2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
ama sulecim biz seni kıskanırız bu ayazda
olmazki ama
güzel ve güneşli bir havadan bahsedilmez ki
aldıklarını bize de gösterrrrrrrrrrr
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

güzel bi gündü ama yine yorulduk hemencik, keyfi kaçtı. sadece bi alt, şapka ve 5 li takım aldım, onu da tanıdık biyerden, ayıp olmasın diye. asıl alışverişimiz ocak ilk haftası falan olucak. o zaman hepsini bir koyarım buraya.

kızlar hastane çantası için biraz erken değil mi? panik oluyorum valla böyle. ama benden 10-15 gün önce doğuma girecekler var, haklısınız. kolay gelsin..

hastane için pijama, gecelik için fikirde bulunanlara teşekkür ediyorum, ama kafama takılan bişey var;
bende alt-üst, gecelik ve sabahlığı ile birlikte beyaz saten takım var. bedeni de büyük olduğu için hiç giymemiştim. bir de alt üstün renkli olanı da var. acaba yeniden gecelik ve pijama almama gerek var mı? çok mu abartı olur saten? bi fikriniz var mı??

ilginç bende öyle fazla kanama olmamıştı.hatta hemşire hasta bezini alınca kanaman çok az iyi demişti.lohusalıkta da adet kadar olmuştu miktarı.bende ped yetiştiremezsem bez takarım artık diyodum :KK1:

ilk gün çok oldu kanamam parça gibi kan pıhtıları fln oldu diğer günler daha azdı..

Slm kızlar.Ben çok sıkılmaya başladım şu diyet olayından ya..6 haftadır diyet yapıyorum doymuyorum artık hemde canım güzel yemeklerden istiyo onlarda diyete uymuyo :KK43: öğlen ızgara 90 gr et aksam 8 kaşık sebze. Daha 27.haftadayım çabucak geçse şu zaman.Çalışırken unutuyorum açlığımı ama şimdi 10 günlüğüne izne çıktım ve evin içinde dolanıp duruyorum sonunda yine hep elim buzdolabına gidiyo

canım evde ıyalanacak bişeyler bulsan kendine? el işi falan ?

olmazki ama

güzel bi gündü ama yine yorulduk hemencik, keyfi kaçtı. sadece bi alt, şapka ve 5 li takım aldım, onu da tanıdık biyerden, ayıp olmasın diye. asıl alışverişimiz ocak ilk haftası falan olucak. o zaman hepsini bir koyarım buraya.

kızlar hastane çantası için biraz erken değil mi? panik oluyorum valla böyle. ama benden 10-15 gün önce doğuma girecekler var, haklısınız. kolay gelsin..

hastane için pijama, gecelik için fikirde bulunanlara teşekkür ediyorum, ama kafama takılan bişey var;
bende alt-üst, gecelik ve sabahlığı ile birlikte beyaz saten takım var. bedeni de büyük olduğu için hiç giymemiştim. bir de alt üstün renkli olanı da var. acaba yeniden gecelik ve pijama almama gerek var mı? çok mu abartı olur saten? bi fikriniz var mı??

güle güle kullanın canım aldıklarınızı

saten bence rahat edemezsin bi kere esnek değil bi de kaygan emzirceksin satenle emzirmeyi ben hiç becerememiştim kayıp duruyo çocuk :KK9:

cemrem teşekkur ederimmmm :KK3: biz devlet hastanesine gidiyoruz doktorumuz sagolsun sımdıye kadar hep ılgılıydı bi eksiklik hissettirmediii.... 15 kılo aldıgımı duyunca kızdııı yavasşşşşşş :KK20: dedi :KK50: ama oğlusumun kılosuna bakınca hadı afettim dedi :KK51: tam 1500 olmus benım tosunum :nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK52::KK76: vuhuu cok mutluyum artık 3 haftada bir görüşcez dedi bıde karnımdan dolayı aferın dedı daha catlatmamıssın dedı :KK14: tabii inşallh öle catlaksız gecer yavas yavas dogum cantası hazırlansın dedı öle işte güzel seyler söyledi yaniiii mutlu oldukk umarımmm oglusum gercekten 1500 kılodurrr 3 5 desıyormus yaaa umarım bızde degısmıyordur:KK70: sırt agrıları bel agrıları olacak benım bılekler agrıo dedım ee yanıı 15 kılo fazlalık oldu bıuraz agrıycak daha bunlar ıyı hallerın dedı:KK52: umarım her gorusme böle iyi olur dedi bukadar arkadslarrr kendinize iyi bakınnnnnnn hepimize allah ım saglıklı yavrular nasip etsin :emir_bebek:

vavvvvvvvvvvvvv
maşallah kuzuna annesi
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ya bır cok arkadas dogumlarını bebıslerını ruyaların da goruyor.. ben goremıyorum ya :KK43:( en son 2.5 aylıkken gormustum..hemsıre bebegımı kucagıma verıyordu emzırmem ıcın.okadar küçüktü ki nasıl tutup emzirecegımı bılememiştim :) görüş o görüş yanı.. tum gunum yavrumu dusunmekle gecıyor ama yok ya.. çok istiyorum görmek :KK43:(

canım ben hiç görmedim
ama nasıl bir şey olduklarını ben de çok merak ediyorummmm

herkese iyi akşamlar... umarım iyisinizdir...

biz iyiyiz çok şükür, sen nasılsın?

Slm kızlar.Ben çok sıkılmaya başladım şu diyet olayından ya..6 haftadır diyet yapıyorum doymuyorum artık hemde canım güzel yemeklerden istiyo onlarda diyete uymuyo :KK43: öğlen ızgara 90 gr et aksam 8 kaşık sebze. Daha 27.haftadayım çabucak geçse şu zaman.Çalışırken unutuyorum açlığımı ama şimdi 10 günlüğüne izne çıktım ve evin içinde dolanıp duruyorum sonunda yine hep elim buzdolabına gidiyo

kusura bakma unuttum canım, şekerden dolayı mı diyet yapıyordun?
evet maalesef hepimizde doymak bilmez bir yeme isteği var
biraz daha sabır arkadaşımmm

ben de doğumdan sonra yiyip içeceklerimin bir listesini çıkardım
1. türk kahvesi yanında bir tane :KK14::KK14:
2.pizza
3.ayvalık tostu

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

annişler hersey cok ıyı hosta isimler ne olcak yaaaaD::KK70: ben oğluma isim bulamıyorum söle beğendiğiniz erkek isimlerini yazın bı zahmet yaaaaa kızım orsayda dora ısmını cok ıstıyordum oglumada kayra ısmını ıstıyorum ama babamız taha tasdıklemedı :KK70:

bizde de netleşmedi ama
sanırım ismimiz yavuz selim olacak

güle güle kullansın miniğin canım
hastane çantasını ben de hazırlamadım ama erken de değil sanırım
doğum ile ölümün saati şaşmazmış ya
ne zaman geleceği hiç belli olmazzzzzzz

saten geceliğe gelince hastane için sanırım fazla seksi olurrrrr:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

annişler hersey cok ıyı hosta isimler ne olcak yaaaaD::KK70: ben oğluma isim bulamıyorum söle beğendiğiniz erkek isimlerini yazın bı zahmet yaaaaa kızım orsayda dora ısmını cok ıstıyordum oglumada kayra ısmını ıstıyorum ama babamız taha tasdıklemedı :KK70:
bizim oğlumuz olsaydı emre koymayı planlıyorduk. EMRE,BURAK,MURAT,ÇINAR,HAMZA başka gelmyr aklıma =)
bebeği 1500gr olan arkadaşım süpersin maşalllah bebeişine =) ama 30. haftada normal gibi geldi doktor neden şaşırdı acaba=) çantayı hazırlama vakti geldi yani off=) gecelik benimde almam gerekyr birde sabahlık =)
kızlar ben 5 kg aldım bebiş 1200 gr olmuş mudur? bende 28 aralık ta gideceğim.arkadaşlardan biri kimdi hatrlayamadm doktor 3 haftada bir görüşeceğiz demiş çok değil mi bende 2 haftada bir olur diye düşünmüştüm=( of bana kalsa haftada bir giderimde doktor istemez=) yarın hello baby açılışına gideceğim kızlar inşallah indirim bol olur =) bebek arabası alacağım
Chicco I Move 360 Bebek Arabası + Auto Fix Oto Koltuğu Kırmızı inşallah indirimde olur =)))

slm bayanlar nasılsınız sırtınız beliniz mide yanmalarınızbiliyorum iyiyiz desenizde hepimizin şikayetleri var:) daha geçmişi okumadım yazayım sonra okuyacağım yarın doktora gidiyoruz bakalım ne konuşacagız kızım kaç kilo olmuş falan inş kar yağmazda yollar kapanmaz ise çünkü dağbaşında yaşıyorum :KK43:neyse ben bu hafat oyuncak örmekle meşgüldüm güzel şeyler çıktı gibi ama bu arada doğum çatasındaki malzemelerden bahsedilmiş yelek yerine şal koymanızı öneririm hem hastanede hemde eve geldiğimizde gece bbeişleri emzirmek için sık sık kalktığımızda çok terli olacağız yelek güymek falan yerine şalı atı veriyorsun omuzlarına çünkü lohusa iken çok terleme oluyor falanneyse resimleri koyuyorum ve bu oyuncaklardan oyun halsı yapmaya karra verdim oyuncaklarım duyu organlarınada hitap ediyor uğurböceğine hışırhışır poşet koydum ahtopot ve kuşun içine pinpon topuna bonucuk atarak çıngırak yaptım :) ve çiçek olanın içindede oğluşumun bisiklet kornasını yerleştirdim :) oyun halısını tamamlayınca inş onuda koyacağım :)
$2012-12-21 22.52.55.jpg $2012-12-21 22.53.50.jpg $2012-12-21 22.53.22.jpg

kızlar merhaba.. 2012 mart annesi olarak naçizane birkaç sey yazmak istedim... spinal sez. oldum ve çok çektim, başağrısı ve boyun ağrısı gibi yan etkiler oldu, 6 gün sürdü.. tabi sizede olacak değil, kimi insan çok rahat yaşar, kimi bahtsızlar da benim gibi :KK43: ben 2 takım gecelik 1 takım pijama götürdüm ama ameliyattan çıkınca aayip üşüyorsunz ve tabi süt vereceğiniz için üşümemeniz sıcak kalmanız gerek, o yüzden ben pijama ile çok mutluydum :) mart ayı çok soğuk oluyor, ewde de pijama giyim hep, gecelikler öylece asılı kaldı.. sormak istediğiniz bişiler olursa cevaplarım:) buralardayım.

evet canım ah o sezeryandan sonraki üşüme yokmu hiç bitmeyecek gibi geliyorinsanın dişleri bile takırdıyor:)

koray, uras, utku, onur, emre, emir ...

biz de iyiyiz canım, çok şükür
benim de kontrolüm 28 inde

canım 2 kiloyu geçerlerse küveze girme ihtimalleri zayıflıyor
o yüzden kiloyu çok merak ediyorumm

ay inş canımya 2kiloyu geçerler papatya 2 artık senin hayatın boyunca en sık duyacağın rakam:)

canım benim oğlumun adı furkan severek koymuştuk:)

slm bayanlar nasılsınız sırtınız beliniz mide yanmalarınızbiliyorum iyiyiz desenizde hepimizin şikayetleri var:) daha geçmişi okumadım yazayım sonra okuyacağım yarın doktora gidiyoruz bakalım ne konuşacagız kızım kaç kilo olmuş falan inş kar yağmazda yollar kapanmaz ise çünkü dağbaşında yaşıyorum :KK43:neyse ben bu hafat oyuncak örmekle meşgüldüm güzel şeyler çıktı gibi ama bu arada doğum çatasındaki malzemelerden bahsedilmiş yelek yerine şal koymanızı öneririm hem hastanede hemde eve geldiğimizde gece bbeişleri emzirmek için sık sık kalktığımızda çok terli olacağız yelek güymek falan yerine şalı atı veriyorsun omuzlarına çünkü lohusa iken çok terleme oluyor falanneyse resimleri koyuyorum ve bu oyuncaklardan oyun halsı yapmaya karra verdim oyuncaklarım duyu organlarınada hitap ediyor uğurböceğine hışırhışır poşet koydum ahtopot ve kuşun içine pinpon topuna bonucuk atarak çıngırak yaptım :) ve çiçek olanın içindede oğluşumun bisiklet kornasını yerleştirdim :) oyun halısını tamamlayınca inş onuda koyacağım :)
Eki Görüntüle 584042 Eki Görüntüle 584043 Eki Görüntüle 584044

yaaaaaaaaaaaaaaa
ne kadar beceriklisinizzzzzzzzzz
çok kıskanıyorum siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
gerçekteennnnnnnnnnnn harikaaaaaaaa
bayıldım ellerine sağlıkkkkkk

vavvvvvvvvvvvvv
maşallah kuzuna annesi
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ben hiç görmedim
ama nasıl bir şey olduklarını ben de çok merak ediyorummmm

biz iyiyiz çok şükür, sen nasılsın?

kusura bakma unuttum canım, şekerden dolayı mı diyet yapıyordun?
evet maalesef hepimizde doymak bilmez bir yeme isteği var
biraz daha sabır arkadaşımmm

ben de doğumdan sonra yiyip içeceklerimin bir listesini çıkardım
1. türk kahvesi yanında bir tane :KK14::KK14:
2.pizza
3.ayvalık tostu

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bizde de netleşmedi ama
sanırım ismimiz yavuz selim olacak

güle güle kullansın miniğin canım
hastane çantasını ben de hazırlamadım ama erken de değil sanırım
doğum ile ölümün saati şaşmazmış ya
ne zaman geleceği hiç belli olmazzzzzzz

saten geceliğe gelince hastane için sanırım fazla seksi olurrrrr:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

teşekkür ederim hayatım..
:))) haklısın yaaa. milletin diline düşmeyeyim, ayrıca üşüyebilirim de.. öff sormamış olayım cnm ben bunu..

selalmazzz, yaptıkların çok hoşş, çok beğendim.. güle güle kullanın inşallah..becerikli seniiii..

ben sizlere bir fikir olsun diye koyuyorum ki bunlarla uğraştığım zaman hem vakit geçiyor hemde sık sık birşeyler atıştırmış olmuyorum :) hem bneimki becerikli olmaktan değil uğraşmaktan bakın deneyin sizlerdede neler neler çıkacak benim arkadaşlarım normal örgüyü zor örerlerdi sonra benden heves ettiler oyuncak örmeye benimkilerden daha güzel oluyor şimdi onlarınki hemde çok keyifli artık karda yağdı evden çıkamayız deneyin sizde:)

canım evde ıyalanacak bişeyler bulsan kendine? el işi falan ?

cnm el işi yapmayı bilmiyorum walla sizler çok beceriklisiniz özeniyorum size oyuncaklar kapı süsleri falan.. süpersiniz ya.İnsan yasaklanan şeylere karşı ilgi duyarmış ya benim oburluğumda bu yüzden sanırım.Şekerim 130lara dayandı 140'a çıkmamam gerek.

kızlar ya ben bir paket molfix göbek bağı oyuntulu aldım bir pakette prima almak istiyorum hangisinden memnun kalırsak onu kullanırız diyorum.Primanın yeşil-sarı olan klasik yeni doğanı mı yoksa premium care mi aldınız yada alacaksınız?

$prima klasik.jpg Eki Görüntüle 584129

cnm harikasin gercekten ellerine saglik...

biz de iyiyiz canım, çok şükür
benim de kontrolüm 28 inde

canım 2 kiloyu geçerlerse küveze girme ihtimalleri zayıflıyor
o yüzden kiloyu çok merak ediyorumm

Hımmmmm inaşşalah güzelllll haberler alırsın doktordan:KK34:

ya bır cok arkadas dogumlarını bebıslerını ruyaların da goruyor.. ben goremıyorum ya :KK43:( en son 2.5 aylıkken gormustum..hemsıre bebegımı kucagıma verıyordu emzırmem ıcın.okadar küçüktü ki nasıl tutup emzirecegımı bılememiştim :) görüş o görüş yanı.. tum gunum yavrumu dusunmekle gecıyor ama yok ya.. çok istiyorum görmek :KK43:(

Ben de dört aylık a kadar gördüm. Çok kolay doğuruyordum. Cinsiyetini öğrenmeden önceki gün rüyamda gördüydüm pipiyiiiii:KK9:

Ama artık ben de görmüyorummmmmm:KK50:

Varlıklarını bayağı bi hissettiriyorlar ya belki rüyaya gerek kalmıyordur.

Bizim ismimiz Mahmut Mesut. Ben sıradan isimleri severimm:KK34:
Fatih, Yavuz, çınar, Enes vb

olmazki ama

Rahat edemezsin hiiiiiç bence. Hem hasta hasta hem bebeğin olacak kucağında falan falan

Maşallah maşallah :nazar:

kızlar ya ben bir paket molfix göbek bağı oyuntulu aldım bir pakette prima almak istiyorum hangisinden memnun kalırsak onu kullanırız diyorum.Primanın yeşil-sarı olan klasik yeni doğanı mı yoksa premium care mi aldınız yada alacaksınız?

Eki Görüntüle 584126 Eki Görüntüle 584129
Hiiiiiç bi fikrim yok. Senin sayende öğrenirim ben de artıkkk:KK34:

papatyacim ruyada kendimi tek saniyordum..hatta gebelikte yasadigim herseyi sanki bir tek ben yasiyormusum gibi. hissediyorum..:-) eslik edenleri duyunca mutlu oluyorum... bu arada saten muhabbetindeki seksi yorumuna bayildim gece gece yuzumu guldurdun :-D:-D:-D

X