2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

selam kızlaaaaarr.benı hatırladınız mı..çok uzun zaman oldu.giremedim.umarım herkes ve bebişlerimiz ıyıdır.bız iyiyiz cok sukur.yagız da iyi..kardeşi de şimdilik iyi :-) az kaldı doğuma....benim gıbı hamıle olan var mı topikte :-)

Allah kolay dogum versin inşallah. Unutulmadinizzzz. Bu arada.zaten cogumuz sık gelemiyoruz. Sende bizdensin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim ki süt içiyor masallah.sabah aksam veriyorum.icine bebe bisluvisi bal falan deneyin belki sever.yogurt yemiyor. Ayran yapiyorum bende.ayran içiyor. Peynir yemiyor.
Peynirli Omlet ,börek falan yapouorum.oyle yiyor
Bir sekilde yedirmeye calisiyorum işte.

Hayır li cumalar

bızdee hıc durdurak yok . annemle babam gelıcek ızmırdenn onun heyecanı var.. sonra ev boya badana bahar temızlıgıı .. ısımız cokk..:KK37::KK37: cocuklaa dahada zorr .kuzenım dogum yaptı 22 nısanda.. aılemıze bı bebek daha katıldı masalah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Suksukcum ne mutlu sana annenler geliyormus.

Biz de bi saattir camdayiz sokakta calisma var. Kepce kamyon fln inmiyor. Cop kamyonuna bile merakli zaten :))

Herkese selam hayırlı cumalar

gunaydınnn guzel bır hafta dılıyorumm geecen hafta uykusuzluktan sonra kopek dısımız patladıı .cok sukurr sımdı sıra dıgerlerındee son dısler cıksada rahatlasa yavrumda bende:26::26:

mrb hanımlar
ya bu ara oğlum inanılmaz huysuz agresif sinirli ters sinir ediyo beni ne desek kızıyo bagırıyo :KK20:
2 yaş sendromu olabilir mi acaba :44:
birden aglıyo anlamıyorum ne istediğini :26:
siz de de var mı böyle durumlar :KK31:

selam kızlar nasılsınız bebekleriniz nasıl ..ben çok eskilerden bikaç kez yazmıştım .. çocuklarınızdan çişini haber veren varmı merak ediyorum oğlum kendi haber verdi ama hala gündüzleri kaçırıyor çokmu erken acaba daha

selam kızlar nasılsınız bebekleriniz nasıl ..ben çok eskilerden bikaç kez yazmıştım .. çocuklarınızdan çişini haber veren varmı merak ediyorum oğlum kendi haber verdi ama hala gündüzleri kaçırıyor çokmu erken acaba daha

merhaba,
benim kızımda son 1 aydır çiş yaptığını haber veriyor kaka yaptığında da çiş diyor ve bezini getiriyor, sadece çiş yaptığında sıcaa (sıcak demek istiyor) şeklinde haber veriyor. Ben biraz erken olduğunu düşünüyorum kızım için biraz daha zamanı var. Aslında oğlunu gözlemlediğinde daha iyi karar verirsin eğer sen oğlundan tuvalet için hazır sinyallerini aldıysan devam et derim :KK34:

Benim oglumda kaka yapatken comelip ka ka diyo:) ama idrar kaslari 2 yaşıda tutabiliyorlarmis o yuzden ben eylule dogru bezden kesmeyi dusunuyorum

Anneler Günü nuz kutlu olsunnnnnnn

bende 2 yasından sonra dusunuyorummm kopek dıslerımız cıkıyorr buaralar cok fenayızzz .cıksada rahatlasa yavrum:KK5::KK5: henuz cısını solemıyorr
Anneler Günü nuz kutlu olsunnnnnnn

senınde anneler gunun kutlu olsunn :nazar:

bende 2 yasından sonra dusunuyorummm kopek dıslerımız cıkıyorr buaralar cok fenayızzz .cıksada rahatlasa yavrum:KK5::KK5: henuz cısını solemıyorr

senınde anneler gunun kutlu olsunn :nazar:

Sağol tatlimmm

Elif oykucuk .arzural kız nerdesiniz

Marjiyi görüyorum arasira:)

Bebisler nasill umarim iyilerdir opuldunuzz

Suksuk allah kolaylik versin disler .....zor...bizim son azilar kaldi

Iyi sayilirdi ana bu ara gec yatiyor yani 12 yi geçiyor gece bir kere er sabaha dogru emer 9 - 10 da kalkar masallah

sağolun kızlar cevaplarınız için ..2 hafta söyledi çişini hatta gece bile kaldırmıştım ama malesef geri beze başladık 2 gün üstüste evden çıkmak zorunda kaldık bezledim kafası karıştı heralde tekrar bezi çıkardığımda kaçırmaya başladı ..sonrada hiç söylemedi tuvaletede girmek istemedi bende geri pes ettim
..diş sıkıntısı bizdede var..

X