2013 Şubat Anneleri....

HANGI DOGUMU TERCIH EDERSINIZ

• normal dogum

OY: 67 56,8%
  • sezeryanla dogum

OY: 30 25,4%
  • basarili gectikten sonra farketmez

OY: 21 17,8%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
selam şubat anneleri bende varım, sat 1 mayıs 5.haftaya yeni başladım :nazar::nazar:
gebeliğimi regliye 4 gün varken kıytırık bi testte öğrendim bende :KK1::KK1:
doğumda 5 şubat görünüyo hayırlısı bakalım, dr.umuz haftaya çağırdı
bu arada benim kasıklarımda zaman zaman ağrılar oluyor böyle ağrısı olan varmı kızlar

Merhaba canım,
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
Benimde satım 2 mayıs.KK hesaplamada 7 şubat , diğer yerlerde 5 şubat çıkıyor :)
Bende 4 gün kala ucuz bi testle öğrendim :)
Evet kasıklarıma dediğin gibi ağrılar giriyor zaman zaman

selam şubat anneleri bende varım, sat 1 mayıs 5.haftaya yeni başladım :nazar::nazar:
gebeliğimi regliye 4 gün varken kıytırık bi testte öğrendim bende :KK1::KK1:
doğumda 5 şubat görünüyo hayırlısı bakalım, dr.umuz haftaya çağırdı
bu arada benim kasıklarımda zaman zaman ağrılar oluyor böyle ağrısı olan varmı kızlar

evet canım çocuk rahime tutunurken ve yavaş yavaş rahim büyüdüğü için ağrı olması normal

Merhaba canım,
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
Benimde satım 2 mayıs.KK hesaplamada 7 şubat , diğer yerlerde 5 şubat çıkıyor :)
Bende 4 gün kala ucuz bi testle öğrendim :)
Evet kasıklarıma dediğin gibi ağrılar giriyor zaman zaman

saolasın canım inş. hepimiz sağlıkla kucaklarımıza alırız, bu arada seninle zamanlamamız epey uyuşmuş:KK1: bu topicten devam ederiz artık,

evet canım çocuk rahime tutunurken ve yavaş yavaş rahim büyüdüğü için ağrı olması normal

dün gece uykudan uyandım, ağrım biraz fazlaydı , regl ağrısının aynısı zaten, uyku hali işte aa noluyo bebişmi düşüyo nedir bu diye düşünürken uyumuşum tekrar:KK37::KK37:

merhaba 2012 şubat annesiyim bende
eminim süper dostluklar ve paylaşımlar olucak
çok heyecanlı bazende yorucu ve bi o kadarda güzel sürecinizi meleklerinizle sonlandıracaksınız
kendinizi çok özel hissedin kızlar güzel paylaşımlar şimdiden:KK9:

ben de geçen yıl mayıs ayında hamile kalmıştım...ne günler geçirdik....allah tüm isteyenlerin gönlüne göre versin....

Allah gönlünüze göre versin kızlar...
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

kizlarrrrr nasilsinizzzzzzzzzzzzzzzzz bebekleriniz nasilllll
ins bu sene subatta nasip olsun

Ben hala test yapmadım çok erken biliyorum ama psikolojik midir nedir midem bulanıyor 2 gündür :KK37:
6 mayıs son adet tarihim.. Daha kaç gün beklemeliyim idrar testi yapmak için kızlar :18:

Bende varımmm. Benimde doğumum 3 şubat gözüküyor. Herkeze hayırlı uğurlu olsun şimdidenn. allahım kucağımıza almayı nasip etsin hayırlısı ile kalp atışları ne zaman oluşacak. Bir önceki bebeğimi kalp atışları oluşmadığından aldırmak zorunda kaldım. Şimdi çok endişeliyim.

Bende varımmm. Benimde doğumum 3 şubat gözüküyor. Herkeze hayırlı uğurlu olsun şimdidenn. allahım kucağımıza almayı nasip etsin hayırlısı ile kalp atışları ne zaman oluşacak. Bir önceki bebeğimi kalp atışları oluşmadığından aldırmak zorunda kaldım. Şimdi çok endişeliyim.

bence ocak ayının ilk haftası 9 haftalık boş gebelikten kürtaj oldum canım hayırlısı olsun bakalım..

Ilk oglum 22 subatta doğdu.dün bir testle tekrar hamile oldugumu öğrendim. Sat 2 mayis ve tahmini doğum tarihi 6 şubatmiş.hayırlısıyla kucagimiza aliriz inşallah..

merhabalar
bende inşallah 4 şubat annesi olacağım
daha kesemizi göremedik gören oldumu
güzel yardımcı olacak bilgi paylaşımlarında bulunuruz inşallah birbirimize

merhabalar
bende inşallah 4 şubat annesi olacağım
daha kesemizi göremedik gören oldumu
güzel yardımcı olacak bilgi paylaşımlarında bulunuruz inşallah birbirimize

Doktora gitmedim daha erken diye düşünüyorum.ilkinden tecrübeliyim. 6 hafta olmadan da dr gitmeyi düşünmüyorum daha erken kese icin meraklanma

Doktora gitmedim daha erken diye düşünüyorum.ilkinden tecrübeliyim. 6 hafta olmadan da dr gitmeyi düşünmüyorum daha erken kese icin meraklanma

benim ilk bebeğim onun için heycanlıyım bide tedaviyle hamile kaldım eşimle merak içindeyiz kısmet olursa bu cumartesi gitmeyi düşünüyoruz alttan muayne edince görünüyormuş galiba

benim ilk bebeğim onun için heycanlıyım bide tedaviyle hamile kaldım eşimle merak içindeyiz kısmet olursa bu cumartesi gitmeyi düşünüyoruz alttan muayne edince görünüyormuş galiba

canım hayırlı olsun allah kucağına almayıda nasip etsin, meg'in topicten hatırlıyorum seni , ben haftaya gidicem , kan tahlili verdinmi sen, beta 5000 lere geldiğinde karından görünüyormuş galiba

Inşallah görebilirsiniz canim ama bu seferde kalp atışıni duymak isteycrksin ama sanki o 5.5 haftadan sonraydı...

X