiç geçmeyecek gibi...

arkadaşlar benim bebeğimin boynu kucağımızdayken devamlı sağ tarafa doğru yatık duruyor düzeltiyoruz bir süre sonra yine aynı oluyor bana yardımcı olur musunuz bebeğim 3 aylık

kızlar ben eylül annesiyim.süt izniyle ilgili düzenleme yapılıyor.umarın bizleride kapsar.ben bakanlığa dilekçe yazdım e-dilekçe lütfen sizde bimmer.gov.tr adresine bi bakın.

arkadaşlar benim bebeğimin boynu kucağımızdayken devamlı sağ tarafa doğru yatık duruyor düzeltiyoruz bir süre sonra yine aynı oluyor bana yardımcı olur musunuz bebeğim 3 aylık

Merhaba bebeğin tortikolis olabilir; yani doğumda zorlamaya bağlı olarak ortaya çıkabilen kas kanaması. Sağ tarafa meyilliyse boynunun solunda fındık büyüklüğünde ele gelen bir şey var mı?

kızlar sizi çoooook özledim nerdesiniz ben yeni geldim net yoktu evimde kuzum 4 aylık artık inanamıyorum hamilelik günlerimiz nede güzel geçti beraber....

merhaba benim kızımda aynı problem vardı eczaneden tatlı badem yağı aldım hergün 1 çay kaşığı düzenli içirdim allaha şükür geçti istersen bi dene allah şifa versin

X