2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

ben geldiiiim :)))))))

naber kızlar ne var ne yok geçmişe şöyle ufaktan bi göz attım baktım bitmiyo yazayım dedim :))
kızlar bu beykozların buluşma resimleri kaçıncı sayfada yahu bilen var mı merak ettim:44::44::44:

benim zillinin çıkan dişi azı değil alt dişiymiş ağzını açmadığı için azı zannetmiştim meleğim haklısın alt dişiymiş :)))))))

ve yanındaki alt dişi de çıktı toplamda 2 dişi var cadımın ama çok fena testere gibi parmağımı kopartıyodu tabi mememide ziliiiii

Son düzenleyen: Moderatör:
ben geldiiiim :)))))))

naber kızlar ne var ne yok geçmişe şöyle ufaktan bi göz attım baktım bitmiyo yazayım dedim :))
kızlar bu beykozların buluşma resimleri kaçıncı sayfada yahu bilen var mı merak ettim:44::44::44:

benim zillinin çıkan dişi azı değil alt dişiymiş ağzını açmadığı için azı zannetmiştim meleğim haklısın alt dişiymiş :)))))))

ve yanındaki alt dişi de çıktı toplamda 2 dişi var cadımın ama çok fena testere gibi parmağımı kopartıyodu tabi mememide ziliiiii

Hadiii gozun aydin, sizde dislilerden oldunuz artik..testere iyi gene giz bunlarin disleri ayni bildigimiz igneden farki yok o derece inceler yani :))
Senin zilliyi artik hep ozler olduk, valla tam sevilmmeklik olmus derler yaa iste o bebek turlerinden ele avuca gelir bir guzel yersim,,ah ah simdi orda olsaydim cat kapi sendeydim valla:))

Sevgili Mayıs Anneleri,
Ben de 22 Mayıs doğumlu bir prenses annesiyim.Hamileliğim boyunca her gün takip ettim sizi ara sıra da bir şeyler yazdım belki hatırlarsınız, ama doğumdan beri hiç giremedim.3 gün oldu işe döneli ben de bir bakayım dedim neler yapıyorsunuz, ama geçmişi okumak mümkün değil tabii :)Umarım herkes ve bebişlerimiz çok iyidir.
Ben çok zor ayrıldım kızımdan her an gözlerim dolu 3 gündür, artık sizlerle paylaşımda bulunur hafifletirim sıkıntımı:KK43:

merhaba kızlar
bugün işler yüzünden 1 saat geç çıktım
ama 1 saat 1 saat gibimi geçti tabiki hayır :)
işler bitince aceleyle çıktım, kahve fincanını düşürdüm, kırdım
neyse biz toparlarız dediler, ellemedim bile :KK1:
arabayı hızlı kullandım, yolda milleti taciz ettim :KK17:
akşama kadar çalışan arkadaşlara rabbim çooookkk çokkk kolaylık versin
geldim kızımı emzirdim, doyurdum çok şükür
biberonu bitirmediğinden ve sütümün çöpe gitmesini istemediğimden artık işte sağmıyorum da
gelince akşama kadar emziriyorum onun yerine :))
biyologcum ben bayadır suyu ufak biberonla vermeye çalışıyorum
bekliyorki ağzına damlasın
chicconun geniş ağızlısını keyfince biraz çekiyor
ama emzirdiğim gibi değil tabi, 50 ml zorla..

nagihancımm tekrar geçmiş olsun
zaten çalışmak bizim için çok zor, bir de çalıştıkların insanı üzerse buna işkence denir yaniiii
eminim sen gidince çok arayacaklar seni
önce bir çıkmak istediğini hafiften belirt bakalım
belki akıllanırlar

Guzelim bizimkide basta oyle idi, kafasina buyruktu,bir kac kez aldiklarini begenmeyip cope attim oda bakti ki bu inatlasmada zarara ugrayan ben olcam ve kontrolu bana birakti,.yoksa bu adamlarin hepsinde bir Ben ci durumlari var yani

akşama gelsin konuşacam bakayım tatlım tamam güzel bişey yapıyo eksikleri alıyo ama eksik yapıyo bunu anlatacam cünkü git gide sinirlerim yükselmeye başladı bu konuda. evlenmeden öncede beyaz esyaları bana sormadan gitti annesiyle aldı. ve ben sakin bi sekilde söyledim ona keske bende gelseydim yine aynıları alınsaydı ama beraber alsaydık dedim ve sinirlendi sinir krizi gecirdi kötü seyler söyledi ama sakinleşince kendisi yalvardı affetmem için ine aynısı olacak ama kusura bakmasın kendini toparlaması lazım. sadece konu esya değil yani bi cok seyde öyle yapar kimseye sormaz etmez alır gelir:KK14::KK14:[/QUOTE]

aynı benim abimmmm:KK37::KK37:
herşeyi gider kendisi alır..markete, çocuk kıyafetine,ev eşyasına..
herşeye yetişir..yengemin çorabını bile o gider seçer tek başına alır:KK33:
ben bile sinir olurum yengeme nasıl sabrediyosun bu abime derim:KK19:
ve dedigin gibi haksızsa bile haklı olur 5 dakkada...
akrep burcumu senin eşin...
her şeyin en iyisini kendi bildigini sandıgı için böyle yapıyolar..
üzme sen kendinii..

Guzelim bizimkide basta oyle idi, kafasina buyruktu,bir kac kez aldiklarini begenmeyip cope attim oda bakti ki bu inatlasmada zarara ugrayan ben olcam ve kontrolu bana birakti,.yoksa bu adamlarin hepsinde bir Ben ci durumlari var yani

akşama gelsin konuşacam bakayım tatlım tamam güzel bişey yapıyo eksikleri alıyo ama eksik yapıyo bunu anlatacam cünkü git gide sinirlerim yükselmeye başladı bu konuda. evlenmeden öncede beyaz esyaları bana sormadan gitti annesiyle aldı. ve ben sakin bi sekilde söyledim ona keske bende gelseydim yine aynıları alınsaydı ama beraber alsaydık dedim ve sinirlendi sinir krizi gecirdi kötü seyler söyledi ama sakinleşince kendisi yalvardı affetmem için ine aynısı olacak ama kusura bakmasın kendini toparlaması lazım. sadece konu esya değil yani bi cok seyde öyle yapar kimseye sormaz etmez alır gelir:KK14::KK14:[/QUOTE]

üzme sen kendinii..

akşama gelsin konuşacam bakayım tatlım tamam güzel bişey yapıyo eksikleri alıyo ama eksik yapıyo bunu anlatacam cünkü git gide sinirlerim yükselmeye başladı bu konuda. evlenmeden öncede beyaz esyaları bana sormadan gitti annesiyle aldı. ve ben sakin bi sekilde söyledim ona keske bende gelseydim yine aynıları alınsaydı ama beraber alsaydık dedim ve sinirlendi sinir krizi gecirdi kötü seyler söyledi ama sakinleşince kendisi yalvardı affetmem için ine aynısı olacak ama kusura bakmasın kendini toparlaması lazım. sadece konu esya değil yani bi cok seyde öyle yapar kimseye sormaz etmez alır gelir:KK14::KK14:

üzme sen kendinii..[/QUOTE]
aynı aynı abin ve eşim aynı yok canım başak burcu eşim

Ben bu aralar neden foruma zaman ayıramıyorum bir türlü yaa.Koşturmaktan bir bakıyorum akşam oluyor bir bakıyorum sabah...:KK55:
Yarın akşama doğru annemlere gideceğiz.Bir kaç gün dinlenmek iyi gelecek :KK9:

Azraece ; ben var yaaaaaaa yerim bu fıstığııı yeriiiim.İnan videoyu izlerken oturdum ağladım.Bunlar ne zaman doğduda adım atmaya başladılar yaaaa.Zaman ne çabuk geçiyor...Bazen diyorum "keşke hiç büyümese,hep böyle kalsa"diye..
Rabbim esirgesin meleğini,maşallah çok ama çok tatlı annesi.

anneZEYNEP ; canım inşaallah Ömer hastalanmadan düzelir geri.Ihlamurlu karışımı mutlaka dene.Biz faydasını görüyoruz.
Kayra da gün içerisinde biberon almadığı için çay bardağı ile veriyorum ben sütünü.Sen de bir dene istersen.:KK34:

Nagihan ; canım hem sana hem yarenime çok ama çok geçmiş olsun.Karatay ile ilk hafta çok güzel geçti canım.Bakalım şimdilik devam edeceğim bu şekilde.Ben bilgilerin yarısına internetten ulaştım.Yarısınıda aldığım kitapta okudum.Aslında çok basit ve hiç acıktırmıyor.

biyolog ; canım suyu çay bardağı ile vermeyi denedin mi hiç.Kayra bardakla içmeye bayılıyor.Belki ilk etapta ilginç gelebilir.

mutluanne; güldürdün beni :)).Anneme çocukla çok zor yemek yaptığımı yakınıp duruyordum.Annemde "ben de 4 tane büyüttüm ama her işimi tastamama yapardım"diyordu.Bir gün annemlerdeyken çocuğu ona bırakıp dışarı çıktım.Geldiğimde annem" ayy bi yemeği yaptırmadı bana yaramaz"demesin mi :))).Yaaaaaaa dedim,hani sen herşeye yetişirdinnnn :KK52:

koketa ; canım çok geçmiş olsun.Muhtemelen bebeğin midesini üşütmüştür.Çünkü yoğurdun herhangi bir şey ile karıştırılıp verildiğinde bu şekilde kusma veya ishale sebeb olacağını zannetmiyorum.Belkide kayınvaliden çok çok fazla yedirmiş olabilir.
Her neyse çok geçmiş olsun.Şuan nasıl durumu ?

pampis ; eşinin burnundan getir bu yaptığını diyorum :KK14: :KK35:

beykozzz ; Özlediiim seniiiii :KK19:

planner ; canım senin fındık keşif topu ile oynuyor mu ?Kayra yüzüne bile bakmıyor oyuncağın.Özellikle o top ile hiç oynamak istemiyor :KK19:

dilekmete ; canım görüşemiyoruz uzun zamandır.Nasılsın?Neler yapıyorsun ?Güzel saçlı esmer güzelim nasıl?

siyahlale ; dişlerinizz hayırlı olsuuun.Isırıyorum tuananın totosundannn :KK52:

matrax ; aramıza hoşgeldin :21:

lillac ; canım nasıl geçiyor iş yerinde günlerin?Alışabildin mi biraz ?

Ben bu aralar neden foruma zaman ayıramıyorum bir türlü yaa.Koşturmaktan bir bakıyorum akşam oluyor bir bakıyorum sabah...:KK55:

Azraece ; ben var yaaaaaaa yerim bu fıstığııı yeriiiim.İnan videoyu izlerken oturdum ağladım.Bunlar ne zaman doğduda adım atmaya başladılar yaaaa.Zaman ne çabuk geçiyor...Bazen diyorum "keşke hiç büyümese,hep böyle kalsa"diye..
Rabbim esirgesin meleğini,maşallah çok ama çok tatlı annesi.

anneZEYNEP ; canım inşaallah Ömer hastalanmadan düzelir geri.Ihlamurlu karışımı mutlaka dene.Biz faydasını görüyoruz.
Kayra da gün içerisinde biberon almadığı için çay bardağı ile veriyorum ben sütünü.Sen de bir dene istersen.:KK34:

Nagihan ; canım hem sana hem yarenime çok ama çok geçmiş olsun.Karatay ile ilk hafta çok güzel geçti canım.Bakalım şimdilik devam edeceğim bu şekilde.Ben bilgilerin yarısına internetten ulaştım.Yarısınıda aldığım kitapta okudum.Aslında çok basit ve hiç acıktırmıyor.

biyolog ; canım suyu çay bardağı ile vermeyi denedin mi hiç.Kayra bardakla içmeye bayılıyor.Belki ilk etapta ilginç gelebilir.

mutluanne; güldürdün beni :)).Anneme çocukla çok zor yemek yaptığımı yakınıp duruyordum.Annemde "ben de 4 tane büyüttüm ama her işimi tastamama yapardım"diyordu.Bir gün annemlerdeyken çocuğu ona bırakıp dışarı çıktım.Geldiğimde annem" ayy bi yemeği yaptırmadı bana yaramaz"demesin mi :))).Yaaaaaaa dedim,hani sen herşeye yetişirdinnnn :KK52:

koketa ; canım çok geçmiş olsun.Muhtemelen bebeğin midesini üşütmüştür.Çünkü yoğurdun herhangi bir şey ile karıştırılıp verildiğinde bu şekilde kusma veya ishale sebeb olacağını zannetmiyorum.Belkide kayınvaliden çok çok fazla yedirmiş olabilir.
Her neyse çok geçmiş olsun.Şuan nasıl durumu ?

pampis ; eşinin burnundan getir bu yaptığını diyorum :KK14: :KK35:

beykozzz ; Özlediiim seniiiii :KK19:

planner ; canım senin fındık keşif topu ile oynuyor mu ?Kayra yüzüne bile bakmıyor oyuncağın.Özellikle o top ile hiç oynamak istemiyor :KK19:

dilekmete ; canım görüşemiyoruz uzun zamandır.Nasılsın?Neler yapıyorsun ?Güzel saçlı esmer güzelim nasıl?

siyahlale ; dişlerinizz hayırlı olsuuun.Isırıyorum tuananın totosundannn :KK52:

matrax ; aramıza hoşgeldin :21:

lillac ; canım nasıl geçiyor iş yerinde günlerin?Alışabildin mi biraz ?

napıyım canım kocayı phukete yollıycamda onun hazırlıkları var. bide okuyorum bu aralar sadece nedense yazmıyorum :KK53: bide facedeki hediye kampanyalarına kafayı taktım oo bisürü şey kazandım bu ara :KK53::KK53::KK53: sinema yemek parfum vsvsvs :KK53: phukete yanlız adam yollanırmı diyenleriniz olucaktır. ama iş için 200 sap gidiyo valla bizi almıyolarrrrrrrrr :KK47::KK47::KK47: eşim alg... dondurmada çalışıyo valla hersene küba senin phuket benim taylant senin gidiyolar acayipp ayar olmuş durumdayımmmm :KK47:
ama herkes hakkında bilgim var forumdaki kardeşler unutmadım sizi
nagehan midpoint nasıldı benim yerimedebi pasta yeseydiniz bari :KK53::KK53::KK53:

Canim seni cok iyi anliyorum kv ile aran nasil bilmiyorum ama okuduysan benimki tam bir bas belasi:KK47:ama annem yegenime bakiyor 7 yasina girecek subatta ve cocuk hastalansin yada dussun bir yeri acisin hemen gelin hanim anneme satasiyor bakarken Allah razi olsun demez ama boyle bir sey olunca hemen kadina kabahat bulurlar benim kv bile olsa torununun kotulugunu istemez yani hastalanacakta dusecekte Allah dert vermesin hayatim bak buradaki arkadaslar haril haril bakici ariyor ve bence sen onlarin icinde sansli olanlardansin gozun arkada kalmasin kv ne guven canim bebegine senin kadar olmasada eminim oda gozu gibi bakiyordur komsu gezmeleri ve gunlere goturmedigi surece sorun yok:KK47:

evet haklısın fevri davrandım aslında temiz bakıyor yediriyo içiryo kıyafetleri yıkıyo ütülüyo allah razı olsun bian sen öyle diyince kendimi kötü hissettim ama bebeklerimiz hastalanınca hemen kafamız karışıyo ...:26:

TURUNCU canım iyi gezmeler size annenler ilgilenir kayracıkla sende dinlenirsin biraz iyi gelir:KK54: canım zeyno o topla dudağını patlattı ve kanattı ya ondan beri sert olan bütün oyuncaklarını geçici süre ile kaldırdık ortalıktan zira yoksa babası oyuncakları patlatcaktı:KK1: zeyno sevmişti aslında canım ya ama sürekli alıp sallayıp duruyor elinde ve kafasına yüzüne falan çarpıyor çoğu kez ve sonunda dudağına geldi sertçe kanattı falan öyle işte kayra sevmedi demek telefon hoşuna gitti mi peki bizimki herşeyi ağzına götürüyor buaralar

napıyım canım kocayı phukete yollıycamda onun hazırlıkları var. bide okuyorum bu aralar sadece nedense yazmıyorum :KK53: bide facedeki hediye kampanyalarına kafayı taktım oo bisürü şey kazandım bu ara :KK53::KK53::KK53: sinema yemek parfum vsvsvs :KK53: phukete yanlız adam yollanırmı diyenleriniz olucaktır. ama iş için 200 sap gidiyo valla bizi almıyolarrrrrrrrr :KK47::KK47::KK47: eşim alg... dondurmada çalışıyo valla hersene küba senin phuket benim taylant senin gidiyolar acayipp ayar olmuş durumdayımmmm :KK47:
ama herkes hakkında bilgim var forumdaki kardeşler unutmadım sizi
nagehan midpoint nasıldı benim yerimedebi pasta yeseydiniz bari :KK53::KK53::KK53:

phuket neresiymiş kızz.
Valla ilk defa duydum.Ne kadar cahilim ben :KK9:
Wavv demek 200 kişi gidiyorlar.Bu dondurmacıda güzel bir yermiş de insan eşli götürürrrr :KK19:
Neyseee esmer bombamı öp yerimee.

turuncum bende seni özledimmm :KK3:canım arkadasım bunlar büyüdü yap kız bitane daha oda maviş bir kız olurmus :KK9:

TURUNCU canım iyi gezmeler size annenler ilgilenir kayracıkla sende dinlenirsin biraz iyi gelir:KK54: canım zeyno o topla dudağını patlattı ve kanattı ya ondan beri sert olan bütün oyuncaklarını geçici süre ile kaldırdık ortalıktan zira yoksa babası oyuncakları patlatcaktı:KK1: zeyno sevmişti aslında canım ya ama sürekli alıp sallayıp duruyor elinde ve kafasına yüzüne falan çarpıyor çoğu kez ve sonunda dudağına geldi sertçe kanattı falan öyle işte kayra sevmedi demek telefon hoşuna gitti mi peki bizimki herşeyi ağzına götürüyor buaralar

Oyy kıyamam zeynomaaa.Kayranında bugün dudağında ince bir çizik vardı.Ne zaman yaptıysa anlamadım gitti.:44:
Telefonu biraz sevdi gibi.Ahizeyi yemeye bayılıyor,birde kaldırıp küttt diye yere çarpıyor sıpa :KK51:
Biz dünyanın parasını sayıyoz oynasın diye ama benimki hiiç oralı olmuyor.Ver eline leptopu,anahtarlığı,kabloyu,kumandayı.Hele cep telefonu görmesin,çıldırıyor !!
Yok bu çocuklar niye hep zararlı şeylere bayılıyorlar anlamıyorum.:KK4:

suanda kızım uyuyo ve ben sinirden evi dip köşe temizlemeye başladım. sevgili kocacığımın bugün izin günü ve bugün sabah erkenden kalkıcak kahvaltı edecek sonra hazırlnıp kızıma mont kıyafet almaya gidecektik gezecektik hava güzel güneşli diye günü kocamın deyişiyle ''dolu dolu yaşayacaktık'' akşam bu sekilde program yaptı. veeeee bugün saat 10da kahvaltımızı yaptık sonra sevgili eşim dısarı cıktı gitmiş kızıma kıyafet almış getirdi ben tabi şok oldum:KK53: çünkü beraber cıkacaktık sözde. sonra esyaları bıraktı ve akşama beraber anneme gideriz dedi benim dısarıda işim var halledip gelicem dedi tamam dedim gitti. simdi beni arıyo dışarı cıkmasak olurmu ben gelirim birazdan evde 1-2 saat takılırım diyo yaaa ben kaç gündür evdeyim bunaldım iyice bu adamın hiçmi aklı yok hiç mi düşünemiyo bu kadın cocukla evde iyice bunalmıştır 1 saaat en azından dısarı cıkarayım gezdireyim diye aklına gelmiyo yaa tabi eşimin kafasında haftada 1-2 gün kaynanaya gitmek beni dışarı cıkarmış hava aldırmış oluyo yaaa suanda sinirden ağlıyorum yaaa. EYYY KOCA ODUN KOCAAAA SANA SESLENİYORUM. BUNALDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM. ama ben biliyorum yapacağımı bundan sonra bulur fanfini finfonu ilgilenmede yok cıksın gezsin o cok sinirliyim yaaaaaa. suanda kocama türlü işkenceler yapablirim.:KK47::KK47::KK14::KK57::84::84::84:

cnm sende mazeret et aa hayatım bunun şusu meşhurmuş hadi bi yemeye gidelim aa hayatım dışarda kahvaltısı iyiymiş bu cafenin bugün değişiklik olsun hazrlamadım çıkalım koy şartları o uysun :KK19:

X