2012 KPSS konu çalışması hayırlı olsun kızlar :)) hedef min 85 :))

Canım batı taraflarında her şehri yazmayı planlıyorum. Kocaeli, Düzce, Yalova falan filan doldurdum. :KK1:
Bi tek İstanbul yazmak istemiyorum.

yazma istanbul pahalı sehır :KK14: nereleri yazacagın netleştimi bence bu alımda gıdıyorsun canım hazırla valizini :KK55:

yazma istanbul pahalı sehır :KK14: nereleri yazacagın netleştimi bence bu alımda gıdıyorsun canım hazırla valizini :KK55:

Bugün yaptım canım tercihleri
İzmir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Antalya, Kırklareli, Uşak, Düzce, yalova, kocaeli, edirne yazdım hatırlamadığım bi iki şehirde olabilir ama genelde görüldüğü marmara ve ege ağırlıklı :KK1:
İnşallah olur canım o kadar çok istiyorum ki bu alımda atanmayı Allah'ım inşallah bana da memur olma duygusunu tattırır. :KK31:

İzmir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Antalya, Kırklareli, Uşak, Düzce, yalova, kocaeli, edirne yazdım hatırlamadığım bi iki şehirde olabilir ama genelde görüldüğü marmara ve ege ağırlıklı :KK1:
İnşallah olur canım o kadar çok istiyorum ki bu alımda atanmayı Allah'ım inşallah bana da memur olma duygusunu tattırır. :KK31:[/QUOT

Hadi bklm hayrlisi olsun canim onumuzdeki hafta aciklanir sonuclar heeyecan dorukta yaz hemen sonucu :KK53:

İnşallah olur canım o kadar çok istiyorum ki bu alımda atanmayı Allah'ım inşallah bana da memur olma duygusunu tattırır. :KK31:[/QUOT

Hadi bklm hayrlisi olsun canim onumuzdeki hafta aciklanir sonuclar heeyecan dorukta yaz hemen sonucu :KK53:

Ah açıklandığı gibi yazarım ama sonuç olumlu olursa :KK53:

3001den yapacakmış.
geçen sefer sınırda kaldım diyordu:KK9::KK9:
ozaman puanı 84 85 bilemedim 86 olması lazım :KK9::KK9:

hayır puanını 83 yazmıştı ilk açıklandığında..o da yuvarlama yazmıştı..tam puanını yazmamıştı. ..eminim.

onu çok takip ettim ben.

çünkü denemelerde netleri süperdi.

yani 120 soruda 120 netim çıktı derdi hep. bazen 120 soruda 119 net yazardı..aşağı neti çıkmazdı..hep full yapardı.

ama sınavda oyle olmamış..puanını yuvarlama yazmıştı..hatta ben denemelerinde öyle yazınca, sınavdan kaç aldı diye onu çok merak ediyordum..

onun deneme netleri bana gaz verdi hepp...sağ olsun sedulu. :KK16::KK16::KK16::KK16:

sınavda da aynı şekilde gaz oldu sağ olsun..

Son düzenleme:
herkes soruyor ama sedulu puanını söylemez ilk açıklandığında bile söylemedi :))

hayır puanını 83 yazmıştı ilk açıklandığında..o da yuvarlama yazmıştı..tam puanını yazmamıştı. ..eminim.

onu çok takip ettim ben.

çünkü denemelerde netleri süperdi.

yani 120 soruda 120 netim çıktı derdi hep. bazen 120 soruda 119 net yazardı..aşağı neti çıkmazdı..hep full yapardı.

ama sınavda oyle olmamış..puanını yuvarlama yazmıştı..hatta ben denemelerinde öyle yazınca, sınavdan kaç aldı diye onu çok merak ediyordum..

onun deneme netleri bana gaz verdi hepp...sağ olsun sedulu. :KK16::KK16::KK16::KK16:

sınavda da aynı şekilde gaz oldu sağ olsun..
Hahahah kızlar :KK1:
Doğru yazmamıştım çünkü beklediğimden kötü geçmişti sınav
Bu puanı hak etmediğimi düşündüm hala da öyle düşünüyorum.
Genel yetenek çok iyiydi netlerim fakat tarih soruları yanılttı beni hiç alakası olmayan sorular görünce afalladım.
Bu atamalarda da olmazsa tekrar aynı hazırlığı nasıl kaldırırım bilemiyorum.

Son düzenleme:
hayırlısı herşeyin ben bile o travmaları atlatıp tekrar hazırlanıyorsam :) nasip kısmet işi.

Son düzenleme:

neyin sonuçları canım o dün biten kpss tercihlerimi yoksa :26: 1 günde mi açıklancak :26:

evet tatlım akşama dogru acıklanır hep oyle yapıyorlar ya pat bir gün dolmadan açıklanıyor bekle bugun açıklanacak :KK14:ilk defa stressiz sonucları bekliyorum :KK53:

evet tatlım akşama dogru acıklanır hep oyle yapıyorlar ya pat bir gün dolmadan açıklanıyor bekle bugun açıklanacak :KK14:ilk defa stressiz sonucları bekliyorum :KK53:

aay cok ilginç 1 günde ya :KK53: bende 60 puanımnann tercih yaptım umut sıfır ama insan ister istemez heycan yapıyo :KK53:

guiet şu topikten sende atanaydın yaa kpss calışmaya basladıgımda bu guiet kesin atanır diyordum ama bankaya atandın oda guzel kendı meslegini yapıyorsun sonucta ama ozaman evlendirelim artık seni :KK12::KK12::KK12:

aay cok ilginç 1 günde ya :KK53: bende 60 puanımnann tercih yaptım umut sıfır ama insan ister istemez heycan yapıyo :KK53:

dur bakalım Allahtan umut kesılmez bekleyelim :KK31:bakalım kaçta kaldı puanlar ben kpss calışmaya basladıgımda düz memurluklar 87 di hep geçen atamada bazı yerler 83 ü bile gördü nasip herşey :KK14:ders calışmayı özledim eşimde yok ya iyice psikopata bağladım ya :KK53::KK60:

X