2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar tuvalet kağıdına çok dikkatli bakınca uçuk pembe ıslaklık vardı, şimdi de ara ara karnım ağrıyor psikolojik mi acaba, ağrıdan çok duramazsam ve belirgin renkte akıntı gelirse hastaneye gitmeyi düşünüyorum,

Kızlar tuvalet kağıdına çok dikkatli bakınca uçuk pembe ıslaklık vardı, şimdi de ara ara karnım ağrıyor psikolojik mi acaba, ağrıdan çok duramazsam ve belirgin renkte akıntı gelirse hastaneye gitmeyi düşünüyorum,

canım bir takip et kendini bakalım için rahat etmezse doktoruna bir sor derim herkesin nişan gelmesi farklı oluyormuş çünkü

Bilmiyomkii gaz agrisidir diye gecistirmye calisiyom yemek yedim bebegim normalde daha fazla hareket ederdi ama simdi az hareket etti..

canım yerleri daralınca da çok hareket etmiyorlar aklına kötü birşey getirme onlar da yoruluyorlar bizim gibi dinleniyorlar tepki verdiği sürece canını sıkma ama ağrın geçmezse doktora bir gidersin canım geçmiş olsun

canım bir takip et kendini bakalım için rahat etmezse doktoruna bir sor derim herkesin nişan gelmesi farklı oluyormuş çünkü

canım yerleri daralınca da çok hareket etmiyorlar aklına kötü birşey getirme onlar da yoruluyorlar bizim gibi dinleniyorlar tepki verdiği sürece canını sıkma ama ağrın geçmezse doktora bir gidersin canım geçmiş olsun

şükürler olsun tepki veriyor yoksa coktan aradıydım doktorumu :KK1: sen nasılsnn

şükürler olsun tepki veriyor yoksa coktan aradıydım doktorumu :KK1: sen nasılsnn

çok şükür iyiyim canım dün gece mide yanmasız uydum :KK76: karnım 1 karış aşağı indi sonunda gerçi bu seferde oturmak zor oldu yumurtalıklarıma tekmeliyor sabahtan beri ama olsun gelecek nasılsa artık dayanıyorum :KK70: çocukta diyecek ki ne yapsam yaranamıyorum bu kadına yukarda dursam midem diyor aşağı da dursam kasığım diyor :KK9::KK9::KK9:

çok şükür iyiyim canım dün gece mide yanmasız uydum :KK76: karnım 1 karış aşağı indi sonunda gerçi bu seferde oturmak zor oldu yumurtalıklarıma tekmeliyor sabahtan beri ama olsun gelecek nasılsa artık dayanıyorum :KK70: çocukta diyecek ki ne yapsam yaranamıyorum bu kadına yukarda dursam midem diyor aşağı da dursam kasığım diyor :KK9::KK9::KK9:

karnının aşağıya inmesi doğumun yaklaştığnı gösterirmiş cevremden öyle söleler..bebeğin kafası aşağıda mı yukarda mı

Arkadaşlar bende oğlumun kıyafetlerini yıkıcam,ne olu ne olmaz diye beyaz,krem renkli az desenli olanları ve koyu renkli olanları ayırdım. Mendil, eldiven,şapka,patik hepsini aynı anda mı yıkadınız?battaniyeleri ayrı mı yıkadınız?

Arkadaşlar bende oğlumun kıyafetlerini yıkıcam,ne olu ne olmaz diye beyaz,krem renkli az desenli olanları ve koyu renkli olanları ayırdım. Mendil, eldiven,şapka,patik hepsini aynı anda mı yıkadınız?battaniyeleri ayrı mı yıkadınız?

ben renklıler ve bayazlar diye ayırım ıkı makıne yıkadım canım

bende renkli beyazlı diye ayırıp kısa programda yıkadım ama iki kez durulama yaptım

göbeğimden normalde ben de göremiyorum ama ayna karşısında göbeğimi çekiştirince az çok görebiliyorum sivilce gibi ve bazılarının uçları beyaz iltihaplı duruyo birde çok kaşınıyo kaşıyıncada bazıları kanıyo çamaşırım kan oluyo ben de emin değilim ama galiba mantar yarın doktorada sorcam bi de bunun üstünden ağda yapılırmı onu da sorcam ağda da mikrop kapma ihtimali de olabilir gibi geliyo

Bu tarif ettiğin şey üst kısımda mı alt kısımda dudakların etrafında mı? NOrmalde bende ağda yapınca ya makineyle alınca bbu tarif ettiğin şekilde sivilce türü şeyler oluyor ama ben onları mantar diye nitelendirmedim hiç çünkü 1-2 günde geçiyordu :44::44::44::44:
Bakalım doktorun ne diyecek çok merak ettim

naslsınız
dogumumuza az kaldı bebıslerrımıze hayırlısıyla kavusuruz ıns
gecmısı okuyamadım aramızda dogum yapan oldumu acaba

rümüşümmm nasıl bir ağrın var canımmm??

gaz ağrısı gibi bişeyy çok canımı yakmıyor ama rahatsız ediyor yatınca biraz daha rahatlıyorum ama hareket edince artıyor.bu kadar uzun sürmesi canımı sıkıyor.soda ictim şekerli su ictim ama faydası olmadı.sabah kabız gibiydim 1 saat sonra faaln vc ye gttimde ishale yakındı,,böyle bişey işte yaa
sen nasılsın..nasıl gidiyor

gaz ağrısı gibi bişeyy çok canımı yakmıyor ama rahatsız ediyor yatınca biraz daha rahatlıyorum ama hareket edince artıyor.bu kadar uzun sürmesi canımı sıkıyor.soda ictim şekerli su ictim ama faydası olmadı.sabah kabız gibiydim 1 saat sonra faaln vc ye gttimde ishale yakındı,,böyle bişey işte yaa
sen nasılsın..nasıl gidiyor

canım ben senin tarif ettiğin gibi bir sancıyı 2 gün çekmiştim . ağrısından hep yatmıştım dediğin gibi yatınca hafifliyodu. Sonra kendiliğinden geçmişti. İnşallah seninki de öyle bir ağrıdır da geçer.
iyim canım ya zorlanıyorum artık bazen dayanamıyorum doğsun bir an önce diyorum dediğiniz gibi tek yastıkla yatılmıyor boğulacak gibi oluyorum. Sağa dönüyorum oğlandan bir tekme yiyorum sola dönüyorum ordan tekme yiyorum sırt üstü yatabiliyorum ancak :)) öyle böyle idare ediyorum işte canım

canım ben senin tarif ettiğin gibi bir sancıyı 2 gün çekmiştim . ağrısından hep yatmıştım dediğin gibi yatınca hafifliyodu. Sonra kendiliğinden geçmişti. İnşallah seninki de öyle bir ağrıdır da geçer.
iyim canım ya zorlanıyorum artık bazen dayanamıyorum doğsun bir an önce diyorum dediğiniz gibi tek yastıkla yatılmıyor boğulacak gibi oluyorum. Sağa dönüyorum oğlandan bir tekme yiyorum sola dönüyorum ordan tekme yiyorum sırt üstü yatabiliyorum ancak :)) öyle böyle idare ediyorum işte canım

sırt üstü mü ben sırt üstü yatınca kalkarken cok zorlanıyorum belime kramplar giriyor.sende olmuyor mu tekme yiyince niye yön değiştiroyn ki icerden mesaj mı göndermiş oluyor..haubu bayram üzeri cok hareketli gecti köye gittim denize gittim ondan mı oldu bilmim işte allahtan dayanılmaycak gibi değil zaten öyle olsa büyük bi sorun var demek olurdu..

ayy herkesler yarın kontrole gidiyor maşallah güzel haberler alırsın inşallah canım sende.. akıntının artması normaldir doğuma yakın oluyormuş öyle şeyler e az kaldı artık ama ananesini bekler inşallah güzel kızın :KK70:
ben yaptıracağım ama doğuma değil mevlüt için çünkü hastanede çok fazla gidiyormuş hemşiresi hastabakıcısı diğer doğum yapanların refakatçıları derken yetiremem o yüzden hastanede lokum dağıtacağım mevlüt için bebek şekeri dağıtacağım eminönünde havuzlu handa buldum tanesi 1tl içinde lavantada var çift patik şeklinde çok şekerler hemde magnetli bunun bir değişik versiyonuydu canımEki Görüntüle 776355 şimdiden almadım çünkü etiket yaptırıp doğum tarihini de yazdırmak istiyorum o yüzden bekliyoruz doğumu :KK70:[/QUOTE]
saol cnm sen ne pozitif bi hamişssinn öyle ya maşallahh :)) şeker için ben de yarn ULUS a gidicem olmadı netten sipariş vericem set şeklnde olnlardan sepetli kapı süsülü filan olanlardan isism için beklemycem ama ben ztn isim hala muamma tarih de cabası :)) kızımız doğnca şekerlere ekleme yapar babası bilgisayar çıktısı alıp zımbayla yapılabliyo.. bu arada karnın filan da inmiş en erkenci sen msin acaba egelgeçç :KK52::KK52::KK52:
canım ben de ikiye ayrdım sadce nasılsa bebek için bu giysiler solucak şeyler yapmazlar heralde o kadar insafsız deildirder dyerek iki makne yıkadım ama mutlaka yumuşatıcı kullan ben kullanmamştım kazık gbi çıktı hepsi iknci el gibi oldular soradan yumşatcıyla bi daa yıkadm oldu şu an miss :)) güle güle kullanmayı nasip etsin Rabbm inş..

sırt üstü mü ben sırt üstü yatınca kalkarken cok zorlanıyorum belime kramplar giriyor.sende olmuyor mu tekme yiyince niye yön değiştiroyn ki icerden mesaj mı göndermiş oluyor..haubu bayram üzeri cok hareketli gecti köye gittim denize gittim ondan mı oldu bilmim işte allahtan dayanılmaycak gibi değil zaten öyle olsa büyük bi sorun var demek olurdu..

canım sırt üstü yatınca aynen belim kırılmış gibi oluyo kalkarken çok zorlanıyorum eşim yardıme diyo. tekme yiyince yön değiştiriyorum çünkü rahatsız olduğunu belli ediyo oğlum altta eziliyo gibi hissediyorum o yüzden dönüyorum bende :))
Belki de dediğin gibi fazla hareketten ağrıydur ya da farketmeden soğuk aldın ondan olmuştur.

canım sırt üstü yatınca aynen belim kırılmış gibi oluyo kalkarken çok zorlanıyorum eşim yardıme diyo. tekme yiyince yön değiştiriyorum çünkü rahatsız olduğunu belli ediyo oğlum altta eziliyo gibi hissediyorum o yüzden dönüyorum bende :))
Belki de dediğin gibi fazla hareketten ağrıydur ya da farketmeden soğuk aldın ondan olmuştur.

aradım kadın doğumun acilini sordum ama telefondan cok da bişey diyemediler haklı olarak..idrarda yanma var mı diye sordu yok dedim yarın polklnige gelirseniz idrar tahlili bide nst ye bakılır ona göre bişey denir dedi.takvimde 49 günüm kalmış :KK1: bişceycikk kalmamış.oğluşunun ismi hazır mıydı

X