2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

ben sordum doğumdan on gun once yapacağım dedi.eylul başı 39. haftada dedı.ben tırsıyorum muayeneden:26:

canım ya 39. hafta çok geç değil mi? Bana doktor 37. hafta dedi bana o bile çok geldi, Allah korusun erken doğum olursa nasıl olacak ki, biraz önceden durumu bilmek sanki daha mantıklı gibi geliyor bana.

yok canım bende vajinusmus var psikatristim rapor yazdı,sadece genel anestezili sezeryan yapabilir die...mecburiyetten.

Canim bende de vajinismus vardi ben yendim ben de sezeryan olucam ama baska sebeplerden.anestezi doktor ne derse o olacak.acaba genel mi yapilmali ki bi zarari mi olur ki epidural olsa?sana psikiatr mi onerdi genel anesteziyi sen oyle istedigin icin mi oyle rapor verdi.

canım ızmırın neresınde oturuyorsun

hımm anladım hakkında hayırlısı ıns

Canım ben Bornova Atatürk mahallesinde oturuyorum. Çevre yolu sayesinde birazda hız yapılırsa en geç 10-15 dakikada karşıyaka medicalparkta olabilirim:) Ben ilk orda başladım memnun kalıncada devam ettim artık. Sen nerede oturuyorsun?

canım ya 39. hafta çok geç değil mi? Bana doktor 37. hafta dedi bana o bile çok geldi, Allah korusun erken doğum olursa nasıl olacak ki, biraz önceden durumu bilmek sanki daha mantıklı gibi geliyor bana.

acıl bışey olursa o an bakacaklar demek kı cnm. aman ne kadar gec okadar ıyı. korkuyorum:26:

Canim bende de vajinismus vardi ben yendim ben de sezeryan olucam ama baska sebeplerden.anestezi doktor ne derse o olacak.acaba genel mi yapilmali ki bi zarari mi olur ki epidural olsa?sana psikiatr mi onerdi genel anesteziyi sen oyle istedigin icin mi oyle rapor verdi.

canım ben heycanlandığımda falan tansiyonum çıkıyo atak geçiriyorum,psikatristim bana sormadı bile,görüşmeye gittim,direk bu şekilde rapor yazdı,kesinlikle sezeryan olmanı istiyorum dedi...çünkü malesef ki kadın doğumcular vajinusmus hastalarına tedaviye çözüm olsun diye zorla normal doğurtuyorlar halbuki doğum kaslarıyla vajinusmus kasları farklı,vajinusmus tamamen beyinden gelen kaslar

canım senin sezeryan sanırım araızda bir gün var doğum tarihin erken gibi geldi bana tam olarak kaç haftalıkken sezeryana alınacaksın...
ben daha sezeryan için gün almadım bayramdan sonra die düşünüyodum ama senin tarihi görünce bu hafta gideyim diyorum gün almaya
ankara zekai tahir burak eğitim ve araş.hastanesi dr. hasan şahin

arkadaşım normal doğum olacak inş. çok istiyorum bir avazda kurtulmayı. mevlam inş nasip eder. benim bebeğim 4 hafta önden gidiyor teyzesi. kg boy organlar doğuma hazır. sancılarımda başladı açılmada. o sebeple tarih belli

Bizler girişimci ev hanımları olarak siz değerli müşterilerimize gıda ile ilgili bir çok alanda hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

doğum, doğum günü, nişan, kına, sevgililer günü, evlilik yıldönümüz için farklı tatları birlikte yakalama arzusundayız..

Özel Günleriniz için nefis kurabiyelerimiz ve çikolatalarımız,

Çeşit çeşit şerbetler (lohusa şebeti vs..),

Organik malzemeler kullanılarak özenle tarladan sofranıza gelen sağlıklı zeytinyağlılarımızı ,

Ayrıca özenli anneler için hazırlanan kışlıklarımız da ,
siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz..

Ürünlerimizde sağlığa aykırı ve yabancı katkı malzemesi bulunmamaktadır..

Kurabiyelerimiz, çikolatalarımız, kışlıklarımız TÜRKİYE'nin heryerine kargo ile gönderilir..

*Fiyat bilgisi ve diğer sorularınız için lütfen bize mesajla ulaşın...

* Ürünlerimiz kişiye özel yapılmaktadır...

En güzel ve özel günlerinizde görüşmek dileğiyle...

Ayy canım bugün şaşkınlığım üzerimde benim, raporun fotokopisini çektim hadi dedim özel bilgileri gizleyeyim, sonuçta foruma üye olmayanlar bile yazdıklarımızı okuyabiliyor. Kapalı bir grup değil kk. Sen tut fotokopiyi daksil yapacağına orjinali yap :S, başımdan aşağı kaynar su döküldü farkedince :KK43: Acaba aslına ihtiyacım olur mu ki yenisini çıkartsam mı, yok yani yaptığım şaşkınlığa inanamıyorum. Oturup ağlıycam resmen :KK43:(

hayatım kağıtta çalışır raporu yazıyor aleni niye onca strese girdin:) bişi olmaz orjinal fotokopi. herşey sistemsel zaten. ben orjinali taradım mail attım muhasebeye.o da neticeten fotokopi olarak gitti muhasebeye. kafana takma sıkıntı yok .........................................................

kızlar merhaba annemdeyim geçmişi fazla okuyamadım inşaallah herkes iyidir. benim elim, ayağım, dudaklarım şiş ve karnım çok düştü annem kardeşim doğum çökmüş yüzüne dediler. ve bana çok yakın geliyor bakalım çok terliyorum ve adet ağrısı çekiyorum bakalım neler olacak kendinize bebeğinize dikkat edin.

hakkında hayırlısı canım.. çokta çağırma bebişi kalsın biraz daha..

Ayy canım bugün şaşkınlığım üzerimde benim, raporun fotokopisini çektim hadi dedim özel bilgileri gizleyeyim, sonuçta foruma üye olmayanlar bile yazdıklarımızı okuyabiliyor. Kapalı bir grup değil kk. Sen tut fotokopiyi daksil yapacağına orjinali yap :S, başımdan aşağı kaynar su döküldü farkedince :KK43: Acaba aslına ihtiyacım olur mu ki yenisini çıkartsam mı, yok yani yaptığım şaşkınlığa inanamıyorum. Oturup ağlıycam resmen :KK43:(

Canım bence senin bebişin durumu daha iyi, bende şeker olduğu için sanırım benimki biraz büyük oldu, bu şekilde kilo alımına devam edersede benim için sezeryan zorunlu görünüyor. Tamda normal doğurabilirim şeklinde cesaret gelmişti. O yüzden hiç canını sıkma seninki aslında normal olan:) Beni 3 hafta sonraya tekrar çağırdı o zaman nts ye bağlayacakmış. Bakalım hayırlısı inşallah hepimiz için. Bizim muhasebecinin istediği format senin raporun gibi aynı. Adam bu şekilde olmalı diyor başka bişi demiyor. Zaten bizim muhasebeci biraz kati kurallıdır. Vardır kafasında bikaç format çıkmaz inatla onun dışına.

Canım valla içimi rahatlattın, anladığım kadarıyla zaten sgk ya bildiriyi hastahaneler yapıyor değil mi? Muhasebeci hiçbir yere bildiride bulunmuyor bide mevcut yazıyı beğenmiyor. Benim rapor ekteki bu arada.

canım bende 1 nüsha mı vereceksiniz, fotokopisini mi aslını mı işyerine vereceğiz dedim. işyerine vermenize gerek yok onlar sistemden görecekler dedi. ben yinede fotokopisini çektim. muhasebecimiz izinde gelince vereceğim.

tam emin değilim ama bu aldığımız raporları (32 ve 37 deki raporları) SGK ya götüreceğiz diye okumuştum biryerde. sen net öğrenip gerekirse aslını temin etmeye çalış tekrar.

Başkent Üniv. Hastanesi, Yrd. Doç Dr. Güldeniz Desteli

hakkında hayırlısı canım.. çokta çağırma bebişi kalsın biraz daha..

canım bende 1 nüsha mı vereceksiniz, fotokopisini mi aslını mı işyerine vereceğiz dedim. işyerine vermenize gerek yok onlar sistemden görecekler dedi. ben yinede fotokopisini çektim. muhasebecimiz izinde gelince vereceğim.

tam emin değilim ama bu aldığımız raporları (32 ve 37 deki raporları) SGK ya götüreceğiz diye okumuştum biryerde. sen net öğrenip gerekirse aslını temin etmeye çalış tekrar.

Başkent Üniv. Hastanesi, Yrd. Doç Dr. Güldeniz Desteli

aslı sende kalacak fotokopisi muhasebeye gidecek
iznin büttiğinde toplu halde paranı alabilmek için aslıyla sgk ya gideceksin

Merhabalar annecikler telefondan kkya girmek zor oluyor bizde facete geziniyoruz :)
Ama azmettim hem girdim hem gecmisi okudum :)
Hs3352 canim kasilma tam olarak agrili degil benimki regl sancisi gibiydi bel kasik sirt ve hatta on baldirlarim da cok hissettim karnindaki.olaysa bebek tamamen tek tarafa toplaniyor elinin altinda top gibi oluyo karnin ve sonra sonuyor
Gelincik8787 canim cati muaynesi benim doktoruma gore doguma cok yakin bir zamanda yapilmaliymis cunku ozaman olgunlasirmis insallah gonlune gore olur daha vaktin var nasilsa ben dun cati muaynesi oldum bu arada kendini kasmazsan zor bisey degil hep onyargilardan dolayi zor geliyor ya bize onu yikmak lazim iste :)
22merve22 bebisine masallah mojizikum derin hanima da masallah citir annesinin citir kizi olacak o kilosu da gayet iyi annesi masallah ona feronias seninki de buyumus yaa masallah canim insallah gonlune gore.dogurursun
Esracim sagol canim Rabbim tum hamislerin hatta su anda bile doguran anneciklerin yardimcisi olsun bizleri de iclerinden ayirmasin insallah
Bu arafa songulcum ben de istanbul gaziosmanpasa kucukkoy bilge hastanesinde dogum yapacagim kismetse
Cenzeycim hayirli zamanda gelsin yavrucagin insallah sancin duzenli gelirse doktorunu ara muhakkak canim benim

arkadaşlarım merhabalar
benim kalp çarpıntısı şikayetim var kalbim 110- 120 lerde seyrediyor, çok yoruluyorum ve üzülüyorum, doktora gittim bir sıkıntı görmedi, hamilelikte olur dedi , sizde de oluyor mu

Kızlarr,, vajinusmusu ne kadar sürede ve nasıl yendiniz bir arkadaşım var onun için soruyorum 3-4 aylık evli henüz yenemedi onu bilgilendirmek isterim

İstanbul Pendik Bölge Hastanesi Dr. Mustafa Özbek ile doğum yapacağım

Normal doğum tarihim 12 Eylül ama doktorum 5 Eylül'e kadar senden normal doğum bekliyorum.
Normal olmazsa açılmada olmazsa sezeryanla yaparsın dedi. Seninki tüp bebek hassas bebek dedi.
Bu durumu asıl tüp doktoruma sorduğumda ilgisi yok normal yaparsın tüp bebek hassas sezeryanla olacak diye bir kural yoktur demişti.

O doktora bi arkadaşm doğum yaptı 8aylıkken sezeryanla,şuan 34haftalık bi arkadaşmda ona gidiyor ona da daha 1ay önce 7ayın bitsin alırız bebeği demişti,bebek hala bekliyo iyi oysaki.bence biraz sezeryancı bi doktor.

Ben Bağcılar Medipol hastanesinde - Dr. Derya Yaşar
Muhtemel doğum tarihim 11 Eylül ama öncesinde mi olur sonrasında mı olur işte onu bilmiyorum doğumum şimdilik normal görünüyor..
SONGL55 sen sanırım sezeryan olacaksın ?

ya bu bizim doktor sezeryancı falan değil dimi canım? şimdi ben yeni başladım ya bu kadına gitmeye..huyunu suyunu pek bilmiyorum..açıkçası doğumla ilgili de henüz hiç konuşmadık..hande sezeryancıydı biliyorum ama bu derya ile ilgili hiç bilgim yok..seninle hiç konuştu mu doğum hakkında?

arkadaşlarım merhabalar
benim kalp çarpıntısı şikayetim var kalbim 110- 120 lerde seyrediyor, çok yoruluyorum ve üzülüyorum, doktora gittim bir sıkıntı görmedi, hamilelikte olur dedi , sizde de oluyor mu

bana da olmustu hamileligin baslarinda canim endiselenme

Ben de cakmak erdem hastanesine gidiyorum. Sevil Ates Eren doktorum. Bazen de Ozlem Yildirim'a gidiyorum. İkisinden de memnunum. Ama dogum hangisine denk gelir bilmiyorum kismet

İstanbul Pendik Bölge Hastanesi Dr. Mustafa Özbek ile doğum yapacağım

Normal doğum tarihim 12 Eylül ama doktorum 5 Eylül'e kadar senden normal doğum bekliyorum.
Normal olmazsa açılmada olmazsa sezeryanla yaparsın dedi. Seninki tüp bebek hassas bebek dedi.
Bu durumu asıl tüp doktoruma sorduğumda ilgisi yok normal yaparsın tüp bebek hassas sezeryanla olacak diye bir kural yoktur demişti.

canım bir şey sorucam benimde tüp bebek.doktorun haftanı regl tarihine göremi yoksa transfer tarihinemi göre hesaplıyor.

X