2012 Şubat Anneleri

merhabalar arkadaşlar

sanırım bende bir aksilik olmazsa şubat annesi olucam:))) sat 27 nisan. 9 mayısda ilk aşılamam yapıldı ve bir mucize oldu tuttu ve 12. günde kan testinde 33,14 çıktı. iki sonra 122,12 tekrar iki gün sonra 327. 12. 27 mayısda doktora gittim ama saf gibi kaç haftalık hamile olduğumu sormayı unuttum :KK43:(( sizce bugün itibariyle kaç haftalık hamileyim. Birde bu cuma yani (03 haziran) keseyi görmek için tekrar çağırdı. Umarım bir aksilik olmaz... Dualarınızı eksik etmeyin kızlar, Allah tüm isteyenleri hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi yapsın...Sevgiler
4 hafta 6 gunluk hamilesin sata gore canim o zaman dogumda 1 subat ben gibi:KK52::KK66::nazar:

merhabalar arkadaşlar

sanırım bende bir aksilik olmazsa şubat annesi olucam:))) sat 27 nisan. 9 mayısda ilk aşılamam yapıldı ve bir mucize oldu tuttu ve 12. günde kan testinde 33,14 çıktı. iki sonra 122,12 tekrar iki gün sonra 327. 12. 27 mayısda doktora gittim ama saf gibi kaç haftalık hamile olduğumu sormayı unuttum :KK43:(( sizce bugün itibariyle kaç haftalık hamileyim. Birde bu cuma yani (03 haziran) keseyi görmek için tekrar çağırdı. Umarım bir aksilik olmaz... Dualarınızı eksik etmeyin kızlar, Allah tüm isteyenleri hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi yapsın...Sevgiler
4 hafta 6 gunluk hamilesin sata gore canim o zaman dogumda 1 subat ben gibi:KK52::KK66::nazar:

merhabalar arkadaşlar

hadi gozun aydin canim benimmmmm Allh tamanina erdirsin bu yolda beraber saglikli bir sekilde bebklerimizi kucagimiza alalimm

hadi gozun aydin canim benimmmmm allh tamanina erdirsin bu yolda beraber saglikli bir sekilde bebklerimizi kucagimiza alalimm

aminnnn, inşallahh canım... Bu süreç maalesef hep bekleme süreci.... Keseyi görmek için beklicez... Kalp atışı için..... :))) allah'ım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin

Mrb Kızlar
Yaşasın bende anne oluyorummmmm!!!!
Bugün test yaptım pozitif çıktı, çok heyecenlıyım ......
Son adet tarihim 26 nisan, bebeğim ne kadarlıktır şimdiii???
Ne zaman doktora gideyim peki kesesinide görmek istiyorummm!!
Benim ilk bebeğim olucak deneyimli arkadaşlar yardım ederse sevinirimmm

Mrb Kızlar
Yaşasın bende anne oluyorummmmm!!!!
Bugün test yaptım pozitif çıktı, çok heyecenlıyım ......
Son adet tarihim 26 nisan, bebeğim ne kadarlıktır şimdiii???
Ne zaman doktora gideyim peki kesesinide görmek istiyorummm!!
Benim ilk bebeğim olucak deneyimli arkadaşlar yardım ederse sevinirimmm
canim bebgim 4 haftalik 5 gunluk 6. haftadan itibaren keseyi görme sansin var bide pitpiti
hadi gozun aydin canim benim Allah tamamina erdirsin

gunaydin.gif

merhaba annecikler ben de 2011 mart anneleri grubundanım. kızım 2.5 aylık oldu. unnado anne bebek ürünleri satış sitesinden haberınız var mı bılmıyorum. biz ordan cok alışveriş yapıyoruz. şu an da da satısda cok guzel donenceler ve giysiler var. ilgilenenler özelden bana email adresini yollarsa ben de size davetiye yollayabilirim. herkese sağlıklı bir hamilelik dilerim. hayırlısı ile bebeklerinize kavusursunuz inşallah

tebrıkler 2012 subat annelerı cok mutlu oluyorus sızlerı burda okudukca bende 2011 subat annesıyım bız ınanılmaz dostluklar kurduk dılerım sızdede olur.Bu hamılelık surecınde sorunsuzca bebıslerınız kucaklarınıza alırsınız.:KK69::KK49:

nasilsin canim nasil gidiyor

İyi canım nasıl olsun, yarın doktora gidicez ultrasona..Çok heyecanlıyım ve korkuyorum, kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum :26:Senin nasıl gidiyor?

buda kimsecikler yok çok sakin niyeki :26:

Valla ben kendi adıma, henüz bebeğimle ilgili pek bilgim olmadığından yazamıyorum :KK1:Bi de azcık büyüsün diye mi bekliyorum anlamadım.Bebeklerimizi gördüğümüzde daha da coşarız gibime geliyor :)

İyi canım nasıl olsun, yarın doktora gidicez ultrasona..Çok heyecanlıyım ve korkuyorum, kötü şeyler düşünmemeye çalışıyorum :26:Senin nasıl gidiyor?

Valla ben kendi adıma, henüz bebeğimle ilgili pek bilgim olmadığından yazamıyorum :KK1:Bi de azcık büyüsün diye mi bekliyorum anlamadım.Bebeklerimizi gördüğümüzde daha da coşarız gibime geliyor :)
ne guzel henuz erken kalp atisini duymassin da keseyi gorursun umarimmm

tebrıkler 2012 subat annelerı cok mutlu oluyorus sızlerı burda okudukca bende 2011 subat annesıyım bız ınanılmaz dostluklar kurduk dılerım sızdede olur.Bu hamılelık surecınde sorunsuzca bebıslerınız kucaklarınıza alırsınız.:KK69::KK49:

merhaba annecikler ben de 2011 mart anneleri grubundanım. kızım 2.5 aylık oldu. unnado anne bebek ürünleri satış sitesinden haberınız var mı bılmıyorum. biz ordan cok alışveriş yapıyoruz. şu an da da satısda cok guzel donenceler ve giysiler var. ilgilenenler özelden bana email adresini yollarsa ben de size davetiye yollayabilirim. herkese sağlıklı bir hamilelik dilerim. hayırlısı ile bebeklerinize kavusursunuz inşallah
:KK54::KK54:sizde olmasaniz ne olur bu topik gelip senlendiriyorsunz sagolun dahada kizlar yok herhalde subat anneleri yokkk:KK59::KK59:

Son düzenleme:
inşallah topiğiniz dolar taşar ben de 2011 mart anneleri topiğindenim ama 24 şubatta doğum yaptım
Allah hepinize sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebişler nasip etsin

X