2013 Nisan Ayında Tedaviye Başlayacaklaar...

ne güzel yapmışsın canım bir değişiklik olmuştur senin için .inşallah bu sefer hayırlısı ile o güzel haberi alırsın canım.yok canım bende her hangi bir değişiklik yok.bu arada ben 1 aydır rahatsızım yağ dokusu iltahapı oldum.çok ağrım var ilaç verdi doktor ama geçmedi perşembe günü cerahpaşaya gidicem bakalım ne diyecek ağrı kesicilerle ayaktayım
canım insallah düzelirsin, sonuçtan haberdar et bizi haaa

Aycen bahar canlarım bende ara ara ikizlerden fırsat buldukça girip okuyorum 2014 bitmeden güzel haberleri alsak ne güzel olur.asla pes etmeyin inş sizde yakında geceleri uyuyamayacak yemek yeneye bile fırsat bulamayacaksınızöptüm herkesi arada yazın:)
sagol canım allah razı olsun güzel dileklerin için inşallah duaların dua saatine gelmiştir.senin nasıl gidiyo tosuncuklar nasıllar zor oluyodur bakmak dimi kendine iyi bak canım

canım çok geçmiş olsun allah şifanı versin inşallah bizim içinde herşey çok güzel olcak..
inşallah canım bazen pes etsekte yorulsakta anne olma arzusu tekrar ayağa kaldırıyo güçlü olmak zorundayız inşallah enyakın zmanda bizde o güzel duyguyu yaşarız..
canım cok sagol baharcım inşallah topikten bir biz kaldık inşallah bizde anne oluruz en yakın zamnada hayırısı olsun

iyi olmaya çalışıyoruz.ben tedaviye başladım ama yumurtalarım yavaş büyüyo iptal olma durumu var bi transfere gelemedik hiç..başka bi değişiklik yok bende..sen nasılsın
baharcım insallah transfer sonrası 40 haftayı sayarsında şu yaramazı alırsın kucağına:)

amin canm inşallah bi görebilsem o günleri ama çok zor tedavim pek iyi gitmiyo..
canım bak bugun bu siteden tanıştığım çok kötü günler yaşayan (5 aylık ikizlerini doğurmak zorunda kalan ve kaybeden, sonrasında tedavisi bir türlü gerçekleşmeyen) arkadaşımın kendiliğinden hamile kaldığını öğrendim okadar sevindimki eşime dedim, bu arkadaşım şükür kaldı şimdi dualarımda 2 arkadaşım daha kaldı dedim (aycen ve sen) herkes için dua -ediyorum ama sizlere özellikle isimle dua ediyorum canlarım... moralını yüksek tut ne olur Rabbim nezaman yazdıysa ozaman sende bizler gibi yavrunu kucağına alacaksın, insallah vaktini tez zamanda nasip eder

canım bak bugun bu siteden tanıştığım çok kötü günler yaşayan (5 aylık ikizlerini doğurmak zorunda kalan ve kaybeden, sonrasında tedavisi bir türlü gerçekleşmeyen) arkadaşımın kendiliğinden hamile kaldığını öğrendim okadar sevindimki eşime dedim, bu arkadaşım şükür kaldı şimdi dualarımda 2 arkadaşım daha kaldı dedim (aycen ve sen) herkes için dua -ediyorum ama sizlere özellikle isimle dua ediyorum canlarım... moralını yüksek tut ne olur Rabbim nezaman yazdıysa ozaman sende bizler gibi yavrunu kucağına alacaksın, insallah vaktini tez zamanda nasip eder
canım benim bizleri hala unutmadığın ve dualarına kattığın için çok sevindim Allahım kabul etsin dualrını inşallah.arkadaşın içinde çok sevindim Allahım biyerden kapı açıyo ama öncesinde çok sıkıntı çekiyoruz. inşallah bu sefer kucağına almak nasip olur arkadaşın..darısı bizlere inşallah.

Arkadaslar beni hatirlarsiniz sanirim Ben yeniden basladim cok sukur bu kez olumlu oldu bugun kalp atislarinida duydum insallah devam eder hala cok korkuyorum

Aycencim baharcim darisi size insallah oes etmeyin benim bu 4. Taze transferomle oldu 1 tanede donmus tedavim var. 5. Deneme yani arada laparoskobi histerekobi yapmadigim kalmadi

Arkadaslar beni hatirlarsiniz sanirim Ben yeniden basladim cok sukur bu kez olumlu oldu bugun kalp atislarinida duydum insallah devam eder hala cok korkuyorum

Aycencim baharcim darisi size insallah oes etmeyin benim bu 4. Taze transferomle oldu 1 tanede donmus tedavim var. 5. Deneme yani arada laparoskobi histerekobi yapmadigim kalmadi
özlemcim çok sevindim Allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah..darısı başıma ve aycene inşallah..

ÖZLEEEM canım benim ne iyi ettin de yazdın buraya eskiden senide takip ediyordum ama site değiştiğinden buyana edemiyorum zaten çok giremiyorum da... çok sevindim birtanem Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:
BAHARIM canım arkadaşım, Allahın izniyle buralara kadar geldin tedavinde, insallah tedavin 40 hafta sürecek hamileliğin ardından kucağında bebekle sonuçlanır... sonrada hepbirlikte aycene dua ederiz bir bakmışızki biz dua ederken aycen hamileliğini haber vermiş bize:emir_bebek::KK68:

benim 2 tane yumurtam gelişti sonunda yarın toplancak inşallah dolu kaliteli çıkar ikiside döllenir..dua et bana hamilelerin duası kabul olurmuş çok korkuyorum yine olmazsa diye..

Cnm insallah kaliteli embriyolarin olur rabbim bu kez yuzunu guldurur sende cok cektin gercekten bu olay bizi cok yipratti insallah bu son olur kavusursun bende kavusurum
Nerde yaptiriyosun cnm?? Ben sisli memoriale gittim gercekten cok memnun kaldim labaratuar cok iyi her anlamda gittigim en iyi yer oldu

ÖZLEEEM canım benim ne iyi ettin de yazdın buraya eskiden senide takip ediyordum ama site değiştiğinden buyana edemiyorum zaten çok giremiyorum da... çok sevindim birtanem Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:
BAHARIM canım arkadaşım, Allahın izniyle buralara kadar geldin tedavinde, insallah tedavin 40 hafta sürecek hamileliğin ardından kucağında bebekle sonuçlanır... sonrada hepbirlikte aycene dua ederiz bir bakmışızki biz dua ederken aycen hamileliğini haber vermiş bize:emir_bebek::KK68:

Cnm cok sagol insallah bu kez kucagima alirim hala cok korkuyorum hep endiseliyim ya birsey olursa diye rabbim korusun onu hala inanamiyorum.. SEN nasilsin kuzu yasina gelmistir nasil iyi mi oda?

inşallah canım öle olur bugün 1 tane yumurtam toplandı yarın belli olcak inşallh döllenir..ama transferim olmıcak embiryom olursa dondurulcak tekrar tedavi görcem doktor enaz 2 embiryo oluşturmak istiyo şans artsın diye..kısmet olursa nisana transfer olur inşallah..

Cnm insallah kaliteli embriyolarin olur rabbim bu kez yuzunu guldurur sende cok cektin gercekten bu olay bizi cok yipratti insallah bu son olur kavusursun bende kavusurum
Nerde yaptiriyosun cnm?? Ben sisli memoriale gittim gercekten cok memnun kaldim labaratuar cok iyi her anlamda gittigim en iyi yer oldu
amin canım inşallah evet çok çektik çok yıprandık yinede güçlü olmaya çalışıyorum sonu güzel olur inşallah..ben izmirde irenbe tüp bebek merkezinde yaptırıyorum doktorum rezerv azlığı konusunda çok başarılı bana kısmet olurmu bilmiyorum.memorialde çok iyi diye duymuştum sanada hayırlı gelmiş Allahım tamamına erdirsin inşallah.

Son düzenleme:
X