2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
canım şu anda daha çok erken, ben de senin gibiyken gittim, göremedik, sonra da kafama takıyorum, en net 6. haftada görünüyor bildiğim kadarıyla, bence o zaman git..yani kan değerinin 2000 in üstüne çıkması gerekiyor..

aynen sana katılıyorum daha ben bile bitmedim hafta içi bi gün düşünüyorum bakalım.çarşamba gidebilirim.sen git bakalım canım ne olacak sen benden öndesin ne de olsa.

aynen sana katılıyorum daha ben bile bitmedim hafta içi bi gün düşünüyorum bakalım.çarşamba gidebilirim.sen git bakalım canım ne olacak sen benden öndesin ne de olsa.

pazartesiyi iple çekiyorum, inşallah görünür, inşallahh..seninki de görünür inşallah cnmm..

canım bugün de kan verdim.
1. adet gecikmesi günü pazartesi 174.0
3. adet gecikmesi günü çarşamba 444.4
5. adet gecikmesi günü cuma 1209.0

çıkmış nasıl sence?

bu gün erken çıkmış sonuç:)))) çok iyi, güzel yükseliyorr..inşallah keseyi de görürsün de artık kandan değil keseden takip edersin bebişini..

bu gün erken çıkmış sonuç:)))) çok iyi, güzel yükseliyorr..inşallah keseyi de görürsün de artık kandan değil keseden takip edersin bebişini..

artık sonucu internetten öğreniyorum :KK70:
aslında sonuçlar çabuk çıkıyo ama mikroplar 2 de belli olcak 3 te belli olcak diyolar.
yapılar tahlili internete yazıyolar hastanenin sitesine.kolayını öğrendim ama ilk günler bilmiyoduk dakikalar geçmiyodu.

canım seninle günlerimiz aynı da o yüzden sordum, biz daha görmedik, pazartesi gideceğiz doktora, inşallah görürüz artık..

Biz çarşamba günü gördük çokta bilgim olmadığı için pek bişey sormadım ama bebiş kendini gösterdi kan testine gerek yok dedi doktorum. İnşallah sizde görürsünüz.
Bir sürü test istedi ayrıca benim doktorum ve bu testlerin sadece 1 tanesi hariç hepsi sağlık ocağında ücretsiz yapılıyor. Bilginiz olsun. Hastahanede 270 tl istediler testler için.

artık sonucu internetten öğreniyorum :KK70:
aslında sonuçlar çabuk çıkıyo ama mikroplar 2 de belli olcak 3 te belli olcak diyolar.
yapılar tahlili internete yazıyolar hastanenin sitesine.kolayını öğrendim ama ilk günler bilmiyoduk dakikalar geçmiyodu.

nasıl öğreniyosunuz ya benide sinir ediyolar sağlık ocağında yapmıyorlar 24 km uzaktaki devlet hastanesine gidiyorum sıra bulmak dert zaten birde 3den sonra veriyolar yine hatunlarla doktorun kapısında sen giricen ben giricem kavgası:)bir bütün gün heba oluyo ayrıca yorgunluğu ve dönüşü söylemiyorum.. nasıl öğrenebiliyosunuz bizede söyleyin de beklemek zorunda kalmayalım

İnşallah ya 2 düşükten sonra bunda da göremicem die çok korkuyorum bir an önce günler geçsin istiyorum:KK14:

korkma canım bende 4 aylıkken düşük oldu. şimdi rahatım ne kadar rahat olursan o kadar iyi olur her şey inşallah bir şey olmayacak bebişlerimize :))

merhaba anneler ve bebişleri,
Bugün ilk doktor randevum vardı.Kan tahlili yapmadı direkt vajinal ultrasyon ile keseyi gördük.4 haftalık hamile olduğumu söyledi.20 gün sonraya gün verdi o zaman kese içinde oluşmuş bebeği ve kalp atışını duyarız dedi.Ben folik asit içiyordum zaten bir de buna ek previt positive diye bir vitemin verdi.Umarım herkesten güzel haberler duyarız teker teker.

nasıl öğreniyosunuz ya benide sinir ediyolar sağlık ocağında yapmıyorlar 24 km uzaktaki devlet hastanesine gidiyorum sıra bulmak dert zaten birde 3den sonra veriyolar yine hatunlarla doktorun kapısında sen giricen ben giricem kavgası:)bir bütün gün heba oluyo ayrıca yorgunluğu ve dönüşü söylemiyorum.. nasıl öğrenebiliyosunuz bizede söyleyin de beklemek zorunda kalmayalım

canım hastanenenin sitesinde labaratuvar alanı varsa öğrenebilirsin.hastanenin adını yaz.sonra labaratuvar alanına tıkla.tc kimlik numarasıyla doğum tarihini yazıyosun.sonra tarihi seçiyosun.sorgula diyosun sonuç çıkıyo.bende devlet hastanesinde veriyorum kanı.

merhaba anneler ve bebişleri,
Bugün ilk doktor randevum vardı.Kan tahlili yapmadı direkt vajinal ultrasyon ile keseyi gördük.4 haftalık hamile olduğumu söyledi.20 gün sonraya gün verdi o zaman kese içinde oluşmuş bebeği ve kalp atışını duyarız dedi.Ben folik asit içiyordum zaten bir de buna ek previt positive diye bir vitemin verdi.Umarım herkesten güzel haberler duyarız teker teker.

ben haftaya gidicem doktora inşallah karnımdan gözükür.

ben haftaya gidicem doktora inşallah karnımdan gözükür.

cnm kese kaçıncı haftada gözüküyor bana 3 haftalık daha dedi kesesi gözüktü ama beni çok sıkıştırdı idrara bende şaşırdım 14 şubata gün verdi o zamana belki kalp atışlarını duyarız dedi..bana tuhaf geldi o zaman ben 5 haftaşık felanım galiba...kafam çok karışık ya siz hiöç yoktan sat tarihine göre hesap yapıyorsunuz benim sat tarihim 3 aralık ve o zamana hesaplarsam 9 haftalık hamile gözüküyorum...

X