2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

senide allah kurtarsın tez zamanda o zaman :)) o çoklu alıntı yapmayı bende bilmiyorum yaa , biri anlatsa güzel olur

cnm alinti ile cevapla varya onun yanindada bi simge var konusma balonu+ gibi bisey. cevplicagin kisilerin altina gelip gelip o simgeye bas en son cevap kisiyi alinti ile cevapla de. sonrada kisileri yazdklarinin altina gelip gelip cevap yaz. insallah anlatabilmisimdir.

[h=2]
heart.gif
meraba güzel anneler[/h]
öncelikle allah bebeklerinizi sizlere bağışlasın kızlar sizden bişi
rica etsem ama sakın beni yanlış anlamayın arkadaşlar
benim bi ablam var durumları
çok düşük 1yaşında oğlan ve 2 yaşa göre kız
kıyafet arıyorum siizn kullanmadığınız çoçuklarınıza gelmiyen
kıyafet varsa etrafınzda durumu düşük kimsecikler yoksa
ben onlara talibim :26:
size çok duacı oluruz marka falan kesinlikle
önemsemeyen giysi oyuncak vs vs kullanmadığınız işinize yaramayan
ne varsa hayrınıza yollayın sizin işinize yaramayan bizim işimize çok yarayacaktır
çok özür dilerim çekinerek yazıyorum şimdiden herşey için tşk ederim kızlar :KK16::KK16::KK16:
etraftanda seve seve arastırırım canım oyuncak felan ıcınde kucuk kız kardesım var benım esım kullanılmıs esyaları kabul etmedıgı ıcın alamıyorum ama ınan kı cok temız ve kalıtelıler.annemle konusup seve seve yollayabılırı
merhaba tugcecım hosbuldum tatlımmm sen burdaymıssın sevındım walla
napıyosun canm gorusmeyelı ece nasıl sende durumlar ne
canım burdaydımda ece cıglık atınca kostum meger oyun oynuyormus.

etraftanda seve seve arastırırım canım oyuncak felan ıcınde kucuk kız kardesım var benım esım kullanılmıs esyaları kabul etmedıgı ıcın alamıyorum ama ınan kı cok temız ve kalıtelıler.annemle konusup seve seve yollayabılırı

canım burdaydımda ece cıglık atınca kostum meger oyun oynuyormus.

allah razı olsun canımm çook sağol dediğim
gibi biz öyle yükseklere bakmıyoruz canım
kırığıda olabilir hiç önemli değil maksat çocuklar sevinsin
çook teşekkür ederim sizden haber bekliyo olacak canım
kısa zamnda dönersen çok memnun olurum çünkü
bu ayın sonunda internetimiz kesilebilir canım
tekrardan çook tşk ederim allah razı olsun

[h=2]
heart.gif
meraba güzel anneler[/h]
öncelikle allah bebeklerinizi sizlere bağışlasın kızlar sizden bişi
rica etsem ama sakın beni yanlış anlamayın arkadaşlar
benim bi ablam var durumları
çok düşük 1yaşında oğlan ve 2 yaşa göre kız
kıyafet arıyorum siizn kullanmadığınız çoçuklarınıza gelmiyen
kıyafet varsa etrafınzda durumu düşük kimsecikler yoksa
ben onlara talibim :26:
size çok duacı oluruz marka falan kesinlikle
önemsemeyen giysi oyuncak vs vs kullanmadığınız işinize yaramayan
ne varsa hayrınıza yollayın sizin işinize yaramayan bizim işimize çok yarayacaktır
çok özür dilerim çekinerek yazıyorum şimdiden herşey için tşk ederim kızlar :KK16::KK16::KK16:

daha dün gece aklıma gelmişti, bu ekim aneleriyle kullanmadıklarımızı toparlasak bi ihtiyacı olana versek diye, size nasibmiş, iyi olacak hastanın doktor ayağına gelir, nereye gönderebiliriz? bende var bikaç parça hediye gelenlerden, birikti bayaa, bide ben resimli pek giydirmiyorum kızıma, resimli gelen kıyafetleri hep ayırıyorum, kızlar hadi aramızda bi kıyafet kampanyası başlatalım ne dersiniz??

daha dün gece aklıma gelmişti, bu ekim aneleriyle kullanmadıklarımızı toparlasak bi ihtiyacı olana versek diye, size nasibmiş, iyi olacak hastanın doktor ayağına gelir, nereye gönderebiliriz? bende var bikaç parça hediye gelenlerden, birikti bayaa, bide ben resimli pek giydirmiyorum kızıma, resimli gelen kıyafetleri hep ayırıyorum, kızlar hadi aramızda bi kıyafet kampanyası başlatalım ne dersiniz??

çook sağol canım allah çocuklarınızı sizlere bağışlasın inşallah
canım istersen özelden msn adresimi veya numara adres bilgilerimi verebilirim
nasıl uygun görürseniz öyle yapalım valla sizlere çook duacı oluruz
benim etrafımda durumu kötü olanlar çok yabancı değil
hepside akraba canımm tekrar çook sağol canım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hadı baslatalım.bana uyar hepsını toplayıp arkadasa yollayalım...
çook sağol canım allah çocuklarınızı sizlere bağışlasın inşallah
canım istersen özelden msn adresimi veya numara adres bilgilerimi verebilirim
nasıl uygun görürseniz öyle yapalım valla sizlere çook duacı oluruz
benim etrafımda durumu kötü olanlar çok yabancı değil
hepside akraba canımm tekrar çook sağol canım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sen bana telefon numaranı ozelden yaz ben yollarım sana

hadı baslatalım.bana uyar hepsını toplayıp arkadasa yollayalım...

sen bana telefon numaranı ozelden yaz ben yollarım sana

çook sağol canım dediğim gibi bunları ablamın çocukları için istiyorum allah hepinizden razı olsun canım
namaz kılıp hemen geliyorum özelinize adres ve numaramı bırakırım canım çook sağol canım

Bence alipta memnun kalmadigimiz ürünlerde paylaşalım...cingirakli patik aldım oyalansin sever diye bugün geldi cok kucuk ayağına sığmıyor dar halbuki 0-36ay diyordu...biri cingirak gibi içinde zilleri var diğeri korna gibi sıkınca otenlerden ...bakalım Geri almazlar heralde bi araştıralım...

Bence alipta memnun kalmadigimiz ürünlerde paylaşalım...cingirakli patik aldım oyalansin sever diye bugün geldi cok kucuk ayağına sığmıyor dar halbuki 0-36ay diyordu...biri cingirak gibi içinde zilleri var diğeri korna gibi sıkınca otenlerden ...bakalım Geri almazlar heralde bi araştıralım...

bende aldım ece sevmedı ger verdım fısherın muzık calarını aldım

cnm alinti ile cevapla varya onun yanindada bi simge var konusma balonu+ gibi bisey. cevplicagin kisilerin altina gelip gelip o simgeye bas en son cevap kisiyi alinti ile cevapla de. sonrada kisileri yazdklarinin altina gelip gelip cevap yaz. insallah anlatabilmisimdir.
Aaa oldu öğrendim...ALLAH razı olsun canim iyi oldu bu oh isim kolaysti:)
senide allah kurtarsın tez zamanda o zaman :)) o çoklu alıntı yapmayı bende bilmiyorum yaa , biri anlatsa güzel olur
AMINNNN CANIM COOK SAOL....BEN ÖĞRENDIM BAK SENDE DENE :)
kız poposu çatlak olmasa dert etmiycemde işte durumlar malum:KK14: bende özledim valla zar zor giriyorum gelen giden eksik olmuyor burda :KK52: küçükçekmecedeyiz... sen naaptın hastane işini sabah okudumda yazamadım sıkıntı neymiş? ciddi bişey yoktur umarım...

CANIM NAsil oldunuz...çatlağı nasil fark ettin gözle hemen fark ediliyormuş...benim minisimde cok sıkıyor kendini kıpkırmızı oluyor ...

Aaa oldu öğrendim...ALLAH razı olsun canim iyi oldu bu oh isim kolaysti:)

AMINNNN CANIM COOK SAOL....BEN ÖĞRENDIM BAK SENDE DENE :)

CANIM NAsil oldunuz...çatlağı nasil fark ettin gözle hemen fark ediliyormuş...benim minisimde cok sıkıyor kendini kıpkırmızı oluyor ...

daha iyi gibi yarın dr.muayenemiz var bakalım o ne diycek... canımm popişini kremlerken elime geldi sandım kıcından kurtcuk cıkıyo :KK37: daha aydınlık bi yere gecirdim baktım çatlak olmuş tam makatından kukusuna doğru :KK14: farkediliyor canım ele bile geliyor...

deniyorum şu an canım , çok güzel anlatmışsın hemde :KK16:
ben verdim bile küçülenleri ama zaten biri 1 diğeri 2 yaş demiş
daha iyi gibi yarın dr.muayenemiz var bakalım o ne diycek... canımm popişini kremlerken elime geldi sandım kıcından kurtcuk cıkıyo :KK37: daha aydınlık bi yere gecirdim baktım çatlak olmuş tam makatından kukusuna doğru :KK14: farkediliyor canım ele bile geliyor...
çok geçmiş olsun minik prensese , doktor gördümü ?

kızlar az önce tv de cenk in ev halinde çıkan doktor patateslere akrep geni aşıladılar dedi , böcek yaklaşmasın , rahat büyüsün diye , eskiden bu kadar büyük patatesler olmazmış , lanet olsun dicem artık ben bu insanlara , ben hipp kavanoz mamalarıyla başlamaya kadar verdim , en azından organikler , almayı düşünenler için e-bebek te 6 lı paketleri gayet uygun

haklısın canım allah razı olsun çook tşk ederim
rabbim kimseyi darda bırakmasn
inşallah :KK16:

Merhaba arkadasım...yaptigin sey Zor ve takdir edilecek bisey AMA merakımı mazur gor...2 soru sormak istiyorum sana...hakkina girmek istemem AMA actigin topigi gorunce aklima takıldı. 1.ablan icin topladığını yazmissin ama kendi cocuğunun kıyafetlerini actigin topikten satıyorsun sen neden cocuğunun kıyafetlerini ablana vermiyosun???2.burasi Ekim topigi bebeklerimiz en fazla 7 aylik ablanın cocukları 1 ve 2 yasında olduğunu yazmissin bizim vereceğimiz seyler ısını gorurmu???lutfen kusura bakma gercekten aklıma takıldı!!!

Merhaba arkadasım...yaptigin sey Zor ve takdir edilecek bisey AMA merakımı mazur gor...2 soru sormak istiyorum sana...hakkina girmek istemem AMA actigin topigi gorunce aklima takıldı. 1.ablan icin topladığını yazmissin ama kendi cocuğunun kıyafetlerini actigin topikten satıyorsun sen neden cocuğunun kıyafetlerini ablana vermiyosun???2.burasi Ekim topigi bebeklerimiz en fazla 7 aylik ablanın cocukları 1 ve 2 yasında olduğunu yazmissin bizim vereceğimiz seyler ısını gorurmu???lutfen kusura bakma gercekten aklıma takıldı!!!

tabi canım benim sende kendince haklısın benim o açtığım konuyu okursan
o kıyafetlerin bana ait olmadıklarını anlarsın eyer benim kıyafetlerim olmuş olsaydı
ben bile bile gelip sizin topiğe ablamın çocuğu için yardım istemezdeim
ama eyer benim saklı bi durumum olsaydı kalkıp öyle bi konu üstüne sizlerden
yardım istemezdim canım tabi size kızmıyorum kim olsa aynı şeyi
söyleri iyiki söyledinizde en azından bilmeyenler bilmiş oldu canım :KK16::KK16:
bu arada şunuda ekliyim canım kimsenin tek çocuğu yoktur kesin elbette 2inci veya 3 çocuk olabilir
yani demek istediğim canım daha büyük çocuklrı olanlar için yazdım elinde olupta kullanmayanlara cnm
umarım kendimi anlatabilmişimdir canım

Son düzenleme:
X