2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

Hevi tatlım , mesajını bulamadım ya cevaplamak için , hani şu uyuduğumu yakaladığın kocaman kocamanda kırmızı ile işaretlediğin :KK52:

Tv . izlerken azıcık koltukta içim geçmiş yani , hıhhh ne var ?

Yatağa girip yatmadım ya , öyle azıcık şekerleme belli bir yaşın üzerinde olur hep , sen bilmezsin :KK1:

Hoş geldin tatlım :KK16:

Kalabalığız bugün zaten , gel buyur . Ya nişanlıların evlilik teklifi yarışması varmış bugün gördüm , katıldın mı sende ? Süpermiş ödül .

Yarın cevap anahtarı açıklanır muhtemelen en geç Perşemde , sınav sonuçlarını daha epey bekleriz.

Sen faacede falan gördün mü var ı ing 3 cevaplarını paylaşan birileri ?

Ne ara :KK53::KK53:

Hemen ekliyorum .:KK55:

Hoşbuldum ablacım :KK16:

Evet gördüm ablacım o topiği hediye de çok güzel ama henüz daha öyle şatafatlı bir evlilik teklifi almış değilim bekliyorum :KK53::KK37:

Face bir tek o gün girdim bir daha da bakmadım ablacım ya . muhtemelen yarın felan açıklanır ama ben neyi işaretledim hatırlamıyorum bile salladığımdan :KK52:

ocağın ilk haftası diyorum ama işyerinden arkadaşım 3 hafta sonra açıklanmıştı sınavlar dediydi bakalım ..çok ta merak ediyorum hangi derslerden kaldın hangilerinden geçtim

Ben kesin haftaya başlıyorum sen ne zaman başlıcaksın

dur kız bende tam oraya geliyordum :KK70::KK70: bayadır bakmıyom var mı evlenen topikte :KK70::KK70:

evlenen yok kız ocak ayında var ama sözlenen nişanlanan geçen hafta 3 kişi oldu :nazar:evet sen unuttun o topici:KK20:

ahh ahh canım ne diyeyim ki şimdi...
Allah sabır versin..

evet kız yopik dolu olunca..
aaa çınladı mı hemen o kadar da sessiz konuştum oysa dolmacımm:KK34:
gel sende canım..

gel decembercım gel sende tabi hep aynı topik olmaz arada değişiklik iiyidir:KK52:
yolbaşında mı??
evdeyiz ailecek canımm
senin özel planların mı var:21:

Dimi lazım laızm birde burada laflıyım dedim :KK1:

Bende ailemle olacağım canım . teyzeoğlu yurtdışında gelirse dışarda kutlarız büyük ihtimal ama ben çıkamam galiba sevgilimle kavga da edebilirz çıkacağım için :KK14:

Güzel bir masa hazırlmaka istiyorum annem ben babam olacağız canım emnüler hazırlandın mı neler yapılacak :KK52::KK52:

ahh ahh canım ne diyeyim ki şimdi...
Allah sabır versin..

evet kız yopik dolu olunca..
aaa çınladı mı hemen o kadar da sessiz konuştum oysa dolmacımm:KK34:
gel sende canım..

gel decembercım gel sende tabi hep aynı topik olmaz arada değişiklik iiyidir:KK52:
yolbaşında mı??
evdeyiz ailecek canımm
senin özel planların mı var:21:

yeniden saolasın canım çok incesin valla zor bi durum biz bile bu kadar etkilendiysek ailesi için hiç düşünemiyorum nettede fotoğraflarını görünce dahada bi içim burkuldu..formdasın bakıyorumda hevim :nazar:cepten ne kadar katılabilirsem katılıcam canım saolasın

anladım arzucum sen daha önce ilacı kullandıysan biliyorsundur canım..
inş iyi gelir
evet o kadar düşünceli olunca derse odaklanamıyorun kafan başka yere gidiyor canım sende ders çalışırken düşüncelerine ara ver dersten sonra devam et bide ilaç var ooo zehir gibi olacaksın

bende gitsem bi doktora ii olacak..:KK31:

benimde gitmem gerek inanılmaz unutkanlık var bende . bu sene nedense inanılmaz üşüyorum sanki -25 derece soğukluk var , kendimi derslere vermiyorum bir türlü beynim almıyor benim ya , helek i iş çıkışından sonra ders çalışmak tam bir işkence

Hoşbuldum ablacım :KK16:

Evet gördüm ablacım o topiği hediye de çok güzel ama henüz daha öyle şatafatlı bir evlilik teklifi almış değilim bekliyorum :KK53::KK37:

Face bir tek o gün girdim bir daha da bakmadım ablacım ya . muhtemelen yarın felan açıklanır ama ben neyi işaretledim hatırlamıyorum bile salladığımdan :KK52:

ocağın ilk haftası diyorum ama işyerinden arkadaşım 3 hafta sonra açıklanmıştı sınavlar dediydi bakalım ..çok ta merak ediyorum hangi derslerden kaldın hangilerinden geçtim

Ben kesin haftaya başlıyorum sen ne zaman başlıcaksın

Bende haftaya düşünüyorum bu sefer kesin Allahın izni ile , çok yoruldum bu son hafta çünkü .

3 hafta sürüyor tatlım ama bu sefer iki sınav arası o kadar kısa ki , bence 3 hafta bekletmemeliler . :KK20:

Ya ben hatırlıyorum hepsini cevaplarırım , o sebeble yarın ki cevap anahtarı yetecek bana aslında .

Evililik teklifimi bende o konuya yorum olarak yazdım :KK1:

Dimi lazım laızm birde burada laflıyım dedim :KK1:

Bende ailemle olacağım canım . teyzeoğlu yurtdışında gelirse dışarda kutlarız büyük ihtimal ama ben çıkamam galiba sevgilimle kavga da edebilirz çıkacağım için :KK14:

Güzel bir masa hazırlmaka istiyorum annem ben babam olacağız canım emnüler hazırlandın mı neler yapılacak :KK52::KK52:

iyi yapmışsın canım daha sık gel buralara..
evet o konuda tartışma çıkabilir evde olmak en iyisi rahatsın oh...
ooo:KK23: ne var sizin mönü de canımm:KK56:

yeniden saolasın canım çok incesin valla zor bi durum biz bile bu kadar etkilendiysek ailesi için hiç düşünemiyorum nettede fotoğraflarını görünce dahada bi içim burkuldu..formdasın bakıyorumda hevim :nazar:cepten ne kadar katılabilirsem katılıcam canım saolasın

Tekrar Allah sabır versin ailesine..
canım msj kutuna bakıver telefondan bi...
sende formunda olurdun dolmam da senin canın sıkkın keyfin yok.. ondan böyle :26:

Hevi tatlım , mesajını bulamadım ya cevaplamak için , hani şu uyuduğumu yakaladığın kocaman kocamanda kırmızı ile işaretlediğin :KK52:

Yatağa girip yatmadım ya , öyle azıcık şekerleme belli bir yaşın üzerinde olur hep , sen bilmezsin :KK1:

:KK16::KK16::KK16:
oyy oyy ne varmış bakem yaşında aaa sanki yaşlanmış gibi konuşuyor bide ayy
bizim topik 18lik çıtırlar topiği ahh ahh bende geçtim 18i :21:

Son düzenleme:
Bende haftaya düşünüyorum bu sefer kesin Allahın izni ile , çok yoruldum bu son hafta çünkü .

3 hafta sürüyor tatlım ama bu sefer iki sınav arası o kadar kısa ki , bence 3 hafta bekletmemeliler . :KK20:

Ya ben hatırlıyorum hepsini cevaplarırım , o sebeble yarın ki cevap anahtarı yetecek bana aslında .

Evililik teklifimi bende o konuya yorum olarak yazdım :KK1:

Çok zor oluyor son hafta yetiştirmek sen hepsini bitirebildin mi son hafta ?

Ööyle de aöf o kadar düşünceli değil maalesef ki umarım bize kıyak yaparlar bunu . da erken açıklarlar

Senin adına sevindim umarım güzel bir geçer notu alırsın da ing. kurtulursun .

Bulabilsem o sayfalar arasında okumak istrdim evlilik teklifini :KK9:

sende formunda olurdun dolmam da senin canın sıkkın keyfin yok.. ondan böyle :26:

Şu keyifsiz halimde keyfimi yerine getirdin saolasın hevim ya hemen ileğen karakterine dönebilirim inşallah bi gayretlen :KK53:

Huzurum bozulacağına çıkmıyım daha iyi . gereksiz can sıkıntısı olmasın . 2014 ten çok umutlar var tartışmalı olarak girmek istemiyorum :KK9:

Canım meze olarak Amerikan salatası , patlıcan salatası azıcık kısır yapacağım . Hazır çiğköfte alacağım kuruyemiş , içecekler , kabuklu patates baharatlı fırınlayacağım . tavuk şiş , süzme mercimek çorbası , kıvırcık havuçlu salata birde yoğurtlu lahana salatası yapacağım . birde meyveli veya çikolatalı pasta yapmayı düşünüyorum . aklıma gelenler bunlar şu anlık .

Son düzenleme:
benimde gitmem gerek inanılmaz unutkanlık var bende . bu sene nedense inanılmaz üşüyorum sanki -25 derece soğukluk var , kendimi derslere vermiyorum bir türlü beynim almıyor benim ya , helek i iş çıkışından sonra ders çalışmak tam bir işkence

aynen canım bende çok üşüyorum sanki ne varsa anlamıyorum ki... kansızlıktan olabilir üşümen canım doktora git bide pekmez iç..
o unutkanlık bende de oluyor gidecem gidecem diyorum amaa ne zman bakalım..
ne oluyor bize böyle teker teker dökülüyoruz ya..

Cıks ben 18 olmak istemem tatlım , yaşımı seviyorum çok . Böyle koltukta uyuya kalmak güzel :KK9:
DOLMAAAAAAAA yazamıyor musun canım telden :KK36:

Çok zor oluyor son hafta yetiştirmek sen hepsini bitirebildin mi son hafta ?

Ööyle de aöf o kadar düşünceli değil maalesef ki umarım bize kıyak yaparlar bunu . da erken açıklarlar

Senin adına sevindim umarım güzel bir geçer notu alırsın da ing. kurtulursun .

Bulabilsem o sayfalar arasında okumak istrdim evlilik teklifini :KK9:

Evet canım bitirdim , ama son 3 gün özellikle günde sadece 2-3 saat uyudum :KK52:

Gece gündüz sadece gördüğüm aöf kitapları idi , neyseki Yusuf kreşte yoksa bu kadar zaman ayıramazdım .

anladım arzucum sen daha önce ilacı kullandıysan biliyorsundur canım..
inş iyi gelir
evet o kadar düşünceli olunca derse odaklanamıyorun kafan başka yere gidiyor canım sende ders çalışırken düşüncelerine ara ver dersten sonra devam et bide ilaç var ooo zehir gibi olacaksın

bende gitsem bi doktora ii olacak..:KK31:

ara vermek mümkün olmuyorki bişi düşünmesem bile dalıp gidiyorum boş boş.. kaldıramıyorum galiba hepsini..

kullandım ama hemen bıraktım kaldıramadım inşallah bu defa o kadar ağır yan etki yapmaz yoksa yine kullanamam akşamları alıcam çok baş dönmesi yapmıştı gündüz alırsam sıkıntı olur.. psikolojik ilaçlar baya etkili oluyor ama düzenli kullanmak gerekiyor bu defa bende düzenimi kaçırmıcam inşallah..

bakam işe yararsa tavsiye ederim sizede..

Dikkat ettimde kaç günlerdir gönderdiğim msjların e nihayetinde bi tanesine cvp verdin yakıştı mı bu ileğen kardeşliğine hemen yine bi pepe duruşu atıyım sana ::63::63::63:

Şu keyifsiz halimde keyfimi yerine getirdin saolasın hevim ya hemen ileğen karakterine dönebilirim inşallah bi gayretlen :KK53:
bürün hemen canımm..
ileğen sana çok yakışıyorr.. :KK52::KK52:
Huzurum bozulacağına çıkmıyım daha iyi . gereksiz can sıkıntısı olmasın . 2014 ten çok umutlar var tartışmalı olarak girmek istemiyorum :KK9:

Canım meze olarak Amerikan salatası , patlıcan salatası azıcık kısır yapacağım . Hazır çiğköfte alacağım kuruyemiş , içecekler , kabuklu patates baharatlı fırınlayacağım . tavuk şiş , süzme mercimek çorbası , kıvırcık havuçlu salata birde yoğurtlu lahana salatası yapacağım . birde meyveli veya çikolatalı pasta yapmayı düşünüyorum . aklıma gelenler bunlar şu anlık .

december susss lütfen yaaa açıktım ben rus salatası yaş pasta çiğ köfte ooo:KK52::KK52::KK52:
canım hepsini bi an da yemeyin midenize zarar
bidee hepsini bitiremezsen çağır aöf topiğini gelelim hem gırgır yaparız hemde eğlenir hmmm bide maksat yemekler kalmasın:KK9::KK9::KK8:

Cıks ben 18 olmak istemem tatlım , yaşımı seviyorum çok . Böyle koltukta uyuya kalmak güzel :KK9:
DOLMAAAAAAAA yazamıyor musun canım telden :KK36:

her yaşın bir güzelliği var en güzel çağındasın yani auscum:KK12::KK12:

ara vermek mümkün olmuyorki bişi düşünmesem bile dalıp gidiyorum boş boş.. kaldıramıyorum galiba hepsini..

kullandım ama hemen bıraktım kaldıramadım inşallah bu defa o kadar ağır yan etki yapmaz yoksa yine kullanamam akşamları alıcam çok baş dönmesi yapmıştı gündüz alırsam sıkıntı olur.. psikolojik ilaçlar baya etkili oluyor ama düzenli kullanmak gerekiyor bu defa bende düzenimi kaçırmıcam inşallah..

bakam işe yararsa tavsiye ederim sizede..

doktora gitmem lazım önce canım ama ben senin gittiğine değilde dahiliyeye gideceğim..
:KK31:

bürün hemen canımm..
ileğen sana çok yakışıyorr.. :KK52::KK52:

december susss lütfen yaaa açıktım ben rus salatası yaş pasta çiğ köfte ooo:KK52::KK52::KK52:
canım hepsini bi an da yemeyin midenize zarar
bidee hepsini bitiremezsen çağır aöf topiğini gelelim hem gırgır yaparız hemde eğlenir hmmm bide maksat yemekler kalmasın:KK9::KK9::KK8:

hahahaha :KK1:

AAA Adresi veriyorum hemnnn gelin muhabbetin dibine vuralım sabahlar olmaz bize :KK9:

Dikkat ettimde kaç günlerdir gönderdiğim msjların e nihayetinde bi tanesine cvp verdin yakıştı mı bu ileğen kardeşliğine hemen yine bi pepe duruşu atıyım sana ::63::63::63:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Küsükgillerden ilan ediyorum seni , kaç gündür sana yanıt vermiyor muyum ben :KK20::KK20::KK20:

Hadi gel gel öpeyim barışalım :KK17:

evlenen yok kız ocak ayında var ama sözlenen nişanlanan geçen hafta 3 kişi oldu :nazar:evet sen unuttun o topici:KK20:

aa unuturmuyum hiç ara verdim ara :KK70: ya o topiğe bakınca kafamı hiç kaldıramadım ondan sorada girmeme kararı aldım ara ara bakıp kaçtım :KK70: kafamı toplayamıyorum ya evlilik aklıma geldikçe :s

aynen canım bende çok üşüyorum sanki ne varsa anlamıyorum ki... kansızlıktan olabilir üşümen canım doktora git bide pekmez iç..

yaz bebeğimisiniz ya? ben ağustos doğumluyum ondan olsa gerek soğukla hiç aram yok hani insan sıkılır yorganı bi üstünden atar daralır bende yorgan yerdeyse kesin bende yerdeyimdir annem çeker bazen üstümden bende düşerim ama bırakmam :KK70: eylülde çıkar haziran sonu kalkar benim yorgan donarım yoksam kansız neyinde değilim sedece sıcak severim..

kız bikaç gün tekrarlamasalar adımı unuturum kimse benim rekorumu kıramaz bu konuda :KK70:

Kaç senedir tahlil yaptırmıyorum yaptırma zamanı geldi de geçiyor pekmez yiyemiyorum canım ben ya . hele ki aç karnına midem bulanıyor.
bende öyleyim canım. işyerinde şu dosyaya bakayım diye sayfayı kapatıyorum neye bakacağımı unutuyorum yani şaka gibi ya . düşünüyorum sonra .
ihmal etme sende bir an önce git canım

X