2013 temmuz ve agustosta tup bebek denemesi yaptiracak anne adaylari buraya

karauslu34

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2013
99
0
İSİM
DENEME
MERKEZ
DURUM

KARAUSLU34 25 pco ilk deneme

acıbadem maslak
TEACHEROF 29 pco morfoloji
sperm sayısı ilk deneme şişli memorial 22 temmuz opu
PEGASUSUNİ
CARN 27 pco 2.deneme izmir irenbe mrkz
29 temmuz hayırlısıyla transfer yapılacak
OSKE55 29 pco eşinde sperm sayısı sorunu ilk deneme fulya bahçeci
EMOS895 24 tüpler tıkalı ilk deneme donrulmuşlarla izmir sifa
RANPUNZEL 26 çikolata kisti ilk deneme acıbadem kayseri
15 temmuz iğnelere başladı
BBZ 26 çikolata kisti ilk deneme kıbrıs yaşam hastanesi

SEA1905 32
rezerv azlığı ilk deneme kadıköy acıbadem

KORDİYOL 33 sperm azlığı 3.deneme
FİLOLOGUM 29 pco sperm azlığı ve morfoloji sorunu ilk deneme eurofertil medical park HAMİLEEEEEE
MURDEROZ 30 sebepsiz infertilite ilk deneme bursa acıbadem
HAMİLEEEEE
HAPPYTOBE 26 çikolata kisti ilk deneme acıbadem
maslak
OHSS OLDU ERTELENDİ
İSKORPİT 29 ilk deneme ege üniv.tıp.fakltesi

PATİS 32 pcos sebepsiz infrt. ilk deneme bahçeci fulya 1 temmuzda iğnelere başladı
ELİFYESİLLER 29 pco ilk deneme erdem hast.

YAWYAW 30 pco ilk deneme adana ankada hast. ağustosta başlıycakkk
ZERUM 31 sperm azlığı ilk deneme ankara anatolia
PNRRHN 29 azalmışover
sol tüp kapalı ilk deneme konya novafertil 15 temmuz test günü
HERŞEYHAYAL 23 morfoloji 2 sperm azlığı ilk deneme bahçeci fulya
BUNVP 28 sperm azlığı 2 negatif 3.deneme inş.bu sefer
güzel hebrini verecek ege üniv. HAMİLEEEEE
EMOSH 32 sperm güçsüzlüğü ilk denemeee İLKHAMİŞİMİZ
REYYAN2013 33 sperm hareketsizliği ilk deneme gürgan clınıc 29 emmuz test günüüüüü
SEVİLİMMM 27 sebepsiz infert. ilk deneme anatolia t.b.merkezi temmuzda ertelendi şimdi adetini bekliyor
ZEYNEP_AKSU 35 sebepsiz infert. 1.deneme negatif
2.deneme eurofertil dondurulmuşlarla transfer test günü 30 temmuz
TAZMANYA 29 sebepsiz infert. medicana camlıca 17 temmuz yumurta toplanacak
HANİFE 29 pco ilk deneme medican konya 11 temmuz yumurta toplandı
29 temmuz test günü
ATİK 31 ilk deneme
HARMAN2012 32 sebepsiz infr. 3.deneme anatolia tüp bebek merkz. HAMİLEEEE
MİRACLE23 24 erkek infr. ilk deneme memorial şişli temmuz sonu
VİLMAA 31 rezerv azlığı ilk deneme memorial şişli
CSRMRT 32 sebepsiz infrt. 2.deneme bahçeci fulyaa 22 temmuz transfer dondurulmuşlarla
ÖZLEM AHMET 21 morfoloji sperm harektsizliği ilk deneme bursa jinemed tüp bebek merk 13 ağutos adetiyle başlıycak
DENİZ_FB 29 tek yumurtalık ilk deneme memorial kayseri
AHSE42 24 sperm azlığı hareket sorunu ilk deneme konya novafertil 16 temmuz tedavi başlangıcı
VUSLATDENİZİ 22 sperm azlığı ilk deneme bruksel tüp bebek merkzi ağustosta adetten sonra
SEDA_D5 31 sebepsiz infr. 2.deneme
4343AHSENNN&43 36 sebepsiz infr. 5.denemee izmir irembe adet bekliyr
BÇINARLI 38 rezerv azlığı 3.deneme bahçeci fulta
FADİLEE 35 çikolata kisti (gıcığıııı) 3.deneme bahçeci fulta
HAMİLİNE 31 sebepsiz infr. ilk deneme 31 temmuz test günü

Son düzenleme:
Kizlaaaaar ben de haziranda yaptiracaktim ama.malesef galiba temmuza yada agustosa kaldik 27 embriyomun 17 si olgun cikti 12 si dollendi ve hepsi birinci kaliteysi malesef 5.gune dogru embriyolarin durumu.kotuye gitmis ve doktorum.uygun gormedi transferi acibademde yaptiriyorum.bulent hocaya bu aylarda yaptiracak.olanlarla bilgi alisverisinde bulunalim istedim

Merhabaaa bende Ağustos'ta başlayacağım sanırım 3. Tedavim olucak esimin degerlerinde sorun var birde bende yeni yeni başlayan rezerv azlığı.Tesadüfe bak bende bülent hocanın hastasıydım ama bu denememi başka yerde yaptırıcam.Sende çok üzülme canım herseyde vardır bir hayır ne diyelim biz elimizden geleni yapıyoruz

Merhabaaa bende Ağustos'ta başlayacağım sanırım 3. Tedavim olucak esimin degerlerinde sorun var birde bende yeni yeni başlayan rezerv azlığı.Tesadüfe bak bende bülent hocanın hastasıydım ama bu denememi başka yerde yaptırıcam.Sende çok üzülme canım herseyde vardır bir hayır ne diyelim biz elimizden geleni yapıyoruz

kızlar bende temmuzda yaptıracam allah izin verirse :KK43: benimde 3. denemem olacak!! 1.sini ankara anatolia 2. sini ankara ankalife bu kez devlette deniyecezz inş bu kez tutarr!!! maddi yönden çoook sıkıntıdayız ona rağmen rapor için elimden geleni yapacam:KK43:(

Merhaba Arkadaşlar,

Bende bu ayın sonunda hasta olmayı bekliyorum.Bu ay sonu iğnelere bağlayacağız şimdilik ilaç kullanıyorum.Sanırım temmuza sarkacak.Bende o nedenle bu bloğa geçiş yaptımmm:)))))) Herkese bol şanslar Allah hepimizin yardımcısı olsun inş.

insaallah hakkimizda hayirlisi olsun arkadaslarim insaallah buradan guzel haberlerimizide veririz bende bioateron kullanmaya basladim adet oldugumda 3. gun baska bi hapa baslayacam ve o hapin 15.i gunu lucrin igneme baslayacagim hepimizin allah yar ve yardimcisi olsun

merhaba arkadaşlar
ağustos ayında ben de 5.denememi yapacağım inşallah ama henüz merkeze karar vermedim,

slm kızlarrr :KK3::KK3:

ben de geldim :KK16::KK16: şimdilik desolett kullanıyorum(doktorum verdiydi) adetimle gidicem hastaneye sonra ne olacak bende bilmorum :KK53::KK53:

kızlar ben de tedavisi temmuza sarkanlardanım..okul dönemi yoğun oluyor diye bu ay yapamadık temmuzdaki adet dönemine kaldım..samsun medical park eurofertil de yaptırmayı düşünüyoruz..en son bir buçuk ay önce gittiğimde ( ki ozaman klomen le aşılama düşünülüyordu eşimde sperm azlığı yüzünden yarıda kesildi) bana adet ol gel demişti ama nasıl bir protokol uygulayacak bilmiyoruz.heveslee ilk kez bukadar istekli adet olmayı bekliyorum... ve burdaki tüm arkadaşlarıma yürekten dualar ediyorum rabbim en kısa zamanda sağlıcakla evlatlarımızı versin inş..

kizlaaaar ne var ne yok biliyorum bu baslik biraz erken acildi ne alemlerdesiniz hereyi basindan ve en ince ayrintisiyla birbiromizle fikir alisverisi edebilelim diye oyle dusundum topigimiz hepimize ugurlu gelir insaallah var mi acibadem maslakta tup bebek yaptiracak olan simdiden yazalim kimler nerede kacinci denemsini ve sorunun ne oldugunu listeleyelim ins opuyorum.hepinizi

canım ben diğer listeye eklettim benim gibi olanlar var orda yani temmuzda tüp bebeğe başlayacak olanlar var:nazar:

Temmuzda tüp bebek tedavisi olacaklar bu kadar mı? Kimseden ses seda yok.Ne durumdasınız ? Neler yapıyorsunuz ?

canım ben diğer listeye eklettim benim gibi olanlar var orda yani temmuzda tüp bebeğe başlayacak olanlar var:nazar:

canim bende o listedeydim ama masallah orasi hamileler topigi oldu artik bende haziranda yaptiracaktim ama doktorum embriyo kalitelerini begenmeyince transfwrimi yapmadi embriyolarin kalitesini yukaeltip bi sonraki aya erteleyelim dedi o yuzden bende bu topigi actim biliyosun zaten tedavi sureci uzzuuuun ve karisik en azindan burda onlari aylasir o topikte rkadaslar hamilelik paylasimlarinrlar ben yinede orayi da takip ediyorum insaalah bizum topigimizde hamilelrle dolar hepimiz hayorli haberlerimizi veririz a.e.o

kizlar ben adet bekleyenlerdenim simdi sadece sabah aksam biosterin hap kullaniyorum adetim ucuncu gunu baska bi hapa baslayacakmisim o hapin 15inci gunude lucrin ignelerime baslayacakmisim doktorum oyle soyledi ama simdi adet bekliuoruz ya olmaz artik sibir oluyorum oksada biran once tedavime baslasam siz neler yapiyorsunuz

arjincim sonucu ogrendin mi de oyle diyorsun canim eger ogrenmesinse unitsizlige akpilma belki olur olmazsada senin icin hayirli olan budur opuyorum canim

Canım daha 5. gün ama ben öyle hissediyorum.2 klomen+çatlatma iğnesi, 2 aşılama ve 1 tüp bebek olumsuzum var.Şu anda vücudumu dinlediğimde aynı tepkileri alıyorum.O yüzden sanki negatif olacak.

Canım daha 5. gün ama ben öyle hissediyorum.2 klomen+çatlatma iğnesi, 2 aşılama ve 1 tüp bebek olumsuzum var.Şu anda vücudumu dinlediğimde aynı tepkileri alıyorum.O yüzden sanki negatif olacak.

canim hakkinda hayirlisi olsun sende benim.gibi cok sey yasamissin bende 2 adet klomenle asilama 2 kez gonal fle yani igneyle asilama daha sonra 1 defa tup bebek denemsi gecirdim bu ay yine yaptiriyordum ama kismet olmadi rqbbim hakkimizda hayirlisini verwin

canim hakkinda hayirlisi olsun sende benim.gibi cok sey yasamissin bende 2 adet klomenle asilama 2 kez gonal fle yani igneyle asilama daha sonra 1 defa tup bebek denemsi gecirdim bu ay yine yaptiriyordum ama kismet olmadi rqbbim hakkimizda hayirlisini verwin

Canım benim aşılamalarda menegon la olmuştu.Çok zor.İnsan çok bunalıyor.Bugün bir ara ağlama krizine girdim.Şimdi sakinleştim.Süreç o kadar yıpratıcıki.

Merhaba ben de tedaviye temmuzda başlayacaklardanım. Ankara Anatolia Hakan Bey. Doğum kontrol haplı uzun protokol.

X