2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
cnm belırlı perıyotlarla gelıyorsa sancı bence dr.a gıtmelısın.. belkı nst ye baglarlar..ıhmal etme derım
şuanda geçti gibi ama ara ara vuruyor gene
cnm dr ye sorma imkanın varsa sor önce sonra git.sık oluyorsa git ihmal etme derim

bıraz daha gecmezse gıdecem doktora cnm korkuyorum erken dogum olur dıye

Kızlar bugun mihs ile hello baby i alt üst ettik arabalarımızı ve bir dolu ihtiyacımızı aldık uzun süre kuyruk bekledik 3 saat :KK31:ama değdi..1550 araba aldık 600 hediye ceki ile geri kalanları iyi günlerde kullanalım mutlaka gidin :KK16:
hayırlı olsun canım güle güle kullanın

Kızlar bugun mihs ile hello baby i alt üst ettik arabalarımızı ve bir dolu ihtiyacımızı aldık uzun süre kuyruk bekledik 3 saat :KK31:ama değdi..1550 araba aldık 600 hediye ceki ile geri kalanları iyi günlerde kullanalım mutlaka gidin :KK16:

ben de bugün hello babby e gidenlerden haber bekliyodum, indirim yarın da devam edicek miymiş, baya uygun mu, ne kadarlık alışverişe ne kadarlık hediye çeki veriyorlar, bi de hangi, arabayı 1550ye aldınız, biz de araba için gitmek istiyoruz, bilgi verirsen memnun olurum, şimdiden teşekkürler... bu arada aldıklarınızı iyi günlerde güle güle sağlıkla kullanın...

[

adanam,

sen de bugün hello baby e gidicektin, nasıldı fiyatlar sen bişeyler aldın mı mutlaka paylaş, sizden aldığım bilgilere göre ben de yarın gitmeyi düşünüyorum indirimler yarın da devam edecekse...

herkese merhaba... daha yeni girebildik evimize. hemen size koştum ben de. şeker yüklememizi yaptırdık. sonuçlar pazartesi günü inşallah. ama canımı çıkardılar yaa... 3 defa kan almak için 6 defa delindim. her iki kolum ve her iki elimin damarları şişti şuan. neyse şikayetimi yaptım ama baş hemşireye. o yeter bana. hala makat pozisyonunda bebeğim. dönmemiş henüz. 1210 gr. olmuş prensesim. 38 cm. de boyu var. 4 boyutlu ilk vesikalığımızı da aldık... :) maşallah deyin teyzeleri başta benim hanım sultanıma sonra da hepimizin bebeklerine...:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Biz concord neo aldık 1550 tl ama her 250tl ye 100 tl hediye ceki verilio 600 tl cek aldik onlada digerlerini.chicco giyim %50 indirim mesela hepsi bedavaya gelio 600 tl icinden biz 1550 araba ve 850 ufak esyalari aldik anakucagi atesolcer giyim biberon vs.1750 odedik 600 tl kar

herkese merhaba... daha yeni girebildik evimize. hemen size koştum ben de. şeker yüklememizi yaptırdık. sonuçlar pazartesi günü inşallah. ama canımı çıkardılar yaa... 3 defa kan almak için 6 defa delindim. her iki kolum ve her iki elimin damarları şişti şuan. neyse şikayetimi yaptım ama baş hemşireye. o yeter bana. hala makat pozisyonunda bebeğim. dönmemiş henüz. 1210 gr. olmuş prensesim. 38 cm. de boyu var. 4 boyutlu ilk vesikalığımızı da aldık... :) maşallah deyin teyzeleri başta benim hanım sultanıma sonra da hepimizin bebeklerine...:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

maşallah canım...

Biz concord neo aldık 1550 tl ama her 250tl ye 100 tl hediye ceki verilio 600 tl cek aldik onlada digerlerini.chicco giyim %50 indirim mesela hepsi bedavaya gelio 600 tl icinden biz 1550 araba ve 850 ufak esyalari aldik anakucagi atesolcer giyim biberon vs.1750 odedik 600 tl kar

süpermiş yaa, biz de concord neo düşünüyoruz, ama araba dışında pek de bi eksiğimiz kalmadı, diğer alışverişleri önceden yaptık, şimdi keşke yapmasaydık diyorum :KK43: ama bi şekilde ileriki aylar için alıcak bişeyler bulunur heralde, bu hediye çekleri yarın da devam edicek miymiş biliyo musun... tekrar güle güle kullanın aldıklarınızı süper bi alışveriş olmuş...

Slm kızlar.Ben çok sıkılmaya başladım şu diyet olayından ya..6 haftadır diyet yapıyorum doymuyorum artık hemde canım güzel yemeklerden istiyo onlarda diyete uymuyo :KK43: öğlen ızgara 90 gr et aksam 8 kaşık sebze. Daha 27.haftadayım çabucak geçse şu zaman.Çalışırken unutuyorum açlığımı ama şimdi 10 günlüğüne izne çıktım ve evin içinde dolanıp duruyorum sonunda yine hep elim buzdolabına gidiyo

canım bir süre sonra alışıyorsunbebeişini kucağına aldığında herşeyi unutacaksın Allahın izniyle az daha sabır

slm bayanlar nasılsınız sırtınız beliniz mide yanmalarınızbiliyorum iyiyiz desenizde hepimizin şikayetleri var:) daha geçmişi okumadım yazayım sonra okuyacağım yarın doktora gidiyoruz bakalım ne konuşacagız kızım kaç kilo olmuş falan inş kar yağmazda yollar kapanmaz ise çünkü dağbaşında yaşıyorum :KK43:neyse ben bu hafat oyuncak örmekle meşgüldüm güzel şeyler çıktı gibi ama bu arada doğum çatasındaki malzemelerden bahsedilmiş yelek yerine şal koymanızı öneririm hem hastanede hemde eve geldiğimizde gece bbeişleri emzirmek için sık sık kalktığımızda çok terli olacağız yelek güymek falan yerine şalı atı veriyorsun omuzlarına çünkü lohusa iken çok terleme oluyor falanneyse resimleri koyuyorum ve bu oyuncaklardan oyun halsı yapmaya karra verdim oyuncaklarım duyu organlarınada hitap ediyor uğurböceğine hışırhışır poşet koydum ahtopot ve kuşun içine pinpon topuna bonucuk atarak çıngırak yaptım :) ve çiçek olanın içindede oğluşumun bisiklet kornasını yerleştirdim :) oyun halısını tamamlayınca inş onuda koyacağım :)
Eki Görüntüle 584042 Eki Görüntüle 584043 Eki Görüntüle 584044

çok güzel olmuş yaaa güle güle kullanın

maşallh Reyyan bebeğe :nazar:

bizim oğlumuz olsaydı emre koymayı planlıyorduk. EMRE,BURAK,MURAT,ÇINAR,HAMZA başka gelmyr aklıma =)
bebeği 1500gr olan arkadaşım süpersin maşalllah bebeişine =) ama 30. haftada normal gibi geldi doktor neden şaşırdı acaba=) çantayı hazırlama vakti geldi yani off=) gecelik benimde almam gerekyr birde sabahlık =)
kızlar ben 5 kg aldım bebiş 1200 gr olmuş mudur? bende 28 aralık ta gideceğim.arkadaşlardan biri kimdi hatrlayamadm doktor 3 haftada bir görüşeceğiz demiş çok değil mi bende 2 haftada bir olur diye düşünmüştüm=( of bana kalsa haftada bir giderimde doktor istemez=) yarın hello baby açılışına gideceğim kızlar inşallah indirim bol olur =) bebek arabası alacağım
Chicco I Move 360 Bebek Arabası + Auto Fix Oto Koltuğu Kırmızı inşallah indirimde olur =)))

kızlarrr isimleri not aldım gercekten hepsı guzel ama benim eşimde o kadar tıtızlenıyor dığim bazen gıcık oluyorum:KK53: benden daha karrsız çünkü artık ksmetimizde ne varsa allh büyük diyorummmm umarım ısım facıası yasmayız:KK51: adanam canım bahsettığin kişi benimmm doktor sasırmadı ben cok kılo aldıgım ıcın kızmıstı :KK35: ama bebşin kılosunu görünce tamm affettim dedi kızgınlıgım gectı dedı 3 haftaya gelınce benım bır sıkayetrım olmadıgı ıcın 3 hafta ondan sonra duruma gore bakarız dedi tabi aksı bir durum sikayet olursa mutlaka gelıyorsun dedi....inanki senin aldıgın kıloyla alakası yok olmustur sıkma canını bende bu ara yemek duzenımı sasırmıstım daha zayıf olmasını beklemıstım aslında o yüzden bu kadar mutlu oldum:nazar: evet çanta hazırlama vakti gelmiş baksana bebişlerimiz kucagımızda olcak insallh sag salım vakıt az gıbı ılgılendiğiniziçin teşekkur ediyorum böle bire bir yazınca ınsanın hosuna gıdıyor yavvvvv:21:

merhabalar güzel bir hafta sonu diliyorum hepinize.biz bgn temizlik yaptık yorulmuşuz.alışveriş yapanlar güle güle kullanın cicişlerinizi

güzel ve sağlıklı günlerde kullanın inşallah

canım hemşire benden kan alırken ayyyyyyyy çok acıtıyorsunuzzzzzzz dedim
sen böyle acı çekerken ben kan alamam dedi pat diye iğneyi kolumdan çıkardı
ben şok oldum
sonra tekrar başka bir yeri deldi:KK53::KK53::KK53::KK53:
kendi beceriksizliğinin faturasını bize çıkarıyorlarrrrrr
çok sinir oluyorum çokkk:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
sonu güzel olsun inşallah
kilosuna da maşallahhhhhh

kızlarrr isimleri not aldım gercekten hepsı guzel ama benim eşimde o kadar tıtızlenıyor dığim bazen gıcık oluyorum:KK53: benden daha karrsız çünkü artık ksmetimizde ne varsa allh büyük diyorummmm umarım ısım facıası yasmayız:KK51: adanam canım bahsettığin kişi benimmm doktor sasırmadı ben cok kılo aldıgım ıcın kızmıstı :KK35: ama bebşin kılosunu görünce tamm affettim dedi kızgınlıgım gectı dedı 3 haftaya gelınce benım bır sıkayetrım olmadıgı ıcın 3 hafta ondan sonra duruma gore bakarız dedi tabi aksı bir durum sikayet olursa mutlaka gelıyorsun dedi....inanki senin aldıgın kıloyla alakası yok olmustur sıkma canını bende bu ara yemek duzenımı sasırmıstım daha zayıf olmasını beklemıstım aslında o yüzden bu kadar mutlu oldum:nazar: evet çanta hazırlama vakti gelmiş baksana bebişlerimiz kucagımızda olcak insallh sag salım vakıt az gıbı ılgılendiğiniziçin teşekkur ediyorum böle bire bir yazınca ınsanın hosuna gıdıyor yavvvvv:21:

canım sen 30. haftayı deviriyorsun bence de sen çantanı hazırla artık
:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

maaşallah bebişine vesikalığı yüklesen ya biz de görelim prensesi
bana da serum için 4 yerimden delmişlerdi eyvah dedim doğumda nolcak acaba :KK53:
inşallah şeker normal çıkar canım

SLM ANNİŞLERRR :KK49::KK3:NASILSINIZZ BİZ OĞLUŞUMLA :nazar:MAŞALLAH KIPIR KIPIRIZ BAZEN TEKMELERİ SERT OLUYOR :KK53:BENİM HOŞUMA GİDİYOR RABBİMİN NE GÜZEL HİKMETİDİR BU YAAA BİNLERCE ŞÜKĞRLER OLSUN ALLAHIMAA:KK16::KK16:GÖBÜŞÜM İYİCE ŞİŞTİ OTURDUĞUM YERDEN KALKAMIYORUMM:KK1::1BEN ALIŞVERİŞ ERKEN YAPTIM ŞİMDİ EVDE OTURUP KAZAK HIRKA PATİK BİŞİYLER ÖRÜYORUM OĞLUŞUMA:BENİM DOĞUM 22 ŞUBATMIŞ AMA ERKEN DOĞMA DURUMU VARMIŞ YANİİ ZAMAN YAKLAŞIYOR BOL BOL DUA EDELİM KIZLAR HEPİNİZ ÖPÜLDÜNÜZ..

kızlar eşlerinize doğum hediyesi ne aldırcaksınız? sürpriz mi yapıcaklar yoksa bişey isticekmisiniz? benim eşim geçen sefer bişey almamıştı başının etini yedim :KK52: busefer ne istesem alıcak ama ben aldırcak bişey bulamıyom :21: tek taş takı falan ben takmam başka da bişey aklıma gelmior :KK9: :KK9:

kızlar eşlerinize doğum hediyesi ne aldırcaksınız? sürpriz mi yapıcaklar yoksa bişey isticekmisiniz? benim eşim geçen sefer bişey almamıştı başının etini yedim :KK52: busefer ne istesem alıcak ama ben aldırcak bişey bulamıyom :21: tek taş takı falan ben takmam başka da bişey aklıma gelmior :KK9: :KK9:

ben güzellll , gösterişli bir bilezik alacağım inşallah

evet artık zamanıdır değil mi çanta hazırlamanın benim oğlusum cok şanslı olacak inşallah teyzemiz hazırlıyor çantamızı gönderecek bu aralarrr bizde bize göre eksıkleri koyacagız içine kısmetse Allah ailemizi başımızdan eksik etmesinnn :KK1: canım doğum hediyesini soran arkadsım bende takı felan sevmıyoruym ama su mınıcık kolyelerde hosuma gitmıyor değil hanii:KK37::KK37:

canımm sen en gösterıslısınden en guzelınden aldır güzelim kolaymı iki bebeşi dünyaya getirmekD::KK70: sagsalım kucagına al ınsallh agız tadıylada al bılezıgınıde tak ınsallhh

değil mi ama:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

inşallah canım

bu arada o zarif kolyeler var ya
onlara bebeğinin adını yazdırabilirsin, küçük harflerle kenerına da bir nazar boncuğu
güzel olur değil mi?
ben yaptırmayı düşünüyorum da:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

selam kızlar geldim ama kalamayacağımm :KK25::KK25::KK25::KK25: midemmm dünde bugünde berbat işte :KK43::KK5::KK5::KK5: kendimi iyi hissedersem uğrarımm ama sanmıyorum yemeğim yok yapasım yok binadan yemek kokuları geliyor delirmiş durumdayım ağlayasım var :84::84::84::84::84::84: çok öpüldünüz hepiniz hoşçakalın dostçakalın :KK3::KK55::KK16:

cok gecmis olsun canim cabucak iyiles insaallah:KK49:

eveettttt biz çileğimle bugun hakıkaten alt üst ettık eşlerımız 3 saat bekledı bızde alısverısımızı yaptık cok hesaplı ve uyguna geldı istanbulda olanlar kacırmasın derım bır hafta devam edıcekmıs ındırım

X