2013 Ekim Bebekleri kilo ve boy durumumuz:)

bende 31haftalık gideceğim... 1500 olmuşmudur ki? bizimkız biraz geriden geliyordu hep ...:KK43:

30+2 günlük 1632gr 40cm tontiş oğlum:)
bir hafta arayla görmüş oldum gerçi göremiyorum ters dönmüş ama olsun idrar kan tahlili verdik devlete gittik bakalım sonuçlar ii çıkar inş

Son düzenleme:
31+0 da 1681 gr olmuş oğluşum boyunu söylemedi doktor ama uzun boylu değilmiş e biz de uzun boylu çok fazla kimse yok zaten :KK34:

Son düzenleme:
evet ben,m doktorum da söylemiyor.ilk kızım 2900 gr.ama 52 santim doğuştu b kızımı bilemiyrm.sadece kg sunu ve gelişimi haftasına uyumlu mu onu söylüyor benim doktorum..

29+6 da gittik 1572 gr ,38 cm oğluşum.. Biraz kısa sanki ama gelişimi önde dedi doktor..:nazar::emir_bebek:

Son düzenleme:
:nazar::nazar:maşallah ben 27 haftalık gittiğimde 36cm boyu 885gr kilosu vardı kızımın senin kız mı erkek mi

Arkadaşlar bugün doktor kontrolüm vardı, 29 haftayı doldurdum, ama son ay ben hiç kilo almamışım, kızımda 300 gr falan almış,şu an 1160 gr. doktor 15 gün sonra bir daha gel, yeniden bakalım dedi.bu esnada proteine yüklen dedi.bana tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mı?

Arkadaşlar bugün doktor kontrolüm vardı, 29 haftayı doldurdum, ama son ay ben hiç kilo almamışım, kızımda 300 gr falan almış,şu an 1160 gr. doktor 15 gün sonra bir daha gel, yeniden bakalım dedi.bu esnada proteine yüklen dedi.bana tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mı?

Ben bu konuyla ilgili konuları okuyorum bir kaç gündür. Genelde en çok söylenen pekmez ve süt. Bunun dışında yumurta, et, bulgur, ceviz, muz da var. Bazıları pekmez çok kilo aldırıyor diye 2 kaşığı geçmeyin diyor ama ben kendim de kilo almak istediğim için 4-5 kaşık keçiboynuzu pekmezini suyla karıştırıp içiyorum. Demirce zengin olan pekmezle sütü yakın zamanlarda tüketmemeye çalışıyorum kansızlık sorunum da olduğu için.

Her sabah iki yumurta ye canım, et ağırlıklı beslen ve baklagik yemekleri ye mutlaka..

X