2012 Kasim ayinda bebeklerini bekleyen anneler..buyurun sohbete

Kızlar dün sol kasığıma bir ağrı girdi uzandım ve uzandığım yerden kalkamadım hiç bişiy yapamadım 15 dk falan sürdü 10 dk geçiyor tekrar başlıyor gece oluncaya kadar böyle aralıklarla devam etti sizde de oluyormu bu durum

bende hiç kasık ağrısı olmadı eğer yıne olacak olursa doktoruna bir danış derim için rahatlar

arkadaşlar saat 12 ve saat 2 de doktor randevumuz var kendı doktorumuz çalıştığı yerden ayrıldı başka yerle anlaşacam dedi daha ses olmayınca ve de 1 ay oldu bebeği görmeyeli dıye başka doktora gideceğiz bebişi çok özledik inş sorun çıkmaz ve doktor benım hastam değilsin diye ilgilenmemezlık yapmaz

inşallah gideceğiniz doktor da sizi memnun eder. bebeğinizi görüp keyiflenirsiniz. doktorların davranışı o kadar etkiliyeci oluyor ki. kendileri bazen bu noktayı atlıyorlar ama özellikle gebelikte hep böyle olumlu ve rahatlatıcı sözler duymak istiyor insan :)

Kızlar dün sol kasığıma bir ağrı girdi uzandım ve uzandığım yerden kalkamadım hiç bişiy yapamadım 15 dk falan sürdü 10 dk geçiyor tekrar başlıyor gece oluncaya kadar böyle aralıklarla devam etti sizde de oluyormu bu durum

O kadar uzun sürmese de bnm de oluyor cnm, bir çok kişide oluyordur, organlarımız kendini doğuma hazırlıyor, ama dinlenince bile geçmeyen şiddetli ağrıların devam ederse doktoruna danış lütfen.

günaydın kızlar... doktorum doğuma 4500 tl istedi. ama bnm emekli sandığım var. acaba sgk ile anlaşmalı bi hastanede mi doğum yapsam? hem doktorumu bırakmak istemiorum hemde hamileliğim zaten zor geçio bebeklerim ikiz güvenemiyorum kimseye.sgk ile anlaşmalı medikal park ın ücretide 1650 tl ymiş.siz olsanız npardınız? :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

günaydın kızlar... doktorum doğuma 4500 tl istedi. ama bnm emekli sandığım var. acaba sgk ile anlaşmalı bi hastanede mi doğum yapsam? hem doktorumu bırakmak istemiorum hemde hamileliğim zaten zor geçio bebeklerim ikiz güvenemiyorum kimseye.sgk ile anlaşmalı medikal park ın ücretide 1650 tl ymiş.siz olsanız npardınız? :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

çok istemiş canım doktor nerede yaşıyorsun istanbulda mı bu kadar pahalı. zor bir karar güvendiğin bir doktoru bırakıp bilmediğin başka bir doktora gitmek . hele birde hamilleliğim zor geçiyor diyorsun. durumunuzu bilmiyorum ama sanırım ben borç harç kendi doktorumu seçerdim.

bende hiç kasık ağrısı olmadı eğer yıne olacak olursa doktoruna bir danış derim için rahatlar

bendede oluyor cnm karnımın alt bölgesinde ve kasıklarımda ağrı acı.özellikle sabah yataktan kalktığımda.yarın kontrolüm var.muhakkak söylicem.sende danış doktoruna.idrar yollarında enfeksiyon varsa o da yapıyor diye duydum.bende aşırı iltihap var.Allah yardımcımız olsun.

çok istemiş canım doktor nerede yaşıyorsun istanbulda mı bu kadar pahalı. zor bir karar güvendiğin bir doktoru bırakıp bilmediğin başka bir doktora gitmek . hele birde hamilleliğim zor geçiyor diyorsun. durumunuzu bilmiyorum ama sanırım ben borç harç kendi doktorumu seçerdim.
izmirde yaşıyorum canım :KK43:

kızlar hepinize günaydınlar olsun. inlemeli, ağrılı ve uykusuz bir gecenin ardından yine işteyim.. ama olsun. heyecanım gün geçtikçe artıyor... bebişlerimize kavuşacağımız gün gelmek üzere... meğer anneler ne kadarda fedakarmış evlatları için, bu süreçte bunu anladım. annem, evlat ne kadar sevilir anne olursan anlarsın derdi hep.. haklıymış gerçekten. biz onların sağlığını düşünüyoruz en derin ağrılarımızda bile.. ayyhh duygulandım. melankolik takılıyorum bu gün :KK43:
bu arada markafoninin bu günkü fırsatları mailime gelmişti, arnetta marka gecelik pijama takımları yine indirimde. resimlerde lohusa takımlar çok hoş görünüyor ve fiyatıda uygun. ilgilenen arkadaşlar için linkini atıyorum.

http://www.markafoni.com/product/arnetta-6/all/

ben almıştım arnettanın lohusa pijamasını mavi,önünde kalpli desen olan modelini aldım. penyesi yumuşacık ve çok ince değil,beli ayarlanabiliyor,en küçüğünü aldım ben oldu. sanırım doğumdan sonra rahatlıkla kullanılır.fiyatıda dışarıya göre çok uygun aklınızda bulunsun

kasık ağrısı diyemesemde dün benimde ağrım vardı. sanki aşağıya baskı yapıyor gibiydi. belime kadar vurdu ağrısı. halbuki yorulmadım evdeyimde. bugün daha iyiyim. sanırım artık sığışamıyorlar içeride....

kasık ağrısı diyemesemde dün benimde ağrım vardı. sanki aşağıya baskı yapıyor gibiydi. belime kadar vurdu ağrısı. halbuki yorulmadım evdeyimde. bugün daha iyiyim. sanırım artık sığışamıyorlar içeride....

cınm benmde öle olmuştu doktorum hemn vajinal muayne yaptı ve rahmimin kısaldığını erkn doğm ihtimali olduğunu söledi. yatak istirati verdi.erkn doğumu önleyici ilaçlr fln verdi. 2,5 cm olan servikal uzunluk 15 günde 3,5 çıktı şükür. hala istirate ve ilaçlara devm ediorum ama şükür riski atlattım. doktorn ilgisi ve tehşisi çok önmli mutlaka doktoruna git ve vajinal muayene ol cnm.geçmiş olsun.

hayır böyle birşey hiç yaşamadım.bence doktorunu ara.

4500 tl çokmuş hakkaten. ben ankara'da özel muayeneye gidiyorum ve bir aksilik olmazsa epidural hariç 1500 den olacak doğum. tabii daha pahalı hastaneler de var ama 4500 uçuk bir fiyat gibime geldi. bence bir araştırma yapıp başka doktora görünün iyi bir elektrik alırsanız düşünün derim. bir arkadaşım doktoru son anda doğuma gelemeyeceğini belirtince başka bir doktorla doğum yaptı ve kendi devam ettiğinden çok daha memnun oldu. Belli mi olur belki siz de öyle birine denk gelirsiniz. yine de zor tabii.Allah kolaylık versin.

4500 tl çokmuş hakkaten. ben ankara'da özel muayeneye gidiyorum ve bir aksilik olmazsa epidural hariç 1500 den olacak doğum. tabii daha pahalı hastaneler de var ama 4500 uçuk bir fiyat gibime geldi. bence bir araştırma yapıp başka doktora görünün iyi bir elektrik alırsanız düşünün derim. bir arkadaşım doktoru son anda doğuma gelemeyeceğini belirtince başka bir doktorla doğum yaptı ve kendi devam ettiğinden çok daha memnun oldu. Belli mi olur belki siz de öyle birine denk gelirsiniz. yine de zor tabii.Allah kolaylık versin.
öel muayaneye gidiosan 1500 doktor ücretimi? hastaneye ayrı para ödemicek misn?

off bugün nasıl başım ağrıyor bir bilseniz.. çok kötüyüm işteyim ve resmen kendimle savaşıyorum ayakta durabilmek için..:nazar::nazar::nazar:

off bugün nasıl başım ağrıyor bir bilseniz.. çok kötüyüm işteyim ve resmen kendimle savaşıyorum ayakta durabilmek için..:nazar::nazar::nazar:

canım hamilelikte baş ağrısı oluyor eee birde işin yorgunluğu stresi eklenmiştir sana...biran önce izne ayrılır ve dinlenirsin inşallah...

bizde yeni geldik işten eve...çok kötü hissettmiyorum ben kendimi öğrencilerde çok yormuyor halime bakıp heralde:))..karnımda çok büyümediği için çok ağırlaşmadım sanırım..bu hafta sonu 32. hafta çalışabilir raporu alıcaz inşallah..5 hafta daha çalışırım diyorum..araya bayram tatili girecek zaten..

iyi akşamlar herkese. haftasonu alışveriş eksiğimizi tamamladık nihayet. eksik bişeyimiz kalmadı. annem de geldi,bebeğin ve benim eşyalarımı yıkayıp ütüleyip hastane çantamı hazırlayacak artık.

hastane çantasına 2 gecelik 1 pi,jama takımı(hepsi önden düğmeli) 7-8 tane külot,2 atlet. emzirme sütyeni almadım,kullanışlı değil diyor herkes,yarım atletlerden aldım onun yerine. fırfırlı süslü çoraplar,1 adet nevresim takımı, polar sabahlık. ped,, roll on, bi kaç basit makyaj malzemesi :) diş fırçası,macunu. bebek için 2 takım hastane cıkısı,bebek bezi,ıslak mendil (uni baby) kalın battaniye vs.

aklıma gelenler şimdilik bu kadar. baska ne gerekiyor acaba.
bu arada emzik için ben de avent markayı duydum hep( henüz almadım,unuttuğumu farkettim şu an)

4500 tl isteyen neresi ?

X