2013 bebeklerinin listesi

bu arada 40+ 0 da oldu bebeğim.

bende koşusturmaktan yazamadım buraya,kızım Asyayı 1 martda 3000 gr boyu 48 cm spinal sezeryanle dünyaya getirdim.Su an bir melek gibi uyuyor.Hayatımda tatmadıgım bir duygu kocaman bir eksiklik varmıs megerse,iyiki doğurmuşum bebeğimi.Şükürler olsun rabbime bana bu duyguları yaşattı:)

25 şubatta 40+2 de spinal sezeryanla kucağıma aldım ömer cihad ımı :KK16:
3500 gr 51 cm :nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar: sızlere hayırlı ve omurlu olsun kuzucuklar

Merhabalar doğum yaptığımdan beri bir türlü nete girmeye fırsatım olmadı, bebeğim maalesef kolik + çok gazlı bir bebek oyüzden çok zor geçiyor.
Doğumum beklenen tarihten erken oldu 8 Şubat 2013 de 37+3 de 3850gr 50 cm olarak sezeryan ile doğdu. Kendi isteğimle genel anestezi yaptırdım.
Listeye eklerseniz sevinirim (meltemizmir) Bu güzel gruba dahil olmak isterim. Bebişlerimizi büyütürken burada yapacağımız paylaşımlar çok faydalı olacağından eminim. Allah hepimizin bebeişlerine sağlık , uzun ömürler ve bol sütlü günler versin.:emir_bebek:

Son düzenleme:
Merhabalar doğum yaptığımdan beri bir türlü nete girmeye fırsatım olmadı, bebeğim maalesef kolik + çok gazlı bir bebek oyüzden çok zor geçiyor.
Doğumum beklenen tarihten erken oldu 8 Şubat 2013 de 37+3 de 3850gr 50 cm olarak sezeryan ile doğdu. Kendi isteğimle genel anestezi yaptırdım.
Listeye eklerseniz sevinirim (meltemizmir) Bu güzel gruba dahil olmak isterim. Bebişlerimizi büyütürken burada yapacağımız paylaşımlar çok faydalı olacağından eminim. Allah hepimizin bebeişlerine sağlık , uzun ömürler ve bol sütlü günler versin.:emir_bebek:
amin canım , bebegın hayırlı ve omurlu olsun

amin canım , bebegın hayırlı ve omurlu olsun

Teşekkürler meltem hanım, yalnız ben daha önce hamileyken listeye yazmıştınız beni ön bilgiler yazılmıştı listenin sondan 16.sırada bellezza diye var Bebeğimin adı senin bebeğinle aynı Rüzgar :) şuan listeye ön bilgiler eksik olarak tekrar girilmiş ben baştan bunu belirtmeyi unutmuşum kusura bakma.

Teşekkürler meltem hanım, yalnız ben daha önce hamileyken listeye yazmıştınız beni ön bilgiler yazılmıştı listenin sondan 16.sırada bellezza diye var Bebeğimin adı senin bebeğinle aynı Rüzgar :) şuan listeye ön bilgiler eksik olarak tekrar girilmiş ben baştan bunu belirtmeyi unutmuşum kusura bakma.
aaa cok sagıol canım belırttıgın ıcın kusura bakma gormemısım adaslar demekkı adıyla yasasın ruzgar bebek :))

Merhaba arkadaşlar aynı zamanlarda doğum yaptığım kişilerle bir arada olmak güzel olacaktır eminim. Beni ve oğlumu da listeye eklerseniz sevinirim. Oğlum İlke Utku 10 Şubat'ta beklerken 40+1 haftada 17 Şubat'ta sezeryanla dünyaya geldi. 52 cm ve 3.550 kiloydu.

Merhaba arkadaşlar aynı zamanlarda doğum yaptığım kişilerle bir arada olmak güzel olacaktır eminim. Beni ve oğlumu da listeye eklerseniz sevinirim. Oğlum İlke Utku 10 Şubat'ta beklerken 40+1 haftada 17 Şubat'ta sezeryanla dünyaya geldi. 52 cm ve 3.550 kiloydu.
hoşgeldınız aramıza :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ANNE ADIBEBEK ADICINSIYETISON ADET TARİHİBEKLENEN DOGUM TARİHİDogum
ŞEKLİ
GERCEKLESEN
DOGUM
TARİHİ
DOĞUMUN
YAPILDIĞI HAFTA
DOGUM
KILOSU
DOĞUM
BOYU

olduolacak YAĞMUR KIZ 26.05.2012 03.03.2013 SEZERYAN 21.02.2013 39.HAFTA 3700 GR 49 CM

:KK3::KK3:

merhabalar
hamileyken yazmıştım o zaman ismine bile karar verememiştik =) evladım şimdi 3 aylık oldu

BEBEK ADI: beyza gül
CINSIYETI:kız
SON ADET TARİHİ:18.05.2012
BEKLENEN DOGUM TARİHİ:22.02.2013
Dogum ŞEKLİ: spinal sezeryan
GERCEKLESEN DOGUM TARİHİ: 14 şubat 2013
DOĞUMUN YAPILDIĞI HAFTA:39. hafta
DOGUM KILOSU: 3.160
DOĞUM BOYU: 50 cm

meltem benim oğlumuda eklermisin listeye

zahide, berat enes,10.06.2012,25.03.2013, epidural anesteziyle ,saat 19.55 te 03.02.2012,37+0,3450 gr 48 cm doğdu oğluşum

kızlar lıstede sorun var duzeltme ekleme hıcbısey yapamıyorum sorun duzelırse ekleyecegım en kısa zamanda :KK43:

X