2013 Haziran Anneleri Zayıflıyor

kimseler kilocuklarını yazmamış sadece benmi kilo vermişim yoksaaam:KK52::KK52:
Başlangıç kg:104
Ölçülen kg:92.4
Hedef kg:85(şimdilik)
Giden kg:11.6kg
boy: 178

geçen hafta:92.4
bu hafta:91.5 yehoooooo
900 gr :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
vermişim tamamdır bu iş:21::21::21:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Kiz yazdikya keepcimle bugün ki tarti sonuclarini gayet iyi canim masallah tebrik ederim
Ben 800 gr vermisim tam 77 idim suan 76,2 cikiyorum tartida
Böyle devam insallah

masallah kizlar tebrik ederim kilolar gitmeye baslamiss :))

LOVERLOVER afiyet olsun canimm kilo olmasin bol bol süt olsun bebisine yarasin insallahh :))):KK16::KK16::KK16:

nurgulu bayrak sende gözuksede suan amam masallah cok hizli kilo vermeye baslamisin bu gidiskle bayrak bende kalcakk:26::KK9:

selam kızlar zayıflama gurubunuza bende dahil olmak istiyorum ama işin aksi kısmı ben doğuma eksi 6kg ile girdim şimdi kilo alıyordum onu dengeliyorum günde3lt su anne cayı rezene falan mbenim takıldığım sezeryan sonrası şu boş şişkin göbeğimi ne yapacağım birde senin bebeğin kaç günlük yazilarından anladığım kadarıyla hemen hemen aynı zamana denk geliyorlar benim kızım var bugün 45 günlük siz kaç günlüksünüz
hoşgeldin canım, gel tabii :KK3:bizim doğum 3 haziran

900 gr :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
vermişim tamamdır bu iş:21::21::21:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
ooo maşallah sana valla, meğer kupa sendeymiş:KK19:

Simdilik evde kondisyon bisiklet var onunla zaman bulabildigim kadar yokus yukari sürüs seviyesin de yapiyorum 30 dk da 300 civari kalori gidiyor bu sayede.. oglum huysuz olmazsa eger kucagim da kangurusuna koyup disari yürümeye cikiyorum onun disin da
Normalde pilates tercihim hamilelikte de 7. aya kadar yaptim sonra zor geldigi icin birakmistim su dikisler tamamen kaynasin aradan bikac ay gecsin karin kaslarina daha yogunlasip tekrar baslamayi düsünüyorum.. Simdilik yoga basit hareketlerle zaman buldukca yapman güzel gün gün daha yogun ve daha zorlastirmak gerek okadar süre tembellik yaptik zaten bebegin yorgunlugu var birde spora birden yüklenince vücut cöker mazallah..
benim hamilelikte spor yasaktı,öncesinde de bir kaaybım vardı, yapım aşaması fln derken epey zaman geçti spor yapmayalı.Kas namına birşey kalmamış karnımın bir tarafına vuruyorum diğer taraf titriyor yemin ederim:KK53: neyse başladık artık hallederiz. Benimn kuzen doktora sormuştu 2. ayda haftada 3-4 gün birer saat spor yapabilirsin demişti dr.u

haftanın ilk listesini gireyim;

sabah
koca bir bardak soğuk humana
dereotlu-çörekotlu peynirli omlet
yarım açma
3 kurabiye(tahinli ve incirli) -tam süt kahvaltısı olmuş valla:KK42:

Anammm topikte bir mankenimiz varmış. 1.78 cm :KK34:

keep tebrikler ben bugün tartıldım kilom 69.2 olmuş :KK52::KK52:

Kiz yazdikya keepcimle bugün ki tarti sonuclarini gayet iyi canim masallah tebrik ederim
Ben 800 gr vermisim tam 77 idim suan 76,2 cikiyorum tartida
Böyle devam insallah

hıım görmedim canım son 2 sayfayı bebiş ağlayınca okuyamamıştım sonrada unutmuşum sanırım:KK1:
vuuu süpersin sende dikkat ettinmi peki:26:

masallah kizlar tebrik ederim kilolar gitmeye baslamiss :))

LOVERLOVER afiyet olsun canimm kilo olmasin bol bol süt olsun bebisine yarasin insallahh :))):KK16::KK16::KK16:

nurgulu bayrak sende gözuksede suan amam masallah cok hizli kilo vermeye baslamisin bu gidiskle bayrak bende kalcakk:26::KK9:

koooş gel anam sende yetişş :KK55::KK55:

u

ayyy şımardım şimdi haftaya 2 kilo alır gelirim:KK30:

Anammm topikte bir mankenimiz varmış. 1.78 cm :KK34:

keep tebrikler ben bugün tartıldım kilom 69.2 olmuş :KK52::KK52:

manken ama en tontiş olanından:KK9::KK9:
sağol canım senide tebrik ederim...

arkadaşlar ben çook nadir topiğe bakanlardanım. oğlumu 25 haziranda doğurdum. diyeti 6. aydan sonra düşünüyordum. Ama bu konuyu görünce sizi takdir ettim.

oğlumda 76 kiloyla gebe kaldım. 93le doğum yaptım. bugün 85im. hayatımın gebelik dışı en yüksek kilosundayım.
kızımda da 76ile gebe kalmıştım 88le doğum yapmıştım doğum dan sonra 78dim.
kızımda son ayda kilo almamıştım. oğlumda son ayda resmen şiştim.

ben bayagı tembel çıktım yaa. yediklerime hiiç dikkat etmiyorum, hiç yürüyüş falan da yaptığım yok bu güzel yaz akşamlarında. karşı komuşum gezmeye bebeği 20 günlükken başlamıştı. şimdi bebeği 3 ayı geçti hala geziyorlar. iyi cesaret ediyor. bense doğumdan beri nerdeyse balkondan başka dışarı çıkmadım. hastane ve sağlık ocağından başka sadece işitme testini beklerken bi arkadaşımda 2 saat geçirdim o kadar.

hep evdeyim. ramazana kadar ablam vardı. o gittiğinden beri sadece mutfak ve çamaşırla ilgileniyorum çocuklardan başka bi uğraşım yok tabi bol bol tv var. temizliği de sağolsun eşim yapıyor.

bu ev hayatı hem obez hem depresif yapacak diye korkuyorum. eylülde gezmeye başlarım diye düşündüm hep.

ay ne güzel kilo vermeler başlamış
ben 55 le hamile kaldım
70 le doğuma gittim
geçen hafta 61 kiloydum
vermem gereken 6 kilom var

ama ben şu ana kadar 2 kilodan fazla veremedim hiç hayatım boyunca
yani bu 6 kilo şu an gözümde 16 kilo gibi :18:
zaten 1.60 cık boyum var :KK17:
bir an önce vermem lazım bu kiloları
geçen gün kotumu giyeyim dedim düğme kapanmadı :KK53:
hoş kapansa ne olacak bıngıl bıngıl yumuşacık bir göbek var
ne biçim çıkar pantolondan su dolu balon gibi dışarı taşar :KK19:

benim hamilelikte spor yasaktı,öncesinde de bir kaaybım vardı, yapım aşaması fln derken epey zaman geçti spor yapmayalı.Kas namına birşey kalmamış karnımın bir tarafına vuruyorum diğer taraf titriyor yemin ederim:KK53: neyse başladık artık hallederiz. Benimn kuzen doktora sormuştu 2. ayda haftada 3-4 gün birer saat spor yapabilirsin demişti dr.u

canim baslangicla dedigim gibi hafif egzersizlerle baslarsan yavas yavas toparlarsin... benim hastane en az 6 hafta kendini cok yormayacaksin dedi ben 6. hafta basladim carsamba günü doktor randevum var bakalim spor icinne söyleyecek

sabah: bir kase mercimek corbasi

ara: 1 dilim ananas, 1 avuc ceviz

aksam:firin da 1 kücük biftek

45 dk spor

Son düzenleme:
sabah
1 haşlanmış yumurta
zeytin
peynir
tahin helvası

ara
1 tabak pasta

öğlen
1 kase mercimek çorbası
1 kase mantar,tavuk sote

ara
1 şeftali
1 kase balık kraker

kızlar kilolar diyetle gidecekte göbekler hakkında ne yapmayı düşünüyorsunuz içi boş kocaman hamur bir göbeğim var spor demişsinizde oğlum 8 yaşında kızım yeni oldu ben işleri yapıcamda birinin maması gazı diğerinin yaz ödevleri akşam yemeği yemeği nfalaan ne arada spor yapıcam ki yaaaa süt için çörek otunu duymuşmuydunuz bilenler söyleyebilirmi sahi bende kilomu söyliyim şuan da 68 kg hedefim 60 inşallah

merhaba bende geldim aranıza.

boy 1.72
başlangıç 91 kg, doğum 111.8 kilo ile oldu :KK53:
zaten kiloluydu anlıcanız.
doğumdan sonra 10 kilo verdim 101.8 dim.

3 gündür diyet yapıorum dün 40 mızda çıktı.
şu an 99.0 ım. yani 3 günde 2.800 gitmiş.
valla azimliyim çünkü alışverişe gittim hiçbişey olmayınca çok moralim bozuldu gaza geldim.
spor yapmıorum, oğlum yeteri kadar yaptırıo zaten, emzirmek de yeterli oluyor şimdilik.
hedefim ise şimdilik 80kg, yani 1 sene önce düğündeki halim.

beyaz ekmek yemiorum sadece sabahları 2 dilim kepek ekmeği.
onun dışında abur cuburu bıraktım, sebze yemekleri yiyorum.
akşam da pek bişey yememeye çalışıyorum
buarada günde 3-4 litre su içiyorum.

daha sonra ise 70 kg için yırtınacam, benim için çok ideal bir kilo :KK34:

hadi bakalım herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:
merhaba bende geldim aranıza.

noy 1.72
başlangıç 91 kg, doğum 111.8 kilo ile oldu :KK53:
zaten kiloluydu anlıcanız.
doğumdan sonra 10 kilo verdim 101.8 dim.

3 gündür diyet yapıorum dün 40 mızda çıktı.
şu an 99.0 ım. yani 3 günde 2.800 gitmiş.
valla azimliyim çünkü alışverişe gittim hiçbişey olmayınca çok moralim bozuldu gaza geldim.
spor yapmıorum, oğlum yeteri kadar yaptırıo zaten, emzirmek de yeterli oluyor şimdilik.
hedefim ise şimdilik 80kg, yani 1 sene önce düğündeki halim.

beyaz ekmek yemiorum sadece sabahları 2 dilim kepek ekmeği.
onun dışında abur cuburu bıraktım, sebze yemekleri yiyorum.
akşam da pek bişey yememeye çalışıyorum
buarada günde 3-4 litre su içiyorum.

daha sonra ise 70 kg için yırtınacam, benim için çok ideal bir kilo :KK34:

hadi bakalım herkese kolay gelsin.

Hosgeldin canim masallah 3 günde okadar kilo cok iyi hep bu hizla devam edersin umarim

Hosgeldin canim masallah 3 günde okadar kilo cok iyi hep bu hizla devam edersin umarim

hoşbulduk
sanmıorum canım bu hızla gidersem, ayda 20 kilo falan veririm heralde,
öyle bişey de olamıcandan muhtemelen bundan sonra azalarak gider ama olsun bırakmayı düşünmüyorum,
çok sıkı yapmıcam sütümün kesilmesini falan istemem, sadece yediklerimi azaltıorum,
süt yapan suymuş, suya devam :KK34:

slm kızlar ben yeni katılıyorm . 50 günlük kızım var sezeryan dogum yaptm 14 kg aldım hamilelikte. dogumdan sonra eve geldm ve sadece 3 kg gitmiş benden şok oldum zatn 3 kg kızım dogdu anlamadm serumlar mı şişirdi naptı. 60 ile hamile kaldm suan 69 kiloyum .hedefim 57 .11 kilo fazlam var yani .emziriyorum ama hala kilo gitmiyo yaa :KK43:((

X