2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
kızlar mrb bende sımdı dr kontrolunden gelıyorum dogum tarıhı sımdılık bır sorun cıkmazsa bellı oldu sezeryan olacak.bebek 36.haftada 2750 kg sızlerın kıloları nasıl?

Masaallah bebisine canim :nazar: bende dün doktordaydim bebegim 2800gr di :nazar: doktorum cok iyi dedi kilosuna :KK66: sen neden ve ne zaman sezeryan oluyorsun tatlim belli mi??

Aaaaa ilk bebeğimiz doğmuşş,belki de piskolata da doğum yaptı hadi bakalım gözümüz aydın olsun..Allah bizlere de sağlıcakla nasip etsin inşallah:KK16: Evim bebek koktu resmen,kzıım gelse de heryer o koksa:emir_bebek::KK16:

kizlar merhaba gecmisi okuyamdim ama sanirim ilk dogum yapan benim ekim anneleri arasinda. 31 ekimde suyum geldi baya pantolonumu islatcak kadar ve azar azar gelmeye devam etti 34+1 haftaliktim daha. hemen dr u aradim. klinige muayeneye gonderdi. hemsire catala alip kontrol etti 2 cm acilmam olmus. benim gittigim ozel hastanede yeni dogan unitesi olmadigi icin baska yere yonlendirdi.

cok kotuydum bebişime bisey olcak korkusuyla aglamaktan helak oldum. hemen kadin dogum hastanesine gittik. orda muayene ettilerinde 4cm acilma olmus. apar topar dogumhaneye gonderdiler. hicbir hazirligim yoktu ne cantam hazirdi ne bebişimin kiyafetleri. aksam 7.30 da yatisimi verdiler. sabaha kadar hic sancim gelmedi suni sanci verdiler. Sabah 8.30 dan sonra sancilanmaya basladim.

10.25te normal dogum yaptim çatır çatır. 1 eylulde 2.340 gr dogdu kizim. aglamadi ilk basta o kadar korktum ki ona bise olcak diye. neyseki agladi sonra kuveze aldilar hemen. benimde dikislerimi attiktan sonra odaya goturduler. detaylari biraz daha iyi olunca diger topike atarim. 4 gun kuvezde kaldi kizim bugun taburcu olduk.
Ayyy çok sevindim Cnm bebisin hayırlı olsun
heyecandan bayilacagim şimdi bebisin i bol bol
op foto da isteriz:KK34::KK16:

kızlar kontrolden geldik kızım çoook iyiymiş 10 gün gerideydi şu an
1 hafta önde:KK9:pekmez çok işe yaradı kızım tam 2491 grm neredeyse
1 kilo almış hemde 12 günde tabi bende 2 kilo almışım 21 günde :KK53:
çok kilo almışım ama değer kızıma herşey yolunda dr ekimin başında doğum
var dedi şu an normal görünüyor haftaya cuma tekrar gitcez :nazar:

hımm hadi bakalımm hayırlısı cnm doğum konusunda konuştunuzmu doktorunla.
yok canım zaten benim doktor girmick doguma normal gözüküo bi aksilik çıkmazsa normal istiyorum dayanamazsam epidural olabilirim bakcaz o gün duruma göre
kizlar merhaba gecmisi okuyamdim ama sanirim ilk dogum yapan benim ekim anneleri arasinda. 31 ekimde suyum geldi baya pantolonumu islatcak kadar ve azar azar gelmeye devam etti 34+1 haftaliktim daha. hemen dr u aradim. klinige muayeneye gonderdi. hemsire catala alip kontrol etti 2 cm acilmam olmus. benim gittigim ozel hastanede yeni dogan unitesi olmadigi icin baska yere yonlendirdi.

cok kotuydum bebişime bisey olcak korkusuyla aglamaktan helak oldum. hemen kadin dogum hastanesine gittik. orda muayene ettilerinde 4cm acilma olmus. apar topar dogumhaneye gonderdiler. hicbir hazirligim yoktu ne cantam hazirdi ne bebişimin kiyafetleri. aksam 7.30 da yatisimi verdiler. sabaha kadar hic sancim gelmedi suni sanci verdiler. Sabah 8.30 dan sonra sancilanmaya basladim.

10.25te normal dogum yaptim çatır çatır. 1 eylulde 2.340 gr dogdu kizim. aglamadi ilk basta o kadar korktum ki ona bise olcak diye. neyseki agladi sonra kuveze aldilar hemen. benimde dikislerimi attiktan sonra odaya goturduler. detaylari biraz daha iyi olunca diger topike atarim. 4 gun kuvezde kaldi kizim bugun taburcu olduk.
anammm ne güzel mis mis kokuyodur şimdi gözünüz aydın canım Rabbim hayırlı evlatt etsin inşallah darısı bize olsun
kızlar doğum hikayesi topiği açıldı mı yawww nereye kim açacak onu
açıldı canım çoktannnn
Kaburgam batıyoooo
Kolum ağrıyoooooo
Acıktımmmmmmm
Uykum geldiiiiiiiiiiiii
Tuvaletim varrrr
:KK1::KK1::KK1:

mızmızlanmak yok bak bebişler gelio yavaş yavaş her an herşey olabilir

tavuklum naber nasılsın?dün evdeyken aklıma geldin....görünmüyosun pek kuzum.iyisindir inş:KK54:

saol tatlım iyiyim sen nasılsın..

pek giremiorum nete ondan öyle oldu..

işlerim hem evde hem işte yoğun biraz..

az kaldı heyecan başladı..

sen nasılsın cinsiyet filan belli oldu mu..

sağlık durumun iyi mi..

görüşürüz cnm öptüm seni de bebiki de..:KK54:

canım maşallah kızına bak herşey yoluna girmiş bak sende moralini yüksek tut

Masaallah bebisine canim :nazar: bende dün doktordaydim bebegim 2800gr di :nazar: doktorum cok iyi dedi kilosuna :KK66: sen neden ve ne zaman sezeryan oluyorsun tatlim belli mi??

evet dr.kılosuna benımde iyi dedı.23 unde alıcak benı bebek yan pozısyonda asagı ınmemıs bası bırde ben kendım spınal istedım canım.senın bebısede masallahhhh :nazar:

hosgeldin canım.. maşallah bebişine :nazar: şimdiden hayırlı olsun.. :)
doğum tarihin ve sezeryan olmasının özel bi sebebi mi var yoksa isteğe mi bağlı cnm ?

ıstege baglı dıyelım ama suan zaten normal dogum ıcın bebek o pozısyonda degılmıs bende kısmetse spınal ıstedım bakalım hayırlısı

zulluuuuuu kaç haftalıktın kaç kiloydu bebek kaç kilo aldı yazarmısınn

Benimdeee benimde benimdeee :KK1: su kaburga agrisi hic gecmiyecekmi acaba kuzum
:KK1: ahh ahhh büşümmm, geçmek şurda dursun artmasa razıyım ben :KK1:

ayyy çokkk güsel bi haberrrrrrr, gözünaydın cnm bnmmm çok sevindimmm yaaa, inşallah bundan sonrasıda sorunsuz devam eder, hayırlısıyla da bi avazda doğurursun vaktiyle..
mızmızlanmak yok bak bebişler gelio yavaş yavaş her an herşey olabilir
ama ama amaaa acıyooooo :110:

ayy cok sevindim canım benım bak üzüldüğüne değmedi annem pekmez işe yaradı derken nasıl uyguladın söle bakem :KK23::KK23::KK23:

slm arkadaşlarr nasıl gidioo hamilelikkk
benim çokk kötüüü ha bire yemek yemek istiormmm nolcak bu halimmmm
bide sezeryan ne zaman yapılıo kaçıncı haftada biliomusunuz

:KK1: ahh ahhh büþümmm, geçmek þurda dursun artmasa razýyým ben :KK1:

ayyy çokkk güsel bi haberrrrrrr, gözünaydýn cnm bnmmm çok sevindimmm yaaa, inþallah bundan sonrasýda sorunsuz devam eder, hayýrlýsýyla da bi avazda doðurursun vaktiyle..

ama ama amaaa acýyooooo :110:
saðol Cnm inþallah hepimiz sorunsuz bir þekilde doguruveririz
zulluuuuuu kaç haftalýktýn kaç kiloydu bebek kaç kilo aldý yazarmýsýnn
23 agustosta 1670 grm di şu an 34+1 gunluguz 2491 gr 43 cm olmuş
caným maþallah kýzýna bak herþey yoluna girmiþ bak sende moralini yüksek tut[/SUİT
sağol Cnm şu an çok rahatladım ve çok mutluyum
ama şu iğneler olmasa totom çok ağrıyor

Son düzenleme:
ayyy kızlar dünden beri gıremym aramızdan bırısı dogum yapmıs he alllah inş bızede nasıp olur cok sasırdm ya dun dok gıttk bızde oglusm 2500kg olmus nst cekıldk bı sorun yok dedı dok ayın 18nde cagırdı doguma gün vercem dedı artk eyvaah bıde nstede kalp atısları cok seslı duyuluyodu korktm stres yaptm bıraz aslında cok guzel bır duygu dun saglık ocagınada gıttk bıdahakıne bebekle beklıyrz dedıler allahım yardımcımz olsn

cnmm hayırlı olsun bebişin ekimin ilk bebişi geldi demek hemde erkenden:)sağlıkla büyütrün inş mis gibidir o şimdikokla bizim için

:KK1: ahh ahhh büşümmm, geçmek şurda dursun artmasa razıyım ben :KK1:

ayyy çokkk güsel bi haberrrrrrr, gözünaydın cnm bnmmm çok sevindimmm yaaa, inşallah bundan sonrasıda sorunsuz devam eder, hayırlısıyla da bi avazda doğurursun vaktiyle..

ama ama amaaa acıyooooo :110:

acıyo canım bende de var. gögüs altından göbek deligime kadar olan bölüm uyuşuk hissetmiyorum artık ben.
dönmüşmüydü senin bebek canım dönünce bi rahatlık oluyomuş

X