2013 bebeklerinin listesi

Slm kızlar 12 subat 9 26 da bende kizimi zeynep nehir imi spinal sezeryanla kucagima aldim 3060 kilo dogdu ama 3 gunlukken sariliktan hastanede 6 gun yattik cok zor gunlerdi ama cok sukur suan evimizdeyiz

Slm kızlar 12 subat 9 26 da bende kizimi zeynep nehir imi spinal sezeryanla kucagima aldim 3060 kilo dogdu ama 3 gunlukken sariliktan hastanede 6 gun yattik cok zor gunlerdi ama cok sukur suan evimizdeyiz

canım benim yaa... hayırlı olsun...:KK48:allah analı babalı büyütsün...
bebişin resimlerini bekliyorum mailime tabi senin de:)))

meltemcim bizide eklermisin ela beren im normal doğum ile 19 şubat saat 4.29 da 3040 gr ve 51 cm olarak dünyaya geldi çok şükür...:KK9:

OOOOOOOOO burzu bacım kolaya kacma dogum yapılan hafta boy ve kıloyuda alalım plizzzzzzzzzzz:KK34:

:)) valla kolaya kaçmışım hemenciiik söylüyorum.38+4 haftamızda sezeryala doğum yaptım boyumuz 49 cm kilomuz 2.980 gr şekerim..

:KK16::KK16:

Son düzenleme:
bende dogum yaptimm diger tarafa yazdim buraya yazmaya firsat olmadi uykusuz gecelerden dolayi:)
9 subat normal dogum 40+1de 3270gr 51cm oglum :)
butun dogum yapan anneler allah anali babali buyutsun :)

21 subatta 40+4 te normal dogumla oglumu dunyaya getirdim 3400 gr 51 cm Rüzgarim :)
oyyy ogluma adas gelmıssss hayırlı olsun canım

bende dogum yaptimm diger tarafa yazdim buraya yazmaya firsat olmadi uykusuz gecelerden dolayi:)
9 subat normal dogum 40+1de 3270gr 51cm oglum :)
butun dogum yapan anneler allah anali babali buyutsun :)
hayırlı olsun canım , lıstede bulamadım yenı eklıyorum senı eksık bılgılerını tamamlarsan sevınırım canım

Unutmusum canim buraya yazmayi.13subat sezeryan dogum.adi merve 3400gr.51cm.39+0da spinal sezeryan saat 13:10

Son düzenleme:
bende koşusturmaktan yazamadım buraya,kızım Asyayı 1 martda 3000 gr boyu 48 cm spinal sezeryanle dünyaya getirdim.Su an bir melek gibi uyuyor.Hayatımda tatmadıgım bir duygu kocaman bir eksiklik varmıs megerse,iyiki doğurmuşum bebeğimi.Şükürler olsun rabbime bana bu duyguları yaşattı:)

25 şubatta 40+2 de spinal sezeryanla kucağıma aldım ömer cihad ımı :KK16:
3500 gr 51 cm :nazar::nazar::nazar::nazar:

X