2013 kasım aralık aylarında tüp bebek denemesi yapacaklar BURAYAAAA :)))

Merhaba arkadaşlar beni hatırlıyormusunuz bilmiyorum ama ben sizleri çok iyi hatırlıyorum. Uzun zamandır girmiyordum bi bakayım dedim ne var ne yok ve gördüklerime o kadar sevindim ve heyecanlandım ki anlatamam llylzll ve hatibulut inanın çook çok mutlu oldum. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Yüce Allahım yeter ki ol desin...
Ben de hala bi ilerleme yok. Hatırlarmısınız bilmem 5 aylıkken ölü doğum yaptıktan sonra menenjite yakalandım demiştim. Çok şükür 2,5 senedir temizim, sağlıklıyım fakat tekrar tüp bebeğe cesaretim kesinlikle yok. Yeliz ve Hatibulut... umut oldunuz... Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşaallah... Hepinizi Allaha emanet ediyorum. Mutlu bayramlar

Merhaba arkadaşlar beni hatırlıyormusunuz bilmiyorum ama ben sizleri çok iyi hatırlıyorum. Uzun zamandır girmiyordum bi bakayım dedim ne var ne yok ve gördüklerime o kadar sevindim ve heyecanlandım ki anlatamam llylzll ve hatibulut inanın çook çok mutlu oldum. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Yüce Allahım yeter ki ol desin...
Ben de hala bi ilerleme yok. Hatırlarmısınız bilmem 5 aylıkken ölü doğum yaptıktan sonra menenjite yakalandım demiştim. Çok şükür 2,5 senedir temizim, sağlıklıyım fakat tekrar tüp bebeğe cesaretim kesinlikle yok. Yeliz ve Hatibulut... umut oldunuz... Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşaallah... Hepinizi Allaha emanet ediyorum. Mutlu bayramlar
Saol canim iyi dileklerin icin ..kesinlikle cesaretli ol inan ve vazgećme allah büyük dualarımız bir...

Canimm seni nasil unuturum. Ayni donemde ayni seyleri yasadik seninle. Her daim aklimda ve dualarimdasin. Oncelik senin iyi olman kendini hazir hissettiginde denersin canim. Rabbim gonlundekini tez zamanda nasip eder sana insallah. Sımsıkı kucakliyorum seni

Canimm seni nasil unuturum. Ayni donemde ayni seyleri yasadik seninle. Her daim aklimda ve dualarimdasin. Oncelik senin iyi olman kendini hazir hissettiginde denersin canim. Rabbim gonlundekini tez zamanda nasip eder sana insallah. Sımsıkı kucakliyorum seni
Msjını okuduğumda çok etkilendim az şey yaşamadık gerçekten. Dualarında yer verdiğin için çok mutlu oldum. Allah hepimizin gönlüne göre versin inş. Çook öpüyorum. Allaha emanet ol ❤

Canim Rabbim ol derse olur doktorlarin umudu yokken oldu.cok zor geciyor kanamam var hastanede yatıyorum ama gececek inşallah. Darisi sana inşallah

Kızlar bebegim kanamalara dayanamadi kaybettim oğlumu :KK43:
Yaa icim yandi okuyunca ...rabbim öbür yawruna ömür versin insalah ..cok sükür ki kucagin boş degil.bidaha olur insalahhh

Bende 20 haftaya kadar geldim sukur ama hala tedirginim 17.haftada muayenede kafasinda kistler var dedi doktor ilerleyen zamanda gecer dedi ama bilmiyorum 2 li 3 lü hic bi test yaptirmadim ...aminosentezde istemedigim icin doktor net bisi sölemiyor...
Insalah dedigi gibi buyudukce gecer ..

Kızlar bebegim kanamalara dayanamadi kaybettim oğlumu :KK43:
canım geçmiş olsun, Allah diğer evladına uzun ömürler versin :KK61::KK61:Rabbim istiyorsan yeniden nasip etsin inşallah:KK36::KK36:

Yaa icim yandi okuyunca ...rabbim öbür yawruna ömür versin insalah ..cok sükür ki kucagin boş degil.bidaha olur insalahhh

Bende 20 haftaya kadar geldim sukur ama hala tedirginim 17.haftada muayenede kafasinda kistler var dedi doktor ilerleyen zamanda gecer dedi ama bilmiyorum 2 li 3 lü hic bi test yaptirmadim ...aminosentezde istemedigim icin doktor net bisi sölemiyor...
yelizcim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inaşllah:KK68::KK68: bizler içinde bol bol dua et....

canım geçmiş olsun, Allah diğer evladına uzun ömürler versin :KK61::KK61:Rabbim istiyorsan yeniden nasip etsin inşallah:KK36::KK36:

yelizcim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inaşllah:KK68::KK68: bizler içinde bol bol dua et....
canım sizler için ben de hep dua ediyorum. inşallah diyorum benim gibi tedaviye gerek kalmadan gelir melekleri

Canim arkadasim etmez olurmuyum hic hep aklimdasiniz burdan takip etmeye calisiyorum sizleri ..rabbim büyük bence benim olduysa herkesin olur zamanı var demekki diyorum...dualarimdasiniz :KK66:

canım sizler için ben de hep dua ediyorum. inşallah diyorum benim gibi tedaviye gerek kalmadan gelir melekleri

Allah razı olsun kızlar...

Kaan Bozkurt'a devam ediyorum 2 embriyom var, buz bebişler... inşallah bayram sonrası rgl olduğumda kontrole gidip sonrasında da transfer olacağım artık, bu son olsun diyerek.....

Canim gonlunu ferah tut inşallah sag salim alirsin kucagina

meraba kader arkadaşlarım ..bu gün çok mutluyum rabbim kendiliğinden bebeğimi nasip etti kalp atışınıda duyduk bugün inanılmaz bi durumdayım ..inşalah kucağıma da almak nasip olur ..
DARISI İSTEYEN HERKESE EN KISA ZAMANDA İNŞALAHHHH
Canım gözünaydın :KK9:rabbim kucağına almayı nasip etsin :dua:

Canım çok üzüldüm büyük geçmişler olsun ne denir ki :KK43: çok geç gördüm yaaa daha iyisindir inşallah Allahım gönlüne sakinlik ferahlık versin öpüyorum kalbinden
cnm slm bugun oyle bir bakim dedim eski topige ve senin hamile takvimini gordum inan cok sevindim senin adina rabbim tamamina erdirsin sahracim yazmadan edemedim hayirli olsun arkadasim bilmiyorum hatirlarmisin beni ben nese cnm

cnm slm bugun oyle bir bakim dedim eski topige ve senin hamile takvimini gordum inan cok sevindim senin adina rabbim tamamina erdirsin sahracim yazmadan edemedim hayirli olsun arkadasim bilmiyorum hatirlarmisin beni ben nese cnm
Evet canim hatırladım :)) Mersinde oturuyordunuz degil mi?
Ben bu topigi aradim bulamadım cok gerilerdeydi sayfalar.
Amin canim Allah razı olsun 💕çok teşekkür ederim 🙏 Ramazan Bayrami dönüşü öğrendik bizde süpriz yumurta bize büyük süpriz yapti hala inanamiyorum 🙈
Allahim dileyen isteyen hasretle bekleyen tüm kardeslerime nasip etsin inşallah 🙏😇

X