2013 Haziran Anneleri cinsiyetleri öğrendik mi :)

bende şuan 14+5 haftalığım. doktora 11+3 te gittim ikili test için. erkeğe benziyor dedi. ama öğrenmek için erken dedi. ben 4 kilo aldım. yanlardanda genişledim karnımda büyüdü. hamile kalmadan önce biraz göbişim vardı ondan mı karnım büyüdü bilemiyorum ama kız mı erkek mi anlamış değilim. :) tatlıyla aram iyidir ekşiyi sevmem. kız olmasını çok istiyoruz ama bakalım hayırlısı artık. 2 hafta sonra gidicez kontrole. bu arada hiç bulantı ve kusmam da olmadı en başından beri. yeni yeni sivilcem çıktı bir kaç tane. çook merak ediyorum açıkçası :) sizcede erkeğemi benziyor belirtiler??

Seninki bAna gore buyuk ihtimalle kiz gibi geliyor herseyden once hayirlisi olsun.
Allah kalbine gore versin. Benimde iki hafta sonra kesinlesecek insallah.

Kızlar merhaba benimde merak ettiğim konulardan birtanesi elbette cinsiyet tabiki ilk şartımız ne olursa olsun eli ayağı düzgün olsun mantığdır el bet yinede insan merak etmeden de duramıyor değil hani ben 16haftalık hamileyim ancak göremedik cinsiyetini aşarmelerim ekşi yada tatlı gibi arzularım olmadı bu zamana gelene kadar toplam 2 kilo aldım ama bebeğimin gelişimi normal ne basen nede arkalarıma doğru kilo aldım ve karnım aşağıda duruyor gögüs kararmalar ve karnımda kıllanmalar mevcut ikili testi yaptırdığım yerdeki bayan kız gibi duruyor dedi ama kesin değil dedi mide bulantılarım sadece 3. Ayda sabah oldu ve onlarda kalmadı gibi bişi çok aşırı yemek yiyende biri değilim sizce ne olabilir tahminlerinizi bekliyorum ayrıca doğum içinde doktorum evlilik tarihimi söyledi 15.06.2013:))

Snin de belirtiletin cok fazla olmadigi icin tam bir tahminde bulunamiyacam
Ama yinede sanki kiz gibi geliyor.
Gerci bu belirtilerin cindiyetle pek alakasi olmadigini bir cok arkadasta gorduk.
ALLAH herkesin gonlu e gore hayiisini nasip etsin insallah.
Cindiyetleri kesin belli olunca yazin lutfen.

Son düzenleme:
Kızlar kontrolüm ay sonu ama ben cinsiyetini cok merak ediyorum bildiin catliycam,biraz belirti yazayımda bi tahminde bulunun lütfen.
bebek sagımda doktorda orda buluyor
ilk günler biraz bulantım oldu ama çıkarmadim
canim acı istiyor çigköfte acılı şalgam falan,birde yogurt
kıymadan tiksindim
yüzümde sivilce var zaten ergen gibi hep cıkardı
kilo almadim gibi yada 2-3 almışımdir kiyafetten belli degil,biraz göbek cikti hemde 2 ayda
neyse daha yazsam yazarim cvp bekliyorum tsk ederim kızlar

aynen sizin belirtiler bende var bende daha öğrenemedim cinsiyetini bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı....:KK76:

bkm hayirlisi olsun inş. ben dün gittim göstermedi cok hareketliydi hatta resmen amuda kalkmis gibi duruyor dedi doktor,sen ne zaman ögrenecen

:) bende ondan korkuyorum sırtı dönük olursa veya göstermezse diye :KK1: benim kontrolum 11.ocak günler geçmek bilmiyor eger ocakta göremezsem şubata kadar nasıl beklerim bilmem...herkes öğrendi bizle bir olanlar yaaaa ............

beni haftaya cagirdi doktorum c.tesi giderim bakalım bu defa gösterecekmi? :)

Bakalım bende beklıyorum ocağın 10 da kontrolum var kesin cinsiyeti öğrenirsem yazarim hepinize tşk ederim umarım sizlerde bebeklerinizi sağ salim hayırlı bir şekilde kucaklarınıza alırsınz

merhaba... 15+3'teyiz kızlar, ben de haziran annesi olacağım inşallah:::))) ama benim ufaklık da cinsiyeti göstermedi::KK43:(( hepinizin beliritleri okudum ve benimki karma birşey olmuş ortada.. benim bulantım olmadı, en büyük şikayetim hazımsızlık ve gaz::KK43:(( normalde 2 kilo aldım ama gaz olunca 6 aylık gibi oluyorum. özellikle birşey aşermedim, karpuz ve şeftali dışında::)) karnımdan klo aldım, sivri değil yanlara doğru gemişlemiş bir şekilde... tahminlerinizi bekliyorum::))

meric bebegin hayirli olsun bana kız gibi geldi cünkü bende kızimda bulantım olmadi ve meyve yemek istiyordum

Kızlar merhaba benimde merak ettiğim konulardan birtanesi elbette cinsiyet tabiki ilk şartımız ne olursa olsun eli ayağı düzgün olsun mantığdır el bet yinede insan merak etmeden de duramıyor değil hani ben 16haftalık hamileyim ancak göremedik cinsiyetini aşarmelerim ekşi yada tatlı gibi arzularım olmadı bu zamana gelene kadar toplam 2 kilo aldım ama bebeğimin gelişimi normal ne basen nede arkalarıma doğru kilo aldım ve karnım aşağıda duruyor gögüs kararmalar ve karnımda kıllanmalar mevcut ikili testi yaptırdığım yerdeki bayan kız gibi duruyor dedi ama kesin değil dedi mide bulantılarım sadece 3. Ayda sabah oldu ve onlarda kalmadı gibi bişi çok aşırı yemek yiyende biri değilim sizce ne olabilir tahminlerinizi bekliyorum ayrıca doğum içinde doktorum evlilik tarihimi söyledi 15.06.2013:))

canım eğer 16. haftasında göstermediyse kız olabilir. basen ve sabah bulantısı kız habercisidir allah gönlüne göre versin.bide şu sol göğüs daha sert olunca kız sağl göğüs daha sert olunca erkek olurmuş teoriside bana doğru gibi geldi arkadaşlar bi deneyin isterseniz hafif bi fark oluyo sanki

kesinlikle basen tarafı ilk aylardan kilo almaya başladıysa karın önde top gibi değilde yanlara genişse kız oluyor benim kızımda hiç mide bulantısı olmamıştı,ilk 3 ayda 6 kilo almıştım ve pantolonlarım direk olmamaya başlamıştı gören kız diyordu öylede oldu tabi herkeste farklıdır mesela 3ay limon yemiştim.bunda 3 ay bitti 2 kilo aldım aynı pantolonlarıma giriyorum (düşükbel oldugu için altta kalıyor) ve 3,5 aydır mide bulantısı yaşıyorum bugüne kadar hep ayva yedim şimdi çikolataya düştüm cinsiyet belli değil ama her hamilelik kendine özgü birbirine benzemiyor derlerdi hakkaten doğruymuş...cinsiyeti öğrenince yazmak isterim...herkese güzel güzel hamilelik diliyorum....:nazar:

nil00 teşekkürler... basenden hiç kilo almadım.. inşallah cuma günü doktora gittiğimizde gösterecek bebişim cinsiyetini:::))) gerçi şimdiye kadar hiç önünü dönmedi bebeğim, hep sırt üstü yatıyor...

merhaba bende haziranda doğum yapıcam.17hafta +3 gün oldu.15. hafta da cinsiyetini öğrenmek için gittik bacaklarını bağdaş kurmuş göremedik 16.haftada gittik gene aynı..sonra 2 gün önce gittik gene bağdaş kurmuş bacak arasından da kordon geçiyordu gene öğrenemicez derken bacaklarını bi uzattı :) doktor hemen baktı kızımız olcakmış çok sevindik :)

kızlar dün doktoruma gittim. 14+4'tüm.. cinsiyetini öğrendik bebişimizin, erkek bebek geliyor :) doktor teyzemiz bir de 4d fotoğraflarını ve toplam 30sn videosunu da verdi. canım istedikçe bakıyorum oğluşumun videolarına :) Allahım herkesin gönlüne göre versin inşallahh...
hangi hastane cnm ? biz de 3 boyutlu gördük ama video vermedi. hemen isticem :)

kızlarrrr cinsiyeti öğrenmeye gitmeden önce çikolata yiyin. ben bir yerde okudum ve bence doğru çıktı :)
bebek çikolata yiyince hareketleniyor. benimn bebiş çok hareketliydi ve hemen gördü doktor.. 14+5 de kız olduğunu öğrendik :)

bu arada 4 ayım doldu bugün ve 8 kilo aldım.. tosun oldum iyice :KK1:
karnım acayip çıktı benim. hem şişmanlıktan hem bebişten :KK49:
canım hep tuzlu ekşi şeyler çekiyo.. tatlıyı çok yiyesim yok ama iştahım çooook açıldı.
zor tutuyorum kendimi yaaa :KK5: :)
walla evladımın sağlıklı olması çok önemli ama kilolar da baya sıkıntı olacak bana galiba :44:

kızlarrrr cinsiyeti öğrenmeye gitmeden önce çikolata yiyin. ben bir yerde okudum ve bence doğru çıktı :)
bebek çikolata yiyince hareketleniyor. benimn bebiş çok hareketliydi ve hemen gördü doktor.. 14+5 de kız olduğunu öğrendik :)

bu arada 4 ayım doldu bugün ve 8 kilo aldım.. tosun oldum iyice :KK1:
karnım acayip çıktı benim. hem şişmanlıktan hem bebişten :KK49:
canım hep tuzlu ekşi şeyler çekiyo.. tatlıyı çok yiyesim yok ama iştahım çooook açıldı.
zor tutuyorum kendimi yaaa :KK5: :)
walla evladımın sağlıklı olması çok önemli ama kilolar da baya sıkıntı olacak bana galiba :44:

evet aynen bende yiyip gitmiştim hoplayıp duruyodu :) hayırlı olsun cnm kızın ne mutlu sana..tipik kız özellikleri bende öyleydim toplamında 14 kiloyla tamamladım çok şükür etrafımdakiler 25 kilo falan aldılar amaaan sonra mutlaka veriliyo dert etmeyin tadını çıkarın...:KK12:

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza 15+5 günlük olduk bizde inşallah ocağın 7sinde öğreneceğiz cinsiyetimizi çok heycanlıyım :KK70:

merhaba ben aranıza yeni katıldım 14+5 hamileyim dün doktora gittim küçük bi prensesin olucak dedi çok mutlu oldum 10+5 de gittiğimde erkek bebeğe benziyor ama net 1 ay sonra belli olur demişti bende hep kız istiyordum dün öğrenince sevinçten havalara uçtum umarım yanlışlık olmaz yinede korkuyorum allah herkezin gönlüne göre versin :KK49:

hımm ne güzel söylemiş senin doktorun benimki cinsiyet söyleme konusunda pekte isteli değil ocakta gidicez bakalım belki o zaman söyler :KK70: Umarım prensesini sağlılıcakla kucağına alırsın arkadaşım

Benim oğlum olacak Allah nasip ederse. 17. haftanın sonunda öğrendim cinsiyetini.

- Normalde sitelerde baktığım çin takvimi tutmadı ama geçen bir arkadaş otomatik hesaplayıcılı bir takvim söyledi, onda tuttu

- Nub teorisi tuttu

- Serbest beta hcg teorisi tuttu (sanırım 26'ydı değerim)

- İlk aylar hep ekşi istedim. Turşuya aş erdim. 3 aydan sonra feci tatlı manyağı oldum

- Mide bulantım çok olmadı. Olan da rahatsız edici seviyeye ulaşmadı. Mide yanmam vardı ama

- Karnım yaygın değildi, bana hep top gibi geliyordu.

- Kalçam bir miktar büyüdü. Göğüs uçlarım çok koyulaştı

- Sivilcem yok. Tenim durulaştı. Güzelleştiğimi, yüzüme bir ışık geldiğini söylüyorlar :KK12:

Ama bunlar herkes için aynı değil. Her bünye farklı. O yüzden herkes farklı şeyler yaşıyor ve belirtiler farklı oluyor

X