2012 KPSS konu çalışması hayırlı olsun kızlar :)) hedef min 85 :))

Bingolde askeri araçların geçişi sırasında saldırı düzenlemiş PKK itleri kizlar Bingöl'de olanınız varsa Allah rızası için gidip kan verin 60 i geçik yaralı asker ve 7 şehidimiz var acil kan aranıyor

Ben yakın değilim canım ama allah sabır versin ailelerine (şu laftanda nefret ediyorum artık ) ;Neyse söylencek çok söz var da işte Allah yardımcımız olsun .

Ben İStanbuldayım zaten Bingölde olsamda kan vermem yasak benim.
İnşallah kayıtsız kalmazlar verirler kan.
Allahım sabır dileye dileye sabır kalmadı
Adamların umrunda değil sırf cenazeler hızlı gitsin evlerine diye uğraşıyorlar yazık:KK50:

Kızlar ben daha çalışmıyorum ya acaba son gün bi bakıp da unuttuklarımı hatırlasam mı yoksa kafamı mı dinlesem sanırım şu link tam soruma cevap olucak sevgi meleği

Kaç saattir iki sayfayı okumak için çırpınıyorum üstüne uyumuşum :KK70:
Bu saatten sonra yeni konu öğrenilmez zaten yorum gerektirmeyen konuları tekrar etmeliyiz
Günde 2 deneme yetti gitti
Ama bi tekrara elimi uzatabilsem :KK70:

Kaç saattir iki sayfayı okumak için çırpınıyorum üstüne uyumuşum :KK70:
Bu saatten sonra yeni konu öğrenilmez zaten yorum gerektirmeyen konuları tekrar etmeliyiz
Günde 2 deneme yetti gitti
Ama bi tekrara elimi uzatabilsem :KK70:

Ya ben coğrafya yorumlayamıyorum gene öyle ayrıntı bilgilere bakıcam bi ama çok az net çıkarıyorum inşallah sınavda yaparım oyy oyy

Ya ben coğrafya yorumlayamıyorum gene öyle ayrıntı bilgilere bakıcam bi ama çok az net çıkarıyorum inşallah sınavda yaparım oyy oyy

Coğrafyada öncüllü sorular hariç pek yorum sorusu gelmiyor
Zaten ösym denemeler gibi ıncık cıncık sorularla doldurmuyor
Genel hatlarıyla soruluyor
Ama lisanslara güncellerden de geldi bir tane bişey projesine dahil olmayann il cevabı yozgattı
İnşallah yapabileceğimiz sorular çıkar ben mattan korkuyorum en sona bırakıcam zamanı çok harcarım diye:KK25:

Coğrafyada öncüllü sorular hariç pek yorum sorusu gelmiyor
Zaten ösym denemeler gibi ıncık cıncık sorularla doldurmuyor
Genel hatlarıyla soruluyor
Ama lisanslara güncellerden de geldi bir tane bişey projesine dahil olmayann il cevabı yozgattı
İnşallah yapabileceğimiz sorular çıkar ben mattan korkuyorum en sona bırakıcam zamanı çok harcarım diye:KK25:

tam tersiyiz desene . benim gy iyi de işte gk çok fena aslında biliyorum ama şıklar arasında çok kararsız kalıp bildiğimi şaşırıyorum.İnşallah canım birbirimize dua edelim .Telepati yoluyla sen gk cevaplarını bana göndersen bende sana gy :KK53:

tam tersiyiz desene . benim gy iyi de işte gk çok fena aslında biliyorum ama şıklar arasında çok kararsız kalıp bildiğimi şaşırıyorum.İnşallah canım birbirimize dua edelim .Telepati yoluyla sen gk cevaplarını bana göndersen bende sana gy :KK53:

:KK1::KK1:
Benim sayısalım hep iyiydi. Öss sadece sayısal çözmüştüm.
Türkçe, tarih özürlüsü olduğum için çözememiştim
Sonra Dgs de de aynı şekilde mat yapıp türkçede bi 15 20 yanlışım çıkmıştı
Bir sene içinde hep sözele ağırlık verdim, mat iyi diye sona bıraktım
Ama şimdide tam tersi oldu sözel iyi mat kötünün iyisi
napıcam bilmiyorum aksi gibi nasıl unuturum matı ya
eller gider mersine ben giderim tersine :KK1:

3 gun sonra özgürlüğümüze kavuşacak ins bide emeklerimizin karşılığını alsak hayirlisiyla:KK31:

Ayy kavuşsak artık bitse bu esaret...
Acıktım eşim daha gelmedi işi uzamış o gelmeden de yemek yemek istemiyorum.
Beklerken tekrar yapayım dedim açken kafam almıyor öylee bekliyorum bende canım çok sıkılıyor ama :)

sınava ön lisans düzeyinde 743 bin 570, ortaöğretim düzeyinde ise 2 milyon 45 bin 962 aday olmak üzere toplam 2 milyon 789 bin 532 aday başvuru yaptı. :KK53:

sınava ön lisans düzeyinde 743 bin 570, ortaöğretim düzeyinde ise 2 milyon 45 bin 962 aday olmak üzere toplam 2 milyon 789 bin 532 aday başvuru yaptı. :KK53:

Önlisans da iyiymiş de sayı ortaöğretim de çok fazlaymış yaaa ondan girmek daha zor olur... Allatn bizimkinde o kadar kişi yok daha zor olurdu atanmak

Çok fazla hemde orta öğretimde
Bizimkide çok ya inşallah engel olmaz bize alacakları kaç bin kişi ki zaten
Bide kendi bölümümden fazla atama yok 3001ciyim

Bende 3001 ciyim senin bölüm neydi?
90 ve üzeri almak lazım ki atanmak garanti olsun...

hay şansıma hep böyle oluyor :s
lisanslar bile toplamda 850 binmiş
ben pazarlama ve dış tic mezunuyum
işletmeden 4e geçtim keşke mezun olup lisansa girebilseydim
sen?

Son düzenleme:
hay şansıma hep böyle oluyor :s
lisanslar bile toplamda 850 binmiş
ben pazarlama ve dış tic mezunuyum
işletmeden 4e geçtim keşke mezun olup lisansa girebilseydim
sen?

Benimde banka ve sig. bölüm iktisat 4'e geçtim
Bu sınavda olsada olmasada aslında 2014 te lisanstan girmeyi düşünüyorum
Bu sene önlisans başvuruları geçen seneye göre artmış son atamalarda bile daha yüksek kapatabilir puanlar

X