2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

kızlar açıkça tehdit ediyorum sizi:)
ne zaman işim olsa giremesem sayfalar hızla ilerliyor fotolar ekleniyor hep kaçırıyorum
işim olmasa akşama kadar pc de olsam kimse yazmıyor:)
bir daha ben yokken aynısını yaparsanız size kızıcammm:KK53:
korktunu dimiiii:KK1::KK1::KK1:

şaka şakaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
çok yoğun bir gündü
komşuma gittim asya toplam 1 saat gündüz uykusu uyudu
çıldırmak üzereyken kaçtım evdennn
bu çocuk bu enerjiyi nerden buluyor....perişanım
yıkadım oynattım emzirdim 20 dk önc zorla uyudu anca girebildimmmm

offffffffffffffffff

Öyle canım melesef ben en azından işe başlayana kadar konu komşu gezmeyi düşünüyorum bakalım işe yarayacak mı!

Evet canım ben de dün, öyle yapmaya karar verdim yoksa problem yaşayacağımız aşikar. Ben 2.dönem başlıycam göreve. Ömere de çok geçmiş olsun canım bence hastanede hünerlerini sergilerken nazar değmiştir kuzucuğa. Biraz aç kalırsa bence alır canım, bi dene istersen. Meme almaması da bence hastalıktandır canım inşallah tez vakitte iyileşir kuzum.

Hayırlı olsun canım dişiniz. Bizde birinci bile daha yolda değil.:KK1:

Canım ikinize de çok geçmiş olsun. Bizler büyük olarak kendimizi kurtarıyoruz ama yavrularımız savunmasızlar insan ona çok üzülüyor. Umarım ikiniz de en kısa zamanda iyileşirsiniz. O odunları da takmamaya çalış emin ol ki her yerde aynılarından var.

Bakıcı arayan bir insan olarak bu konuda sana katılıyorum canım. Çünkü kafamda türlü türlü senaryolar kurmaktan yakında kafayı sıyırıcam. Ama kayınvalidem olsa en azından çocuğuma zarar gelmeyeceğini bilirim ve bu da bana yeter.

Canım sen her yolu denemişsin zaten bilemedim şimdi. Biberonunu değiştirsen (onu da almayabilir boşuna masraf). Pekmezi seviyorsa suya pekmez katıp versen canım?

canım valla ne desem bilemedim ya çok karmasık bir durum allah yardımcın olsun diyorum, ayyy hiç yardımcı olamadım bari yazmasaydım dimi ama napıım şekerim duramadım, zeyno suyu seviyor allahtan bardakla bile çok güzel içiyor

canım öncelikle çokkk geçmiş olsun, inş tez zamamnda şifa bulun minnoşunla çabucak iyileşin:KK16: canım ev işi şöyleki yeni bir daire aldığımız ama içinde biraz değişiklik yapıyoruz onunla uğraşıyoruz hala buarada evdeki özel eşyalarımızı falan kendim kutulamak istiyorum onları toparlıyoruz işte nakliye firmasının toplamasını istemiyorum zeynomun odasını, mutfağımı falan gibi şeyleri muhtemelen haftaya haftasonu gibi taşınıyoruz artık nihayet:KK1: diğer detayları özeline yazdım şekerimmm:KK16:

beykoz nerelerdesin şekerim, arıyoruz seni yani ona göreee:KK16:

Nedenki.! Bursa guzel bir sehir halbuki ,,acaba sanayi bolgesi sayilir ondan mi ..ben cok begendim halbuki,cok yesil ve sakin geldi bana istanbula oranla..ama tabiki hic uzun sure kalmadim belki kalsaydim senin gibide dusunebilirdim...Cnm buranin da havasi sert hatta bu sabah kar yagdi, buyuk ada konumunda oldugu icin bizede biraz dokunuyor herhalde ama ne yaparsin ki mecburen kaliyoruz :KK43:(

Anne memesine benzeyen biberon memeleri var onlardan denedim mi hic, burdan bir arkadasim senin gibi emziren bir anne ve biberon almakta onunda kizi cok zorlandi bu dedigimdan alinca tutmaya basladi ,,belki bir alternatif meme denebilirsin, istiyorsan sana adini ve markasini alirim arkadastan

Ben bu aralar neden foruma zaman ayıramıyorum bir türlü yaa.Koşturmaktan bir bakıyorum akşam oluyor bir bakıyorum sabah...:KK55:
Yarın akşama doğru annemlere gideceğiz.Bir kaç gün dinlenmek iyi gelecek :KK9:

Azraece ; ben var yaaaaaaa yerim bu fıstığııı yeriiiim.İnan videoyu izlerken oturdum ağladım.Bunlar ne zaman doğduda adım atmaya başladılar yaaaa.Zaman ne çabuk geçiyor...Bazen diyorum "keşke hiç büyümese,hep böyle kalsa"diye..
Rabbim esirgesin meleğini,maşallah çok ama çok tatlı annesi.

anneZEYNEP ; canım inşaallah Ömer hastalanmadan düzelir geri.Ihlamurlu karışımı mutlaka dene.Biz faydasını görüyoruz.
Kayra da gün içerisinde biberon almadığı için çay bardağı ile veriyorum ben sütünü.Sen de bir dene istersen.:KK34:

Nagihan ; canım hem sana hem yarenime çok ama çok geçmiş olsun.Karatay ile ilk hafta çok güzel geçti canım.Bakalım şimdilik devam edeceğim bu şekilde.Ben bilgilerin yarısına internetten ulaştım.Yarısınıda aldığım kitapta okudum.Aslında çok basit ve hiç acıktırmıyor.

biyolog ; canım suyu çay bardağı ile vermeyi denedin mi hiç.Kayra bardakla içmeye bayılıyor.Belki ilk etapta ilginç gelebilir.

mutluanne; güldürdün beni :)).Anneme çocukla çok zor yemek yaptığımı yakınıp duruyordum.Annemde "ben de 4 tane büyüttüm ama her işimi tastamama yapardım"diyordu.Bir gün annemlerdeyken çocuğu ona bırakıp dışarı çıktım.Geldiğimde annem" ayy bi yemeği yaptırmadı bana yaramaz"demesin mi :))).Yaaaaaaa dedim,hani sen herşeye yetişirdinnnn :KK52:

koketa ; canım çok geçmiş olsun.Muhtemelen bebeğin midesini üşütmüştür.Çünkü yoğurdun herhangi bir şey ile karıştırılıp verildiğinde bu şekilde kusma veya ishale sebeb olacağını zannetmiyorum.Belkide kayınvaliden çok çok fazla yedirmiş olabilir.
Her neyse çok geçmiş olsun.Şuan nasıl durumu ?

pampis ; eşinin burnundan getir bu yaptığını diyorum :KK14: :KK35:

beykozzz ; Özlediiim seniiiii :KK19:

planner ; canım senin fındık keşif topu ile oynuyor mu ?Kayra yüzüne bile bakmıyor oyuncağın.Özellikle o top ile hiç oynamak istemiyor :KK19:

dilekmete ; canım görüşemiyoruz uzun zamandır.Nasılsın?Neler yapıyorsun ?Güzel saçlı esmer güzelim nasıl?

siyahlale ; dişlerinizz hayırlı olsuuun.Isırıyorum tuananın totosundannn :KK52:

matrax ; aramıza hoşgeldin :21:

lillac ; canım nasıl geçiyor iş yerinde günlerin?Alışabildin mi biraz ?

tatlılarım toptan cvp veriim:KK70:
pekmezli suyu denedim
çay bardağı dahil tüm bardakları denedimmmm
hatta ek gıdalarda da sorun yaşıyorum nerdeyse 1.5 ay oldu bir kere bile isteyerek ağzını açmadı
zorlamakta istemiyorum 2 lokma yicek diye perişan oluyorum
hergün farklı birşey deniyorum ama yokkkkkk asla ama asla olmuyor
kaşıkla su içirmeyi de denedim zaten kaşık gördümü kilitliyo ağzınııı

kızlar benim kız hep bunu yapıcak bana sanırım
sürekli dert yanıyorum
kaç haftadır ek gıdaya alışamadııııı
tüm yapılacaklar yapıldıııı
uyumuyor yemiyor :KK53:
bana dua edin anacım

meleğim markasını öğrenmek istiyorum canımmmm

bekliyoruz seninkini de hayatım.
demi insan aklında bişeyler çiziyo ama görünce bazen farklı düşünmüştüm diyosun bazen de tam düşündüğümüz gibi çıkıyo ayyş işte inşallah anlatabilmişimdir :)))
anladım cnm:KK9: bende aynen senin gibi düşünüyorum umarım anlatabilmişimdir:KK1:
Kızlaaar bence ne yapalım biliyormusunuz ?
Topluca merak ettiğimiz bir üyeyi seçelim.Sonra herkes onu nasıl hayal ettiğini anlatsın.En sonda o kişi albüme resmini koysun ve tutup tutmadığını görelim :KK52:

çok iyi fikirrr:KK16: önce senle başlayalım o zaman:KK1::KK1:

:KK20::KK20::KK20:Senide tasvif ettigimi soyleyemeyecegim uzulerek:KK50:adam salak degil herhalde dimi kendi dukkaninda muhafaza eder resim tel no falan ama sana tafsiyem esine guvenmeye basla birak ipini gitsin istedigi yere ama o ipin ucu hep sende olsun ona guvendigini ve bu huyundan vaz gecebilecegini bunu yapabilecegine inandiğini fakan soyleyip tesfik et bazi erkekler iteklemeyle kendine daha cok ğuvenirler kiskanclik bendede var bende akrep im hatta birgun taksi cagirdik yeni evlendigimizde neyse taksiye bindik esimin teki benim elimde o anda son aranan nolara bakiyordum kim bu numara dedim hangisi dedi .........soyledim taksici guldu abla duragin numarasi diyince esimle ikisi gulme krizine girdi neyse canim sende ona guvenmeye basla bence kocan belkide kendini ispatlamaya calisiyor

himmmm canim geniz eti de olabilir ama gece horluyormu?belkide hep hazirda bekliyorlar agizlarina birsey tepmek icin:KK56:

Yeni evlendigimiz zaman çarsiya cikinca dükkana baskin yapiyordum agh iste simdi cocujla nerdee
Kiz o zaten alir basini gider biraz basina buyruk yani

Süprizi kaçanlar için yapacak bir şey yok.Ama henüz görmediğimiz üyeler için çok eğlenceli olur bence :KK53:

Bence de olur kimle başliyoruz:KK34:

Annem bende hiç uğrayamadım bu gün buraya kızlaaarr
Hasta olan bebişler nasıllar?
Son bi kaç sayfayı okudum bencede çok eğlenceli olur
Bence siyahlale zayıf orta boylu gözleri koyu kahve süslü bi hatun
Turuncu buğday tenli balık etli:KK53:orta boylu gözleri koyü renk saçlarıda kahve yada kestane tonlarında sade bi hatun
Planner beyaz tenli kısa saçlı zayıf uzun boylu gözleri koyu renk süslüüü zeynoya aldığı kıyafetlerden belli:KK1:
Beykoz'u anlattılar kızlar esmer güzeli diye
Nagihanı gördük
Lilliac için minyon demiştim kumral hatun:)
Zada mavi gözlüymüş söylemişlerdi kumral sade bi hatun bence uzun boylu
Meleğim minyon buğday tenli saçları ve gözleri koyü renk sade bi hatun:)
Bunları yazarken çok heyecan yaptım başka kimler vardı:KK53:

biyolog cnm benim kızda aynen anlattıgın gibiydi
sürekli agzını kitliyodu yemiyodu içmiyodu
dişini patlattı rahattladık
sizin diş çıkmadı sanırım belki o yüzden olabilirmi
dişi çıkmak üzeredir belki annesi...

mesela turuncu senin hakkında kapalıyım minyonum demiştin onları biliyoruz

ben seni kumral tombiş yanacıklı sevimli bişey olarak düşünüyorum bakalım ne çıkacak :)))

bilemiyorummmmm :KK53:

tatlılarım toptan cvp veriim:KK70:
pekmezli suyu denedim
çay bardağı dahil tüm bardakları denedimmmm
hatta ek gıdalarda da sorun yaşıyorum nerdeyse 1.5 ay oldu bir kere bile isteyerek ağzını açmadı
zorlamakta istemiyorum 2 lokma yicek diye perişan oluyorum
hergün farklı birşey deniyorum ama yokkkkkk asla ama asla olmuyor
kaşıkla su içirmeyi de denedim zaten kaşık gördümü kilitliyo ağzınııı

kızlar benim kız hep bunu yapıcak bana sanırım
sürekli dert yanıyorum
kaç haftadır ek gıdaya alışamadııııı
tüm yapılacaklar yapıldıııı
uyumuyor yemiyor :KK53:
bana dua edin anacım

meleğim markasını öğrenmek istiyorum canımmmm

Teselli olacaksa Kayrayı örnek göstereyim.4.ayda başladığımız ek gıda serüvenine bir bakıyorum çok güzel bir bakıyorum berbat bir şekilde devam ediyoruz.
Ayıla bayıla yediğimiz mamalar çok sınırlı.En kötüsü ise gündüz ne anne sütü ne de mama alıyor.Seninki yine anne sütü aldığı için çok şanslısın :KK34:
Herhalde böyle böyle büyüyecekler bilmiyorum.

anladım cnm:KK9: bende aynen senin gibi düşünüyorum umarım anlatabilmişimdir:KK1:

çok iyi fikirrr:KK16: önce senle başlayalım o zaman:KK1::KK1:

Bence beni şimdilik kenara bırakalım çünkü geçen hafta eşim harddiskimi değiştirdi ve şuan bilgisayarımda hiç resim yok.
Fotoğraf makinasınında pili bitmiş.2 gün önce mybabylove'a kayranın resmini koymak için söz vermiştim ama pil almayınca çekemedim bir türlü.Ama en kısa zamanda ekleyeceğim :KK34:

Biyolog bu gün seni daha net gördüm şekerim Asya aynı sen..
Çok güzelsin Asya aynı annesine benzemiş
O sebeple seni tarif etmiyceğimm:KK1:

Mybabylove orta boylu saçları koyu renk gözleride uzun boylu buğday tenli diye düşünüyorum:KK1:

]tatlicadi tarifin tutuyor hayatim yalniz orta boyludan biraz daha ufagim 1.60 :)
ama cok süslüyümdür kocam annem ablam arkadaslarim süslü derler evde daha da bi süslüyüm kapaliyim beni daha önce evimde görmeyenler eve gelince taniyamiyo:)

bende sana yönelik tahminde bulunayim;
Açik kumral acik tenli gözler acik kahve veya elaya kaçar saclar düz orta kilolu orta boylu hatta uzuna yakim..

Annem bende hiç uğrayamadım bu gün buraya kızlaaarr
Hasta olan bebişler nasıllar?
Son bi kaç sayfayı okudum bencede çok eğlenceli olur
Bence siyahlale zayıf orta boylu gözleri koyu kahve süslü bi hatun
Turuncu buğday tenli balık etli:KK53:orta boylu gözleri koyü renk saçlarıda kahve yada kestane tonlarında sade bi hatun
Planner beyaz tenli kısa saçlı zayıf uzun boylu gözleri koyu renk süslüüü zeynoya aldığı kıyafetlerden belli:KK1:
Beykoz'u anlattılar kızlar esmer güzeli diye
Nagihanı gördük
Lilliac için minyon demiştim kumral hatun:)
Zada mavi gözlüymüş söylemişlerdi kumral sade bi hatun bence uzun boylu
Meleğim minyon buğday tenli saçları ve gözleri koyü renk sade bi hatun:)
Bunları yazarken çok heyecan yaptım başka kimler vardı:KK53:

:KK60:Guzel tahmin ama tutturanadin :KK9::KK9::KK9::KK9:
bir tek minyon kismi ok oda boyuna minyonum enine almis gidiyor sekerim :KK1: bu oglann bana cok sey kattida :KK9:

ama siz hepiniz arkadaş olmuşunuz..beni arkadaş olarak görmüyormusunuz...sağolsun bi azraece eklemiş...şaka bi yana bu arkadaşlıklar albüm paylaşımı için yenimi oldu...ben de istiyorummmmmm sizleri görmeyi:KK43:((......

ama siz hepiniz arkadaş olmuşunuz..beni arkadaş olarak görmüyormusunuz...sağolsun bi azraece eklemiş...şaka bi yana bu arkadaşlıklar albüm paylaşımı için yenimi oldu...ben de istiyorummmmmm sizleri görmeyi:KK43:((......

Ayipsin meslektasim ben sana hemen gonderdim bir tiklaman yeterli arkadaslarimizin baki olmasi icin..

Sagol ya bence sen daha sekersin,baksana senin koca seni haketmemis ah yaa bende ogluma senin kadar guzel gelin istiyorum ama oncelikle ahlakida iyi olsun tabii , ben seni cok begendim giz o ne guzellik masallah:nazar::nazar::nazar:

Kiz öyle deme utanirim ben:KK17:

tesekkür ederim bitanem güzel bakan güzel görür

Haklisinbence de ilk önce güzel ahlak

iyi akşamlar güzel mayıs anneleri
hasta olan bebişlere rabbimden şifa diliyorum
meleğim mahir paşa nasıl oldu inş daha iyidir
tatlı cadı annen geldi mi:)
zadacım beni anmanız bile çok mutlu etti beni
:KK16:
herkesler iyidir inşallah
he eceyi söylemeden geçemicem maşallah subhanallah annesi bol bol oku kızına nazar değmesin:nazar:
en erken ece yürüyecek galiba
baksana almış başını gidiyor kuzu bizimki daha desteksiz oturamıyo bile:KK53:

ne zaman giremesem bir atraksiyon oluyor =)biyolog sırasını savmış zaten kendisini çok yakınen tanırım elimle beslemişliğim vardır =)ben de sıramı savayım o zaman sonra size ısrar etme hakkım olsun =)bilin bakalım ben nasılım?

ewt cnm kızın aynı sen ne pozlar vermiş oyle :nazar:
ona 'utanır insan bkadar güzel olunur mu onlar nasıl dudaklar gözler......' sarkısını söylemek istiyorum :KK9:
ee güzel annenin güzel kızı:21:

kızlar bütün gün kızla uğrastım yine.. ateşimiz hala yüksek bugün 3. gün doktor 72 saat sürer demişti umarım bu gece kurtuluruz bu illet ateşten..yarında devam ederse takrar doktora gidicez..iştahıda gitti yavrumun..pınarda ve turuncu sizi çok iyi anladım bugün iştahsız bebek cok zormuş gercekten..

geçmişi çok okuyamadım kızlar..resimler eklemişsiniz pampiş,lillac,biyolog kileri gördüm çok güzelsiniz kızlar..ekleyen baska varsa haber verin banada fırsat buldukca girmeye calıscam..valla ne iyi olmuş bu fikir..

tatlıcadıcım senin yorumu gördüm yok anacım uzun fln deilim orta diyelim..ama genel yorumun dogru cnm..

yine hasta bebişler var sanırım Allahım tez vakitte şifa versin inş. Annezeynepcim ömerde inşallah ilerlemeden atlatır vavrum geçmiş olsun..

babyceren cim cnm ben karıştırdım sanırım kusura bakma:KK1:

hepinize hayrlı akşamlar canlarım..

kızlar bende foto eklemek istiyordum bi kerecik ekledim ama çekiniyordum bu albüm olayı güzel olmuş istek gönderdim aklıma gelenlerre birde benim oğlum 4 gün sonra 7 ayını dolduruyor ama hala oturamıyor böyle olan varmı çok hımıl benimki ya :KK43:

X