2012 KPSS konu çalışması hayırlı olsun kızlar :)) hedef min 85 :))

Hep dualarımdasınız canım bol bol da dua edıcem canı gönülden isteyin çok emek verdınız elbet karsılıgını alacaksınız dua fln adadığınızda hbr edın bana canım katılırım size her zaman :KK16:eşimin tayini acıklandı daha pazartesi onunkude belli olacak oda doguya gıdecek :KK43: hayırlı bır yer gelsın inş. Sag sağlim gidip dönsün 2 yıl zor gececek bizim için ama buna sukur atlatıcaz hayırlısıyla:KK16:

zor geçicek ayrı geçicek ama çok şükürki sağlam bi sevginiz var:KK16::KK16:
her zor güzeldir:KK52::KK52::KK52: bişeycik olmaz eşine. güzel düşünelim güzel olsun inş:KK16::KK16::KK16:
ah walla yolda otobüste durakta evde yatakta işte aklına gelebilcek heryerde dilimde atanma duam.. okdar çok istiyorumki :KK50:
hayırlısı ise rabbim inş bu mutlulugu banada emek veren arkadaşlarada ihtiyacı olanlara nasip eder inş.

zor geçicek ayrı geçicek ama çok şükürki sağlam bi sevginiz var:KK16::KK16:
her zor güzeldir:KK52::KK52::KK52: bişeycik olmaz eşine. güzel düşünelim güzel olsun inş:KK16::KK16::KK16:
ah walla yolda otobüste durakta evde yatakta işte aklına gelebilcek heryerde dilimde atanma duam.. okdar çok istiyorumki :KK50:
hayırlısı ise rabbim inş bu mutlulugu banada emek veren arkadaşlarada ihtiyacı olanlara nasip eder inş.

Amin canım inş. Guzel bir sekılde atlatacagız:KK16:çok emek verdık ve hepimiz karşılıgını alacagız inş. hayırlısıyla ben evlendim başladım kpss calışmaya ilk yıl nefes almadan calıştım çok fedakarlık yaptım kımımiz esimizden kimimiz çocugumuzdan kimimiz ailemizden fedakarlık yaptık elimizden gelenin fazlasını yaptık ne sartlar altında calıştık ama Allah buyuk cnm ama bugun ama yrn elbet bir kapı açıyor bol bol dua edıp istemekten vazgecme :KK16:benimde hep dualarımdasınız canım sizinde güzel hbrlerinizi en kısa zamanda alıcaz inş

Merhaba kpss yoldaşlarım ben geldim size güzel bir haberim var :82:burda cok emek verdık gece gündüz birlikte calıştık sadece ders değil çok şey paylaştık :KK16:bugun ögrendim ki bennnnn turızm ve kültür bakanlığına atanmışımmmmmm artık MEMURUMMM:119::124:darısı atama bekleyen tum arkadasların basına inş. Cok mutluyum çok emek verdım Allahım emeğimin karşılığını verdı cok şükur Allah utandırmasın sızede bol bol dua edıcem herşey gönlünüzce olsun kalın sağlıcakla:KK16:

inanmıyorummm :KK53: çok şaşırdımm ve çoookk mutlu oldum canımm benimm sen çok emek verdinn imreniyodum azmine hırsına
darısı bizlere artık canımm benim :KK16: hangi kuruma nereye atandın canım ??
bide dün tayinler açıklancaktı kuzum açıklandmı ya :26: :KK17:

inanmıyorummm :KK53: çok şaşırdımm ve çoookk mutlu oldum canımm benimm sen çok emek verdinn imreniyodum azmine hırsına
darısı bizlere artık canımm benim :KK16: hangi kuruma nereye atandın canım ??
bide dün tayinler açıklancaktı kuzum açıklandmı ya :26: :KK17:

Turizm ve kültür bakanlığına atandım canım:KK14:tayinler acıklanmadı pazartesiye kaldı bekliyoruz 5. Bölge gelecek eşime hayırlısı bakalım

Turizm ve kültür bakanlığına atandım canım:KK14:tayinler acıklanmadı pazartesiye kaldı bekliyoruz 5. Bölge gelecek eşime hayırlısı bakalım

hayırlı olsun cnm... kaç puan ile atandın cnm? Merkezi atamalarla mı yoksa açıktan alımla mı gittin cnm. darısı başımıza

sayfamız cok geride kalmıs ah ah ne günler yaşadık burda :KK5: özledim eski sohbetlerimizi dostluklarımızı :KK14::KK14:

Evet ya bir yılda çok şey yaşadık. Dertleştik, güldük, eğlendik...
Aramızda atananlar oldu topik olarak gururlandık.
Ben son tercihlerimi yapacağım pazartesi günü ve olmazsa tekrardan bir kpss maratonu beni bekler. :KK14:

Selam kızlar :) aynı anda düşünmüşüz demek özledim bende sizi ya :KK43:(( iyi bkın kendinie bende çok özledim muhabbetleri :KK43:

Evet ya bir yılda çok şey yaşadık. Dertleştik, güldük, eğlendik...
Aramızda atananlar oldu topik olarak gururlandık.
Ben son tercihlerimi yapacağım pazartesi günü ve olmazsa tekrardan bir kpss maratonu beni bekler. :KK14:

canım bence atanırsın bu atamada puanlarbaya düştü 11 bin kişi alınacak kasım ataması için çok iyi bir rakam :KK12:
Selam kızlar :) aynı anda düşünmüşüz demek özledim bende sizi ya :KK43:(( iyi bkın kendinie bende çok özledim muhabbetleri :KK43:

guiettt neden hiç nete girmiyorsun :KK20: neler yapıyorsun yoksa evlendinmi :KK53:

canım bence atanırsın bu atamada puanlarbaya düştü 11 bin kişi alınacak kasım ataması için çok iyi bir rakam :KK12:

guiettt neden hiç nete girmiyorsun :KK20: neler yapıyorsun yoksa evlendinmi :KK53:

İnşallah canım bende umutluyum ama ya hayal kırıklığı yaşarsam diyorum.
Sonuca göre ya işe başlayacağım ya da yeniden hızlı bir hazırlığa...
Kpss çalışmak yeterince yıpratıyor ama olmazsa mecbur çalışmam gerek.
Kafa bu ara darmaduman anlayacağın :KK14:

Yok tatlım ya evlrnince burdan ilan edicem merak etme :))) bu metrodan trafikler arttı. Geçgeliyorum eve sonrada hiç halim kmuyo ya :KK43: evlensemde evimin hanımı olsam :p

klavuz açıklandı seduluuuuu:KK52: varmı ıstediğin sehir kurum baktınmı?

Evet canım araştırdım bakalım şimdilik 16 yer buldum ama bunlar ince elediklerim bi kaç tane daha eklerim. Çanakkale bozcaada falan da var aklımda

sedula cnaım baktınmı 3001 den terch yapcaktın dmı:S

Baktım baktım hiç kaçar mı :KK1:
3001 den tercih yapacağım bir de bölümüm yine bir kişilik kontenjan açmış onu en başa yazacağım hem de İzmir de :KK16:
Orası olursa şahane olacak ama önemli değil yeter ki atandınız yazını bu defa göreyim.
Umutluyum bakalım inşallah olur ve bende yolumu çizerim. :KK31:

Baktım baktım hiç kaçar mı :KK1:
3001 den tercih yapacağım bir de bölümüm yine bir kişilik kontenjan açmış onu en başa yazacağım hem de İzmir de :KK16:
Orası olursa şahane olacak ama önemli değil yeter ki atandınız yazını bu defa göreyim.
Umutluyum bakalım inşallah olur ve bende yolumu çizerim. :KK31:

inşALLAH olur bunu canı gönülden istiyorum:KK16:
sakaryada olabilirmi aklında :KK9::KK9:

X