2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
Ewet ewet cnm benim de birtane akilli bidigim olsun senin de olsun ve isteyen herkesin olsun rabbim versin herkese.....

cnm inş yaa
ben bu topiği çok sevdim umarım burda birlikte sohbetlerimize bebişlerle devam ederiz olmadı nasip bidahaki aya buluşuruz sanırım ilk bebişin olcak cnm Rabbim gönlüne göre versin önce sizlere inş bu güzel duyguyu nasip etsin sağlıkla hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin

gonal f tedavisi alıyorum bu ay umarım ben de katılırım bu gruba .pko olduğu için umutsuz vakayım:)

cnm inş yaa
ben bu topiği çok sevdim umarım burda birlikte sohbetlerimize bebişlerle devam ederiz olmadı nasip bidahaki aya buluşuruz sanırım ilk bebişin olcak cnm Rabbim gönlüne göre versin önce sizlere inş bu güzel duyguyu nasip etsin sağlıkla hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin
iki yillik ewliyim 6 aydan sonra korunmadik neredeyse.. Doktor da hersey normal diyor ama Allah ne zaman kismet ederse... Fakat bu ay da olmadi gibi adet sancilari kendini hissettirmeye basladi. Yumurtam olussun diye hayit tohumu cayi iciyorum 3 aydir. Bu ay da olmazsa subata ovulasyon testine baslayacagim.. Allah hayirli evlatlar nasip etsin tatlim senin ikinci miydi?

iki yillik ewliyim 6 aydan sonra korunmadik neredeyse.. Doktor da hersey normal diyor ama Allah ne zaman kismet ederse... Fakat bu ay da olmadi gibi adet sancilari kendini hissettirmeye basladi. Yumurtam olussun diye hayit tohumu cayi iciyorum 3 aydir. Bu ay da olmazsa subata ovulasyon testine baslayacagim.. Allah hayirli evlatlar nasip etsin tatlim senin ikinci miydi?

cnm bal-tarçın-çörek otu kürününde yumoşlara çok faydası var.yumurta takibi yaptırdınmı dr.da hiç.

cnm bal-tarçın-çörek otu kürününde yumoşlara çok faydası var.yumurta takibi yaptırdınmı dr.da hiç.
yumurta takibi degil de doktorum klomen vermisti ama ilk kullandigim ay 3 kilo aldim sonra biraktim onun yerine bitkisel tedavilere basladim. Hayit ada cayi vs. Bu ayda olmazsa tekrar doktora gidecegim yumurta takibi talep ederim ama insallah bu adet olacakmis gibi hissettgim durum gebelikle alakalidir:KK43:(

merhaba arkadaşlar ben de ekim annesi olmak istiyorum tabi. hayırlısı olsun inşallah. gerçi 3 hafta önce 3 aylık bebeğimin kalbi durduğu için gebeliğim sonlandırıldı. bu 2. düşüğüm oldu. ilk gebeliğimde de ekim annesi olacaktım. o yüzden mi yoksa bebişimin terazi burcu olmasını istememden mi ekim annesi olmayı çok istiyorum. inşaallah ben de hayırlı bir şekilde aranıza katılırım

merhaba arkadaşlar. ben aslında 2009 aralık annesiyim ama artık zamanı geldi diyorum ve 2013 ekim annesi de olmak istiyorum :)
bakalım daha hiç bir çalışma yok 23 ocak sat olacak büyük ihtimal, ondan sonra çalışmalar başlar umarım kolaylıkla gelir bebişimiz de aranıza katılırız. tabi haberi almamıza 1,5 ay var nerdeyse :)
arada bir kocacımla kapışıyoruz yok sana 2. diyorum ama niyandan da çok istiyorum :KK1:

cnm özleden yazdım ama görmedin sanırım hayırlısı olur inş hamişsindir.ben civanperçemini tavsiye edrim yumurta takibi yaptırırsan ne kadar işe yaradığını görebilirsin ama reglin kaçıncı gününe kadar içiliyodu tam hatırlamıyorum netten nasıl kullanıldığına bakarsan bilgi alırsın

Son düzenleme:
cnm özleden yazdım ama görmedin sanırım hayırlısı olur inş hamişsindir.ben civanperçemini tavsiye edrim yumurta takibi yaptırırsan ne kadar işe yaradığını görebilirsin ama reglin kaçıncı gününe kadar içiliyodu tam hatırlamıyorum netten nasıl kullanıldığına bakarsan bilgi alırsın
cnm bende cevap yazmak istedim ama henuz ozelden yazamiyormusum nedense? Mesaj icin tesekur ederim bu ay baslarim yumos takibine bebek yoksa.. Civan percemi nasil kullaniliyor tatlim?

cnm bende cevap yazmak istedim ama henuz ozelden yazamiyormusum nedense? Mesaj icin tesekur ederim bu ay baslarim yumos takibine bebek yoksa.. Civan percemi nasil kullaniliyor tatlim?
pardon cnm nasil kullanildigini sorrmusum tekrar ewet simdi netten bakiyorum..

pardon cnm nasil kullanildigini sorrmusum tekrar ewet simdi netten bakiyorum..

cnm ne zamanlar içtiğimi vakit olarak hatırlamıyorum yanlış bişi de sölemk istemiyroum ama uzun süre içilmiyo yani bir hafta kadar anca çünkü adet söktürücü özelliğide var yani önemli günlerinde yada hamişlik şüphesi olduğu zamanlarda içmiyosun sanırım reglin ilk günlerinde.bide aslanpençesi demliyodum yani bitkilere ağırlık vermiştim:)inş bunlara hiç gerek kalmadan hamiş haberini yazarsın

Slm kizlar bnde ekim annesi adayiyim pazartesi gunu belli olur insAllah dileyen isteyen gerkese nasip olsun insAllah

Iki senede iki sefer dusuk yasadim
Sonuncusu 4 ay onceydi hrp 23 gunde gelen adet en son 26 gunde oldum
Bugun 23. Gun
acikcasi kac gunde bir adet olacagim bilmiyorum
Pazartesi 26. Gun hakkimizda hayirlisi olsun

ben bu gün hamilelik testi yaptım evde ama çizgi çıkmadı:))zaten batıma daha iki hafta var hayırlı olsun

bata 2 hafta kala kanda bile belli olmaz cnm evdeki testlerde mümkün değil yani.sabredeceksin 2 hafta artık ....

Iki senede iki sefer dusuk yasadim
Sonuncusu 4 ay onceydi hrp 23 gunde gelen adet en son 26 gunde oldum
Bugun 23. Gun
acikcasi kac gunde bir adet olacagim bilmiyorum
Pazartesi 26. Gun hakkimizda hayirlisi olsun

hakkında hayırlısı olsun cnm inş gönlündeki nasip olur düşüklerin içinde çok geçmiş olsun Allah sağlıklı gebelik nasip etsin bukez inş

X