2012 KPSS konu çalışması hayırlı olsun kızlar :)) hedef min 85 :))

1) ysk kim seçiyor

2) suriye arabulucu kofi annaya bi yerde bunun değiştiği okudum
bm suriye özel temsilcisi ahter ibrahim. kofi anna istifa etti deniyor. bilgi verirmisin

Ben bu vatandaşlıktaki herşeyi karıştıyıroum ya :KK43: kızlar emniyet müdürü ve darphane kime bağlı

Darphane para ile ilgili hazine müsteşarlığına, emniyette içişlerine bağlı diye hatırlıyorum tam aklımda değil birazda mantık yürüttüm

offf sınav yaklastıkca,hersey birbirine girdi..
birede sizi böyle yazısırken görünce,iyice stres oldum :18:

offf sınav yaklastıkca,hersey birbirine girdi..
birede sizi böyle yazısırken görünce,iyice stres oldum :18:

Sakin ol korkulcak hiç bir şey yok. Ne kadar sakin olursan o kadar başarılı olursun
Şuan herşey karışmış gibi gelebilir ama sınavda sorulara bakınca hatırlıcaksın hepsini:KK34:

Sakin ol korkulcak hiç bir şey yok. Ne kadar sakin olursan o kadar başarılı olursun
Şuan herşey karışmış gibi gelebilir ama sınavda sorulara bakınca hatırlıcaksın hepsini:KK34:

inşaallah meleğim ya..3 senedir giriyorum.. gerçi cok sistemli calısamıyorum sizin gibi...
ama acayip tırsıyrum valla :KK1:

sevgi meleği sen ilk atamada gidicen benden demesi :KK34: bende inşallah atanırım atanırken ayağını sürt :KK53: türkçeden daha az yanlışım çıksa hatta gy fullesem belki bende ilk atamada gelirim :KK9:

inşaallah meleğim ya..3 senedir giriyorum.. gerçi cok sistemli calısamıyorum sizin gibi...
ama acayip tırsıyrum valla :KK1:
herşeyin yeri zamanı var çok çalışmakta inan bi yere kadar

sevgi meleği sen ilk atamada gidicen benden demesi :KK34: bende inşallah atanırım atanırken ayağını sürt :KK53: türkçeden daha az yanlışım çıksa hatta gy fullesem belki bende ilk atamada gelirim :KK9:
Allah ağzından duysun :KK16: en az kendim kadar istiyorum atanmanızı çok emek verdik
türkçede benimde dil bigisi çok iyi değil çok incık cıncık dil bilgisi isteyen soruları karıstıyorum
inş öyle sormazlar

herşeyin yeri zamanı var çok çalışmakta inan bi yere kadar

Allah ağzından duysun :KK16: en az kendim kadar istiyorum atanmanızı çok emek verdik
türkçede benimde dil bigisi çok iyi değil çok incık cıncık dil bilgisi isteyen soruları karıstıyorum
inş öyle sormazlar

iyi benimkini kaydırmamışlar ya .Benimde aynı türkçe .Çok sıkıldım bugün boş boş bakıyorum kitaplara artık

Kızlar ben daha çalışmıyorum ya acaba son gün bi bakıp da unuttuklarımı hatırlasam mı yoksa kafamı mı dinlesem sanırım şu link tam soruma cevap olucak sevgi meleği

Kızlar yanımızda hiç mi kalem götüremiycez ya sert sert kalem ve o takır takır kağıdı yırtacak silgilerle hızlı soru çözemem ya

Bingolde askeri araçların geçişi sırasında saldırı düzenlemiş PKK itleri kizlar Bingöl'de olanınız varsa Allah rızası için gidip kan verin 60 i geçik yaralı asker ve 7 şehidimiz var acil kan aranıyor

kızlar arkadaşımın kpssye gireceği okulu öğrenicem ama şifresini bilmiyor başvuru merkezlerinden bizzat kendisi almasımı lazım internetten alamıyormuyuz

X