2012 Mayıs anneleri Paylaşım Alanı

merhaba canım 1 sene olmuş yazalı ama uğramışken cevap vereyim dedim kardeşimin ismi burcu kızınınkide zeynep
Allaha emanet olun sen face teki grupta varmıydın rumuzla tanıyamıyorum, ben esra...
Facebook ta bir grup var ama o ilk başta kurulan grup değil galiba CNm

canım maşallah oğluşuna çok tatlı, Allah nazardan saklasın, facebooktaki grubu bilmiyorum ama şu an whatsapp grubundan yazışıyorlar diye biliyorum
O zaman o grup değil , zaten biz çok çok sonradan benim çekiliş için açtığımın toplu mesajla başladı . Yanı grup açmış da değiliz . Ortak alanda sohbet ediyoruz . 20 kişi kadarız. Biz burda epey konuştuk sonra ordan devam etmeye başladık . Epey dediğim 3 yıla kadar oluyor .

O zaman o grup değil , zaten biz çok çok sonradan benim çekiliş için açtığımın toplu mesajla başladı . Yanı grup açmış da değiliz . Ortak alanda sohbet ediyoruz . 20 kişi kadarız. Biz burda epey konuştuk sonra ordan devam etmeye başladık . Epey dediğim 3 yıla kadar oluyor .

canım bu dediğin grupta 2012 mayıs annelerimi var yoksa 2015 nisan anneleri mi

Merhaba. .ne kadar uzun zaman oldu girmeyeli:KK66:) 2012 Mayıs'ın kucağımiza aldığımız yavrular büyüdü ve hatta birçoğu abi yada abla olmuştur, , hayırlı ramazanlar hepinize...

merhaba bende 2012 mayıs annesiyim sizlerden oneri bekliyorum oğluma asla çorba sebze gibi sulu yemekler yediremiyorum gerçi her yolu denedim

merhaba bende 2012 mayıs annesiyim sizlerden oneri bekliyorum oğluma asla çorba sebze gibi sulu yemekler yediremiyorum gerçi her yolu denedim
Ben de yediremedim ama her yolu da denemedim. Insanlarin damak tadi farkli farkli. Bu yavrular da birer insan. Hic zorlamamak lazim. Gerekli olan vitamin protein minerali alabilecek kadar diger gidalardan yiyorsa sorun yok bence. Sirf bu yuzden doktora danismistim. Cunku ben degil cevrem dert etmisti
Yazdiklarimin aynisini soyledi. Benim oglum da sulu yemek ve sebze yemiyordu ama meyve et tavuk kuruyemis sakatat (kelle paca, iskembe, bobrek, tavuk tasligi vs) yiyordu. Herkes herseyi yemek zorunda degil sonucta.

kujumun geldigini duydum bende geleyim dedim:))selamsss nasılsınız:halay::halay:hejar hayırlı olsun analı babalı büyütün cnm:nazar:çiko arayabilirsin cnm herzaman müsaitim:dondurma:diger kızlarla sürekli görüşüyoruz zaten..
çağla anaokuluna başladı,cerende 2. sınıfa gidiyo..zaman nasıl geçti :KK14:kocaman oldular..
herkese çok selamlar öpüldünüz:KK52:

kujumun geldigini duydum bende geleyim dedim:))selamsss nasılsınız:halay::halay:hejar hayırlı olsun analı babalı büyütün cnm:nazar:çiko arayabilirsin cnm herzaman müsaitim:dondurma:diger kızlarla sürekli görüşüyoruz zaten..
çağla anaokuluna başladı,cerende 2. sınıfa gidiyo..zaman nasıl geçti :KK14:kocaman oldular..

Canım teşekkür ederim senin kızların okullarda hayırlı olsun.benle niye gorusmuyorsunuz :63:seni ig de ekledim ama sen eklemedin hain :KK67:

ay sormayınız başıma geleni Babyceren hanım, 15 temmuzda Antakya'daydım. arkadaşın düğününe katılmak üzere gittim ama zar zor ankaraya dönebildim :KK43: ama 14 temmuz gezdiğimiz yetti. uzun çarşıda künefe, ipek şal, baharat, oruk, tepsi kebabı vs vs vs herşeyin tadına baktım. doyamadım lakin. öyle güzel bir şehriniz var ki... tek kelimeyle masal gibiydi o daracık sokaklar, ipek işleri .....

çağla nın yeni fotolarını görüyorum, çok tatlı olmuş maşallah. tekrar gelmeyi düşünüyoruz Antakya'ya. inşallah bu defa görüşebiliriz.

Çağlayı ve Cereni öpüyorum...

X