2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
olmaz tabi canımm ohhh yandan yandan..
baj saydıklarının hepsinden bol bol yap hamarat seniiii:KK12::KK12:

tamam yapcamm burda da topiğimizde paylaşacağım resimleri :KK1:

bu siteden farklı tarifler bulabilirsem denemeyi düşünüyorum dünden beri neler yapsam diye düşünüyorum :KK9:

birde pazar günü misafir ağırlamak istiyorum şeker hamurundan kurabiye yapmak istiyorum yapan var mı hiç :KK9:

aa unuturmuyum hiç ara verdim ara :KK70: ya o topiğe bakınca kafamı hiç kaldıramadım ondan sorada girmeme kararı aldım ara ara bakıp kaçtım :KK70: kafamı toplayamıyorum ya evlilik aklıma geldikçe :s

yaz bebeğimisiniz ya? ben ağustos doğumluyum ondan olsa gerek soğukla hiç aram yok hani insan sıkılır yorganı bi üstünden atar daralır bende yorgan yerdeyse kesin bende yerdeyimdir annem çeker bazen üstümden bende düşerim ama bırakmam :KK70: eylülde çıkar haziran sonu kalkar benim yorgan donarım yoksam kansız neyinde değilim sedece sıcak severim..

kız bikaç gün tekrarlamasalar adımı unuturum kimse benim rekorumu kıramaz bu konuda :KK70:
evet yaz bebeğiyim canımmm
ayy beni mi tarif ettin geçen sene haziranın sonu geldi annem battaniye ile yatıyor ben kalın yorganla:KK9::KK9:
ben sonbaharı severim canım..:KK9: da bu soğuk havaları sevmem alerjim var benim ayol:21: hemen kızarıyorum ondan..

Kaç senedir tahlil yaptırmıyorum yaptırma zamanı geldi de geçiyor pekmez yiyemiyorum canım ben ya . hele ki aç karnına midem bulanıyor.
bende öyleyim canım. işyerinde şu dosyaya bakayım diye sayfayı kapatıyorum neye bakacağımı unutuyorum yani şaka gibi ya . düşünüyorum sonra .
ihmal etme sende bir an önce git canım

önce benmde bulandırırdı ama sonradan geçiyor canm... bünye meselesi işte..
o olay herkeste oluyor annemin yaına giderim ben neden geldim buraya hatırlamıyorum sonra tekrar geri dönüp gidiyorum bi daha yanına gidiyorum snra hıııııı hatırladım... :KK53: olayı canım
evet gitmek lazım önemli..:26:
sende git canım

Son düzenleme:
ara vermek mümkün olmuyorki bişi düşünmesem bile dalıp gidiyorum boş boş.. kaldıramıyorum galiba hepsini..

kullandım ama hemen bıraktım kaldıramadım inşallah bu defa o kadar ağır yan etki yapmaz yoksa yine kullanamam akşamları alıcam çok baş dönmesi yapmıştı gündüz alırsam sıkıntı olur.. psikolojik ilaçlar baya etkili oluyor ama düzenli kullanmak gerekiyor bu defa bende düzenimi kaçırmıcam inşallah..

bakam işe yararsa tavsiye ederim sizede..

bir ara bende kullanmıştım o ilaçlardan evet gündüz içinde o günümü çok etkiliyordu kısa bir süre önce de canımı sıkan beni hastalığa sürükleyen şeyler yaşadım iş hayatımda o zaman da tekrar başlamak istedim ama olmadı inşallah senin için daha iyi olur kafamı toparlayamıyorum ben de dalıp dalıp gidiyorum çoğu zaman eski olanları düşünüyorum psikoloji yine kötüleşiyor hayat zor gerçekten :KK43:

tamam yapcamm burda da topiğimizde paylaşacağım resimleri :KK1:

bu siteden farklı tarifler bulabilirsem denemeyi düşünüyorum dünden beri neler yapsam diye düşünüyorum :KK9:

birde pazar günü misafir ağırlamak istiyorum şeker hamurundan kurabiye yapmak istiyorum yapan var mı hiç :KK9:

fotoğrafları mutlaka paylaş canım nasrettin hoca misali fotosuna bakıp yeriz bizde:KK8::KK8:
evt çok var kk da ama ben yemek topiğine fazla giremiyorum..
yok canım ben yapmadım bilmiyorum bilen çıkar belki bide yemek topiğine de sor:KK34:

Son düzenleme:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Küsükgillerden ilan ediyorum seni , kaç gündür sana yanıt vermiyor muyum ben :KK20::KK20::KK20:

Hadi gel gel öpeyim barışalım :KK17:

HEMEN YELKENLER FORA :KK52:İleğen kardeşim benim :KK16: Ama kaç gündür yanıt vermiyorum derkende kızıyosun bu ne iş ausum :26: sende yanakını uzat öpiyim barıştık amma bi daha es geçme msjlarımı şahsen kabullenemiyorum zoruma gidiyo :KK9:

ayy beni mi tarif ettin geçen sene haziranın sonu geldi annem battaniye ile yatıyor ben kalın yorganla:KK9::KK9:
ben sonbaharı severim canım..:KK9: da bu soğuk havaları sevmem alerjim var benim ayol:21: hemen kızarıyorum ondan..

o olay herkeste oluyor annemin yaına giderim ben neden geldim buraya hatırlamıyorum sonra tekrar geri dönüp gidiyorum bi daha yanına gidiyorum snra hıııııı hatırladım... :KK53: olayı canım
sende git canım

aynı ben :KK52: annem artık bana bunak muhasebeci diyor :KK52::KK52::KK9::KK9:

Havalar biraz düzelsin öyle gideyim diyorum bu soğukta da üşeniyorum :KK36::KK36:

fotoğrafları mutlaka paylaş canım nasrettin hoca misali fotosuna bakıp yeriz bizde:KK8::KK8:
evt çok var kk da ama ben yemek topiğine fazla giremiyorum..
yok canım ben yapmadım bilmiyorum bilen çıkar belki bide yemek topiğine de sor:KK34:

canım paylaşcam ee sen neler yapacan bakalım .
niye niye girmiyorsun bizim bu topiğin sayfası var , ben biraz bu kurabiyeleri araştırmaya gideyim .:KK9:

bürün hemen canımm..
ileğen sana çok yakışıyorr.. :KK52::KK52:

december susss lütfen yaaa açıktım ben rus salatası yaş pasta çiğ köfte ooo:KK52::KK52::KK52:
canım hepsini bi an da yemeyin midenize zarar
bidee hepsini bitiremezsen çağır aöf topiğini gelelim hem gırgır yaparız hemde eğlenir hmmm bide maksat yemekler kalmasın:KK9::KK9::KK8:

Çok mersii canım o senin ileğen güzellığin :KK53: nooluyoz burda hevim yemek muhabbetlerine filan girmişsiniz oh oh ne güzel :KK9: karnım acıktı benim ya:KK53: :KK56:

aynı ben :KK52: annem artık bana bunak muhasebeci diyor :KK52::KK52::KK9::KK9:

Havalar biraz düzelsin öyle gideyim diyorum bu soğukta da üşeniyorum :KK36::KK36:

canım paylaşcam ee sen neler yapacan bakalım .
niye niye girmiyorsun bizim bu topiğin sayfası var , ben biraz bu kurabiyeleri araştırmaya gideyim .:KK9:

:KK9::KK9::KK9: ssoğuk hva da insanın canı bişey yapmak istemiyor zaten canım yaa:KK53:
ay bilemem girmiyorum dur yarın bi bende gireyim..:KK31:
evet canım aöf topiğinde yoktur bilemem ama
sen yemek topiğinde daha güzellerini bulursun bak..
bende patlıcan salatası havuç salatası havuçlu kek(bayılırım)
babam yaş pasta alır meyve kuruyemiş çiğ köfte annem duramaz su böreği yapar ayyy daha fazla sayamayacağım..:KK52:

Çok mersii canım o senin ileğen güzellığin :KK53: nooluyoz burda hevim yemek muhabbetlerine filan girmişsiniz oh oh ne güzel :KK9: karnım acıktı benim ya:KK53: :KK56:

hee dolmam açıktık ya december de saydı güzel güzel saydı yemekleri iyice açıktım:KK56:
bizim evde de sen varsın ama ayıp olur sana diye söyleyemiyorum:KK52::KK52:

sende git canım

sonbahar ama sıcak sonbahar olsun rüzgar sıcak essin mesela kıble essin en güzeli efil efil fön makinesi gibi :KK70: benimde alerji gibi bişeyim var heralde ellerim koca karı eli gibi oluyor.. ya kürek gibi elleri var benimkinin ama benden güzeller pürüzsüz duruyo benimki kurumuş bebek eli kafa buluyor benle uyuz oluyorum :KK43: yüzüm gözümde sivilce oluyor çok çirkinleşiyorum.. yaz gelsin artık yeter bu kadar kış..:KK24:

bir ara bende kullanmıştım o ilaçlardan evet gündüz içinde o günümü çok etkiliyordu kısa bir süre önce de canımı sıkan beni hastalığa sürükleyen şeyler yaşadım iş hayatımda o zaman da tekrar başlamak istedim ama olmadı inşallah senin için daha iyi olur kafamı toparlayamıyorum ben de dalıp dalıp gidiyorum çoğu zaman eski olanları düşünüyorum psikoloji yine kötüleşiyor hayat zor gerçekten :KK43:

yeniden doktora gitsene.. diyorlarki psikolojik ilaçları hemen bırakmak tehlikeliymiş doktor yavaş yavaş bıraktırmalıymış aniden mi bıraktın sen? hayatta hiç birşey seni hastalığa sürükleyecek kadar etkilememeli.. soğuk ve algınlığı hariç ona çare yok.. ben bişilere kafayı taktığım zaman dalgaya vurmayı tercih ederim o zaman daha iyi oluyor herşey çünkü kafaya taktıkça büyüyor bakma sınavları ilk gün kafaya taktım ikinci gün tükürdüm kaleme attım sırıtarak çıktım noldu iyi geçmiş heralde bugün dediler yooo hepsini salladım dedim... dün?.. e dün dünde kaldı bi gün ağladık yeter daa.. psikolojiyi iyi etmenin en güzel yolu pozitif olmak buna canı gönülden inanan biriyim eski herzaman eskide kalmalı sen yarına bak.. misal benim sıradaki sınavımda kötü geçerse yedik nanayı... sırf o yüzden destek alıyorum... dünün için değil geleceğin için gözük doktora :KK66:

sonbahar ama sıcak sonbahar olsun rüzgar sıcak essin mesela kıble essin en güzeli efil efil fön makinesi gibi :KK70: benimde alerji gibi bişeyim var heralde ellerim koca karı eli gibi oluyor.. ya kürek gibi elleri var benimkinin ama benden güzeller pürüzsüz duruyo benimki kurumuş bebek eli kafa buluyor benle uyuz oluyorum :KK43: yüzüm gözümde sivilce oluyor çok çirkinleşiyorum.. yaz gelsin artık yeter bu kadar kış..:KK24:

ayy evet sıcak sıcak ılık ılık ohhh ne güzel olur:KK9::KK31:
evet ya soğuk insanı mahfediyor vallaha canım..
ben ellerim dizlerim kırmızı olup kaparıyo çok sert rüzgarda..
kış daha yeni geldi
sen yazı istiyorsun bekleme canım hemen gelmez kii:KK52::KK52:

Son düzenleme:
:KK9::KK9::KK9: ssoğuk hva da insanın canı bişey yapmak istemiyor zaten canım yaa:KK53:
babam yaş pasta alır meyve kuruyemiş çiğ köfte annem duramaz su böreği yapar ayyy daha fazla sayamayacağım..:KK52:

hee dolmam açıktık ya december de saydı güzel güzel saydı yemekleri iyice açıktım:KK56:

evet hevim ya decembere bi uğramak gerek :KK9::KK56: havuçlu kek,havuç salatası mı hevim oo havuç bolluğu var havuç topu ve havuçlu pilavda yapta tam olsun bari kıız :KK52: nee sizde ben mi varım :KK52:

evet hevim ya decembere bi uğramak gerek :KK9::KK56: havuçlu kek,havuç salatası mı hevim oo havuç bolluğu var havuç topu ve havuçlu pilavda yapta tam olsun bari kıız :KK52: nee sizde ben mi varım :KK52:

decemberlere bence de gitmek gerek canım ayy bide patates salatası yapayım
pizza da mı yapsam canım dur yeni tarifler bulayım en iyisi..:KK28:
kış mevsiminde havuç olur canım ondan yani..:KK52:

evettttttttttttt sennn varsın canımm:KK53:

Son düzenleme:

bir geldim pir geldim yani geldiğimden beri yemekten başka bir şey konuştuğum yok , görende ne pis boğaz kız diye düşüneceksiniz beni :KK52::KK52::KK52::KK53:

sabahları yataktan kalkmak tam bir işkence :KK9: heleki pazartesi günü sabahı gözlerimi açtığımda ilk söylediğim off haftasonu gelsin demek oluyor ve erken yatcam eve gittiğimde diyorum ve hiçbir zaman yatmamışımdır erken çok nadir yorgun veya canım sıkkın olduğunda direk uykuya veriyorum kendimi :KK9:

Menümüz hemen hemen aynı canım :KK9:

ohhh ne güzell canım bak sende tabi auseinca yemek topiği açtı sen yorum yaptın mı hiç hatırlamıyorum canım .ramazanda orada şenlik vardı :KK9:

su böreği mi:KK52::KK53::KK56::KK56::KK56:olsa da yesek :KK9:

ayy evet sıcak sıcak ılık ılık ohhh ne güzel olur:KK9::KK31:
evet ya soğuk insanı mahfediyor vallaha canım..
ben ellerim dizlerim kırmızı olup kaparıyo çok sert rüzgarda..
kış daha yeni geldi
sen yazı istiyorsun bekleme canım hemen gelmez kii:KK52::KK52:

geçen yıl bitmek bilmedi kış ya bu yılda öyle olmaz inşallah.. yazda çok çabuk bitti daha kemiklerim bile ısınmadıydı.. ya bişi diyimmi bi lokma güneş göreyim açıyom perdeleri yatıyom altına güneşleniyorum odamda manyak gibi camlar kapalı olunca sadece sıcağı vuruyor soğukta gelmiyor o bile bi başka güzel yaa... illede güneş olsun isterse karın üstüne olsun ama olsun.. kar yağınca vuran güneşte bi başka zaten... :) yaz gelmek zorunda değil yani güneş yeter.. ben bulut sevmiyom bulut... :KK70:

Gelin canım kapımm açıkkk sürpriz yapın bana :KK9:

ımmm birde bezelyeli pilav olacak :KK56::KK56:gel de yeme ayyy karnım acıktı cidden ya :KK52:

canım bence bizim sana gelmemiz daha makul senin mönün benden zengin görünüyor tur atalım sana :KK9:

hadi bakalım kk üyeleri neler hazırlıcakalrmış yılbaşında :KK9:

bir geldim pir geldim yani geldiğimden beri yemekten başka bir şey konuştuğum yok , görende ne pis boğaz kız diye düşüneceksiniz beni :KK52::KK52::KK52::KK53:

sabahları yataktan kalkmak tam bir işkence :KK9: heleki pazartesi günü sabahı gözlerimi açtığımda ilk söylediğim off haftasonu gelsin demek oluyor ve erken yatcam eve gittiğimde diyorum ve hiçbir zaman yatmamışımdır erken çok nadir yorgun veya canım sıkkın olduğunda direk uykuya veriyorum kendimi :KK9:

Menümüz hemen hemen aynı canım :KK9:

ohhh ne güzell canım bak sende tabi auseinca yemek topiği açtı sen yorum yaptın mı hiç hatırlamıyorum canım .ramazanda orada şenlik vardı :KK9:

su böreği mi:KK52::KK53::KK56::KK56::KK56:olsa da yesek :KK9:
aşk olsun hiç düşünmem decemdercim
yani özel gün menüleri bunlar yoksa normalde bu kadar aç olmayız demi olmamalıyız zaten:KK52:
yok gece gece kilo alırız ben yemeyim canımm ya:KK56:

geçen yıl bitmek bilmedi kış ya bu yılda öyle olmaz inşallah.. yazda çok çabuk bitti daha kemiklerim bile ısınmadıydı.. ya bişi diyimmi bi lokma güneş göreyim açıyom perdeleri yatıyom altına güneşleniyorum odamda manyak gibi camlar kapalı olunca sadece sıcağı vuruyor soğukta gelmiyor o bile bi başka güzel yaa... illede güneş olsun isterse karın üstüne olsun ama olsun.. kar yağınca vuran güneşte bi başka zaten... :) yaz gelmek zorunda değil yani güneş yeter.. ben bulut sevmiyom bulut... :KK70:

güneşlenme stylen çok güzel canımm..
işte o manzara süper oluyor..
bulut çık aradan çık..
bende bazen gölgede yürürüm sonra güneşe gelince insa hava soğuk olsada sıcagı biraz ii geliyor:KK31:

Son düzenleme:

Sürekli yutkunmaktan bademciğim şişcek şimdi söyliyim :KK53: :KK52: nasıl bi pizza hevicim benim pizza tarifim var çok leziz oluyo hoş ausun topikinde o da vardır mutlaka :KK9:

ımmm birde bezelyeli pilav olacak :KK56::KK56:gel de yeme ayyy karnım acıktı cidden ya :KK52:

canım bence bizim sana gelmemiz daha makul senin mönün benden zengin görünüyor tur atalım sana :KK9:

gel canım beklerm her zaman ohh ne güzel eğleniriz..:KK76::KK76:

senin menün daha zengn cnm 3 kişi bitirir misiniz peki azıcık azıcık yap bari canım:KK31:

Çok teşekkürler december :KK9: kalk gidek hevi davet etti bizi o kadar olmaz yani gitmemek Allah inandırsın december yemekte gözümüz yok :KK53: :KK53:

aşk olsun hiç düşünmem decemdercim
yani özel gün menüleri bunlar yoksa normalde bu kadar aç olmayız demi olmamalıyız zaten:KK52:
yok gece gece kilo alırız ben yemeyim canımm ya:KK56:

güneşlenme stylen çok güzel canımm..
işte o manzara süper oluyor..
bulut çık aradan çık..
bende bazen gölgede yürürüm sonra güneşe gelince insa hava soğuk olsada sıcagı biraz ii geliyor:KK31:

aynen...

yahu yemek konuşup durmayın bak fena oluyorum :KK70: ben size gece gece babamın getirdiği elma şekerini yaldığımdan hiç bahsediyormuyum bak... :KK70: seneler olmuş ya şunu yemeyeli..

X