2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Valla napıyım be hevim pek keyfim yok gibi duymuşsundur ankara gölbaşındaki helikopter kazasını ve şehitleri o şehitlerden bi tanesi ablamın iş yeri arkadaşıydı ve tanıdığımız bildiğimiz biriydi tabii bu durumda ister istemez insan etkileniyor..
Dün bi konu çalışmıştım canım onu muhafaza ediyorum başkada çalışamadım sen ne yaptın başladın mı nasıl geçti günün :KK28:

başınız sağolsun canım..
alt yazı da okumuştum haber..
tanıdık olunca insan etkileniyor..
zor canım ya..

hangi konu dur bi araştırma yapayım nerelerdesin bakalım..:KK31:

hoşbuldum biberonum...:KK16:
çok özledim senide...:KK16: nasılsın canım?
beni sorma vallahi nasıl olduğumu bilmiyorum, böyle nötr gibiyi desem yeri var...algım düştü biliyomusun, bön bön bakıyorum...
inan çalışmasam uğraşmasam emek harcamasam hadi neyse sallayacam ama bu kadar emeğin karşılığı bu olmamalıydı..sınavdan çıkanların hepsini gördükçe demekki sadece benim değilmiş diye düşündüm...:26:
bukadar aşırı zorlayıcı soruların olmasındaki mantık nedir?
mezun etmemek mi??

hoşbulduk hevim :KK16: nasılsın?
hepinizi çok özledim...
sınavlar iyi değildi canım yaa...pek iyi notlar beklemiyorum....:KK5:
sanırım herkesin öyle....çok üzücü yaa..:KK5:

iyiyim canım sağol:KK16:
bizde seni özledik canım yokluğun hemen anlaşılıyordu :KK16:
evet ya aöf bu sefer hepimizi yaktı..
inşallah iyi notlar alırız canım.. geçecek kadar :26:

Son düzenleme:
İşten geldim yemek yaptım yedik bulaşık yıka ortalığı toparla yarın akşam için yemek yap tekrar bulaşık yıka derken saat oldu 9 buçuk ve kısmet olursa ders çalışacağım oy oy :KK43: siz neler yapıyorsunu canlar

selam yeni liste hazırlanmış bile maşallah
ben de bi ara ünite sayımla gelirim inşallah:KK17:

başınız sağolsun canım..
zor canım ya..

aynen canım geçsek yeter moduna girdim ben çoktan...onur belgeleri artık uzak hayal benim için :KK5:
bende giremedikçe sizleri özlediğimi çok iyi anlıyorum canım benim :KK16:
hepinizi çok seviyorum..:KK16:

ben 1 unı calıştımbazı derslerı baştan alıcam 1 unıteden tekrar sınavda zorlandım demek kı yeterınce anlayamamısım dedim iktisat mı cok zor bılemıyorum 3 sınıfın derslerı zor uluslararası ıktısat para teorısı matematıksel ıktısat dıgerlerı yazmıyorum off

Ekleyeyim hemen canım , ünite sayını yazmış mıydın sen ? Tamam baktım şimdi yazmışsın . :26:

herkese merhaba kızlar...ben geldim :KK3:
epeydir görüşemedik umarım herkes iyidir..
geçmişi okumaya fırsatım olmadı bir türlü malum memleketteydik...bugün geldik...
çevreden eşden dosttan hep duyduğum sınavların berbat geçtiği...sizlerinde mi öyleydi :KK5:
bende döküldüm gerçekten hiç bukadar ağır beklemiyordum soruları..çünkü vizeler biraz kolay oluyordu, finaller ağır oluyordu....şimdi vizeler böyle ise, finalde ne soracaklar acaba :KK53:
onur belgeleri hayal oldu uçtu orası kesin de :KK14: kalmasak bari ona şükredelim....
sınavdan sonra merdivene oturup kara kara düşünenleri de gördüm ya dedim bu aöf bizim etimizi kemiğimizden sıyıracak :KK53:
tekrardan girer muhabbet ederiz inşallah, daha valizimi bile boşaltmadım :KK1:
ausum, biberonum, gözdem ne alemdesiniz?:KK34:

Oyyy benim ahretim gelmiş , hoş gelmiş ...:KK16:
Bak kayınvalidesini gördü ya nasıl da bir enerji dolmuş içine :KK52:

Tatlım , sınav genel olarak zordu , ama benim çok kötü geçmedi . Biliyorsun geçecek kadar sloganı ile çalışıyorum ben , bazı dersler iyi bile geçti ama bu zor olduğu gerçeğini değiştirmiyor yinede.

hoşgeldin canım bende üyeydim topiğe ama çok giremiyordum bundan sonra girmeye çalışacağım :KK16: çünkü sizin gibi arkadaşlıklarla zorluklar atlatılır eminim :KK54: Aranıza beni de alırsanız çok sevineceğim:26:

Oooooo oooo biz seni çoktan aldık aramıza :KK19:

Her zaman bekleriz , hep ders ders nereye kadar , arada lak lak muhabbet finale bomba gibi gideceğiz inşaAllah .

ellerine sağlık. ben değişiklik yapıp vizeye çalışmadan som kısımları çalışacağım:KK70::KK9:

aöfde değişik şeyler deniyorum:KK16:

Değişiklik iyidir , sen zaten bir kaç mesaj önce demişsin ya ünite sayımı bildirmek için kitapları bazının altından çıkarmam lazım :KK52:
Ben o zaman anladım vizedeki vehameti :KK1:

Ya tablodaki sorumlu olunan ünite sayısı neden az?
Ben 84 üniteden sorumluyum finalde. :KK53:

Canım , vize ünitelerine çalışıldığı için sadece final ünitelerini yazıyoruz , aslında sorumlu olunan yanlış olmuş haklısın , çalışılacak ünite sayısı , vize tekrar olacak ya sadece .Tabii vizeye hiç çalışmayanlar toplam ünite sayısını bildiriyor .

Başınız saolsun biberoncum :KK50:
Bugün ne oldu böyle ya bende öğlen bi vefat haberi aldım ama resmen şok oldum diyebilirim :KK31:
Benim tlf.na haber msjları gelir gelen msjda ankara gölbaşında düşen helikopter ve 4 şehit..msjı okuyunca ablamın iş arkadaşı geldi sonra aman yok artık dedim kendi kendime ..Aradan biraz zaman geçince ablamdan msj geldi veee rahmetli olmuş o arkadaşı :KK50: inan çok garip oldum gördüğüm tanıdığım biriydi ya daha da gencecikti ya ve 4 yaşında bi kızıda vardı kızıda çok düşkündü babaya bir an hayal ettim düştükleri durumu oooffff yaa :KK14:
Gerçekten yalan dünya hayatımızdaki kişilerin mutlaka kıymetini bilmemiz gerekiyor aynı şekilde benimde canım çok sıkıldı biberoncum seni çok iyi anlayabiliyorum :KK14:

Allah rahmet eylesin canım ya , eşine , ailesine , evladına sabır versin .

Asker ölümü duyduğumda tanı tanıma insanın içi burkuluyor zaten .

liste için ellerine sağlık auscum yalnız sana zahmet 1 ünite silebilirmisin ben dün bir ünite çalıştımda

Hemen düzeltiyorum canım .

İşten geldim yemek yaptım yedik bulaşık yıka ortalığı toparla yarın akşam için yemek yap tekrar bulaşık yıka derken saat oldu 9 buçuk ve kısmet olursa ders çalışacağım oy oy :KK43: siz neler yapıyorsunu canlar

Yarının yemeklerini yapmak hariç bende de durum aynı :KK1:

Oğlum uyudu , eşim ders çalışıyor , ben pc de ... Bu hafta başlamam ben , son hafta çok yüklendim bir hafta mola vermem sağlığım için gerekli bence .

selam yeni liste hazırlanmış bile maşallah
ben de bi ara ünite sayımla gelirim inşallah:KK17:

Evet lolisscim , çalışmaya bile başlandı :nazar:

Bekliyorum tatlım en kısa zamanda ünite sayılarını ve seni .

İş nasıl gidiyor ?

Son düzenleme:
Değişiklik iyidir , sen zaten bir kaç mesaj önce demişsin ya ünite sayımı bildirmek için kitapları bazının altından çıkarmam lazım :KK52:

:KK70: ama benim 6. hissim kuvvetlidir ausı 6.hisle falan yaptım :KK53::KK53:

Oooo bütün topik burda yaaa:KK52::KK52::KK52:

naberr miletttt:KK34::KK34:

Sınav bitti ya , topik altı kalabalıklaştı hevim :KK6:

İyidir bizden senden ne haberler ?

:KK70: ama benim 6. hissim kuvvetlidir ausı 6.hisle falan yaptım :KK53::KK53:

Yok yok çalışmama vehametini anladım bende zaten , yoksa benimde 6. hissim senin güzel sonuçlar alacağını söylüyor , öyle br ışık sezdim sende :KK34:

hoşbuldum canım nasılsın?
sınav nasıldı?

Gazelcim sınavlarım bana göre iyiydi ama inşaALLAH(C.C) yanılmam :KK17: Sınava giresen önce geçen dönemin güz ara sınav sorularını çözmüştüm notlarım 60 ve 75 arası değişiyordu.. Geçen seneni sorularını çözmüş biri olarak diyebilirim ki sorular bu sınavda zordu :KK14::KK14:

Gazelcim sınavlarım bana göre iyiydi ama inşaALLAH(C.C) yanılmam :KK17: Sınava giresen önce geçen dönemin güz ara sınav sorularını çözmüştüm notlarım 60 ve 75 arası değişiyordu.. Geçen seneni sorularını çözmüş biri olarak diyebilirim ki sorular bu sınavda zordu :KK14::KK14:

Betülcüm iyi akşamlar :KK3:

Bende sadece geçen sene soruları çözmüştüm sınava girmeden , 80 ler 90 lar havada uçmuştu :21: Ama bu sınavlarda o kadar şanslı olamayacağım bu da demek oluyor ki aöf bu sene harbiden şansını zorlamış sorularda :KK19:

başınız sağolsun canım..
zor canım ya..

Allah razı olsun hevicim zor olmaz mı hele bi ailesini gôr sen eşi filan..Allah düşmanımın başına vermesin ya...

Gazelcim sende final ünite sayısını yazar mısın canım ?

hoşbuldum ahretim..çok özledim seni yaa...ne var ne yok...bensiz kaynattınız dimi :KK5:
oysa ben oralarda ne haldeyim sen çok iyi biliyorsun :63: hıhh :63:
hemen bildireyim ahretim...az bekle :KK6:

Oooo bütün topik burda yaaa:KK52::KK52::KK52:

naberr miletttt:KK34::KK34:

sınav bitti ya, millet dumura uğradı, şeşi beş görür oldum, saftiriğe bağladım ben çeneme vurdu hevicim :KK60:

herkes döküldüğüne göre var bi bit yeniği zaten...ama aöf neden böyle yaptı anlamış değilim yaa :KK19:

Betülcüm iyi akşamlar :KK3:

Bende sadece geçen sene soruları çözmüştüm sınava girmeden , 80 ler 90 lar havada uçmuştu :21: Ama bu sınavlarda o kadar şanslı olamayacağım bu da demek oluyor ki aöf bu sene harbiden şansını zorlamış sorularda :KK19:

İyi akşamlar Auscuğum :KK3:

Haklısın zordu.. benden bir üst dönem olan arkaşım var aynı bölümdeyiz o benim sınavına gireceğim derslerden birirnin kolaylığından bahsetmişti biraz rahatlamıştım ama sınavda sorular kasınca acaba bende mi problem var diye düşünmedim değil? :44: Ama sınav sonrası aynı ders üzerine yapılan yorumları duyunca demek ki gerçekten zordu deyip rahatladım ama yinede çok kötü beklemiyorum inşaALLAH(C.C) yanılmayız... (amin) :KK16: :KK16: :KK16:

Ekleyeyim hemen canım , ünite sayını yazmış mıydın sen ? Tamam baktım şimdi yazmışsın . :26:

Oyyy benim ahretim gelmiş , hoş gelmiş ...:KK16:
Bak kayınvalidesini gördü ya nasıl da bir enerji dolmuş içine :KK52:

Tatlım , sınav genel olarak zordu , ama benim çok kötü geçmedi . Biliyorsun geçecek kadar sloganı ile çalışıyorum ben , bazı dersler iyi bile geçti ama bu zor olduğu gerçeğini değiştirmiyor yinede.

Oooooo oooo biz seni çoktan aldık aramıza :KK19:

Her zaman bekleriz , hep ders ders nereye kadar , arada lak lak muhabbet finale bomba gibi gideceğiz inşaAllah .

Canım , vize ünitelerine çalışıldığı için sadece final ünitelerini yazıyoruz , aslında sorumlu olunan yanlış olmuş haklısın , çalışılacak ünite sayısı , vize tekrar olacak ya sadece .Tabii vizeye hiç çalışmayanlar toplam ünite sayısını bildiriyor .

Allah rahmet eylesin canım ya , eşine , ailesine , evladına sabır versin .

Asker ölümü duyduğumda tanı tanıma insanın içi burkuluyor zaten .

Hemen düzeltiyorum canım .

Yarının yemeklerini yapmak hariç bende de durum aynı :KK1:

Oğlum uyudu , eşim ders çalışıyor , ben pc de ... Bu hafta başlamam ben , son hafta çok yüklendim bir hafta mola vermem sağlığım için gerekli bence .

Evet lolisscim , çalışmaya bile başlandı :nazar:

Bekliyorum tatlım en kısa zamanda ünite sayılarını ve seni .

İş nasıl gidiyor ?
Teşekkürler canım Allah razı olsun

hoşbuldum ahretim..çok özledim seni yaa...ne var ne yok...bensiz kaynattınız dimi :KK5:

sınav bitti ya, millet dumura uğradı, şeşi beş görür oldum, saftiriğe bağladım ben çeneme vurdu hevicim :KK60:

herkes döküldüğüne göre var bi bit yeniği zaten...ama aöf neden böyle yaptı anlamış değilim yaa :KK19:

Gazelcim sorularda yayınlansada baksaydık hayırlısıyla doğru ve yanlışlara :44: stresten kpss çalışamıyorum :KK50:

Nasıl geçtiğine dair yorumumu bir üst mesajımda yazmıştım tatlım :KK52:

Kaynattık valla ne yalan söyleyeyim , hele hele dolma ile hevinin bir çenesi düştü gece yarıları , meraktan uykumdan uyanıp geldim muhabbete :KK1:

İyi akşamlar Auscuğum :KK3:

Haklısın zordu.. benden bir üst dönem olan arkaşım var aynı bölümdeyiz o benim sınavına gireceğim derslerden birirnin kolaylığından bahsetmişti biraz rahatlamıştım ama sınavda sorular kasınca acaba bende mi problem var diye düşünmedim değil? :44: Ama sınav sonrası aynı ders üzerine yapılan yorumları duyunca demek ki gerçekten zordu deyip rahatladım ama yinede çok kötü beklemiyorum inşaALLAH(C.C) yanılmayız... (amin) :KK16: :KK16: :KK16:

Aynen canım , bende kötü sonuçlar beklemiyorum çok ama daha iyi olabilirdi.

Neyse , buna da şükür diyelim :KK16:

X