2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Tünaydın :KK3:

İlk günden 7 ünite bitirince kem gözler olmasa da , imrenen gözler olmuştur belki :KK34:

Matematik için özel bir çalışma programı uygula kendine , diğer derslerden ayır onu , iş yerinde çalışma vs...

Ekledim loliss ,

Sende hızlı başlayanlardansın .

Cüzdan hafiflemesi haricinde epey sorunsuz geçmiş sedulu .

Hadi bakalım rastgele üniteler :KK1:
sağol auscum eline sağlık,2 ünite daha bitirdim bile
sana zorluk olmasın bu dersi bitirince bildirim yaparım:KK34:

arkadaşlar nasıl çalışıyorsunuz...
çalışmaya başlayanlar var mı?
nasıl bi çalışma tekniği uyguluyorsunuz.
ben nasıl çalışsam bilemedim günde kaç ünite bitireyim siz nasıl yapıyorsunuz..
günün hangi saatinde verimli çalışıyorsunuz
ben bide hem ders çalışıp kitapta okumaya vakit ayırmak istiyorum da...:KK51:

ben hemen yıllardır uyguladığım yöntemimi anlatayım
öhümm öhümm
efenim kitapları aldığımın ertesi günü derse başlarım
neden?
2,5 yaşında yaramaz mı yaramaz bir kız çocuğu sahibiyim de ondan:KK1:
bazen günde 2 ünite bitiyo bazen yarım:KK53:
ünite sonu sorularını çözerim
bi de okuren kitabın yanındaki boşluklara illaki not alırım
güya defter tutmuyorum yani
hee fosforlu kalemleri de unutmamak lazım
tüm dersler bitince o notları ve ünite sonu testlerini gözden geçirip
takriben son 10 günü karacan nokta atışlarını hatmetmekle işi bitiririm:KK53:
bu yıl ayrıca kpss ve ales e de çalışıcam inşallah
murat yayınlarından kpss kitaplarımı aldım bile:KK52:
edit:kitap okumaya da vakit ayırmam gerek tabi onu da dinlenme saatinde ve yatmadan önce yapıyorum artık:KK34:

Son düzenleme:
ben hemen yıllardır uyguladığım yöntemimi anlatayım
öhümm öhümm
efenim kitapları aldığımın ertesi günü derse başlarım
neden?
2,5 yaşında yaramaz mı yaramaz bir kız çocuğu sahibiyim de ondan:KK1:
bazen günde 2 ünite bitiyo bazen yarım:KK53:
ünite sonu sorularını çözerim
bi de okuren kitabın yanındaki boşluklara illaki not alırım
güya defter tutmuyorum yani
hee fosforlu kalemleri de unutmamak lazım
tüm dersler bitince o notları ve ünite sonu testlerini gözden geçirip
takriben son 10 günü karacan nokta atışlarını hatmetmekle işi bitiririm:KK53:
bu yıl ayrıca kpss ve ales e de çalışıcam inşallah
murat yayınlarından kpss kitaplarımı aldım bile:KK52:
edit:kitap okumaya da vakit ayırmam gerek tabi onu da dinlenme saatinde ve yatmadan önce yapıyorum artık:KK34:

merhaba loliss, evet yaramaz bi kızın olduğu için kızından vakit buldukça çalışıyorsun galiba:KK55:
bide kpss ve ales üstüne de aöf maşallah Allah kolaylıklar versin bende az çok sizin yazdıklarınızla bişeyler şekilleniyor kafamda ona göre başlayacağım inşallah ..
gece yatağıma almasam şu laptopu kitap okurum galiba:KK53:

Son düzenleme:
bayanlar maşallah size ne çabuk ders çalışmaya başladınız :KK53: benim henüz elim kolum kalmıyo yahu :KK50::KK14::KK17:

ben geldim slm olsun herkese :KK1:
auscum boya işlerini bitirdim :KK60: koyu kahve aldım, aslında çikolata alacaktım elime aldım aldım bıraktım çünkü resimdeki kızın rengi baya açık tondaydı, dedim şimdi kapatmaz falan bi daha boyarsam 4 leyecem yani :KK9:
en iyisi koyu kahve alayım dedim...oda maşallah bildiğin siyah oldu :KK1: eşim siyahı sevdiğinden çok beğendi ama ben hala şu bakır tonlarını tutturmak istiyorum yaaa :KK5::KK5:
neyse uzunca bir süre veda ediyorum artık bu boya işlerine....iyice çıkana kadar yenisi yok...:KK19::KK19:

merhaba loliss, evet yaramaz bi kızın olduğu için kızından vakit buldukça çalışıyorsun galiba:KK55:
bide kpss ve ales üstüne de aöf maşallah Allah kolaylıklar versin bende az çok sizin yazdıklarınızla bişeyler şekilleniyor kafamda ona göre başlayacağım inşallah ..
gece yatağıma almasam şu laptopu kitap okurum galiba:KK53:
yatakodasına laptop sokmamk yasak:KK20:
auscum boya işlerini bitirdim :KK60: koyu kahve aldım, aslında çikolata alacaktım elime aldım aldım bıraktım çünkü resimdeki kızın rengi baya açık tondaydı, dedim şimdi kapatmaz falan bi daha boyarsam 4 leyecem yani :KK9:
en iyisi koyu kahve alayım dedim...oda maşallah bildiğin siyah oldu :KK1: eşim siyahı sevdiğinden çok beğendi ama ben hala şu bakır tonlarını tutturmak istiyorum yaaa :KK5::KK5:
neyse uzunca bir süre veda ediyorum artık bu boya işlerine....iyice çıkana kadar yenisi yok...:KK19::KK19:
gazel gerçekten duvar boyuycaksın zannetmiştim:KK60:

hal ve gidişatımı çok sevdim:KK34: ben dönem bitene kadar bulurum bi çalışma şekli inşallah yaa...:26:
bide auscum sen herkese torpil geçiyorsun canım kgokcenin ünitelerini indirdin, benm kini de aynen sonra mmis'e de torpil vallaha topikte dedikodu oluyor bakk:KK1::KK1::KK1:

Deme yahu , bunların hepsi amme hizmeti :KK1:

Çalışmaya motive , başka gaye yok :KK14:

sağol auscum eline sağlık,2 ünite daha bitirdim bile
sana zorluk olmasın bu dersi bitirince bildirim yaparım:KK34:

Ekliyorum ben hemen canım , zahmet değil bu benim işim :KK52::KK52:

Güzel olmuştur ya , beyazsın sen , yakışmıştır , böyle ciddi , soğuk bir havan olmuştur :KK12:

Merhabaaa cee ee :)))

Umarım yarın kitaplarımın tamamını alırım da, bir daha aöf bürolarını arşınlamam. Bunu da içten isteyeyim de olsun.:)))

Az önce eşime dedim ki, bu akşam sinema gecesi olsun mu, o da tamam dedi. Mısır da patlatırız dedim, keşke bir de Zor Ölüm olsa da seyretsek dedim. O da, aaa geçen yüzyılın filmi o, nereden bulacaksın hem, daha yeni bir şey seyredelim dedi. Önce digitürk moviemaxlere baktım, beğenemedim. Sonra salon filmlerine bakayım dedim, aaa Zor Ölümün yenisi çekilmiş, üstelik bu akşam tam istediğim saatte. :)))) Başka şey isteseydim olacakmış dedim, o nedenle şimdi aöf kitaplarımın hepsini alayım diye içten içten diliyorum. :)))

Merhabaaa cee ee :)))

Umarım yarın kitaplarımın tamamını alırım da, bir daha aöf bürolarını arşınlamam. Bunu da içten isteyeyim de olsun.:)))

Az önce eşime dedim ki, bu akşam sinema gecesi olsun mu, o da tamam dedi. Mısır da patlatırız dedim, keşke bir de Zor Ölüm olsa da seyretsek dedim. O da, aaa geçen yüzyılın filmi o, nereden bulacaksın hem, daha yeni bir şey seyredelim dedi. Önce digitürk moviemaxlere baktım, beğenemedim. Sonra salon filmlerine bakayım dedim, aaa Zor Ölümün yenisi çekilmiş, üstelik bu akşam tam istediğim saatte. :)))) Başka şey isteseydim olacakmış dedim, o nedenle şimdi aöf kitaplarımın hepsini alayım diye içten içten diliyorum. :)))

Eeeee şöyle 80 lerin sonundan sinema izleyenler çıksın meydana bakayım :KK6::KK6:

Çok sevdiğim seriydi.

Bruce Wıllıs zaten Mavi Ay dan itibaren takipte olduğum oyuncuydu.

Ahhh biberon ahhh eskidik beee :KK14:

Eeeee şöyle 80 lerin sonundan sinema izleyenler çıksın meydana bakayım :KK6::KK6:

Çok sevdiğim seriydi.

Eskidik be ausum.:KK31: Ama ausum, gerçekten çok istedim seyretmeyi yaaa, anlatamam sana.:))) Şimdi çocuklar gibi sevinçliyim, kalbim çok temiz diye kendimi pohpohluyorum sürekli.:)))

Maddie, Maddie, Maddie....:KK34:

Eskidik be ausum.:KK31: Ama ausum, gerçekten çok istedim seyretmeyi yaaa, anlatamam sana.:))) Şimdi çocuklar gibi sevinçliyim, kalbim çok temiz diye kendimi pohpohluyorum sürekli.:)))

Maddie, Maddie, Maddie....:KK34:

Onun gerçek ismini bir türlü söyleyemezdim.

Bir de bayan topesto vardı , sinir olurdum ona ben :KK1:

Kalbin temiz , tertemiz arkadaşım , kendini kandırmıyorsun yani :KK16:

Bak şimdi de aklıma ne geldi , bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için .... diye başlarlardı ya hep hatıra defterine ona da uyuz olurdum :KK9:

yatakodasına laptop sokmamk yasak:KK20:

gazel gerçekten duvar boyuycaksın zannetmiştim:KK60:

yok canım yaa, saçımı kastediyorduk üstü kapalı..:KK1:
durduk yere başıma iş açtım geçenlerde de şimdi onun ceremesini çekiyorum:KK1:
allahtan düzelttim şimdi...

Deme yahu , bunların hepsi amme hizmeti :KK1:

Çalışmaya motive , başka gaye yok :KK14:

Ekliyorum ben hemen canım , zahmet değil bu benim işim :KK52::KK52:

Güzel olmuştur ya , beyazsın sen , yakışmıştır , böyle ciddi , soğuk bir havan olmuştur :KK12:

güzel oldu fena durmadı ama doğal olmadığı belli yani..beyaz tene siyah saç ne bileyim kahv tonları tercihimdir herzaman...
ama bu bakır olayını çözemedim..neden girmedi o renk bana....:KK31:

Çok sevdiğim seriydi.

90 ların sonundan çıksa olmazmı yani ben :KK62:
matrix hayranıyım....senelerdir de onun yerine hiçbir filmi koyamadım....ama bu prison break yaktı beni :KK62:
bütün 4 sezonu razaman ayında izleyip bitirdiğim halde geçenlerde yeniden başladık eşimle...şimdi 3. sezona geldik :KK14:
SONA sahnelerindeyiz ausum...sen bilirsin izlemişsin...
sara'nın ölümüne üzülen michael'ın sahneleri :KK1:
herkes michael hayranıyken benmiyim abes acaba...ben alexander mahone'a hayran kaldım, o nasıl karizma ya..eh yaşlı sayılır ama önemli olan yaş değil karizma dimi..:KK1:
eşime diyorum tam ajan rolüne uygun bu adam diyorum... çok karizmatik değilmi diyorum..hı hı evet sara'da güzel doktor diyor gıcık :KK60: karşılıklı sinir ediyoruz birbirimizi...çocukmuyuz biz yaa tövbe yarabbim...:KK14:

Onun gerçek ismini bir türlü söyleyemezdim.

Bir de bayan topesto vardı , sinir olurdum ona ben :KK1:

Kalbin temiz , tertemiz arkadaşım , kendini kandırmıyorsun yani :KK16:

Bak şimdi de aklıma ne geldi , bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için .... diye başlarlardı ya hep hatıra defterine ona da uyuz olurdum :KK9:

Canımsın sen benim, hepimizin kalbi çok temiz ki birbirimizi bulduk burada...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Topestoooo evettt, gerçekten kaç yıl önceye gittim şimdi...:)) O hatıra defterlerine de uyuz olurdum evet, bir de anket defterleri vardı 1000 soruluk, zorla doldurturdu sağolsun arkadaşlarımız...:KK1:

yok canım yaa, saçımı kastediyorduk üstü kapalı..:KK1:
durduk yere başıma iş açtım geçenlerde de şimdi onun ceremesini çekiyorum:KK1:
allahtan düzelttim şimdi...

güzel oldu fena durmadı ama doğal olmadığı belli yani..beyaz tene siyah saç ne bileyim kahv tonları tercihimdir herzaman...
ama bu bakır olayını çözemedim..neden girmedi o renk bana....:KK31:

90 ların sonundan çıksa olmazmı yani ben :KK62:
matrix hayranıyım....senelerdir de onun yerine hiçbir filmi koyamadım....ama bu prison break yaktı beni :KK62:
bütün 4 sezonu razaman ayında izleyip bitirdiğim halde geçenlerde yeniden başladık eşimle...şimdi 3. sezona geldik :KK14:
SONA sahnelerindeyiz ausum...sen bilirsin izlemişsin...
sara'nın ölümüne üzülen michael'ın sahneleri :KK1:
herkes michael hayranıyken benmiyim abes acaba...ben alexander mahone'a hayran kaldım, o nasıl karizma ya..eh yaşlı sayılır ama önemli olan yaş değil karizma dimi..:KK1:
eşime diyorum tam ajan rolüne uygun bu adam diyorum... çok karizmatik değilmi diyorum..hı hı evet sara'da güzel doktor diyor gıcık :KK60: karşılıklı sinir ediyoruz birbirimizi...çocukmuyuz biz yaa tövbe yarabbim...:KK14:

Gazelim mahone nun başka dizisi var şimdi onu izliyoruz biz , yine 2. oyuncu . Hem de hannibal lecter rolünde :KK52::KK52:

Hannibal izle istersen , iki bölüm izledik daha bizde.

Prison Break bizimde favorimiz , ilk sırada hatta . Ama oyuncu dersen tabii ki de t.bag :KK53::KK53:

Canımsın sen benim, hepimizin kalbi çok temiz ki birbirimizi bulduk burada...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Topestoooo evettt, gerçekten kaç yıl önceye gittim şimdi...:)) O hatıra defterlerine de uyuz olurdum evet, bir de anket defterleri vardı 1000 soruluk, zorla doldurturdu sağolsun arkadaşlarımız...:KK1:

Aman canım bana anket deme , ben o anketlere verdiğim cevaplar yüzünden disiplinlik olmuştum lisede :KK8::KK8:

Gazelim mahone nun başka dizisi var şimdi onu izliyoruz biz , yine 2. oyuncu . Hem de hannibal lecter rolünde :KK52::KK52:

Hannibal izle istersen , iki bölüm izledik daha bizde.

Prison Break bizimde favorimiz , ilk sırada hatta . Ama oyuncu dersen tabii ki de t.bag :KK53::KK53:

Aman canım bana anket deme , ben o anketlere verdiğim cevaplar yüzünden disiplinlik olmuştum lisede :KK8::KK8:

T-BAG mi hahahaaaaa ay sorma eşimde çok seviyor onu.. :KK60:
ben diyorum çocuk sapığı ya neresini seviyon diye, ne michael ne mahone hepsinden daha zeki t-bag...
adamım diyor, gıcık ediyor beni..
kardeşimde lincoln'un hastası....saldım çayıra mevlam kayıra yaşıyor ya hep ondan :KK60:
bazıları çalışır bazılarıda çalışandan geçinir buda tam öyle gerçekten...
hepsini seviyorum ben...gerçekten bu dizinin üzerine hangi diziyi koyacağım merak ediyorum....vazgeçilmezim...ikinci kez izliyorum, 10 uncu kere izlesem yine bıkmam heralde..
hannibal çok duydum ama hiç izlemedim..mahona ordamı oynuyor..ozaman hemen bakmam lazım :KK1:
aslında dexter izlicektim hatta ilk bölümünü de izledim ama sıkıcı geldi..hannibalı merak ettim şimdi, mahone deyince akan sular durur :KK1:
bu arada kitaplarımı şöyle bir kolaçan ettim, aman yanlış anlaşılmasın çalışmak değil sadece kontrol :KK9:
maksadım da konu başlıkları vs...
inkılap ve türk dili var elimde...yarın nasipse inkılaptan başlamayı düşünüyorum...
inkılap dersi olanlara sorum şu, tarihi çok severim birçok tarih kitabı kitabı okumuşluğum var, hala da okurum...
ama şu tarihleri akılda tutmayı nasıl yapıyorsunuz fikir istiyorum...olaylar savaşlar vs değil...
zaten çoğuna aşinayız artık...ama tarih akılda tutmayı hiç sevmiyorum...zaten sevmediğim için bilinçaltım istemiyor ve hemen siliyor demekki :KK52:

T-BAG mi hahahaaaaa ay sorma eşimde çok seviyor onu.. :KK60:
ben diyorum çocuk sapığı ya neresini seviyon diye, ne michael ne mahone hepsinden daha zeki t-bag...
adamım diyor, gıcık ediyor beni..
kardeşimde lincoln'un hastası....saldım çayıra mevlam kayıra yaşıyor ya hep ondan :KK60:
bazıları çalışır bazılarıda çalışandan geçinir buda tam öyle gerçekten...
hepsini seviyorum ben...gerçekten bu dizinin üzerine hangi diziyi koyacağım merak ediyorum....vazgeçilmezim...ikinci kez izliyorum, 10 uncu kere izlesem yine bıkmam heralde..
hannibal çok duydum ama hiç izlemedim..mahona ordamı oynuyor..ozaman hemen bakmam lazım :KK1:
aslında dexter izlicektim hatta ilk bölümünü de izledim ama sıkıcı geldi..hannibalı merak ettim şimdi, mahone deyince akan sular durur :KK1:
bu arada kitaplarımı şöyle bir kolaçan ettim, aman yanlış anlaşılmasın çalışmak değil sadece kontrol :KK9:
maksadım da konu başlıkları vs...
inkılap ve türk dili var elimde...yarın nasipse inkılaptan başlamayı düşünüyorum...
inkılap dersi olanlara sorum şu, tarihi çok severim birçok tarih kitabı kitabı okumuşluğum var, hala da okurum...
ama şu tarihleri akılda tutmayı nasıl yapıyorsunuz fikir istiyorum...olaylar savaşlar vs değil...
zaten çoğuna aşinayız artık...ama tarih akılda tutmayı hiç sevmiyorum...zaten sevmediğim için bilinçaltım istemiyor ve hemen siliyor demekki :KK52:

canım inkılap için mutlaka nokta atış tavsiye ediyorum
(ben zaten severim tarihi ama)
100almıştım,sorular birebir çıktı:KK34:

Ausu ablacım benim 8 dersim var . Dün kayıt yenilemeyi yaparken baktım sadece 1 ders kalmış onu da alayım güz dönemine seneye ders bırakmıyım dedim . inşallah hiç ders bırakmam .ünite sayılarını bir ara toplayıp söyleyeceğim

EE Ne zaman ders çalışmaya başlıyouzzzzz:KK1:

Bugün kitaplarımı almaya gittim..
10 dersten, 9unu verdiler, öyle çok şaşırdım ki.. :KK53:
2-3 tane alır gelirim diyordum.. :79:

Aus ablacım, hal ve gidişat: Derslerden korkan.. :KK1:

Ohooooo Prison Break ler konuşulmuş. :KK53::KK53:
Benim favori dizimdi bir zamanlar. Her bölümü çıktığı gibi izledim.
Sara daha sonra walking dead dizisinde de oynadı ama gıcık oldum o dizide ona :KK53:
T bag manyak birşey ya adam rolünün hakkını veriyor o gıcıklık duygusunu hissettiriyor insana :KK1:
Ah ulen ah prison break izlerken kaç yaşındaydım şimdi kaç yaşındayım :KK14:

X